Zawody obsługuje firma Datasport

XVI EKO Jurajski Półmaraton
Rudawa, 14 czerwca 2020 r.


Liczba zawodników : 52
Liczba opłaconych zawodników: 5
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Klasyfikacje
1  BAŁAZIŃSKI SEBASTIAN  OPEN / M40MIECHÓWPOLPOL NAUCZ 
2  BIELIK PAWEŁ  OPEN / M30MYSŁOWICEPOLPOL  
3  BOGDAN JAKUB  OPEN / M40KRAKÓWPRO SCHOOL - GABINET FIZJOTERAPII I MASAŻUPOLPOL NAUCZ 
4  CADER AGNIESZKA  OPEN / K30ZABIERZÓWZABIERZÓW BIEGAPOLPOL NAUCZ LZS 
5  CADER JACEK  OPEN / M30ZABIERZÓWZABIERZÓW BIEGAPOLPOL LZS 
6  CIAŁOWICZ FILIP  OPEN / M30RADWANOWICEKRAKÓW AIRPORT RUNNING TEAMPOLPOL  
7  CIUPEK JERZY  OPEN / M50RUDAWAPOLPOL  
8  CZECHOWSKI JERZY  OPEN / M70WARSZAWAMZA WARSZAWAPOLPOLOK 
9  DULIAN TADEUSZ  OPEN / M40ZIELONKIPOLPOL  
10  FLIS-CZAJKA JUSTYNA  OPEN / K30KRAKÓWLACHO TEAMPOLPOL  
11  GADZINOWSKI IGNACY  OPEN / M70RADOMPOLPOLOK 
12  GAWLIK PAWEŁ  OPEN / M30ZIELONKIPOLPOL  
13  GLIWIŃSKI MARCIN  OPEN / M30KRAKÓWPOLPOL  
14  GŁĄBIŃSKI PIOTR  OPEN / M30KRAKÓW#ADAMCZERWISKITEAMPOLPOL POLI 
15  GŁUC JACEK  OPEN / M50KRZESZOWICEPOLPOL NAUCZ 
16  GRABIASZ MAREK  OPEN / M40KOBYLANYZABIERZÓW BIEGAPOLPOL BANK 
17  HAMERNIK TOMASZ  OPEN / M30KRAKÓWPOLPOL  
18  HUBER RAFAŁ  OPEN / M30JAWORZNOPOLPOL  
19  JAŚKOWIEC JACEK  OPEN / M40NAWOJOWA GÓRATEAM NEXUS SYSTEMSPOLPOL  
20 KALETA JAN OPEN / M50KRAKÓWJW 2771 RZĄSKAPOLPOL  
21  KAMMER KRZYSZTOF  OPEN / M40KRAKÓWBRAK KLUBUPOLPOL NAUCZ 
22  KAMMER ZBIGNIEW  OPEN / M70ZAWIERCIEBRAK KLUBUPOLPOLOK 
23  KNAPIK JERZY  OPEN / M70KRAKÓWDYSTANS KRAKÓWPOLPOLOK 
24  KORDZIŃSKI KAZIMIERZ  OPEN / M60LUBLINIECMAFIA TEAM LUBLINIECPOLPOL  
25  KUCZARA ROBERT  OPEN / M40KRZESZOWICEPOLPOL  
26  KUNA BARTŁOMIEJ  OPEN / M30WARKAKUNA TRIKLUBPOLPOL NAUCZ 
27  KUREK JAN  OPEN / M40KRZESZOWICEWATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIEPOLPOL  
28  ŁUKASZ ZABOROWSKI  OPEN / M30JAWORZNOPOLPOL  
29  MACIEJ ŁOSIŃSKI  OPEN / M30KRAKÓWMACS PLPOLPOL  
30  MICHALIK WIESŁAW  OPEN / M50KRAKÓWPOLPOL  
31  MIERZWA MACIEJ  OPEN / M50ŁĄKTA DOLNAŚCIANA TRZCIANAPOLPOL NAUCZ 
32  MORDAK ARTUR  OPEN / M30ZELKÓWPOLPOL  
33  MORDAWSKI ŁUKASZ  OPEN / M30ZABIERZÓWPOLPOL  
34  RACHTAN DAMIAN  OPEN / M30BOLECHOWICEZABIERZÓW BIEGAPOLPOL STRA. 
35  RACHWAŁ JACEK  OPEN / M50TRZYCIĄŻPOLPOL  
36  ROZMUS-ORCZYK ANNA  OPEN / K50KOZYKOZY BIEGAJĄ, A NIE SKACZĄ!POLPOL NAUCZ 
37  RUDY MALWINA  OPEN / K30ŁAZYPOLPOL  
38  SALJE JONAS  OPEN / M40MOGILANYPOLPOL  
39  SAMOLIŃSKA JADWIGA  OPEN / K30KORZKIEWPOLPOL  
40  SPIRYTULSKA AGATA  OPEN / K50MODLNICAGRUPA JANKIPOLPOL  
41 STACHOŃ ROBERT OPEN / M50KRAKÓWTURBO-ŚLIMAKI KRAKÓWPOLPOL  
42 SUJECKI ARKADIUSZ OPEN / M40KRAKÓWPOLPOL  
43  SUMA RAFAL  OPEN / M40KRAKÓWPOLPOL  
44  SWOBODA LESZEK  OPEN / M40SOLARNIAMAFIA TEAM LUBLINIECPOLPOL  
45  SZMAJDOWICZ PAWEŁ  OPEN / M40KONSTANCIN JEZIORNAFACHDOM TEAMPOLPOL  
46  SZOPA LESZEK  OPEN / M60PODOLSZEAMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGO W KRYNICYPOLPOL STRA. LZS 
47  SZPONDER MATEUSZ  OPEN / M18SZYNWAŁDPOLPOL  
48 ŚLIZIEŃ OLGIERD OPEN / M30KRAKÓWPOLPOL  
49 TENCZYŃSKI ANDRZEJ OPEN / M30KRAKÓWBYLEDOBIEC :DPOLPOL  
50  TONDYS PIOTR  OPEN / M40ŁÓDŹTIGERS TEAMPOLPOL  
51 WALIGÓRA ANDRZEJ OPEN / M70LIBIĄŻPARKRUN CHRZANÓWPOLPOLOK 
52  ZOŃ WOJCIECH  OPEN / M30WOJNICZERICSSON RUNTIMEPOLPOL