Zawody obsługuje firma Datasport

V Letni Bieg Trzech Jezior
Trzemeszno, 30 sierpnia 2020 r.


Liczba zawodników : 38
Liczba opłaconych zawodników: 21
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Klasyfikacje
1 ANTAS PAWEŁ  15km / M30TRZEMESZNOKLUB HDK PCK KROPELKAPOLPOLOKGmina Paroc 
2  BARSZCZ PIOTR  15km / M20STRZELNOPOLPOL  
3  BIELEC WOJCIECH  15km / M30BYDGOSZCZPOLPOLOK 
4  BŁASZCZYK TOMASZ  15km / M40GÓRABRAKPOLPOL  
5  CIERNIAK JAROSŁAW  15km / M40POWIDZDRUŻYNA SZPIKUPOLPOL  
6 CYPRIAN GRZEGOREK 5km / M13ŚLIWNIKIUKS 12 KALISZPOLPOLOK 
7 DĄBROWSKI PAWEŁ 10km / M16TORUŃPOLPOLOK 
8  DOBRUCHOWSKI BOGUSŁAW  15km / M30KAMIENIECPAROC POLSKAPOLPOLOKGmina Paroc 
9  GÓRNY KRZYSZTOF  15km / M60JANKOWO DOLNEPOLPOLOK 
10  GRAFFON ARKADIUSZ  15km / M30TRZEMESZNONA LUZIEPOLPOLOKGmina 
11  GREGOR BŁAŻEJ  15km / M30PIECHCINSZKOŁA PODOFICERSKA WOJSK LĄDOWYCH POZNAŃPOLPOL  
12  GUMIENNY TOMASZ  15km / M40GNIEZNOPOLPOL  
13  JARZĄBEK ROBERT  15km / M40STRZAŁKOWOSGBPOLPOLOK 
14  JEDRZEJEK LUKASZ  15km / M40POZNANDFDS POLSKA RUNNING TEAMPOLPOLOK 
15  KACHNIARZ MIRAS  15km / M40TRZEMESZNONO EXCUSES TEAMPOLPOLOKGmina Paroc 
16  KACZMAREK TOMASZ  15km / M40WRZEŚNIAPOLPOLOK 
17  KAMYSZEK HUBERT  15km / M20TRZEMESZNOPOLPOLOKGmina 
18  KOPERSKI GRZEGORZ  15km / M40WYDARTOWOSTOWARZYSZENIE TERAZPOLPOL Gmina 
19  KOWALSKI DAWID  15km / M30LULKOWOSMART FIZJOPOLPOL  
20  KULAI TARAS  15km / M20KONINKONIN RUNPOLPOLOK 
21  KUPISZ JOANNA  15km / K30GORZÓW WLKP.TEAM KOPEĆPOLPOL  
22  KWIECIŃSKA KATARZYNA  5km / K30GNIEZNOPOLPOLOKParoc 
23  ŁOŃSKI JERZY  15km / M50PRZYMUSZEWOPARKRUN TORUŃPOLPOL  
24 ŁUBIŃSKI KAMIL 5km / M13GNIEZNOPOLPOLOK 
25  MĄDRY GRZEGORZ  15km / M60TRZEMESZNOKIJKOWE TRZEMESZNOPOLPOL Gmina 
26 MITKOWSKI MIKOŁAJ 15km / M16LEGNICAUKS SPRINT LEGNICAPOLPOL  
27  NAMIEŚNIK KRZYSZTOF  15km / M40INOWROCŁAWKRZYSIEKNPOLPOL  
28  PIOTROWSKA RADOSŁAW  15km / M30PRZYSIERSKPOLPOLOK 
29  PODLECKI WOJCIECH  15km / M30ROKIETNICAROKIETNICA BIEGAPOLPOLOK 
30  SZAFRAŃSKI JAROSŁAW  15km / M40WYDARTOWOBRYGADA JARKAPOLPOLOKGmina Paroc 
31  URBAN MICHAŁ  15km / M30GNIEZNOWRONIECKI KLUB BIEGACZAPOLPOLOK 
32  WESOŁOWSKI SZYMON  15km / M30GNIEZNOSIGVARIS TEAMPOLPOL  
33  WOJCIECHOWSKI BARTOSZ  5km / M30GNIEZNOKPP GNIEZNOPOLPOL  
34  WOŹNIAK JAGODA  10km / K16TRZEMESZNOPOLPOL Gmina 
35  WRĘCZYCKI ŁUKASZ  15km / M30LUBLINIEC5 PUŁK CHEMICZNYPOLPOL  
36 WYPIJEWSKI JERZY 15km / M40WŁOCŁAWEKWKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKPOLPOL  
37  ZAKRZEWICZ-PODLECKA AGNIESZKA  15km / K30ROKIETNICAROKIETNICA BIEGAPOLPOLOK 
38  ZARADNY MAREK  15km / M40DĘBSKOSABINKOWY KLUB SPORTOWY:)POLPOLOK