Zawody obsługuje firma Datasport

XVIII Zimowy Bieg Trzech Jezior
Trzemeszno, 08 lutego 2020 r.


Liczba zawodników : 615
Liczba opłaconych zawodników: 574
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Klasyfikacje
1 ABRAMOWICZ DAMIAN 15km / M40KALISZREKSIO TEAMPOLPOLOK 
2  ADAMCZYK WŁODZIMIERZ  5km / M50KAZIMIERZ BISKUPINIEPOLPOLOK 
3  ADAMCZYK ZBIGNIEW  15km / M60ZAMEK BIERZGŁOWSKIKM TRUCHCIK ŁUBIANKAPOLPOL  
4  ADAMKIEWICZ DOROTA  5km / K30TRZEMESZNOPOLPOLOKGmina 
5  ADAMSKA KAROLINA  15km / K40MOGILNOMOGILNO TEAMPOLPOLOK 
6  ADAMUS RADOSŁAW  15km / M50OSTRÓW WIELKOPOLSKI-POLPOLOKHDK 
7  ALEKSANDROWICZ BARTOSZ  15km / M30WRZEŚNIAALTOM GNIEZNOPOLPOLOKHDK 
8  ALEKSANDRZAK JAROSŁAW  5km / M30GNIEZNOPOLPOLOK 
9  ANDRUSZKIEWICZ STANISŁAW  5km / M50BYDGOSZCZTEAM FORDONPOLPOLOK 
10  ANDRYSZAK VANESSA  15km / K16NOWA WIEŚ WIELKAPOLPOLOK 
11  ANDRZEJEWSKI BARTŁOMIEJ  15km / M40GNIEZNOBBWPOLPOLOK 
12  ANDRZEJEWSKI BARTOSZ  15km / M30MUROWANA GOŚLINANOWAK RUNPOLPOLOK 
13  ANDRZEJEWSKI KRYSTIAN  15km / M40PROCYŃMOGILNO TEAMPOLPOLOK 
14 ANTAS PAWEŁ  15km / M30TRZEMESZNOKLUB HDK PCK KROPELKAPOLPOLOKGmina HDK Paroc 
15  ANTCZAK GRZEGORZ  15km / M60PoznańDRUŻYNA SZPIKUPOLPOLOK 
16  ANTCZAK ŁUKASZ  15km / M30GNIEZNOSPODENKI NISKO OPUSZCZONEPOLPOLOKHDK 
17  ANTOSZAK AGNIESZKA  15km / K40GNIEZNOKPP GNIEZNOPOLPOLOK 
18 APTOWICZ DAMIAN 5km / M20BYDGOSZCZSĄSIEDZI Z KP7POLPOLOK 
19  AUGUSTYNOWICZ ANDRZEJ  5km / M40BYDGOSZCZRCI BYDGOSZCZPOLPOLOK 
20  AUGUSTYNOWICZ AURELIA  5km / K40BYDGOSZCZRCI BYDGOSZCZPOLPOLOK 
21  BADZIŃSKI ADRIAN  15km / M30BUKNIEZRZESZONYPOLPOLOK 
22  BARCZAK AGNIESZKA  5km / K30JANIKOWOAGNIESZKABPOLPOLOK 
23  BARCZAK PIOTR  15km / M50BIAŁE BŁOTABRZOZA BIEGAPOLPOLOKHDK 
24  BARCZAK TOMASZ  15km / M40BYDGOSZCZPOLPOLOK 
25  BARSZCZ PIOTR  15km / M20STRZELNOPOLPOLOKHDK 
26  BARTCZAK MAREK  15km / M40KRUSZWICADRUŻYNA SZPIKUPOLPOL  
27  BARTKOWIAK GRZEGORZ  15km / M50POZNAŃDRUŻYNA SZPIKUPOLPOLOK 
28  BARTKOWIAK TOMASZ  15km / M40SWARZĘDZSZYBKI LOPEZPOLPOLOK 
29  BARTZ-JOSZCZ DOROTA  15km / K40TRZEMESZNOPOLPOLOKGmina 
30  BASIŃSKA JOANNA  15km / K40GNIEZNOALTOM GNIEZNOPOLPOLOK 
31  BASIŃSKI ŁUKASZ  15km / M40TRZEMESZNOBRACIA_BPOLPOLOKGmina Paroc 
32  BASIŃSKI WALDEMAR  15km / M40TRZEMESZNOBRACIA_BPOLPOLOKGmina 
33  BĄK DARIUSZ  5km / M40OSIEK NAD NOTECIĄKLUB BIEGOWY TSK ORZEŁ OSIEKPOLPOLOK 
34  BĄK PAWEŁ  5km / M13OSIEK NAD NOTECIĄKLUB BIEGOWY TSK ORZEŁ OSIEKPOLPOLOK 
35  BEDNAREK IRENA  5km / K50TRZEMESZNOBOLT TRZEMESZNOPOLPOLOKPAROC 
36 BEDNARZ PAWEŁ 15km / M40MIECZEWONIEZRZESZONYPOLPOLOK 
37  BELING KATARZYNA  5km / K30GNIEZNOGOBELINGPOLPOLOK 
38  BELING KRZYSZTOF  5km / M30GNIEZNOGOBELINGPOLPOLOK 
39  BELING ZBIGNIEW JAN  5km / M50GNIEZNOGOBELINGPOLPOLOK 
40  BERNACIAK JAN  5km / M30GNIEZNOPOLPOLOKPAROC 
41 BERNACIAK PAULINA 5km / K30POLPOLOKGmina 
42  BIEGAŁA AGNIESZKA  15km / K30INOWROCŁAWRENEGAT INOWROCŁAWPOLPOLOK 
43  BIELEC WOJCIECH  15km / M30BYDGOSZCZPOLPOLOK 
44  BIELECKI GRZEGORZ  15km / M40LEGNICAHAPPY SCHOOLPOLPOLOK 
45  BILICKI ŁUKASZ  15km / M30GNIEZNOPOLPOLOKGmina 
46  BLIM MACIEJ  5km / M40WILCZYNZMASAKROWANIPOLPOLOK 
47  BLIM SYLWIA  5km / K40WILCZYNZMASAKROWANIPOLPOLOK 
48  BŁASZAK ŁUKASZ  15km / M30SOLEC KUJAWSKI`BUBA` SOLEC KUJAWSKIPOLPOLOK 
49  BŁASZCZYK TOMASZ  15km / M40GÓRABRAKPOLPOLOK 
50  BŁASZKIEWICZ FILIP  15km / M20POZNAŃPOLPOLOK 
51  BOGACKA DONATA  15km / K20POZNAŃZADYSZKAPOLPOLOK 
52  BOGDANÓW KAROLINA  5km / K30BYDGOSZCZPOLPOLOK 
53  BOLEWSKI DAMIAN  15km / M30CZERNIEJEWOCZERNIEJEWO BIEGAPOLPOLOK 
54  BOMBEL MARCIN  15km / M40TRZEMESZNOFUNDACJA AKTYWNE TRZEMESZNOPOLPOLOKGmina 
55  BOROWIEC WIOLETA  15km / K30SZUBINBBL SZUBINPOLPOLOK 
56  BORUCKI KRYSTIAN  15km / M30GNIEZNOFUNDACJA AKTYWNE TRZEMESZNOPOLPOLOK 
57  BRAUN ZBIGNIEW  15km / M30WLOCLAWEKWKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKPOLPOLOKHDK 
58  BRUCH LIDIA  15km / K30WITKOWOWITKOWO BIEGAPOLPOLOK 
59  BRZOZOWSKA MONIKA  15km / K30KRZEPICECZERWONAK BIEGAPOLPOLOK 
60  BUDASZ TOMASZ  15km / M40GNIEZNOPOLPOLOK 
61  BUZAŁA JAKUB  15km / M40TRZEMESZNOPOLPOLOKGmina 
62  BYCHOWIEC JOANNA  15km / K30GNIEZNOTIP-TOPOLPOLPOLOK 
63 BYCHOWIEC ŁUKASZ  15km / M30GNIEZNOTIP-TOPOLPOLPOLOKHDK 
64  CAJGLER HONORATA  15km / K40GNIEZNOWULKANIZACJA NA KAWIARACHPOLPOLOK 
65  CAJGLER LESZEK  15km / M40GNIEZNOWULKANIZACJA NA KAWIARACHPOLPOLOK 
66 CHEŁMINIAK MONIKA 15km / K30BYDGOSZCZPOLPOLOK 
67  CHŁOPICKI MICHAŁ  15km / M30GNIEZNOVELUX-GNIEZNOPOLPOLOK 
68 CHOJECKI MARIUSZ 15km / M40KOŁOPOLPOLOK 
69  CHRZĄSZCZ BARTOSZ  15km / M20PAKOŚĆBRZEZIŃSKI RUN CLUBPOLPOLOK 
70  CHUDAŚ ROMAN  15km / M40TRZEMESZNOKLUB HDK PCK KROPELKAPOLPOLOKGmina HDK Paroc 
71  CIEMNY JANUSZ  15km / M30WARSZAWAPOLPOL  
72  CIERNIAK JAROSŁAW  15km / M40POWIDZDRUŻYNA SZPIKUPOLPOLOKHDK 
73  CIESIELCZYK JOANNA  5km / K30TRZEMESZNOPOLPOLOKGmina 
74 CIESIELSKI KRZYSZTOF 5km / M60GNIEZNOFAST WALKERPOLPOLOK 
75  CYRULEWSKI JAROSŁAW  15km / M50WRZEŚNIAKB KOSYNIER WRZEŚNIAPOLPOLOK 
76  CZAPLIŃSKI MARIUSZ  15km / M50GNIEZNOALTOM GNIEZNOPOLPOLOK 
77  CZARNECKA KAROLINA  15km / K30TORUŃKAROLIX TEAMPOLPOL  
78  CZARNOJAŃCZYK RAFAŁ  15km / M40OSTRÓW WIELKOPOLSKIPOLPOLOK 
79  CZECH DARIA  5km / K20MOGILNOPOLPOLOK 
80  CZECH KAMIL  5km / M20MOGILNOPOLPOLOK 
81 CZERNIAK PIOTR 5km / M13MOGILNOPOLPOLOK 
82  CZUBACHOWSKI SŁAWOMIR  15km / M40MOGILNOMOGILNO TEAMPOLPOLOK 
83 CZUK MAREK 15km / M60TORUŃPOLPOLOK 
84  CZYSTOWSKI MARIUSZ  15km / M30GNIEZNOPOLPOLOK 
85  CZYŻEWSKA JUSTYNA  5km / K30BRZOZA-POLPOLOK 
86  ĆWIK MICHAŁ  15km / M30KONIN1985POLPOLOK