Zawody obsługuje firma Datasport

II Mikołajkowy Icematowy Happening Biegowy
Ostrów Wielkopolski, 08 grudnia 2019 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Liczba zawodników : 88
  Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono
  ANTKOWIAK KRZYSZTOF  BG / MKROTOSZYNKS KROTOSZOK 
  BALCER RADOSŁAW  BG / MOSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
  BARASIŃSKA MARTA  BG / KOSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
  BARTOSZEK SŁAWOMIR  BG / MOSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
  BERGMANN PTZEMYSŁAW  BG / MNOWA WIEŚOK 
 BIENIEK IWONA BG / KRASZKÓWOK 
  BŁAŻEJCZYK MIŁOSZ  BG / MKROTOSZYNOK 
  BODYLSKI GRZEGORZ  BG / MOSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
  CHMURA JAROSŁAW  BG / MRASZKÓWOK 
  CIEPLIK MARCIN  BG / MOSTRÓW WIELKOPOLSKIG-TEAMOK 
  CIERNIAK KAROL  BG / MOSTRÓW WLKPTANIE DRANIEOK 
  CNOTALSKA ANETA  BG / KOSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
  CZUCHRA PAWEŁ  BG / MOSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
 DOBROŚ ANNA BG / KRASZKÓWUKS ARKADY RASZKÓWOK 
 DOBROŚ WIKTORIA BG / KRASZKÓW661046454OK 
 DOLATA MONIKA BG / KZDUNYOK 
 DZIUBA LUIZA BG / KKROTOSZYNKROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWAOK 
 GAWLIKOWSKI DAWID BG / MOSTRÓW WIELKOPOLSKIOSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
 GŁOWACKI GRZEGORZ BG / MOSTRÓW WLKP.OK 
  GONERA PPRZEMYSŁAW  BG / MOSTRÓW WLKP.OK 
  GÓRSKA ANNA  BG / KOSTRÓW WIELKOPOLSKIKS FABRYKA BIEGANIA OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
  GRZELAK HANNA  BG / KOSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
  GRZESZCZYK MARCIN  BG / MOSTRÓW WIELKOPOLSKIKS FABRYKA BIEGANIA OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
  GRZEŚKIEWICZ IZABELA  BG / KOSTRÓW WIELKOPOLSKIOSTROWSKI KLUB MORSAOK 
  GRZĘDA MACIEJ  BG / MOSTRÓW WIELKOPOLSKINIEZRZESZONYOK 
  GUZIŃSKI MARIUSZ  BG / MOSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
  HERMANN EDYTA  BG / KOSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
  IZYDORSKI KAROL  BG / MOSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
  JAKUSZKOWIAK DARIUSZ  BG / MOSTRÓW WIELKOPOLSKIPOLICJAOK 
  JANICKA-MADEJ JUSTYNA  BG / KOSTRÓW WLKP.OK 
  JAŚKIEWICZ JAKUB  BG / MPARCZEWOK 
  JAWOROWICZ EWELINA  BG / KOSTRÓW WLKPOK 
  JAŹWIEC PATRYCJA  BG / KOSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
  JERZYK WALDEMAR  BG / MOSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
  JĘDRZEJAK-IZYDORSKA ANNA  BG / KOSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
 JĘDRZEJEWSKI KAROL BG / MOSTRÓW WIELKOPOLSKIOSTROWSKI KLUB MORSAOK 
 JÓZKOWIAK JOANNA BG / KOSTRÓW WIELKOPOLSKINIGHT RUNNERS OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
  KACZMAREK KRZYSZTOF  BG / MOSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
  KARKOSZKA MARCIN  BG / MMASANÓWKS FABRYKA BIEGANIA OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
  KULIKOWSKA ANETA  BG / KOSTROW WIELKOPOLSKIOK 
  KURZEJA ADAM  BG / MOSTRÓW WIELKOPOLSKIKS MARATON OSTRÓW WLKP.OK 
  KURZEJA AGNIESZKA  BG / KOSTRÓW WLKP.OK 
 MARCINIAK SŁAWOMIR BG / MRASZKÓWKS ICE MAT TEAM OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
 MARCINKOWSKI DAMIAN BG / MOSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
  MARCINKOWSKI JAKUB  BG / MOSTRÓW WIELKOPOLSKIKS ICE MAT TEAM OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
  MARCJANIK BŁAŻEJ  BG / MOSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
 MARIUSZ KUPCZYK BG / MOSTRÓW WIELKOPOLSKIOSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
  MATUSZAK KAROL  BG / MOSTRÓW WLKP.NEWREHOK 
  MATYSIK ZBIGNIEW  BG / MOSTRÓW WIELKOPOLSKIKS ICE MAT TEAM OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
 MAZUR MARTYNA BG / KRASZKÓWUKS ARKADY RASZKÓWOK 
  NOWACZYK DARIUSZ  BG / MKROTOSZYNKROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWAOK 
  OLEŚKÓW MARCELINA  BG / KOSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
  PALCZEWSKA MAŁGORZATA  BG / KOSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
 PAŁATYŃSKA KAROLINA BG / KPRZYGODZICEOK 
 PIETRASZAK ADRIAN BG / MRASZKÓWOK 
  PIETRZAK ALDONA  BG / KOSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
 PIETRZAK MICHAŁ BG / MOSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
  PLOTA MATEUSZ  BG / MOSTRÓW WIELKOPOLSKIKS FABRYKA BIEGANIA OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
  PŁÓCIENNIK RENATA  BG / KOSTRÓW WIELKOPOLSKINIGHT RUNNERS OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
  PRZYBYŁ ŁUKASZ  BG / MJANKÓW ZALEŚNYPĘDZĄCA JAJECZNICAOK 
  PRZYJEMSKI DAWID  BG / MKROTOSZYNKS KROTOSZOK 
 PUSSAK BARTOSZ BG / MNOWE SKALMIERZYCEOK 
  SALAJ MARTA  BG / KNOWE SKALMIERZYCEG-TEAMOK 
 SIERAŃSKI SEBASTIAN BG / MOSTRÓW WIELKOPOLSKIMORSY OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
  SIWAK KAROLINA  BG / KOSTRÓW WIELKOPOLSKINEWREH TRAININGOK 
  SIWAK ŁUKASZ  BG / MOSTRÓW WLKP.NEWREH TRAININGOK 
  SKÓRZYŃSKA MAJA  BG / KLEWKÓWOK 
  SKROBANSKA MARCELINA  BG / KOSTROW. WIELKOPOLSKIOK 
  SOŁTYSIAK ROBERT  BG / MWTÓREKOK 
  SROKA DARIUSZ  BG / MMICHAŁKÓWOK 
  STEFAŃSKA-ŻABIUK ANNA  BG / KOSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
 STEFAŃSKI KACPER BG / MKROTOSZYNOK 
  SUSKI PATRYK  BG / MOSTRÓW WIELKOPOLSKIKS MARATON OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
  SZCZERBICKI BARTŁOMIEJ  BG / MOSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
  SZCZYPKOWSKI HIERONIM  BG / MOSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
  SZYCH DAWID  BG / MOSTRÓW WIELKOPOLSKIKB CZARNE WILKIOK 
  ŚWIĄTEK BRONISŁAW  BG / MKALISZTUP TUP RAZEMOK 
 TOMALAK ANNA BG / KOSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
  TOMCZAK NORBERT  BG / MOSTROW WLKPKS STAL LAOK 
  UKLEJA MONIKA  BG / KOSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
  WARSZAWSKI RAFAŁ  BG / MOSTRÓW WIELKOPOLSKIOSTROWSKI KLUB MORSAOK 
 WAWRZYNIAK MARCIN BG / MOSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
  WEIGT DAMIAN  BG / MPRZYGODZICEOK 
 WIECZOREK AGNIESZKA BG / KOSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
  WIENCEK ARTUR  BG / MOSTRÓW WIELKOPOLSKINIGHT RUNNERS OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
  WIETECKI PRZEMYSŁAW  BG / MOSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
  WIĘCEK PAWEŁ  BG / MOSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
  WOJCIESZAK IWONA  BG / KKALISZTUP TUP RAZEMOK