Formularz systemu Datasport

BIEGIEM PO KORONĘ HIMALAJÓW i KARAKORUM - Gaszerbrum II 5 km
Warszawa, 29 lipca 2020 r.


Liczba zawodników : 146
Liczba opłaconych zawodników: 98
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono
1  BAKUŁA WIESŁAW  5km / M5007-420 WACHWAMPIR  
2  BALCERZAK - DANILEWICZ KATARZYNA  5km / K30WARSZAWAOK 
3  BAREWSKI BOGDAN  5km / M60WARSZAWAWARSZAWIAKYOK 
4  BIELEŃ ŁUKASZ  5km / M30WARSZAWA  
5  BIERNACKI RAFAŁ  5km / M30WARSZAWAOK 
6  BRODECKI KAMIL  5km / M20WARSZAWAOK 
7  BRZOZOWSKI ANDRZEJ  5km / M60ZAMOŚĆKRÓLEWSKI KLUB BIEGACZA  
8  BUGAJSKI ADAM  5km / M40WARSZAWAPOLANIEOK 
9  CABAŃSKA DOROTA  5km / K40ŁOMIANKIOK 
10  CHWEDCZUK ROBERT  5km / M30WARSZAWAŻÓRAWSKI TEAMOK 
11  CIENIUCH KRZYSZTOF  5km / M40WARSZAWAOSTRY CIEŃ MGŁYOK 
12  CIMOCHOWSKI MIECZYSŁAW  5km / M40WARSZAWAKAMANOK 
13  CZYŻ JUSTYNA  5km / K30WARSZAWADWIE PUMBY I TYMON  
14  DALGIEWICZ DARIUSZ  5km / M60ŁOMIANKIOK 
15  DANILEWICZ RYSZARD  5km / M50WARSZAWAOK 
16 DRABCZYK SZYMON 5km / M60WARSZAWA  
17  DUSZYŃSKI ZBIGNIEW  5km / M70WARSZAWAKB ACTIVESPORTS WARSZAWA  
18  DZIEDZIC MARLENA  5km / K40WARSZAWATARCHOMIN TRIATHLON TEAM  
19  DZIEPAK PIOTR  5km / M40WOLA MROKOWSKA1. BLTROK 
20  DZIUBANY TOMASZ  5km / M40WARSZAWAYOKOGAWA RUNNERSOK 
21  FALBA ZBIGNIEW  5km / M40WARSZAWAOK 
22  GADOMSKI RADOSŁAW  5km / M30WARSZAWAŻÓRAWSKI TEAMOK 
23  GALEWICZ EWA  5km / K20PŁOCKGĄBIN BIEGAOK 
24  GAŃSKA-KARAMON MONIKA  5km / K40WARSZAWABIEGAMOK 
25  GAUDYNEK BOGUSŁAW  5km / M50WARSZAWAOK 
26  GAWRACZYŃSKA ANNA  5km / K60WARSZAWAWTŁ STEGNYOK 
27  GĘBALSKA AGNIESZKA  5km / K30WARSZAWAOK 
28  GĘBALSKA JOANNA  5km / K20WARSZAWAOK 
29  GĘBALSKA KATARZYNA  5km / K20WARSZAWA  
30  GLAZER MARCIN  5km / M30WARSZAWA  
31  GONTARZ MATEUSZ  5km / M30ŁÓDŹBIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZYOK 
32  GUDEL ANDRZEJ  5km / M40WARSZAWAOK 
33  HELMAN ARTUR  5km / M30WARSZAWAARCZI TEAMOK 
34 HERMAN ANNA 5km / K40WARSZAWATEAM GRZYBKIOK 
35 IWAŃCZUK DOMINIK 5km / M20WARSZAWAPĘDZĄCE STRUSIE  
36 IWAŃCZUK MACIEJ 5km / M40WARSZAWAPĘDZĄCE STRUSIE  
37  IWAŃCZUK MACIEJ  5km / M40WARSZAWAOK 
38 IWAŃCZUK MATEUSZ 5km / M20WARSZAWAPĘDZĄCE STRUSIE  
39  JANISZ KAMILA  5km / K30WARSZAWAJANUSZE BIEGANIAOK 
40  JANKOWSKI MARIUSZ  5km / M50WARSZAWAELIPSOIDA  
41 JEZIERSKA KARINA 5km / K40WARSZAWA12TRI.PL  
42  JUSIŃSKI KRYSTIAN  5km / M30WARSZAWABRACTWO BIEGOWE BGKOK 
43  KACZMARCZYK ADAM  5km / M40WARSZAWA  
44  KALINOWSKI JANUSZ  5km / M70WARSZAWAKRÓLEWSKI KLUB BIEGACZA WARSZAWA  
45  KAMIŃSKI STANISŁAW  5km / M60NADARZYNGOS NADARZYN  
46  KAMIŃSKI WIESŁAW  5km / M50WARSZAWACITOS VON GRODNOOK 
47  KARWACZ DOMINIK  5km / M30WOŁOMINOK 
48  KIESZEK TADEUSZ  5km / M60LESZNO/K WARSZAWYDYSTANS LESZNOOK 
49  KLAŚ ŁUKASZ  5km / M40WARSZAWANUDNE PIĄTKIOK 
50  KLUJ BOGUSŁAW  5km / M60ZAKRĘTBIEGNĘ DLA SANDRY I ROBERTA  
51  KLUSEK JOLANTA  5km / K50WARSZAWAYOLA YOLANDA  
52  KŁUDKIEWICZ TOMASZ  5km / M30LESZNODYSTANS LESZNOOK 
53  KOCIMSKI JAN  5km / M70SOCHACZEWKM AKTYWNI SOCHACZEWOK 
54  KOLASA ANDRZEJ  5km / M60WARSZAWA-WESOŁAKLUB J.SŁOWACKIEGO  
55  KOLASA BARBARA  5km / K60WARSZAWA-WESOŁAKLUB J.SŁOWACKIEGOOK 
56  KOMOREK TOMASZ  5km / M20WARSZAWADD RUNNING TEAMOK 
57  KOSINSKI TOMASZ  5km / M30WARSZAWAOK 
58  KOŚCIK JAKUB  5km / M30WARSZAWAKRÓLEWSKI KLUB BIEGACZA  
59  KOTLARZ MARIUSZ  5km / M20WARSZAWA  
60 KOWALCZYK RYSZARD 5km / M60WARSZAWAAPOSTOŁOWIE TRXOK 
61 KOZŁOWSKI WITOLD 5km / M30WARSZAWAOK 
62  KRAWCZYKIEWICZ DOROTA  5km / K30WARSZAWAŻÓRAWSKI TEAMOK 
63  KRAWCZYKIEWICZ MAGDA  5km / K40WARSZAWAŻÓRAWSKI TEAMOK 
64 KRUPIŃSKI MAREK 5km / M20OSTROŁĘKADĄBROWSKI TEAMOK 
65  KULCZYCKI JAN  5km / M70GDAŃSKOK 
66 KULIBERDA ANNA 5km / K20WARSZAWA  
67  LATEK MARCIN  5km / M40WARSZAWAOK 
68  LEO FRANCESCO  5km / M20WARSAWATLETICA CECCANO  
69  ŁUBINSKI KRZYSZTOF  5km / M40WARSZAWAOK 
70  MALUCHNIK MAREK  5km / M40NASIELSKBLUE RUNNEROK 
71  MAREK ROMAN  5km / M50WARSZAWAIPNOK 
72 MATUSIK PIOTR 5km / M40WARSZAWAWATAHA TEAMOK 
73  MIASOJEDOW BOZENA  5km / K60WARSZAWAAKS POLONIA WARSZAWAOK 
74  MICHALSKI ROBERT  5km / M30WARSZAWAZABIEGANY WOŁOMINOK 
75  MIKINA ARTUR  5km / M60WARSZAWAPWPW SAOK 
76  MIKOŚ ROMAN  5km / M50OTWOCKOK 
77  MIKOŚ TERESA  5km / K50OTWOCKOK 
78  MIKUŁA TOMASZ  5km / M50WARSZAWAOK 
79  MUSIAŁ PAWEŁ  5km / M40WARSZAWAADIDAS RUNNERS WARSAWOK 
80  NASKRĘT MARIUSZ  5km / M40WARSZAWA - WESOŁAOK 
81  NIEDZIÓŁKA JACEK  5km / M50WARSZAWATO NATURALNEOK 
82  NIEDZIÓŁKA MAŁGORZATA  5km / K50WARSZAWATO NATURALNE  
83  NOWAK WOJCIECH  5km / M50CHEŁM  
84  NOWAKOWSKI CZESŁAW  5km / M70WARSZAWAKLUB BIEGACZA GOCHOK 
85 NOWORYTA JACEK 5km / M70WARSZAWAASA TEAMBIEGIEM PO ZDROWIEOK 
86 ZAWODNIK ANONIMOWY 5km / M30 OK 
87  PALUCH KAMIL  5km / M30WARSZAWAOK 
88  PANCER MICHAŁ  5km / M20WARSZAWA  
89  PAWLUCZYK ADAM  5km / M30RADOMOYAMA KARATE RADOM  
90  PEŁSZYK MONIKA  5km / K40WARSZAWA  
91  PEŁSZYK SŁAWOMIR  5km / M40WARSZAWA  
92 PIĄTEK BOGDAN  5km / M60ZIELONKALECHICI ZIELONKAOK 
93  PISAREWICZ KAROL  5km / M30NIDZICAOK 
94  PŁAŻEWSKI PAWEŁ  5km / M40BRWINÓWRUNEGADES BRWINÓW  
95  PTASIŃSKI PIOTR  5km / M50WARSZAWAOK 
96 RĄCZKA MARITA 5km / K40WARSZAWAOK 
97  REDA ALICJA  5km / K60WARSZAWANW CZŁAPSKI TEAMOK 
98  ROGSCH DAMIAN  5km / M30RADZYMINRADZYMIN RUN TEAMOK 
99 RUDO JAKUB 5km / M30ŁOCHÓWŁOCHOWSKA GRUPA BIEGOWA /PGB SPORTOWA PACZKAOK 
100  RZEPKA MIREK  5km / M60WARSZAWABRYGADA PORAJÓWOK 
101  RZEPKOWSKI RAFAŁ  5km / M40NOWA IWICZNAPOLISH WINGSOK 
102 SAWICKA SANDRA 5km / K30WARSZAWAOK 
103  SEFERYNIAK JACEK  5km / M40WARSZAWATEAM PKO BANK POLSKI  
104 SIERZPUTOWSKA EWA 5km / K50WARSZAWASIE_BIEGAOK 
105  SIERZPUTOWSKA IWONA  5km / K40WARSZAWASIE_BIEGAOK 
106  SIWIAK MARCIN  5km / M30ŻYRARDÓWPKP INTERCITY RUNNING TEAM  
107  SIWIAK MARCIN  5km / M30ŻYRARDÓWPKP INTERCITY RUNNING TEAMOK 
108 SKORY WOJCIECH 5km / M40WARSZAWAKRÓLEWSKI KLUB BIEGACZA  
109  SKROBOWSKA ALEKSANDRA  5km / K30WARSZAWAGRUPA BIEGOWA UM WWA  
110 SKRZYPCZAK NORBERT 5km / M20WARSZAWASAN ESCOBAROK 
111  SKRZYPKOWSKA JULIA  5km / K20WARSZAWA  
112  SŁUPECKA BEATA  5km / K40CHOTOMÓWOK 
113  SMYKA MAGDALENA  5km / K30WARSZAWAOK 
114  SOTOWSKA BARBARA  5km / K30WARSZAWA  
115  SÓWKA GRZEGORZ  5km / M60CHORZÓWSTADION ŚLĄSKI  
116  STANSKI SLAWOMIR  5km / M50WARSZAWATO NATURALNEOK 
117  STAŃCZYK GRZEGORZ  5km / M50ZIELONKAOK 
118  STAŃCZYK KRZYSZTOF  5km / M70WARSZAWAKB V-MAX ADAMÓWOK 
119  STAŃCZYK ZOFIA  5km / K20ZIELONKAOK 
120  STRYCHARSKI KS.KRYSTIAN  5km / M30WARSZAWATRAILOWE BIEGI DUCHOWE  
121  SYCAN KRZYSZTOF  5km / M40WARSZAWABIEGAM NA TARCHOMINIE  
122  SYGUŁA MATEUSZ  5km / M40WARSZAWAKOLARSKI TEAMOK 
123 SYPNIEWSKI TOMASZ 5km / M30WARSZAWAEMO OI!OK 
124  SZMIGIELSKI MATEUSZ  5km / M30CHOTOMÓW  
125  SZOTA WOJCIECH  5km / M40WARSZAWAMARATONCZYK.PL  
126  SZYSZKO EWA  5km / K40MARKIMARKOWI BIEGACZEOK 
127  ŚLEPOWROŃSKI BOGDAN  5km / M40WARSZAWATO NATURALNEOK 
128  TEICHERT MARIA  5km / K50WARSZAWAKB ACTIVESPORT WARSZAWA  
129  TOPOLEWSKI STANISŁAW  5km / M50WARSZAWACZEMPION WARSZAWAOK 
130  TORZEWSKA AGNIESZKA  5km / K40WARSZAWA  
131  TORZEWSKI JANUSZ  5km / M40WARSZAWAWATOK 
132  TRZCIŃSKA JOANNA  5km / K20MICHAŁOWICEDD RUNNING TEAMOK 
133  TRZCIŃSKI MATEUSZ  5km / M30GARWOLINDWIE PUMBY I TYMONOK 
134  TURCZYŃSKA MONIKA  5km / K40WARSZAWALECZO TEAMOK 
135  WALAC JACEK  5km / M30GRODZISK MAZOWIECKIDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIOK 
136  WASILEWSKI SŁAWOMIR  5km / M70WARSZAWAPASJA NORDIC WALKINGOK 
137  WIĘCKOWSKA BOGUMIŁA  5km / K30MARKIOK 
138  WINIARSKA MONIKA  5km / K40WARSZAWADXTREEM RUNNING  
139  WINIARSKI ANDRZEJ  5km / M40WARSZAWADXTREEM RUNNING  
140  WIŚNIEWSKA KATARZYNA  5km / K40WARSZAWAINDYWIDUALISTKAOK 
141  WRÓBEL MARCIN  5km / M30ŁÓDŹOK 
142  WRÓBEL NATALIA  5km / K30ŁÓDŹOK 
143  WYPYCH RADOSŁAW  5km / M50WARSZAWAMARATONCZYK.PL  
144 WYSOCKI MARCIN 5km / M30MICHAŁOWICEWARSZAWIAKYOK 
145  ZIELIŃSKA ASTA  5km / K20WARSZAWA  
146 ŻURANIEWSKA AGNIESZKA 5km / K40WARSZAWANUDNE PIĄTKIOK