Zawody obsługuje firma PERSONAL BEST

Tropem Wilczym Starachowice 2020 VIII edycja
Starachowice, 01 marca 2020 r.


Liczba zawodników : 192
Liczba opłaconych zawodników: 153
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Koszulka
1  ADAMCZYK RAFAŁ  10km / M30WĄCHOCKPOLPOLOKOK 
2  ANNA STANIEWSKA  10km / K40SKARYSZEWTEAM ZALESICEPOLPOLOKOK 
3 ANTAS MARIOLA 10km / K40KIELCEPOLPOL OK 
4  ARAK ZBIGNIEW  10km / M40SKARŻYSKO-KAMIENNAKAMARO SPORT LINEPOLPOLOKOK 
5  BARAN ŁUKASZ  10km / M20SKARŻYSKO-KAMIENNAPOLPOLOKOK 
6 BARSZCZ AGATA 10km / K30STARACHOWICEPOLPOLOKOK 
7  BERNACKA ANETA  10km / K40KRYNKIPOLPOLOKOK 
8 BIEŃKOWSKI ADRIAN 1963 / M20STARACHOWICEPOLPOLOKOK 
9  BRÓDKA MARCIN  10km / M40STARACHOWICEPOLPOLOKOK 
10  CAPAŁA MICHAŁ  10km / M40STARACHOWICEZABIEGANE STARACHOWICEPOLPOLOKOK 
11  CHOJNACKI MACIEJ  10km / M40ZALESICETEAM ZALESICEPOLPOLOKOK 
12  CIEPLUCH BEATA  10km / K50STARACHOWICEJUVENTA STARACHOWICEPOLPOLOKOK 
13 CIEŚLA ROBERT 1963 / M30STARACHOWICENIEZRZESZONYPOLPOLOKOK 
14 CIEŚLIK KONRAD  10km / M30STARACHOWICESURVIVAL CAKEPOLPOLOKOK 
15  CZARNOTA MAŁGORZATA  10km / K20JASTRZĄBPOLPOL OK 
16  CZUPRYN PAWEŁ  10km / M20WIERZBICA, POLSKATEAM ZALESICEPOLPOLOKOK 
17 DERLATKA AGATA 1963 / K30SKARŻYSKO-KAMIENNAKELA TEAMPOLPOLOKOK 
18  DERLATKA BARTŁOMIEJ  10km / M20GADKAPMFPOLPOLOKOK 
19 DERLATKA KACPER 1963 / M12-15MIRZECSKS TYCHÓW STARYPOLPOL OK 
20 DERLATKA KORDIAN 1963 / M12-15SKARŻYSKO-KAMIENNACZARNECKI RUN TEAMPOLPOLOKOK 
21 DERLATKA KORNELIA 1963 / K 8-11SKARŻYSKO-KAMIENNAKELA TEAMPOLPOLOKOK 
22 DERLATKA MARCIN 10km / M40SKARŻYSKO-KAMIENNAKELA TEAMPOLPOLOKOK 
23  DOLEGA DAREK  10km / M50RADOMBIEGIEM RADOM!POLPOLOKOK 
24 DRIAŃSKA AGNIESZKA 1963 / K40STARACHOWICEZABIEGANE STARACHOWICEPOLPOLOKOK 
25 DRIAŃSKA AMELIA 1963 / K 8-11STARACHOWICEZABIEGANE STARACHOWICEPOLPOLOKOK 
26 DRIAŃSKA KAROLINA 1963 / K12-15STARACHOWICEZABIEGANE STARACHOWICEPOLPOLOKOK 
27  DRIAŃSKI MARCIN  10km / M40STARACHOWICEZABIEGANE STARACHOWICEPOLPOLOKOK 
28 DUBIŃSKI RYSZARD 1963 / M60SKARŻYSKO-KAMIENNAMORSY Z MADAGASKARUPOLPOLOKOK 
29 DUDEK GABRIEL 10km / M20OPATÓWPOLPOLOKOK 
30 DUDEK KSAWERA 1963 / K40MIRZECPOLPOLOKOK 
31 DUDEK ZUZANNA 1963 / K12-15MIRZECPOLPOLOKOK 
32  DURLIK MATEUSZ  10km / M30ŁÓDŹPOLPOLOKOK 
33 DYGAS JEREMI 1963 / M12-15MIRZECPOLPOLOKOK 
34 DYGAS MONIKA 1963 / K40MIRZECPOLPOLOKOK 
35 FIOŁNA JAKUB 10km / M20IŁŻABOREK TEAMPOLPOL OK 
36  FLORYS ŁUKASZ  10km / M40STARACHOWICEPOLPOLOKOK 
37  FREJLICH DAWID  10km / M30OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIPOLPOL OK 
38 FURMAŃCZUK HELENA 1963 / K60SKARŻYSKO-KAMIENNAMORSY Z MADAGASKARUPOLPOLOKOK 
39  GAGAT MATEUSZ  10km / M30OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIPOLPOLOKOK 
40  GAJEK ZUZANNA  10km / K30MAŁOGOSZCZMKS WIERNA MAŁOGOSZCZ SEKCJA BIEGOWAPOLPOL OK 
41  GEMBSKI JAKUB  10km / M20PARSZÓWPOLPOLOKOK 
42 GŁÓWCZYŃSKA KAROLINA 1963 / K16STARACHOWICEZESPÓŁ PLACÓWEK EDUKACYJNO-WYCHOWAWCZYCHPOLPOLOKOK 
 Wychowanka Zespołu Placówek Edukacyjno-Wychowawczych.
43  GORZKOWSKI ADRIAN  1963 / M20STARACHOWICEHUFIEC ZHP STARACHOWICEPOLPOLOKOK 
44  GROSICKI BARTOSZ  10km / M40STARACHOWICESTAR STARACHOWICEPOLPOLOKOK 
45  GRUDNIEWSKA ANNA  10km / K30STARACHOWICEPOLPOLOKOK 
46  HEDA PAWEŁ  1963 / M40NIETULISKO DUŻEPOLPOLOKOK 
47  HERC PATRYK  10km / M20WARSZAWAPOLPOLOKOK 
48  HERMAN WŁODZIMIERZ  10km / M60SUCHEDNIÓWPOLPOLOKOK 
49  JACEK OŁOWIAK  1963 / M30STARACHOWICEHUFIEC ZHP STARACHOWICEPOLPOLOKOK 
50 JAGIEŁO MICHAŁ 10km / M30LUBIENIAIŁŻA PĘDZIPOLPOL OK 
51  JAROSZ GRZEGORZ  10km / M30WIERZBICATEAM ZALESICEPOLPOLOKOK 
52  JAROSZ WOJCIECH  10km / M30STARACHOWICEJUVENTA KOBEXPOLPOL OK 
53 JASIEWSKI WOJCIECH 1963 / M30WĄCHOCKPOLPOL OK 
54  JASIEWSKI WOJTEK  1963 / M30MAJKÓW /WĄCHOCK/POLPOLOKOK 
55  JEDLIŃSKA AGNIESZKA  10km / K30KIELCESTOWARZYSZENIE SKRZYDLACI DZIECIOMPOLPOL OK 
56  JEDYNAK MARIUSZ  1963 / M30STARACHOWICEPOLPOLOKOK 
57 KALISTA PIOTR 1963 / M30STARACHOWICENIEZRZESZONYPOLPOLOKOK 
58  KARPETA MATEUSZ  1963 / M20STARACHOWICEPOLPOLOKOK 
59 KARWACKI MARCIN 1963 / M20KUCZÓWPOLPOLOKOK 
60  KARWACKI MATEUSZ  10km / M30KIELCEDANIEL WOSIK TERVEL TEAM /MECHANIK I PRZYJACIELEPOLPOLOKOK 
61  KĄDZIELA ŁUKASZ  10km / M30MAJKÓWZESPÓŁ PLACÓWEK EDUKACYJNO-WYCHOWAWCZYCHPOLPOLOKOK 
62  KLOCZKOWSKI JERZY  10km / M40SZYDŁOWIECNIEZRZESZONYPOLPOLOKOK 
63 KOBIEC KACPER 1963 / M 8-11KIELCEPOLPOL OK 
64  KORPIK KRZYSZTOF  1963 / M40STARACHOWICEZABIEGANE STARACHOWICEPOLPOLOKOK 
65 KORSAK KATARZYNA 10km / K40MICIGÓZDPOLPOLOKOK 
66  KOZŁOWSKA ANETA  10km / K40WIERZBICAPOLPOLOKOK 
67  KRUKOWSKA TATIANA  10km / K40STARACHOWICEBLRBLROKOK 
68  KRZEŚNIAK KACPER  1963 / M 8-11SKARYSZEWSKARYSZEWPOLPOL OK 
69  KRZYŻANOWSKI PAWEŁ  1963 / M20STARACHOWICEPOLPOLOKOK 
70 KUCHARSKI LESZEK 10km / M60STARACHOWICENIEZRZESZONYPOLPOLOKOK 
71 KUPCZEWSKI ROBERT 10km / M40KIELCEDLASIEBIEIINNYCHTEZPOLPOLOKOK 
72  KUTERA MICHAŁ  10km / M30BRODYPOLPOLOKOK 
73  KWIATEK MICHAŁ  10km / M30STARACHOWICEZABIEGANE STARACHOWICEPOLPOL OK 
74  KWIATKOWSKI RADOSŁAW  10km / M30SKARŻYSKO KOŚCIELNEPOLPOL OK 
75  LEFEK MARLENA  10km / K30PAWŁÓWPOLPOLOKOK 
76  LEGUT AGNIESZKA  1963 / K30WĄCHOCKPOLPOLOKOK 
77  LEGUT MICHAŁ  1963 / M30WĄCHOCKPOLPOLOKOK 
78  LESIAK PAWEŁ  1963 / M20STARACHOWICEHUFIEC ZHP STARACHOWICEPOLPOLOKOK 
79 LIS LESZEK 10km / M50WIERZBICAPOLPOLOKOK 
80  LUDEW PAWEŁ  10km / M40WIERZBICAPOLPOLOKOK 
81  ŁOJEK NORBERT  1963 / M30OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIPOLPOLOKOK 
82  ŁYŻWA DAMIAN  10km / M20MIRZECPOLPOLOKOK 
83  ŁYŻWA ŁUKASZ  1963 / M20SKARŻYSKO KAMIENNAPOLPOLOKOK 
84  MACIĄG MAGDALENA  1963 / K30STARACHOWICESTARACHOWICE-NET.PLPOLPOLOKOK 
85  MAJEWSKA MONIKA  10km / K40OSTROWIEC ŚW.OSTROBIECPOLPOL OK 
86  MALINOWSKI ARTUR  10km / M40WARSZAWAPOLPOLOKOK 
87  MARIUSZ BARSZCZ  10km / M30STARACHOWICEZABIEGANE STARACHOWICEPOLPOL OK 
88  MAŚLANEK PATRYK  10km / M40STARACHOWICEKRAV MAGA STARACHOWICEPOLPOLOKOK 
89  MAZUR WOJCIECH  10km / M30SKARŻYSKO-KAMIENNAAKADEMIA HOLISTYCZNAPOLPOLOKOK 
90  MIKULKA AGNIESZKA  10km / K30BODZENTYNPOLPOL OK 
91 MINDA MICHAŁ 10km / M40STARACHOWICEZABIEGANE STARACHOWICEPOLPOLOKOK 
92 MINNER ADRIAN 1963 / M 0-7GÓRNOPOLPOL OK 
93 MINNER JULIANNA 1963 / K 8-11GÓRNOSKS GÓRNOPOLPOL OK 
94 MINNER MARIA 1963 / K30GÓRNOPOLPOL OK 
95  MINNER ROMAN  1963 / M30GÓRNOBBL KIELCEPOLPOL OK 
96  MISIARA JERZY  10km / M60KIELCEBIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKIPOLPOLOKOK 
97  MŁYNARCZYK ANITA  1963 / K40KIELCETS AKWDEUKT KIELCEPOLPOLOKOK 
98  MŁYNARCZYK MARCEL  1963 / M 8-11KIELCETS AKWEDUKT KIELCEPOLPOLOKOK 
99  MŁYNARCZYK SŁAWOMIR  10km / M40KIELCETS AKWDEUKT KIELCEPOLPOLOKOK 
100  MOCZYDŁOWSKI KRZYSZTOF  10km / M20KRYNKIPOLPOLOKOK 
101  MUNIK KAROL  10km / M40RADOMPOLPOLOKOK 
102  NIEMIEC RYSZARD  1963 / M60SUCHEDNIÓWBIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆPOLPOLOKOK 
103  NOBIS HONORATA  1963 / K30OSTROŻANKAPOLPOLOKOK 
104 NOBIS MARTYNA 1963 / K 8-11OSTROŻANKAPOLPOLOKOK 
105  ODELSKI RAFAŁ  10km / M30SUCHEDNIÓWBIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆPOLPOL OK 
106  ORCZYK JAROSŁAW  10km / M30ŁAGÓWPOLPOLOKOK 
107  PATER KONRAD  10km / M30WARSZAWAPOLPOLOKOK 
108  PERŁOWSKA KATARZYNA  10km / K20WIERZBICATEAM ZALESICEPOLPOLOKOK 
109  PERYT RENATA  10km / K40STARACHOWICEZABIEGANE STARACHOWICEPOLPOL OK 
110  PISKORZ ANNA  10km / K60WIERZBICATEAM ZALESICEPOLPOLOKOK 
111  PISKORZ BARTOSZ  10km / M30WIERZBICATEAM ZALESICEPOLPOLOKOK 
112  POLIT ADRIAN  10km / M20OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIPOLPOLOKOK 
113  POLIT SEBASTIAN  10km / M40OSTROWIEC ŚWCZORTY POŁUDNIAPOLPOLOKOK 
114  POWRÓZEK DOMINIK  10km / M30STARACHOWICEPOLPOLOKOK 
115  PRZEMYSŁAW SZWAGIERCZAK  10km / M40RUDKIPOLPOLOKOK 
116  PRZEWORSKA BARBARA  10km / K30ŁĄCZNACZARNECKI RUN TEAMPOLPOLOKOK 
117 PRZYGODA KAROL 1963 / M12-15STARACHOWICESP NR 1POLPOLOKOK 
118  PRZYGODA RAFAŁ  10km / M40STARACHOWICESZYMANOWSKI TRIATHLON TEAMPOLPOLOKOK 
119  PYTEL MARIA  10km / K30STARACHOWICESZYMANOWSKI TRIATHLON TEAMPOLPOLOKOK 
120 RELIGA ALEKSANDER 1963 / M30STARACHOWICESTAR STARACHOWICEPOLPOL OK 
121  RELIGA ALEKSANDER  1963 / M30STARACHOWICESTAR STARACHOWICEPOLPOLOKOK 
122 ROLA IWONA 1963 / K40WIERZBICATEAM ZALESICEPOLPOLOKOK 
123 ROLA MARCJANNA 1963 / K12-15WIERZBICATEAM ZALESICEPOLPOL OK 
124 ROMAN KAROL 10km / M20STARACHOWICEPOLPOL OK 
125  ROMANOWSKI RAFAŁ  10km / M30ŁĄCZANYPOLPOLOKOK 
126  RUTKOWSKA MAŁGORZATA  10km / K40PAWŁÓWPOLPOLOKOK 
127  SADRAK SYLWESTER  10km / M30STARACHOWICEZABIEGANE STARACHOWICEPOLPOL OK 
128  SADZA ANNA  10km / K30SKARZYSKO - KAMIENNAPOLPOLOKOK 
129  SIDLO-GALKOWSKA MALGORZATA  10km / K40KIELCEPOLPOL OK 
130  SIDLO MARIAN  10km / M60SKARZYSKOPOLPOLOKOK 
131  SIKORA KRZYSZTOF  1963 / M20STARACHOWICESTAR STARACHOWICEPOLPOLOKOK 
132  SITARSKA AGNIESZKA  1963 / K30BODZENTYNMECHANIK I PRZYJACIELEPOLPOLOKOK 
133  SITARSKA WIKTORIA  1963 / K 8-11BODZENTYNPOLPOLOKOK 
134  SITARSKI ANTONI  1963 / M 0-7BODZENTYNPOLPOLOKOK 
135  SITARSKI MICHAL  10km / M30BODZENTYNMECHANIK I PRZYJACIELEPOLPOLOKOK 
136 SIWIOREK IRENEUSZ 10km / M40POMORZANYTEAM ZALESICEPOLPOLOKOK 
137  SKIBA EMILIA  1963 / K20STARACHOWICEPOLPOLOKOK 
138  SKOWRON MAŁGORZATA  10km / K20RADOMSTREET RUN RADOMPOLPOLOKOK 
139  SKUZA SEBASTIAN  10km / M20OSTROŻANKA10ŚBOTPOLPOL OK 
140 SŁOMIŃSKA LENA 1963 / K 8-11MŁYNEKLKB RUDNIKPOLPOLOKOK 
141 SŁOMIŃSKI JAKUB 1963 / M 8-11MŁYNEKLKB RUDNIKPOLPOLOKOK 
142  SOBANIA JACEK  10km / M50SKARYSZEWPOLPOLOKOK 
143  SOWA WOJCIECH  1963 / M30WARSZAWAPOLPOLOKOK 
144  STAJEK ADAM  10km / M16OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIPOLPOLOKOK 
145  STAŃCZAK LIDIA  10km / K40STARACHOWICEZABIEGANE STARACHOWICEPOLPOL OK 
146  STEPNIEWSKI DOMINIK  10km / M40STARACHOWICEPOLPOLOKOK 
147  STĘPIEŃ DAWID  10km / M20STAROSIEDLICEBOREK TEAMPOLPOLOKOK 
148  STĘPIEŃ IWONA  10km / K40IŁŻAIŁŻA PĘDZIPOLPOLOKOK 
149  STĘPIEŃ KONRAD  10km / M30ZALESICETEAM ZALESICEPOLPOLOKOK 
150  STĘPIEŃ MONIKA  10km / K50SKARYSZEWTEAM ZALESICEPOLPOLOKOK 
151  STĘPIEŃ PAWEŁ  10km / M40SMYKÓWIMPERACTIVEPOLPOL OK 
152  SUŁECKI KAMIL  10km / M40STARACHOWICEPOLPOLOKOK 
153 SURDY RAFAŁ 10km / M40SZYDŁOWIECSZYDŁOWIECPOLPOL OK 
154  SZCZEPIŃSKI MAREK  10km / M40WIERZBICATEAM ZALESICEPOLPOLOKOK 
155  SZWAGIERCZAK ANDRZEJ  10km / M40RUDKIBIEGUSIEM.PLPOLPOLOKOK 
156  SZWED KRZYSZTOF  1963 / M50STARACHOWICEPOLPOL OK 
157  SZYMANOWSKI PRZEMYSŁAW  10km / M30STARACHOWICESZYMANOWSKI TRIATHLON TEAMPOLPOLOKOK 
158 SZYMAŃSKA MAGDALENA 10km / K30STARACHOWICEZABIEGANE STARACHOWICEPOLPOLOKOK 
159  SZYMAŃSKI TOMASZ  10km / M30WACHOCKZABIEGANE STARACHOWICEPOLPOLOKOK 
160  ŚWIERCZ ZYGMUNT  1963 / M50STARACHOWICENIEZRZESZONYPOLPOLOKOK 
161 ŚWIOSTEK ADAM 1963 / M 8-11STARACHOWICEPOLPOLOKOK 
 140cm
162  ŚWIOSTEK AGNIESZKA  1963 / K40STARACHOWICEPOLPOLOKOK 
163  ŚWITOŃ RAFAŁ  1963 / M12-15KIELCESP 33 W KIELCACHPOLPOLOKOK 
164 TEPEREK MAŁGORZATA 10km / K30KARCZEWPOLPOL OK 
165  TOMCZAK RENATA  10km / K50KIELCEMORSUJEMY WSZYSCY RAZEM STRAWCZYNPOLPOLOKOK 
166 TUREK MATEUSZ 1963 / M12-15STARACHOWICESKS TYCHÓW STARYPOLPOL OK 
167  WĄTŁA ANNA  10km / K40ZALESICETEAM ZALESICEPOLPOLOKOK 
168  WĄTŁY WOJCIECH  10km / M40ZALESICETEAM ZALESICEPOLPOLOKOK 
169  WĄTROBA MARCIN  10km / M30STARACHOWICEPOLPOL OK 
170  WERENKOWICZ-WRONA ILONA  10km / K40PAWŁÓWPOLPOLOKOK 
171 WIECZOREK WIOLETA 10km / K30WĄCHOCKZABIEGANE STARACHOWICEPOLPOLOKOK 
172  WILK PRZEMYSŁAW  10km / M20WYGWIZDÓWAZS POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKAPOLPOL OK 
173  WINIARSKI MICHAŁ  10km / M40STARACHOWICEPOLPOLOKOK 
174  WLAZŁOWSKA KATARZYNA  10km / K40STARACHOWICEZABIEGANE STARACHOWICEPOLPOLOKOK 
175  WOJCIESZEK ŁUKASZ  1963 / M20PARSZÓWPOLPOLOKOK 
176  WOJNAR WERONIKA  1963 / K16STARACHOWICEJUVENTA KOBEXPOLPOLOKOK 
177 WOJTAN AMELIA 1963 / K 8-11STARACHOWICEJUVENTA KOBEXPOLPOLOKOK 
178 WOJTAN BEATA 1963 / K 8-11STARACHOWICEZABIEGANE STARACHOWICEPOLPOLOKOK 
179 WOJTAN MARCIN 10km / M30STARACHOWICEJUVENTA STARACHOWICEPOLPOLOKOK 
180 WOŚ DAMIAN 10km / M40SANDOMIERZSANDOMIERZPOLPOL OK 
181 WOTLIŃSKI ANDRZEJ 10km / M50SKARŻYSKP-KAMIENNAPOLPOLOKOK 
182  WÓJCICKI JAROSŁAW  10km / M30WIERZBICATEAM ZALESICEPOLPOLOKOK 
183  WÓJCICKI PAWEŁ  10km / M60KIELCEBIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKIPOLPOLOKOK 
184  WZOREK MICHAŁ  10km / M30STARACHOWICEZABIEGANE STARACHOWICEPOLPOLOKOK 
185  ZAGÓRSKI ŁUKASZ  10km / M30RADOMPOLPOLOKOK 
186  ZAJĄC ANETA  10km / K40STARACHOWICEZABIEGANE STARACHOWICEPOLPOLOKOK 
187 ZARYCHTA ANNA 1963 / K40STARACHOWICEPOLPOLOKOK 
188 ZARYCHTA FRANCISZEK 1963 / M 8-11STARACHOWICEPOLPOLOKOK 
189 ZARYCHTA ŁUKASZ 1963 / M30STARACHOWICEPOLPOLOKOK 
190  ZIARNIK ANNA  10km / K30CHEŁMŻABBKTS#POLPOLOKOK 
191  ZIELONKA ANDRZEJ  10km / M50RATAJENIEZRZESZONYPOLPOL OK 
192  ZIĘBA MARIUSZ  10km / M30STARACHOWICESTAR STARACHOWICEPOLPOLOKOK