Zawody obsługuje firma Datasport

XVIII Zimowy Bieg Trzech Jezior
Trzemeszno, 08 lutego 2020 r.


Liczba zawodników : 744
Odebrało numery: 653

Liczba opłaconych zawodników: 693
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1 ABRAMOWICZ DAMIAN44315km / M40KALISZREKSIO TEAMOK  
2 ADAMCZYK SŁAWOMIR52615km / M50GNIEZNO  
3  ADAMCZYK WŁODZIMIERZ 7795km / M50KAZIMIERZ BISKUPINIEOK 
4  ADAMCZYK ZBIGNIEW  15km / M60ZAMEK BIERZGŁOWSKIKM TRUCHCIK ŁUBIANKA   
5  ADAMKIEWICZ DOROTA 8385km / K30TRZEMESZNOOKGmina 
6  ADAMKIEWICZ HUBERT 8745km / M40KOŁOZADYSZKAOK 
7  ADAMSKA KAROLINA 8415km / K40MOGILNOMOGILNO TEAMOK 
8  ADAMUS RADOSŁAW 31015km / M50OSTRÓW WIELKOPOLSKI-OKHDK 
9  ALEKSANDROWICZ BARTOSZ 28315km / M30WRZEŚNIAALTOM GNIEZNOOKHDK 
10  ALEKSANDRZAK JAROSŁAW 8045km / M30GNIEZNOOK 
11  ANDRUSZKIEWICZ STANISŁAW 7655km / M50BYDGOSZCZTEAM FORDONOK 
12  ANDRYSZAK VANESSA 30415km / K16NOWA WIEŚ WIELKAOK 
13  ANDRZEJEWSKI BARTŁOMIEJ 16615km / M40GNIEZNOBBWOK 
14  ANDRZEJEWSKI BARTOSZ 28415km / M30MUROWANA GOŚLINANOWAK RUNOK 
15  ANDRZEJEWSKI KRYSTIAN  15km / M40PROCYŃMOGILNO TEAM   
16  ANTAS MACIEJ 8495km / M40TRZEMESZNOKIJKOWE TRZEMESZNOOKGmina  
17 ANTAS PAWEŁ 10315km / M30TRZEMESZNOKLUB HDK PCK KROPELKAOKGmina HDK Paroc 
18  ANTCZAK GRZEGORZ 34315km / M60PoznańDRUŻYNA SZPIKUOK 
19  ANTCZAK ŁUKASZ 27215km / M30GNIEZNOSPODENKI NISKO OPUSZCZONEOKHDK 
20  ANTOSZAK AGNIESZKA 18415km / K40GNIEZNOKPP GNIEZNOOK 
21  ANTOSZAK KACPER 8475km / M13GNIEZNOTYTAN GNIEZNOOK  
22 APTOWICZ DAMIAN7695km / M20BYDGOSZCZSĄSIEDZI Z KP7OK 
23  AUGUSTYNOWICZ ANDRZEJ 8135km / M40BYDGOSZCZRCI BYDGOSZCZOK 
24  AUGUSTYNOWICZ AURELIA 8145km / K40BYDGOSZCZRCI BYDGOSZCZOK 
25  BADZIŃSKI ADRIAN 26215km / M30BUKNIEZRZESZONYOK 
26  BARCZAK AGNIESZKA 8335km / K30JANIKOWOAGNIESZKABOK 
27  BARCZAK PIOTR 31815km / M50BIAŁE BŁOTABRZOZA BIEGAOK 
28  BARCZAK TOMASZ 6515km / M40BYDGOSZCZOK 
29  BARSZCZ PIOTR 37415km / M20STRZELNOOKHDK 
30  BARTCZAK MAREK  15km / M40KRUSZWICADRUŻYNA SZPIKU   
31  BARTKOWIAK GRZEGORZ 17115km / M50POZNAŃDRUŻYNA SZPIKUOK 
32  BARTKOWIAK TOMASZ 33515km / M40SWARZĘDZSZYBKI LOPEZOK 
33  BARTZ-JOSZCZ DOROTA 38215km / K40TRZEMESZNOOKGmina 
34  BASIŃSKA JOANNA 42715km / K40GNIEZNOALTOM GNIEZNOOK 
35  BASIŃSKI ŁUKASZ 10015km / M40TRZEMESZNOBRACIA_BOKGmina Paroc 
36  BASIŃSKI WALDEMAR 40015km / M40TRZEMESZNOBRACIA_BOKGmina 
37  BĄK DARIUSZ 7325km / M40OSIEK NAD NOTECIĄKLUB BIEGOWY TSK ORZEŁ OSIEKOK 
38  BĄK PAWEŁ 7735km / M13OSIEK NAD NOTECIĄKLUB BIEGOWY TSK ORZEŁ OSIEKOK 
39  BEDNAREK IRENA 7915km / K50TRZEMESZNOBOLT TRZEMESZNOOKGmina PAROC 
40 BEDNARZ PAWEŁ15615km / M40MIECZEWONIEZRZESZONYOK  
41  BELING KATARZYNA 7945km / K30GNIEZNOGOBELINGOK 
42  BELING KRZYSZTOF 7955km / M30GNIEZNOGOBELINGOK 
43  BELING ZBIGNIEW JAN 7935km / M50GNIEZNOGOBELINGOK 
44 BEMACIAK MATEUSZ52715km / M20MOGILNOMOGILNO TEAM  
45  BERNACIAK JAN 8235km / M30GNIEZNOOKPAROC 
46  BERNACIAK MATEUSZ  15km / M20MOGILNOMOGILNO TEAM   
47 BERNACIAK PAULINA7785km / K30OKGmina 
48  BIEGAŁA AGNIESZKA 6415km / K30INOWROCŁAWRENEGAT INOWROCŁAWOK 
49  BIELEC WOJCIECH 7415km / M30BYDGOSZCZOK 
50  BIELECKI GRZEGORZ 14015km / M40LEGNICAHAPPY SCHOOLOK 
51  BILICKI ŁUKASZ 26615km / M30GNIEZNOOK 
52  BLAZYNSKA ALEKSANDRA 49615km / K30LUBOŃOK 
53  BLIM MACIEJ 7055km / M40WILCZYNZMASAKROWANIOK 
54  BLIM SYLWIA 7045km / K40WILCZYNZMASAKROWANIOK 
55  BŁASZAK ŁUKASZ 22515km / M30SOLEC KUJAWSKI`BUBA` SOLEC KUJAWSKIOK 
56  BŁASZCZYK TOMASZ 24115km / M40GÓRABRAKOK 
57  BŁASZKIEWICZ FILIP 1215km / M20POZNAŃOK 
58  BŁAŻUTYCZ PAWEŁ 51215km / M40CIESZKÓWOK 
59  BOGACKA DONATA 22215km / K20POZNAŃZADYSZKAOK 
60  BOGDANÓW KAROLINA 7685km / K30BYDGOSZCZOK 
61  BOLEWSKI DAMIAN 21815km / M30CZERNIEJEWOCZERNIEJEWO BIEGAOK 
62  BOMBEL MARCIN 6815km / M40TRZEMESZNOFUNDACJA AKTYWNE TRZEMESZNOOKGmina 
63  BOROWCZAK FILIP 8445km / M20WRZESNIALAKERS POWIDZ / BIZNES UPOK 
64  BOROWIEC WIOLETA 22615km / K30SZUBINBBL SZUBINOK 
65  BORUCKI KRYSTIAN 32515km / M30GNIEZNOFUNDACJA AKTYWNE TRZEMESZNOOK 
66  BRAUN ZBIGNIEW 40115km / M30WLOCLAWEKWKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKOKHDK 
67  BRUCH LIDIA 21615km / K30WITKOWOWITKOWO BIEGAOK 
68  BRZEWIŃSKA MARZENA 46215km / K40TRZEMESZNOBOLT TRZEMESZNOOKGmina 
69  BRZEWIŃSKI JACEK 46315km / M40TRZEMESZNOBOLT TRZEMESZNOOKGmina HDK 
70  BRZOZOWSKA MONIKA 41315km / K30KRZEPICECZERWONAK BIEGAOK 
71  BUCZKO MAGDALENA 8785km / K20OSIEK NAD NOTECIĄKLUB BIEGOWY TSK ORZEŁ OSIEKOK 
72  BUDASZ TOMASZ 215km / M40GNIEZNOOK 
73  BUZAŁA JAKUB 25215km / M40TRZEMESZNOOKGmina 
74  BYCHOWIEC JOANNA 13415km / K30GNIEZNOTIP-TOPOLOK 
75 BYCHOWIEC ŁUKASZ 13315km / M30GNIEZNOTIP-TOPOLOKHDK 
76  CAJGLER HONORATA 855km / K40GNIEZNOWULKANIZACJA NA KAWIARACHOK 
77  CAJGLER LESZEK 8615km / M40GNIEZNOWULKANIZACJA NA KAWIARACHOK 
78  CENTKA MICHAŁ 8685km / M40ZŁOTÓWSZYMKOWIAK TEAMOK 
79 CHEŁMINIAK MONIKA22715km / K30BYDGOSZCZOK 
80  CHŁOPICKI MICHAŁ 9215km / M30GNIEZNOVELUX-GNIEZNOOK 
81 CHOJECKI MARIUSZ42515km / M40KOŁOOK 
82  CHOJNACKA-MARYSIAK ANNA 8515km / K30POWIDZKLUB SPORTOWY LIBERO POWIDZOK 
83  CHRZĄSZCZ BARTOSZ 28015km / M20PAKOŚĆBRZEZIŃSKI RUN CLUBOK 
84  CHUDAŚ ROMAN 10515km / M40TRZEMESZNOKLUB HDK PCK KROPELKAOKGmina HDK Paroc 
85  CHYLIŃSKA DOROTA  15km / K50GRUDZIĄDZ HDK  
86  CIEMNY JANUSZ  15km / M30WARSZAWA   
87  CIERNIAK JAROSŁAW 15715km / M40POWIDZDRUŻYNA SZPIKUOKHDK 
88  CIESIELCZYK JOANNA 7535km / K30TRZEMESZNOOKGmina 
89 CIESIELSKI KRZYSZTOF7215km / M60GNIEZNOFAST WALKEROK 
90  CYRULEWSKI JAROSŁAW 30915km / M50WRZEŚNIAKB KOSYNIER WRZEŚNIAOK 
91  CZAPLIŃSKI MARIUSZ 38515km / M50GNIEZNOALTOM GNIEZNOOK 
92  CZARNECKA KAROLINA  15km / K30TORUŃKAROLIX TEAM   
93  CZARNOJAŃCZYK RAFAŁ 28215km / M40OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
94  CZASAK GRZEGORZ 8575km / M40WITKOWOWITKOWO BIEGAOK 
95  CZECH DARIA 7365km / K20MOGILNOOK 
96  CZECH DOMINIKA 8695km / K20KCYNIAOK 
97  CZECH KAMIL 8365km / M20MOGILNOOK 
98 CZERNIAK PIOTR7925km / M13MOGILNOOK  
99  CZUBACHOWSKI SŁAWOMIR 35915km / M40MOGILNOMOGILNO TEAMOK 
100 CZUK MAREK21215km / M60TORUŃOK 
101  CZYSTOWSKI MARIUSZ 18715km / M30GNIEZNOOK  
102  CZYŻEWSKA JUSTYNA 8155km / K30BRZOZA-OK 
103  ĆWIK MICHAŁ 26715km / M30KONIN1985OK