Zawody obsługuje firma Datasport

XXIX Ogólnopolski Bieg im. Jana Kilińskiego
Trzemeszno, 03 maja 2020 r.


Liczba zawodników : 126
Liczba opłaconych zawodników: 103
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Klasyfikacje
1 ANTAS PAWEŁ  21km / M30TRZEMESZNOKLUB HDK PCK KROPELKAPOLPOLOKGminaTrzemeszno Paroc 
2  BARSZCZ PIOTR  21km / M20STRZELNOPOLPOL  
3  BARTCZAK PAWEŁ  21km / M30KRUSZWICADRUŻYNA SZPIKUPOLPOLOK 
4  BIELEC WOJCIECH  21km / M30BYDGOSZCZPOLPOLOK 
5  BŁASZCZYK TOMASZ  21km / M40GÓRABRAKPOLPOL  
6 BURKOWSKI JAROSŁAW 21km / M40LESZNOPOLPOL  
7  CHOJNIAK WIESŁAW  21km / M40POZNAŃXYZPOLPOLOK 
8  CIERNIAK JAROSŁAW  21km / M40POWIDZDRUŻYNA SZPIKUPOLPOL  
9  DOBRUCHOWSKI BOGUSŁAW  21km / M30KAMIENIECPAROC POLSKAPOLPOLOKGminaTrzemeszno Paroc 
10  DONAJ ADAM  21km / M40KOŚCIANNIEZRZESZONYPOLPOLOK 
11  DROBNIK BŁAŻEJ  21km / M30OPALENICAOPALENICKI KLUB BIEGACZAPOLPOLOK 
12  DURZYŃSKI MARCIN  21km / M30KOŚCIANBEJOT TEAMPOLPOL  
13 ELIAS KATARZYNA 21km / K50POZNAŃPOLPOLOK 
14  ELMINOWSKI JACEK  21km / M40WĄGROWIECPOLPOLOK 
15  FLENS TADEUSZ  21km / M60MIĘDZYCHÓDKB WOJTUŚPOLPOLOK 
16  GŁOWACKI RADOSŁAW  21km / M20POZNAŃPOLPOLOK 
17  GŁUCHY MIKOŁAJ  21km / M20POZNAŃPOLPOLOK 
18  GOŁĘBIEWSKI EDWARD  21km / M70POBIEDZISKATKKF PŁOMIEŃ POBIEDZISKAPOLPOLOK 
19  GÓRNY KRZYSZTOF  21km / M60JANKOWO DOLNEPOLPOLOK 
20  GRAFFON ARKADIUSZ  21km / M30TRZEMESZNONA LUZIEPOLPOLOKGminaTrzemeszno 
21  GRAJKOWSKI TOMASZ  21km / M50GNIEZNOPOLPOLOK 
22  GREGOR BŁAŻEJ  21km / M30PIECHCINSZKOŁA PODOFICERSKA WOJSK LĄDOWYCH POZNAŃPOLPOL  
23  GROMADZIŃSKI ANDRZEJ  21km / M40GNIEZNOKPP GNIEZNOPOLPOL  
24 GRZEGOREK CYPRIAN 3km / M13ŚLIWNIKIUKS12 KALISZPOLPOLOK 
25  GRZEGOREK MONIKA  3km / K40ŚLIWNIKIPOLPOLOK 
26  GRZEGOREK PIOTR  21km / M40SLIWNIKIPOLPOLOK 
27  GRZELKA TOMASZ  21km / M30KAŹMIERZSPORTOWY KAŹMIERZPOLPOLOK 
28  GUMIENNY TOMASZ  21km / M40GNIEZNOPOLPOLOK 
29  HOPE NORBERT  21km / M30WĄGROWIECSERPOL TEAMPOLPOLOK 
30  HORNIK MARIUSZ  21km / M40STĘSZEWSTĘSZEWPOLPOLOK 
31  JAKUBOWSKI MACIEJ  21km / M30SZRENIAWAPOLPOLOK 
32  JARZĄBEK ROBERT  21km / M40STRZAŁKOWOSGBPOLPOLOK 
33  JASIŃSKI HILARY  21km / M50WITKOWONIEZRZESZONYPOLPOLOK 
34  JÓŚKOWIAK MICHAŁ  21km / M40GRODZISK WIELKOPOLSKISAMOTNY WILKPOLPOLOK 
35  JÓZEFOWICZ EDYTA  21km / K40KOŚCIANKOŚCIAN TEAMPOLPOLOK 
36  KACHNIARZ MIRAS  21km / M40TRZEMESZNONO EXCUSES TEAMPOLPOLOKGminaTrzemeszno Paroc 
37  KACZMAREK MIROSŁAW  21km / M50KOŚCIANKOŚCIAN TEAMPOLPOLOK 
38  KACZMAREK TOMASZ  21km / M40WRZEŚNIAPOLPOLOK 
39  KAMIŃSKI JERZY  21km / M50OBORNIKIMAGDALENAPOLPOLOK 
40  KAMYSZEK HUBERT  21km / M20TRZEMESZNOPOLPOLOKGminaTrzemeszno 
41  KARCZMARCZYK MIROSŁAW  21km / M30ZGORZAŁAPOLPOLOK 
42  KASPRZYK ANDRZEJ  21km / M60SŁUPCAPTTK WITKOWOPOLPOLOK 
43  KLUPŚ MIECZYSŁAW  21km / M60SUCHY LASNIEZRZESZONYPOLPOLOK 
44 KOMOROWSKI STEFAN 21km / M70LUSÓWKOPOLPOLOK 
45 KONDRATENKO VLADYSLAV 21km / M20TARNOWO PODGÓRNESTRAIGHT EDGEPOLPOLOK 
46  KOSIOREK DAREK  21km / M50POZNAŃAMATORPOLPOLOKGminaMogilno 
47  KOWALCZYK ADAM  21km / M20TRZEMESZNOPOLPOL GminaTrzemeszno 
48  KOWALSKI DAWID  21km / M30LULKOWOSMART FIZJOPOLPOL  
49  KRZESZEWSKA DOROTA  21km / K40PIŁAPOLPOLOK 
50  KUCHARSKI JAKUB  21km / M40GRUSZCZYNJKU1979POLPOLOK 
51  KULAI TARAS  21km / M20KONINKONIN RUNPOLPOLOK 
52  KUPISZ JOANNA  21km / K30GORZÓW WLKP.TEAM KOPEĆPOLPOL  
53  KURCZYŃSKI RAFAŁ  21km / M40POZNANRUFAPOLPOLOK 
54  KUSKE MACIEJ  21km / M30GNIEZNOALTOM GNIEZNOPOLPOLOK 
55 KUSKE MARTYNA 21km / K30GNIEZNOALTOM GNIEZNOPOLPOLOK 
56  KWIECIŃSKA KATARZYNA  3km / K30GNIEZNOPOLPOLOKParoc 
57  LEHNHARDT WIESŁAW  21km / M50POZNAŃPOLPOLOK 
58  ŁOŃSKI JERZY  21km / M50PRZYMUSZEWOPARKRUN TORUŃPOLPOL  
59 ŁUBIŃSKI KAMIL 3km / M13GNIEZNOPOLPOLOK 
60  MAJCHRZAK JACEK  21km / M40KOŚCIANKOŚCIAN TEAMPOLPOLOK 
61  MAJEWSKI MICHAŁ  21km / M30BIERZGLINEKSPIN FORCE RUNNERSPOLPOLOK 
62  MALEWICZ-PEŁCZYŃSKA ALICJA  21km / K40KIEKRZROKIETNICA BIEGAPOLPOLOK 
63  MALIK KAROL  21km / M30CZMOŃKGB MOSINAPOLPOLOK 
64 MARTYNOWSKI WITOLD 21km / M50ROGOZINOSOKÓŁ BODZANÓWPOLPOLOK 
65  MAŚLIŃSKI MIROSŁAW  21km / M50SZUBINPOLPOLOK 
66  MATUSZEWSKI KRZYSZTOF  21km / M20POZNAŃŚWIERCZEWO RUNPOLPOLOK 
67  MATYSIAK DAMIAN  21km / M30GNIEZNOVELUXPOLPOLOK 
68  MATYSIAK KRZYSZTOF  21km / M40SREMPOLPOLOK 
69  MAZERSKI JAROSŁAW  21km / M30TORUŃPOLPOL  
70  MĄDRY GRZEGORZ  21km / M60TRZEMESZNOKIJKOWE TRZEMESZNOPOLPOL GminaTrzemeszno 
71 MICHALAK TOBIASZ 3km / M20CHRZANPOLPOL  
72  MICHALSKI HIERONIM  21km / M50KOŚCIANKOŚCIAN TEAMPOLPOLOK 
73  MIKOŁAJCZAK ARKADIUSZ  21km / M30JAROCINPOLPOLOK 
74  MÜLLER ANDRZEJ  21km / M60PUSZCZYKOWOPOLPOLOK 
75  MOLINUS JAKUB  21km / M40GOSTYŃCWR EVOLUTIOPOLPOLOK 
76  MOSKWA KRZYSZTOF  21km / M60LESZNOTAK SE POMYKAM !POLPOLOK 
77 NIKOLIUK OLEKSANDR 21km / M30GNIEZNONA LUZIEUKRUKROK 
78  NOWAK ANDRZEJ  21km / M50PARKOWOKĘSY TEAMPOLPOLOK 
79  NOWAKOWSKI RYSZARD  21km / M40POZNAŃNIEZRZESZONYPOLPOLOK 
80  ORŁOWSKI MARCIN  21km / M30POZNAŃM&M LITTLE TEAMPOLPOLOK 
81 PAWLAK AGNIESZKA 21km / K30OBORNIKIPOLPOLOK 
82  PAWLAK MILENA  21km / K30PRZECŁAWPOLPOLOK 
83  PIECZYNSKI PATRYK  21km / M40WRZEŚNIASPIN FORCE RUNNERSPOLPOLOK 
84 PIOTROWICZ IRENEUSZ 21km / M60PIOTRKÓW KUJAWSKIPOLPOLOK 
85  PIOTROWSKA RADOSŁAW  21km / M30PRZYSIERSKPOLPOLOK 
86  PODLECKI WOJCIECH  21km / M30ROKIETNICAROKIETNICA BIEGAPOLPOLOK 
87  PRZYBYSZ BARTOSZ  21km / M30SWARZEDZJESTEM OD ROMKAPOLPOLOK 
88 PRZYWECKI LECH 21km / M40KOŚCIANKOŚCIAN TEAM / KP PSP RAWICZPOLPOLOK 
89  RASZTUBOWICZ DANIEL  21km / M40BYDGOSZCZPODGÓRZ TORUŃPOLPOL  
90 RODZEWICZ PIOTR 21km / M40ŁEKNOSERPOL TEAMPOLPOLOK 
91  SALITA LECH  21km / M60GNIEZNOALTOM GNIEZNOPOLPOLOK 
92 SOBCZYK KRYSTIAN 21km / M30KOŚCIANKOŚCIAN TEAMPOLPOLOK 
93  STEFANOWICZ MARCIN  21km / M40SZUBINVICTORIA KOŁACZKOWOPOLPOLOK 
94  STEINKE AGATA  21km / K40POZNAŃPOLPOLOK 
95  STOKOWSKA SYLWIA  21km / K40GORZKIE POLEBOROWO-MŁYN TEAMPOLPOLOK 
96  STOKOWSKI DARIUSZ  21km / M40GORZKIE POLEBOROWO-MŁYN TEAMPOLPOLOK 
97  STOKOWSKI MARCIN  21km / M20POBIEDZISKASTOKOWSKI PROJEKT MARATONPOLPOLOK 
98  STOKOWSKI MARIUSZ  21km / M40POBIEDZISKABOROWO-MŁYN TEAMPOLPOLOK 
99  SZAFRAŃSKI JAROSŁAW  21km / M40WYDARTOWOBRYGADA JARKAPOLPOLOKGminaTrzemeszno Paroc 
100  SZAPROWSKI TOMASZ  21km / M20BIELICEBIELICEPOLPOL GminaMogilno 
101  SZUKAŁA PIOTR  21km / M40POZNAŃDRUŻYNA SZPIKUPOLPOL  
102  SZYDŁOWSKI PATRYK  21km / M20MOGILNOPOLPOLOKGminaMogilno 
103  TANAŚ ANNA  21km / K40OSINIECALTOM GNIEZNOPOLPOL  
104  TANAŚ MAREK  21km / M50OSINIECALTOM GNIEZNOPOLPOL  
105  TOBIASZ MACIEJ  21km / M20KROTOSZYNPOLPOL  
106  TOMCZAK ZBIGNIEW  21km / M60GNIEZNOALTOM GNIEZNOPOLPOLOK 
107  URBAN MICHAŁ  21km / M30GNIEZNOWRONIECKI KLUB BIEGACZAPOLPOLOK 
108  WALIGÓRA JAKUB  21km / M30POBIEDZISKAPOLPOLOK 
109  WALKOWIAK AGNIESZKA  21km / K40KOŚCIANKOŚCIAN TEAMPOLPOLOK 
110  WALKOWIAK TOMASZ  21km / M30LUBOŃADRUNALINE TEAMPOLPOLOK 
111  WESOŁOWSKI SZYMON  21km / M30GNIEZNOSIGVARIS TEAMPOLPOL  
112  WIERZCHOWSKI ADAM  21km / M40KALISZBASTER TEAMPOLPOLOK 
113  WIERZCHOWSKA IZABELA  21km / K30KALISZBASTER TEAMPOLPOLOK 
114  WOJAS JACEK  3km / M40WITKOWOWITKOWO BIEGAPOLPOLOK 
115  WOJCIECHOWSKI BARTOSZ  3km / M30GNIEZNOKPP GNIEZNOPOLPOL  
116 WOJTKOWIAK MARIUSZ  21km / M50MIEŚCISKOMEXYK RUN TEAMPOLPOLOK 
117  WOLSKI JĘDRZEJ  3km / M13MOGILNOMOGILNO TEAMPOLPOLOK 
118  WOŹNIAK TOMASZ  21km / M40KOMORNIKIPOLPOLOK 
119 WYPIJEWSKI JERZY 21km / M40WŁOCŁAWEKWKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKPOLPOL  
120  ZAKRZEWICZ-PODLECKA AGNIESZKA  21km / K30ROKIETNICAROKIETNICA BIEGAPOLPOLOK 
121  ZARADNY MAREK  21km / M40DĘBSKOSABINKOWY KLUB SPORTOWY:)POLPOLOK 
122  ZARANEK BARBARA  21km / K40KOWANÓWKOKĘSY TEAMPOLPOLOK 
123  ZAWADZKI JÓZEF  21km / M70POZNAŃPOLPOLOK 
124  ZGOLINSKI MARCIN  21km / M40WRZEŚNIAPOLPOLOK 
125  ŻAK SŁAWOMIR  21km / M30GNIEZNOPOLPOLOK 
126 ŻERKO MARCIN 21km / M40OBORNIKIPOLPOLOK