Formularz systemu Datasport

BIEGIEM PO KORONĘ HIMALAJÓW i KARAKORUM - Nanga Parbat 5 km
Warszawa, 08 lipca 2020 r.


Liczba zawodników : 122
Liczba opłaconych zawodników: 92
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono
1  BAJ ROBERT  5km / M30TERESINBAJOT  
2  BAKUŁA WIESŁAW  5km / M5007-420 WACHWAMPIROK 
3  BALCERZAK - DANILEWICZ KATARZYNA  5km / K30WARSZAWAOK 
4  BIELEŃ ŁUKASZ  5km / M30WARSZAWAOK 
5  BIERNACKI RAFAŁ  5km / M30WARSZAWAOK 
6  BRZOZOWSKI ANDRZEJ  5km / M60ZAMOŚĆKRÓLEWSKI KLUB BIEGACZA  
7  BUGAJSKI ADAM  5km / M40WARSZAWAPOLANIEOK 
8  CABAŃSKA DOROTA  5km / K40ŁOMIANKIOK 
9  CHMIEL PRZEMYSŁAW  5km / M40WARSZAWAALBATROSYOK 
10  CHWEDCZUK ROBERT  5km / M30WARSZAWAŻÓRAWSKI TEAM  
11  CIENIUCH KRZYSZTOF  5km / M40WARSZAWAOSTRY CIEŃ MGŁYOK 
12  CZYŻ JUSTYNA  5km / K30WARSZAWADWIE PUMBY I TYMONOK 
13  CZYŻEWSKI PRZEMYSŁAW  5km / M40KOBYŁKALIPIEC RUNNING TEAMOK 
14  DALGIEWICZ DARIUSZ  5km / M60ŁOMIANKIOK 
15  DANILEWICZ RYSZARD  5km / M50WARSZAWAOK 
16 DRABCZYK SZYMON 5km / M60WARSZAWA  
17  DUSZYŃSKI ZBIGNIEW  5km / M70WARSZAWAKB ACTIVESPORTS WARSZAWAOK 
18  DZIEDZIC MARLENA  5km / K40WARSZAWATRUCHT TARCHOMIN TEAM  
19  DZIEPAK PIOTR  5km / M40WOLA MROKOWSKA1. BLTR.OK 
20  DZYR JOANNA  5km / K20ŁOMIANKIADIDAS RUNNERS WARSAWOK 
21  FEDOROWICZ MARCIN  5km / M20PLOCKDOCART  
22  GADOMSKI RADOSŁAW  5km / M30WARSZAWAŻÓRAWSKI TEAMOK 
23  GALEWICZ ALEKSANDRA  5km / K20PŁOCKDOCART  
24  GALEWICZ EWA  5km / K20PŁOCKOK 
25  GAŃSKA-KARAMON MONIKA  5km / K40WARSZAWABIEGAMOK 
26  GAUDYNEK BOGUSŁAW  5km / M50WARSZAWAOK 
27  GAWRACZYŃSKA ANNA  5km / K60WARSZAWAWTŁ STEGNYOK 
28  GĘBALA WOJTEK  5km / M40WARSZAWAOK 
29  GĘBALSKA AGNIESZKA  5km / K30WARSZAWAOK 
30  GĘBALSKA JOANNA  5km / K20WARSZAWAOK 
31  GĘBALSKA KATARZYNA  5km / K20WARSZAWAOK 
32  GROCHOWSKI PAWEL  5km / M30WARSZAWAMBCOK 
33  GUDEL ANDRZEJ  5km / M40WARSZAWAOK 
34  HELMAN ARTUR  5km / M30WARSZAWAARCZI TEAMOK 
35 HERMAN ANNA 5km / K40WARSZAWATEAM GRZYBKIOK 
36  HOŁDA MICHAŁ  5km / M40WARSZAWAWIDŁOROGIOK 
37  HOROSZ JAKUB  5km / M20WARSZAWAWARSZAWIAKYOK 
38 IWAŃCZUK DOMINIK 5km / M20WARSZAWAPĘDZĄCE STRUSIEOK 
39 IWAŃCZUK MACIEJ 5km / M40WARSZAWAPĘDZĄCE STRUSIEOK 
40 IWAŃCZUK MATEUSZ 5km / M20WARSZAWAPĘDZĄCE STRUSIEOK 
41  IZDEBSKI PAWEŁ  5km / M30WARSZAWAOK 
42  JAMBOR MICHAŁ  5km / M40WARSZAWABRACTWO BIEGOWE BGK / ŻÓRAWSKI TEAMOK 
43  JASZCZUK JAROSŁAW  5km / M40BRANIEWOOK 
44  JUSIŃSKI KRYSTIAN  5km / M30WARSZAWABRACTWO BIEGOWE BGKOK 
45  KACZMARCZYK ADAM  5km / M40WARSZAWAOK 
46  KAMIŃSKI STANISŁAW  5km / M60NADARZYNGOS NADARZYNOK 
47  KAMIŃSKI WIESŁAW  5km / M50WARSZAWACITOS VON GRODNOOK 
48  KIESZEK TADEUSZ  5km / M60LESZNO/K WARSZAWYDYSTANS LESZNOOK 
49  KLAŚ ŁUKASZ  5km / M40WARSZAWANUDNE PIĄTKIOK 
50  KLUJ BOGUSŁAW  5km / M60ZAKRĘTBIEGAM DLA SANDRY I ROBERTA  
51  KLUSEK JOLANTA  5km / K50WARSZAWAYOLA YOLANDA  
52  KŁUDKIEWICZ TOMASZ  5km / M30LESZNODYSTANS LESZNOOK 
53  KOCIMSKI JAN  5km / M70SOCHACZEWKM AKTYWNI SOCHACZEWOK 
54  KOLASA ANDRZEJ  5km / M60WARSZAWA-WESOŁAKLUB J.SŁOWACKIEGOOK 
55  KOLASA BARBARA  5km / K60WARSZAWA-WESOŁAKLUB J.SŁOWACKIEGOOK 
56  KONDRAK PIOTR  5km / M40WARSZAWAVEGE RUNNERSOK 
57  KOROL KRZYSZTOF  5km / M40WARSZAWAOK 
58  KOSINSKI TOMASZ  5km / M30WARSZAWAOK 
59  KOŚCIK JAKUB  5km / M30WARSZAWAKRÓLEWSKI KLUB BIEGACZA  
60  KOTLARZ MARIUSZ  5km / M20WARSZAWAJW 3430  
61 KOWALCZYK RYSZARD 5km / M60WARSZAWAAPOSTOŁOWIE TRXOK 
62  KRAWCZYK GRZEGORZ  5km / M40RADOMBIEGIEM RADOM!OK 
63  KRAWCZYKIEWICZ DOROTA  5km / K30WARSZAWAŻÓRAWSKI TEAMOK 
64  KRAWCZYKIEWICZ MAGDA  5km / K40WARSZAWAŻÓRAWSKI TEAMOK 
65 KRUPIŃSKI MAREK 5km / M20WARSZAWADĄBROWSKI TEAM/ ZABIEGANE DNIOK 
66  KULCZYCKI JAN  5km / M70GDAŃSKOK 
67  LUBACZEWSKI TOMASZ  5km / M20WARSZAWA  
68  MALUCHNIK MAREK  5km / M40NASIELSKBLUE RUNNEROK 
69  MAREK ROMAN  5km / M50WARSZAWAIPNOK 
70 MATUSIK PIOTR 5km / M40WARSZAWAWATAHA TEAMOK 
71  MIASOJEDOW BOZENA  5km / K60WARSZAWAAKS POLONIA WARSZAWA  
72  MICHALSKI ROBERT  5km / M30WARSZAWAZABIEGANY WOŁOMINOK 
73  MIKINA ARTUR  5km / M60WARSZAWAPWPW SAOK 
74  MIKOŚ ROMAN  5km / M50OTWOCKOK 
75  MIKOŚ TERESA  5km / K50OTWOCKOK 
76  MIKUŁA TOMASZ  5km / M50WARSZAWA  
77  MUSIAŁ PAWEŁ  5km / M40WARSZAWAADIDAS RUNNERS WARSAWOK 
78  NASKRĘT MARIUSZ  5km / M40WARSZAWA - WESOŁAOK 
79  NIEDZIÓŁKA JACEK  5km / M50WARSZAWATO NATURALNE  
80  NOWAK WOJCIECH  5km / M50CHEŁM  
81  NOWORYTA JACEK  5km / M70WARSZAWAASA TEAM BIEGIEM PO ZDROWIEOK 
82  PANCER MICHAŁ  5km / M20WARSZAWA  
83  PEŁSZYK MONIKA  5km / K40WARSZAWA  
84  PEŁSZYK SŁAWOMIR  5km / M40WARSZAWA  
85  PIĄTEK BOGDAN  5km / M60ZIELONKALECHICI ZIELONKAOK 
86  PTASIŃSKI PIOTR  5km / M50WARSZAWAOK 
87 RĄCZKA MARITA 5km / K40WARSZAWAOK 
88  REDA ALICJA  5km / K60WARSZAWANW CZŁAPSKI TEAMOK 
89  ROGSCH DAMIAN  5km / M30RADZYMINRADZYMIN RUN TEAM  
90 RUDO JAKUB 5km / M30ŁOCHÓWŁOCHOWSKA GRUPA BIEGOWA /PGB SPORTOWA PACZKAOK 
91  RUMIN WIESŁAW  5km / M60WARSZAWAOK 
92  RZEPKA MIREK  5km / M60WARSZAWAAKTYWNI BIEGACZEOK 
93  RZEPKOWSKI RAFAŁ  5km / M40NOWA IWICZNAPOLISH WINGSOK 
94 SAWICKA SANDRA 5km / K30WARSZAWAOK 
95 SIERZPUTOWSKA EWA 5km / K50WARSZAWASIE_BIEGAOK 
96  SIERZPUTOWSKA IWONA  5km / K40WARSZAWASIE_BIEGAOK 
97  SIWIAK MARCIN  5km / M30ŻYRARDÓWPKP INTERCITY RUNNING TEAMOK 
98  SIWIAK MARCIN  5km / M30ŻYRARDÓWPKP INTERCITY RUNNING TEAM  
99 SKORY WOJCIECH 5km / M40WARSZAWAKRÓLEWSKI KLUB BIEGACZA  
100  SKROBOWSKA ALEKSANDRA  5km / K30WARSZAWAGRUPA BIEGOWA UM WWA  
101  SKRZYPKOWSKA JULIA  5km / K20WARSZAWAOK 
102  SŁUPECKA BEATA  5km / K40CHOTOMÓWOK 
103  SÓWKA GRZEGORZ  5km / M60CHORZÓWSTADION ŚLĄSKI  
104  STANSKI SLAWOMIR  5km / M50WARSZAWATO NATURALNE  
105  STAŃCZYK GRZEGORZ  5km / M50ZIELONKAOK 
106  STAŃCZYK KRZYSZTOF  5km / M70WARSZAWAKB V-MAX ADAMÓWOK 
107  STAŃCZYK ZOFIA  5km / K20ZIELONKAOK 
108  SYGUŁA MATEUSZ  5km / M40WARSZAWAKOLARSKI TEAM  
109 SYPNIEWSKI TOMASZ 5km / M30WARSZAWAEMO OI!OK 
110  SZOTA WOJCIECH  5km / M40WARSZAWAMARATOŃCZYK.PL  
111  SZYSZKO EWA  5km / K40MARKIMARKOWI BIEGACZEOK 
112  ŚLEPOWROŃSKI BOGDAN  5km / M40WARSZAWATO NATURALNE  
113  TEICHERT MARIA  5km / K50WARSZAWAKB ACTIVESPORT WARSZAWAOK 
114  TOMCZAK MARCIN  5km / M40CIECHANÓWKOCI PAZUR  
115  TORZEWSKA AGNIESZKA  5km / K40WARSZAWAOK 
116  TORZEWSKI JANUSZ  5km / M40WARSZAWAWATOK 
117  TRZCIŃSKI MATEUSZ  5km / M30GARWOLINDWIE PUMBY I TYMONOK 
118  TURCZYŃSKA MONIKA  5km / K40WARSZAWALECZO TEAMOK 
119  WALAC JACEK  5km / M30GRODZISK MAZOWIECKIDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIOK 
120  WIĘCKOWSKA BOGUMIŁA  5km / K30MARKIOK 
121  WYPYCH RADOSŁAW  5km / M50WARSZAWAMARATONCZYK.PL  
122 ŻURANIEWSKA AGNIESZKA 5km / K40WARSZAWANUDNE PIĄTKIOK