Zawody obsługuje firma Datasport

V Letni Bieg Trzech Jezior
Trzemeszno, 30 sierpnia 2020 r.


Liczba zawodników : 71
Liczba opłaconych zawodników: 9
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje
1  ANDRZEJEWSKI BARTOSZ  15km / M30MUROWANA GOŚLINAGRA-COM CENTRUM ROWEROWE MUROWANA GOŚLINA GP 
2  ANDRZEJEWSKI PRZEMYSŁAW  15km / M40POZNAŃWK POZNAŃ / RATAJE DREAM TEAM  
3 ANTAS PAWEŁ  15km / M30TRZEMESZNOKLUB HDK PCK KROPELKAOKGmina Paroc 
4  BARSZCZ PIOTR  15km / M20STRZELNO  
5  BASIŃSKI ŁUKASZ  15km / M40TRZEMESZNOBRACIA_BOKGmina Paroc GP 
6  BIELEC WOJCIECH  15km / M30BYDGOSZCZ  
7  BLIM MACIEJ  5km / M30WILCZYNZMASAKROWANI  
8  BLIM SYLWIA  5km / K30WILCZYNZMASAKROWANI  
9  BŁASZCZYK TOMASZ  15km / M40GÓRABRAK  
10  BORAS JAN  15km / M30PIOTRKÓW TRYBUNALSKIDECATHLON CAR ŁODŹ  
11  BYTNER-KWIATKOWSKA MONIKA  15km / K30WARSZAWA  
12  CIERNIAK JAROSŁAW  15km / M40POWIDZDRUŻYNA SZPIKU  
13 CIESIELSKI KRZYSZTOF 5km / M50GNIEZNOFAST WALKER  
14 CYPRIAN GRZEGOREK 5km / M13ŚLIWNIKIUKS 12 KALISZOK 
15 DĄBROWSKI PAWEŁ 10km / M16TORUŃ  
16  DOBRUCHOWSKI BOGUSŁAW  15km / M30KAMIENIECPAROC POLSKAOKGmina Paroc 
17  GAWRYCH MIROSŁAW  10km / M30GNIEZNOPHUP TEAM  
18  GÓRNY KRZYSZTOF  15km / M60JANKOWO DOLNE  
19  GRAFFON ARKADIUSZ  15km / M30TRZEMESZNONA LUZIE Gmina 
20  GREGOR BŁAŻEJ  15km / M30PIECHCINSZKOŁA PODOFICERSKA WOJSK LĄDOWYCH POZNAŃ  
21  GRYLEWICZ MARCIN  15km / M40PADNIEWKOOKParoc GP 
22  GRZESIAK JOANNA  5km / K30BIEDRUSKO  
23  GUMIENNY TOMASZ  15km / M40GNIEZNO  
24  HOPE NORBERT  5km / M30WĄGROWIECSERPOL TEAM  
25  JARZĄBEK ROBERT  15km / M40STRZAŁKOWOSGB  
26  JEDRZEJEK LUKASZ  15km / M40POZNANDFDS POLSKA RUNNING TEAM  
27  KACHNIARZ MIRAS  15km / M40TRZEMESZNONO EXCUSES TEAMOKGmina Paroc 
28  KACZMAREK MARIUSZ  15km / M40WITKOWOWITKOWO BIEGA GP 
29  KACZMAREK TOMASZ  15km / M40WRZEŚNIA  
30  KAMYSZEK HUBERT  15km / M20TRZEMESZNO Gmina 
31  KARÓLEWSKI MAREK  5km / M50INOWROCŁAWGMINA INOWROCŁAW  
32 KARPIŃSKA ROKSANA 10km / K16TRZEMESZNO Gmina 
33  KNIE MARIUSZ  15km / M40ŻERKÓWKB MARATOŃCZYK JAROCIN GP 
34  KOPERSKI GRZEGORZ  15km / M40WYDARTOWOSTOWARZYSZENIE TERAZ Gmina 
35  KOWALCZYK ADAM  15km / M20TRZEMESZNO Gmina GP 
36  KOWALSKI DAWID  15km / M30LULKOWOSMART FIZJO  
37 KRUSZONA DOMINIK 5km / M30SZCZODRZYKOWOEJBRY SZCZODRZYKOWO  
38  KUBACKA EDYTA  15km / K40GNIEZNO GP 
39  KULAI TARAS  15km / M20KONINKONIN RUN  
40  KUPISZ JOANNA  15km / K30GORZÓW WLKP.TEAM KOPEĆ  
41  KWIECIŃSKA KATARZYNA  5km / K30GNIEZNOOKParoc 
42  ŁOŃSKI JERZY  15km / M50PRZYMUSZEWOPARKRUN TORUŃ  
43 ŁUBIŃSKI KAMIL 5km / M13GNIEZNOOK 
44  MATELSKI MATEUSZ  10km / M30GNIEZNO  
45  MĄDRY GRZEGORZ  15km / M60TRZEMESZNOKIJKOWE TRZEMESZNO Gmina 
46  MĘŻYŃSKI DARIUSZ  15km / M30GNIEZNO  
47 MITKOWSKI MIKOŁAJ 15km / M16LEGNICAUKS SPRINT LEGNICA  
48  NAMIEŚNIK KRZYSZTOF  15km / M40INOWROCŁAWKRZYSIEKN  
49  OGRODOWSKI JAROSŁAW  15km / M50BORÓWIECNIERZESZONY  
50  ORŁOWSKI MARCIN  15km / M30POZNAŃLITTLE TEAM GP 
51  PACZKOWSKA KONSTANCJA  15km / K20TRZEMESZNO Gmina GP 
52  PIETRZAK IWONA  5km / K40RAKOWNIAPIETRZAK TEAM QUADRATHLON  
53  PIETRZAK ROMEK  15km / M50RAKOWNIASKS OBORNIKI / PIETRZAK TEAM QUADRATHLON GP 
54  PIOTROWSKA RADOSŁAW  15km / M30PRZYSIERSK  
55  PODLECKI WOJCIECH  15km / M30ROKIETNICAROKIETNICA BIEGA  
56 RODZEWICZ PIOTR 5km / M30ŁEKNOSERPOL TEAM  
57  ROSZAK HENRYK  15km / M50GNIEZNOKLUB BIEGACZA KOMPANIA PIWOWARSKA  
58  ROSZKOWSKI TOMASZ  15km / M30WARSZAWAJA0306 BIEGA. KU REALIZACJI CELÓW  
59  RZYMYSZKIEWICZ ARKADIUSZ  15km / M40GNIEZNORAJ TEAM GP 
60  RZYMYSZKIEWICZ JUSTYNA  15km / K30GNIEZNORAJ TEAM GP 
61  SZAFRAŃSKI JAROSŁAW  15km / M40WYDARTOWOBRYGADA JARKAOKGmina Paroc 
62  SZYDŁOWSKI PATRYK  15km / M20MOGILNO GP 
63  URBAN MICHAŁ  15km / M30GNIEZNOWRONIECKI KLUB BIEGACZA  
64  WESOŁOWSKI SZYMON  15km / M30GNIEZNOSIGVARIS TEAM  
65  WITKOWSKI MARIUSZ  10km / M30GNIEZNOMAWI GNIEZNO  
66  WOJCIECHOWSKI BARTOSZ  5km / M30GNIEZNOKPP GNIEZNO  
67  WOŹNIAK JAGODA  10km / K16TRZEMESZNO Gmina 
68  WRĘCZYCKI ŁUKASZ  15km / M30LUBLINIEC5 PUŁK CHEMICZNY  
69 WYPIJEWSKI JERZY 15km / M40WŁOCŁAWEKWKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK  
70  ZAKRZEWICZ-PODLECKA AGNIESZKA  15km / K30ROKIETNICAROKIETNICA BIEGA  
71  ZARADNY MAREK  15km / M40DĘBSKOSABINKOWY KLUB SPORTOWY:)