Formularz systemu Datasport

BIEGIEM PO KORONĘ HIMALAJÓW i KARAKORUM - K2 5 km
Warszawa, 17 czerwca 2020 r.


Liczba zawodników : 128
Liczba opłaconych zawodników: 94
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono
1  ASŁANOWICZ MATYLDA  5km / K20WARSZAWAŻÓRAWSKI TEAM  
2  BALCERZAK - DANILEWICZ KATARZYNA  5km / K30WARSZAWAOK 
3  BIELEŃ ŁUKASZ  5km / M30WARSZAWAOK 
4  BIERNACKI RAFAŁ  5km / M30WARSZAWAOK 
5  BRZOZOWSKI ANDRZEJ  5km / M60ZAMOŚĆKRÓLEWSKI KLUB BIEGACZA  
6  BUGAJSKI ADAM  5km / M40WARSZAWAPOLANIEOK 
7  BZURA EMILIA  5km / K40WARSZAWAOK 
8  BZURA JACEK  5km / M40WARSZAWAOK 
9  CABAŃSKA DOROTA  5km / K40ŁOMIANKIOK 
10  CHWEDCZUK ROBERT  5km / M30WARSZAWAŻÓRAWSKI TEAMOK 
11  CIENIUCH KRZYSZTOF  5km / M40WARSZAWAOSTRY CIEŃ MGŁYOK 
12  CIMOCHOWSKI MIECZYSŁAW  5km / M40KANIEKAMANOK 
13  CZYŻ JUSTYNA  5km / K30WARSZAWADWIE PUMBY I TYMONOK 
14  CZYŻEWSKI PRZEMYSŁAW  5km / M40KOBYŁKA  
15  DALGIEWICZ DARIUSZ  5km / M60ŁOMIANKIOK 
16  DANILEWICZ RYSZARD  5km / M50WARSZAWAOK 
17 DRABCZYK SZYMON 5km / M60WARSZAWA  
18  DZIEDZIC MARLENA  5km / K40WARSZAWATRUCHT TARCHOMIN TEAMOK 
19  DZIEPAK PIOTR  5km / M40WOLA MROKOWSKA1. BLTROK 
20  FURMANEK AGATA  5km / K30WARSZAWALIPIEC RUNNING TEAMOK 
21  GALEWICZ EWA  5km / K20PŁOCKOK 
22  GAŃSKA-KARAMON MONIKA  5km / K40WARSZAWABIEGAMOK 
23  GAUDYNEK BOGUSŁAW  5km / M50WARSZAWAOK 
24  GAWRACZYŃSKA ANNA  5km / K60WARSZAWAWTŁ STEGNYOK 
25  GĘBALSKA AGNIESZKA  5km / K30WARSZAWAOK 
26  GĘBALSKA JOANNA  5km / K20WARSZAWAOK 
27  GĘBALSKA KATARZYNA  5km / K20WARSZAWAOK 
28  GREWIŃSKI TOMASZ  5km / M50WARSZAWALIPIEC RUNNING TEAMOK 
29  GROCHOWSKI PAWEL  5km / M30WARSZAWAMBC  
30  GUDEL ANDRZEJ  5km / M40WARSZAWAOK 
31  HELMAN ARTUR  5km / M30WARSZAWAARCZI TEAMOK 
32 HERMAN ANNA 5km / K40WARSZAWATEAM GRZYBKIOK 
33 HILDEBRAND MARCIN 5km / M30WARSZAWABIEGAM NA TARCHOMINIEOK 
34 IWAŃCZUK DOMINIK 5km / M20WARSZAWAPĘDZĄCE STRUSIEOK 
35 IWAŃCZUK MACIEJ 5km / M40WARSZAWAPĘDZĄCE STRUSIEOK 
36 IWAŃCZUK MATEUSZ 5km / M20WARSZAWAPĘDZĄCE STRUSIEOK 
37  JAMBOR MICHAŁ  5km / M40WARSZAWABRACTWO BIEGOWE BGK / ŻÓRAWSKI TEAMOK 
38  JASZCZUK JAROSŁAW  5km / M40BRANIEWO  
39  JĘDRACHOWICZ AGNIESZKA  5km / K30WARSZAWA  
40  KACZMARCZYK ADAM  5km / M40WARSZAWAOK 
41  KALINOWSKI JANUSZ  5km / M70WARSZAWAKRÓLEWSKI KLUB BIEGACZA  
42  KAMIŃSKI STANISŁAW  5km / M60NADARZYNGOS NADARZYNOK 
43  KAMIŃSKI WIESŁAW  5km / M50WARSZAWACITOS VON GRODNOOK 
44  KIESZEK TADEUSZ  5km / M60LESZNO/K WARSZAWYDYSTANS LESZNOOK 
45  KLAŚ ŁUKASZ  5km / M40WARSZAWANUDNE PIĄTKIOK 
46  KLEPACZ MARCIN  5km / M40KAMIONKALIPIEC RUNNING TEAMOK 
47  KLUSEK JOLANTA  5km / K50WARSZAWAYOLA YOLANDA  
48  KŁUDKIEWICZ TOMASZ  5km / M30LESZNODYSTANS LESZNOOK 
49  KOCIMSKI JAN  5km / M70SOCHACZEWKM AKTYWNI SOCHACZEWOK 
50  KOLASA ANDRZEJ  5km / M60WARSZAWA-WESOŁAKLUB J.SŁOWACKIEGOOK 
51  KOLASA BARBARA  5km / K60WARSZAWA-WESOŁAKLUB J.SŁOWACKIEGOOK 
52  KOŁODZIEJSKI MICHAŁ  5km / M40WARSZAWALIPIEC RUNNING TEAMOK 
53  KONRAD NICIŃSKI  5km / M40WARSZAWALIPIEC RUNNING TEAM  
54 KOPKA MARCELINA 5km / K20CZESTOCHOWAŻÓRAWSKI TEAMOK 
55  KOSINSKI TOMASZ  5km / M30WARSZAWAOK 
56  KOŚCIK JAKUB  5km / M30WARSZAWAKRÓLEWSKI KLUB BIEGACZA  
57  KOTLARZ MARIUSZ  5km / M20WARSZAWAJW 3430  
58 KOWALCZYK RYSZARD 5km / M60WARSZAWAAPOSTOŁOWIE TRXOK 
59  KRAWCZYK GRZEGORZ  5km / M40RADOMBIEGIEM RADOM!OK 
60  KRAWCZYKIEWICZ DOROTA  5km / K30WARSZAWAŻÓRAWSKI TEAMOK 
61  KRAWCZYKIEWICZ MAGDA  5km / K40WARSZAWAŻÓRAWSKI TEAMOK 
62 KRUPIŃSKI MAREK 5km / M20WARSZAWADĄBROWSKI TEAM / ZABIEGANE DNI  
63  KULCZYCKI JAN  5km / M70GDAŃSKOK 
64 KULIBERDA ANNA 5km / K20WARSZAWA  
65  KULIBERDA DARIUSZ  5km / M40WARSZAWA  
66  LIPIEC TOMASZ  5km / M40WARSZAWALIPIEC RUNNING TEAMOK 
67  LUBACZEWSKI TOMASZ  5km / M20WARSZAWA  
68  ŁUBINSKI KRZYSZTOF  5km / M40WARSZAWAOK 
69  MALUCHNIK MAREK  5km / M40NASIELSKBLUE RUNNEROK 
70 MARCZUK ROBERT 5km / M40ZIELONKALIPIEC RUNNING TEAMOK 
71 MARCZYŃSKI PIOTR 5km / M40LEGIONOWOOK 
72  MAREK ROMAN  5km / M50WARSZAWAIPNOK 
73 MATUSIK PIOTR 5km / M40WARSZAWAWATAHA TEAMOK 
74  MICHALSKI ROBERT  5km / M30WARSZAWAZABIEGANY WOŁOMINOK 
75  MIKINA ARTUR  5km / M60WARSZAWAPWPW SAOK 
76  MIKOŚ ROMAN  5km / M50OTWOCKOK 
77  MIKOŚ TERESA  5km / K50OTWOCKOK 
78  MUSIAŁ PAWEŁ  5km / M40WARSZAWAADIDAS RUNNERS WARSAWOK 
79  NASKRĘT MARIUSZ  5km / M40WARSZAWA - WESOŁAOK 
80  NOWAK WOJCIECH  5km / M50CHEŁM  
81  NOWINA-KONOPKA STANISŁAW  5km / M20WARSZAWAOK 
82  NOWORYTA JACEK  5km / M70WARSZAWAASA TEAM BIEGIEM PO ZDROWIEOK 
83  PEŁSZYK MONIKA  5km / K40WARSZAWA  
84  PEŁSZYK SŁAWOMIR  5km / M40WARSZAWA  
85  PIĄTEK BOGDAN  5km / M60ZIELONKALECHICI ZIELONKAOK 
86  PIKUS PRZEMEK  5km / M40BABICE NOWELIPIEC RUNNING TEAMOK 
87  PLUSZKA ADAM  5km / M40WARSZAWAVEGE RUNNERS  
88  PŁAŻEWSKI PAWEŁ  5km / M40BRWINÓWRUNEGADES BRWINÓW  
89  PTASIŃSKI PIOTR  5km / M50WARSZAWAOK 
90 RĄCZKA MARITA 5km / K40WARSZAWAOK 
91  REDA ALICJA  5km / K60WARSZAWANW CZŁAPSKI TEAMOK 
92 ROWICKI MARCIN 5km / M40WARSZAWAPĘDZĄCE STRUSIEOK 
93 RUDO JAKUB 5km / M30ŁOCHÓWŁOCHOWSKA GRUPA BIEGOWA /PGB SPORTOWA PACZKAOK 
94  RUMIN WIESŁAW  5km / M60WARSZAWAOK 
95  RUSZNIAK PIOTR  5km / M40PIASECZNOLIPIEC RUNNING TEAMOK 
96  RZEPKA MIREK  5km / M60WARSZAWAAKTYWNA WARSZAWAOK 
97  RZEPKOWSKI RAFAŁ  5km / M40NOWA IWICZNAPOLISH WINGSOK 
98 SAWICKA SANDRA 5km / K30WARSZAWAOK 
99 SIERZPUTOWSKA EWA 5km / K50WARSZAWASIE_BIEGAOK 
100  SIERZPUTOWSKA IWONA  5km / K40WARSZAWASIE_BIEGAOK 
101  SIWIAK MARCIN  5km / M30ŻYRARDÓWPKP INTERCITY RUNNING TEAM  
102  SIWIAK MARCIN  5km / M30ŻYRARDÓWPKP INTERCITY RUNNING TEAMOK 
103 SKORY WOJCIECH 5km / M40WARSZAWAKRÓLEWSKI KLUB BIEGACZA  
104  SKROBOWSKA ALEKSANDRA  5km / K30WARSZAWAGRUPA BIEGOWA UM WWA  
105  SKRZYPKOWSKA JULIA  5km / K20WARSZAWAOK 
106  SŁUPECKA BEATA  5km / K40CHOTOMÓWOK 
107 SOFUŁ TOMASZ 5km / M40WARSZAWALIPIEC RUNNING TEAM  
108  STANIAK MACIEJ  5km / M30WARSZAWA-OK 
109  STAŃCZYK GRZEGORZ  5km / M50ZIELONKAOK 
110  STAŃCZYK KRZYSZTOF  5km / M70WARSZAWAKB V-MAX ADAMÓWOK 
111  STAŃCZYK ZOFIA  5km / K20ZIELONKAOK 
112  STRZESZEWSKA EDYTA  5km / K40OSTRÓW MAZOWIECKA-OK 
113  SYPNIEWSKI TOMASZ  5km / M30WARSZAWAEMO OI  
114  SZOTA WOJCIECH  5km / M40WARSZAWAMARATOŃCZYK.PL  
115  SZYSZKO EWA  5km / K40MARKIMARKOWI BIEGACZEOK 
116  TEICHERT MARIA  5km / K50WARSZAWAKB ACTIVESPORT WARSZAWAOK 
117  TOMCZAK MARCIN  5km / M40CIECHANÓWKOCI PAZUR  
118  TOPOLEWSKI STANISŁAW  5km / M50WARSZAWACZEMPION WARSZAWAOK 
119  TORZEWSKA AGNIESZKA  5km / K40WARSZAWAOK 
120  TORZEWSKI JANUSZ  5km / M40WARSZAWAOK 
121  TRZCIŃSKI MATEUSZ  5km / M30GARWOLINDWIE PUMBY I TYMON  
122  TURCZYŃSKA MONIKA  5km / K40WARSZAWALECZO TEAM  
123  WALAC JACEK  5km / M30GRODZISK MAZOWIECKIDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIOK 
124  WIĘCKOWSKA BOGUMIŁA  5km / K30MARKI  
125  WYPYCH RADOSŁAW  5km / M50WARSZAWAMARATONCZYK.PL  
126  ZIELINSKI KAMIL  5km / M20WARSZAWAŻÓRAWSKI TEAM  
127  ZIELIŃSKA ASTA  5km / K20WARSZAWA-  
128 ŻURANIEWSKA AGNIESZKA 5km / K40WARSZAWANUDNE PIĄTKIOK