Zawody obsługuje firma Datasport

40. Półmaraton Wiązowski, 23. Wiązowska 5-tka
Wiązowna, 23 lutego 2020 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Liczba zawodników : 4900
Odebrało numery: 4751

Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ABELSKI LESZEK 50215km / M60MIŃSK MAZOWIECKIOK 
2  ABOLINA TATJANA 173621km / K40TALSIMARATONA KLUBSOK 
3 ABRAMOWICZ DAMIAN308521km / M40KALISZREKSIO TEAMOK 
4  ABRAMOWSKI MATEUSZ 50535km / M20KAŁUSZYNNASTĘPNY KROK TEAMOK 
5  ADAMASZEK MARCIN 109921km / M40BŁONIEKREJZI TIM BŁONIEOK 
6  ADAMCZUK AGNIESZKA 131421km / K40MARKIMARKOWI BIEGACZEOK 
7  ADAMCZYK ADAM 210821km / M40MALINOWICEBBLOK 
8 ADAMCZYK ANNA59365km / K30TCZÓWOK 
9  ADAMCZYK ILONA 50721km / K40BIAŁA PODLASKAKLUB BIEGACZA BIAŁA BIEGAOK 
10  ADAMCZYK ŁUKASZ 179221km / M30TCZÓWNAJARANI SPORTEM JANÓWOK 
11  ADAMCZYK MAREK  5km / M30PŁOCKBIEGAJ Z DYMKIEMOK 
12  ADAMCZYK MICHAŁ 328621km / M18KRAKÓWRK ATHLETICSOK 
13  ADAMIAK PIOTR 18921km / M40WARSZAWABIEGAM Z IDEA KUCHNIOK 
14  ADAMIAK ROBERT 158821km / M50CIECHANÓWCURTISOK 
15  ADAMIEC MAREK 294721km / M40SŁUPSKW.P.K. SŁOŃ TEAM USTKAOK  
16  ADAMKIEWICZ MIROSŁAW 259821km / M50SOCHACZEWKM AKTYWNI SOCHACZEWOK 
17 ADAMOWICZ MACIEJ178521km / M30WROCŁAWCAMPUS DOMASŁAWICE TEAMOK 
18  ADAMOWSKA JUSTYNA 400821km / K40WARSZAWACOMPENSA AKTYWNIOK 
19  ADAMSKI KRZYSZTOF 301321km / M18BIAŁYSTOKOK 
20  ADAMSKI PIOTR 18221km / M40HIPOLITÓWPKBI TEAMOK 
21  AGEMANS DOMINIQUE 253221km / K30KONSTANCIN-JEZIORNAOK 
22  AKSAMITOWSKI ROBERT 64021km / M40WARSZAWAOK 
23  AKULOVA NATALIIA 269321km / K30WARSZAWAOK 
24 ALBIGOWSKA MAGDALENA400521km / K30KRACZKOWAROSSMANNOK 
25  ALBIŃSKI TOMASZ 60721km / M40WARSZAWARUNNING FROGSOK 
26  ALOKSA KRZYSZTOF 127621km / M30SZCZECINOK 
27  ALTMAN JAKUB 166521km / M30PŁOŃSKOK  
28  ALVERGNAS MARIE 54721km / K18WARSZAWAWITCOK 
29 AMANOWICZ LUKASZ295121km / M30LADEK ZDRÓJOK 
30  AMBROZIAK ADAM 91721km / M40KOWALETAKA RYBAOK 
31  AMBROZIAK SEBASTIAN 263721km / M30ŁÓDŹROSSMANNOK 
32  AMBROZIAK SYLWIA 65021km / K40ŁOWICZSEBATEAM ŁOWICZOK 
33  AMEDEO RONGA 372321km / M30WARSAWSWORDS WARSAWOK 
34  ANDRASIAK KRZYSZTOF 301821km / M30OTWOCKOK 
35  ANDRE ANNA 74121km / K18KONINANDRE TEAMOK 
36  ANDREJCZUK JÓZEK 301521km / M40POROSŁYBBL BIAŁYSTOKOK 
37  ANDROSIUK TOMASZ 222721km / M40HAJNÓWKAHAJNÓWKA BIEGAOK 
38  ANDRUCZYK ARKADIUSZ 81921km / M40WARSZAWAREMBERTÓW TEAMOK 
39  ANDRUCZYK KATARZYNA 81821km / K40WARSZAWAREMBERTÓW TEAMOK 
40 ANDRYSZCZYK MARCIN297121km / M30WARSZAWAOK 
41 ANDRZEJCZUK KAMIL112021km / M18DOBROSZYCEOK  
42  ANDRZEJKIEWICZ KAMIL 55625km / M20KAŁUSZYNOK 
43  ANIOŁKOWSKI KRZYSZTOF 403821km / M30WARSZAWAGRUPA BIEGOWA UM WARSZAWAOK 
44 ANISKEVICH ALIAKSANDR 21km / M40BRESTBREST KIDS RUNOK 
45  ANTCZAK ILIANA 225721km / K30MIEDZIANA GÓRAZABIEGANI W KIECACH SKRZYDLACI DZIECIOMOK 
46  ANTCZAK ROBERT 60145km / M30RACIBÓRZEASYRUN RACIBORZOK 
47  ANTOŃCZAK MAREK 283121km / M30ŻÓŁKIEWKAKRASNYSTAW BIEGAOK 
48  ANTOSIEWICZ ROBERT 152221km / M50OTWOCKLULATEAMOK 
49  ANTOSZEWSKI BARTOSZ 379921km / M30WARSZAWATEAM MOYAOK 
50  ANTOSZEWSKA MARLENA 271821km / K30MIEROSZYNOKASOK 
51  ANTUSZEWSKI MICHAŁ 383421km / M18WARSZAWADECATHLONOK 
52  ARASZKIEWICZ TOMASZ 225921km / M50SIEDLCEYULO RUN TEAM SIEDLCEOK 
53  ARCHUTICZ JOANNA 187321km / K18LEGNICAOK 
54 ARCZEWSKI PAWEŁ55365km / M50WARSZAWAKASOK 
55  ARTYSZUK KAMIL 36321km / M30WARSZAWAWARSZAWIAKYOK 
56  ARTYSZUK MIROSŁAW 50435km / M60WARSZAWAOK 
57  ARTYSZUK MONIKA 52915km / K30WARSZAWAOK 
58  ASŁANOWICZ MARCIN 78721km / M40WARSZAWAŻÓRAWSKI TEAMOK 
59  AUGUSTYNIAK MARIUSZ 20821km / M40MARKIOK 
60  AUGUSTYNIAK RAFAŁ 58765km / M20JÓZEFÓWOK 
61  BABIARZ ANDRZEJ 365321km / M40ZIELONKAOK 
62 BABICKI ADAM20221km / M40WARSZAWAOK 
63  BABICKI MARCIN 131521km / M30PRUSZKÓWOK 
64  BABIK FILIP 55685km / M20WARSZAWAENTRE.PL TEAMOK 
65  BABIŃSKI JERZY 365521km / M60NADARZYNOK  
66  BABIUCH MAREK 356021km / M50WARSZAWAOK 
67  BABKIEWICZ SZYMON 52375km / M30LUBLINLUBELSKIBIEGACZ.PL TEAMOK  
68  BACA DANIEL 44921km / M40KOZIENICEWKZ KOZIENICE BBLOK 
69  BACA JUSTYNA 51525km / K40KOZIENICEWKZ KOZIENICE BBLOK 
70  BACHMAN MARCIN 83221km / M40WARSZAWAVEGE RUNNERSOK  
71  BACZEWSKA KLAUDIA 297821km / K30OSTROŁĘKABIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKAOK 
72  BACZYNSKA ANETA 45921km / K30SIEDLCE-OK 
73  BADRITDINOV ANUAR 128521km / M30WARSZAWABODRIKOK 
74 BAGINSKA ELIZA308121km / K30SIEDLCEOK 
75  BAGIŃSKI PAWEŁ 109321km / M40WARSZAWAOK  
76  BAGNICKI DARIUSZ 361821km / M40NOWY DWÓR MAZOWIECKIROZBIEGAMY NOWY DWÓROK 
77  BAGROWSKI MAREK 123021km / M50JANOWO DĄBROWA CHEŁMIŃSKAUMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO-MEDYCZNE RATUJE I BIEGA BIEGAOKNiepelnosprawny 
78  BAHUK ALIAKSANDR 306221km / M40BRESTIRUN BRESTOK 
79 BAIMOV BULAT400021km / M30WROCLAWSII RUNNING TEAMOK 
80  BAIN MARK 229621km / M30WARSAWPERKOK 
81  BAJOREK JACEK 50205km / M40WYSZKÓWMARKOWI BIEGACZEOKNiepelnosprawny 
82  BAKALARSKA MARIOLA 202921km / K50WARSZAWAWARSAW RUN CLUBOK 
83  BAKUŁA WIESŁAW 240221km / M5007-420 WACHWAMPIROK 
84  BALANOWSKI STANISŁAW 403321km / M50WARSZAWAWARSAW RUN CLUBOK 
85  BALEJA-KRZYŻANOWSKA EWA 106221km / K40ŁOWICZSTARZYŃSKIEGO BIEGA ŁOWICZOK 
86  BALIŃSKA AGNIESZKA 57915km / K40RUDA MALENIECKABALAX TEAMOK 
87  BALIŃSKA KINGA 247121km / K18SZKUCINBALAX TEAMOK 
88  BALIŃSKI WOJCIECH 97721km / M40RUDA MALENIECKABALAX TEAMOK 
89  BALITSKYI OLEKSANDR 302121km / M30BARYSHIVKASRC SCIENTISTOK 
90  BALŚ ANDRZEJ 154121km / M60WARSZAWAOK 
91  BALTYN-PRZYBYŁEK MARIA 171521km / K30WARSZAWAJ.A.H.A.I.K.ZOK 
92  BALTYN STEFAN 156221km / M70SUCHEDNIÓWJAHAIKZOK 
93  BAŁABAN KAROLINA 58175km / K40WARSZAWAUKS 48 MTOK 
94  BAŁABAN PAULINA 164021km / K18SOKÓŁKAOK 
95  BAŁDA EWELINA 54375km / K30MIŃSK MAZOWIECKIASICS FRONTRUNNER POLSKAOK 
96 BAŁDYGA RADOSŁAW 21km / M40ELBLĄGJBBOK  
97  BANASIAK ARTUR 93621km / M18WARSZAWAOK 
98  BANASIAK BARTOSZ 221221km / M30CZĘSTCOCHOWAOK 
99  BANASIAK MIROSŁAW 362521km / M40WARSZAWAERICSSONOK 
100  BANASIAK PIOTR 59121km / M50WARSZAWAOK 
101  BANASIEWICZ MARCIN 189821km / M40MARKINEON TEAMOK 
102  BANASIK PAWEŁ 15121km / M50RADOMOK 
103  BANASZAK HUBERT 52385km / M30POZNAŃOK 
104  BANASZAK KAROLINA 131621km / K30POZNAŃOK 
105  BANASZEK GRZEGORZ 312621km / M30WARSZAWAOK 
106  BANASZEK-WRONKA ANNA 243421km / K40ZIELONKAOK 
107  BANAŚ AGNIESZKA 51915km / K40SIEDLCETRIATHLON SIEDLCE CLUBOK 
108  BANAŚ MARIUSZ 312221km / M40PULAWY-OK 
109  BANY PIOTR 56875km / M30RYKIBIEGUSIEM.PLOK 
110  BANY ROBERT 182321km / M40SOKOŁÓWEKMAZOVIA PROACTIV CIECHANÓWOK 
111  BAŃBURA SŁAWEK 58845km / M50BIAŁA PODLASKAKLUB BIEGACZA BIAŁA BIEGAOK 
112  BAŃKOWSKI ARKADIUSZ 43721km / M40SIEDLCEOK 
113  BAŃKOWSKI JAKUB 43221km / M18KONSTANCIN JEZIORNAOK 
114  BAR WIESLAW 273921km / M50WARSZAWAOK 
115  BARABASZ ARTUR 151321km / M30OTWOCKOTWOCK BIEGAOK 
116  BARAN DOROTA 360821km / K30MARKIMARKOWI BIEGACZEOK 
117  BARAN JAKUB 392221km / M30WARSZAWALEMIESZ TEAMOK 
118  BARAN JAN 377721km / M30WARSZAWA---OK 
119  BARAN MATEUSZ 57615km / M20KONSTANCIN-JEZIORNAPIEKIELNI WARSZAWAOK 
120  BARAN ZENON 101621km / M60WARSZAWARĄCZE RACICZKIOK 
121  BARANEK PIOTR 131721km / M50JÓZEFÓWOK  
122  BARANOWSKA ZUZANNA 389221km / K18RZESZÓWCHRABĄSZCZE I ROBAKIOK 
123  BARANOWSKI MAREK 400921km / M40WARSZAWACOMPENSA AKTYWNIOK 
124 BARANOWSKI TADEUSZ75221km / M70WARSZAWAOK 
125  BARANSKI IRENEUSZ 223021km / M50MILANÓWEKDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIOK 
126  BARAŃSKI PIOTR 71721km / M30PRUSZKÓWOK 
127  BARASIŃSKI KONRAD 49321km / M30BEŁCHATÓWOK 
128  BARCIKOWSKA ANNA 20415km / K30KOŁBIELOK 
129  BARCIKOWSKI JAROSŁAW 228921km / M50AUGUSTÓWKALOTTE WEDELOK 
130  BARDSKI GRZEGORZ 56885km / M20JÓZEFÓWKS WOLNY STRZELECOK 
131  BARDSKI SLAWOMIR 56305km / M50JÓZEFÓWBE FAMILYOK 
132  BAREJKO PIOTR 100621km / M40WARSZAWAOK 
133  BAREJKO RENATA 100421km / K40WARSZAWAOK 
134  BARGLIK ADAM 58221km / M40KARCZEWBRAKOK 
135 BARNAŚ DARIUSZ59865km / M40CZARNAOK 
136  BAROS GRZEGORZ 195321km / M50RUDNIKIFALSTART RUDNIKIOK 
137  BAROS ZDZISŁAWA 195421km / K50RUDNIKIFALSTART RUDNIKIOK 
138  BARSKI DOMINIK 233221km / M18IŁOWO-OSADA-OK 
139  BARSZCZ PAWEŁ 246721km / M30WĘGRÓWOK 
140  BARSZCZ PIOTR 205921km / M30WĘGRÓWOK 
141  BARTCZAK ROBERT 75721km / M50WARSZAWAOK 
142  BARTEL ROBERT 78021km / M40LIPKÓWSTARE BABICE BIEGAJĄOK 
143 BARTKOWSKI MICHAŁ397321km / M30WARSZAWAOK 
144  BARTNICKI ADRIAN 50805km / M20STANISŁAWOWMKB DREPTAKOK 
145  BARTNICKI PAWEŁ 394621km / M40WARSZAWAFANTA TEAMOK 
146 BARTNIK RAFAŁ242221km / M40WARSZAWA-OK 
147  BARTOSIEWICZ DARIA 57975km / K30WARSZAWAOK 
148  BARTOSIEWICZ DARIUSZ 366321km / M50SKARŻYSKO-KAMIENNAOK 
149  BARTOSZEK DAWID 333421km / M18LUTUTÓWOK 
150  BARTOSZEWICZ PIOTR 204021km / M30WÓLKA KOZODAWSKAKONDYCJA PIASECZNOOK 
151  BARTYKOWSKA MARTA 393221km / K30WARSZAWAPGB SPORTOWA PACZKAOK 
152  BARWICKI MARCIN 16121km / M40WARSZAWAOK 
153  BASEK ARTUR 179821km / M50OTWOCKOTWOCK BIEGAOK 
154  BASIAK MICHAL 51485km / M20JÓZEFÓWOK 
155  BASIAK PIOTR 52395km / M20WARKAKS START PUŁASKI WARKAOK 
156  BASZTA PAWEŁ 367621km / M40WARSZAWAOK 
157  BATAYEU ANDREI 56055km / M30BRESTCAPARUNOK 
158  BATOR MONIKA 32721km / K30WARSZAWAWKURW_TEAMOK 
159  BAZHUK SVIATLANA 155321km / K40BRESTIRUNBRESTOK 
160  BĄBIK BARBARA 359621km / K40OTWOCKOTWOCK BIEGAOK 
161  BĄCZEK PIOTR 344021km / M30WARSZAWASBRT WARSZAWAOK 
162  BĄK ARTUR 369221km / M40GÓRA KALWARIAOK 
163  BĄK FILIP 155021km / M40LESZNOMAKALU TEAMOK 
164  BĄK JAREK 1521km / M40STARE LIPINYZABIEGANY WOŁOMINOK 
165  BĄK MACIEJ 379121km / M40WARSZAWAMBRTOK  
166  BĄK MIKOŁAJ 56345km / M20WARSZAWA-WESOŁAXL LO ŻEROMSKIOK 
167  BĄK OSKAR 92321km / M18OTWOCKDRUŻYNA SZPIKU / K(R)OPKA TEAMOK 
168  BĄK PIOTR 313121km / M40HALINÓWOK 
169  BĄK TOMASZ 56565km / M40WARSZAWA-WESOŁAOK 
170  BĄKIEWICZ MARIUSZ 209221km / M30GAJKOWICENIEZRZESZONYOK 
171 BEBELSKI RAFAŁ216721km / M40WARSZAWAPZU SPORT TEAMOK  
172 BECHEŃSKI WOJCIECH52625km / M40WARSZAWAOK 
173  BECHTA DAMIAN 349021km / M18BIAŁA PODLASKAADIDAS RUNNERS WARSAWOK 
174  BEDNARCZYK MARIUSZ 57221km / M50WARSZAWASTRAZ MIEJSKA M.ST.W-WY OT-7OK 
175  BEDNAREK JACEK 45321km / M40WARSZAWAMETLIFE RUNOK 
176  BEDNARZAK TADEUSZ 128421km / M60SIEDLCEYULO RUN TEAM SIEDLCEOK 
177  BELKIEWICZ RAFAŁ 185521km / M40WARSZAWAKABATY ULTRAOK 
178  BEŁC PIOTR 84421km / M40WARSZAWAOK 
179 BEŁCH KRZYSZTOF55721km / M18OŚWIĘCIMOK 
180  BEN-CZEBRESZUK IWONA 50715km / K40WIĄZOWNAOKGmina 
181  BENDINGER KRZYSZTOF 39021km / M40ŁÓDŹRAZEM TRENUJEMY SPORTOK 
182  BENSZ SEBASTIAN 276921km / M40TORUŃTORUŃOK 
183  BEREDA PRZEMYSŁAW 230921km / M30WIĄZOWNAOKGmina 
184  BERENT ROBERT 229021km / M50USTKAKASOK 
185  BERINI MARCIN 256421km / M40NYSAOK 
186  BERKO-HAAS JOANNA 248021km / K40PIASECZNOPGE ENERGETIC RUNNINGOK 
187  BERNACIAK MARCIN 131821km / M40RADOMBIEGIEM RADOM!OK 
188 BERNAL JÓZEF88721km / M30RAJCZASZALONE KEBSYOK 
189 BERNARDELLI IWONA50015km / K30WARSZAWAOK 
190 BERNASIEWICZ MARIUSZ346621km / M30LUBLINSUPERDROBOK 
191  BERNAT AGNIESZKA 239721km / K30WARSZAWAOK 
192  BERNAT ANDRZEJ 18621km / M40WARSZAWAKLUB HDK KREWKI URSYNÓWOK  
193  BERNAT PAWEŁ 224621km / M40WARSZAWAOK 
194  BERNHARD PAWEŁ 82921km / M50WARSZAWAOK 
195  BEROUD ALAN 402021km / M30WARSZAWAOK 
196  BESSARABA JAGODA 311221km / K18WARSZAWAOK 
197 BESSARABA SŁAWOMIR26321km / M40WARSZAWAOK 
198 BEZIK IRYNA58345km / K40BRESTBREST KIDS RUNOK 
199  BĘBENEK CZESŁAW 333721km / M60KNUROWIECOK