Formularz systemu Datasport

BIEGIEM PO KORONĘ HIMALAJÓW i KARAKORUM - Manaslu 5 km
Warszawa, 23 września 2020 r.


Liczba zawodników : 134
Liczba opłaconych zawodników: 102
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono
1  ASŁANOWICZ MATYLDA  5km / K20WARSZAWAŻÓRAWSKI TEAM  
2  BALCERZAK - DANILEWICZ KATARZYNA  5km / K30WARSZAWAOK 
3  BARANOWSKI KRZYSZTOF  5km / M50ZIELONKATO NATURALNE  
4  BIELEŃ ŁUKASZ  5km / M30WARSZAWAOK 
5  BIERNACKI RAFAŁ  5km / M30WARSZAWAOK 
6  BRZOZOWSKI ANDRZEJ  5km / M60ZAMOŚĆKRÓLEWSKI KLUB BIEGACZA  
7  BUGAJSKI ADAM  5km / M40WARSZAWAMSZ BIEGAOK 
8  BURDA SEBASTIAN  5km / M40SŁUPSKSZYBKIE ŻÓŁWIKIOK 
9  CABAŃSKA DOROTA  5km / K40ŁOMIANKIOK 
10 CHŁOŃ TOMASZ 5km / M50NADARZYNMSZ BIEGA  
11  CHWEDCZUK ROBERT  5km / M30WARSZAWAŻÓRAWSKI TEAMOK 
12  CIENIUCH KRZYSZTOF  5km / M40WARSZAWAOSTRY CIEŃ MGŁYOK 
13  CZYŻ JUSTYNA  5km / K30WARSZAWADWIE PUMBY I TYMONOK 
14  DALGIEWICZ DARIUSZ  5km / M60ŁOMIANKIOK 
15  DANILEWICZ RYSZARD  5km / M50WARSZAWAOK 
16 DRABCZYK SZYMON 5km / M60WARSZAWA  
17  DUDZIŃSKI PAWEŁ  5km / M40WARSZAWAOK 
18  DZIEPAK PIOTR  5km / M40WOLA MROKOWSKA1. BLTROK 
19  DZIUBANY TOMASZ  5km / M40WARSZAWAYOKOGAWA RUNNERSOK 
20  GALEWICZ EWA  5km / K20PŁOCK  
21  GAŃSKA-KARAMON MONIKA  5km / K40WARSZAWABIEGAMOK 
22 ZAWODNIK ANONIMOWY 5km / M50 OK 
23  GAWRACZYŃSKA ANNA  5km / K60WARSZAWAWTŁ STEGNYOK 
24  GĘBALA WOJTEK  5km / M40WARSZAWAOK 
25  GĘBALSKA AGNIESZKA  5km / K30WARSZAWAOK 
26  GĘBALSKA JOANNA  5km / K20WARSZAWAOK 
27  GĘBALSKA KATARZYNA  5km / K20WARSZAWAOK 
28  GUDEL ANDRZEJ  5km / M40WARSZAWAOK 
29  HELMAN ARTUR  5km / M30WARSZAWAARCZI TEAMOK 
30 HERMAN ANNA 5km / K40WARSZAWATEAM GRZYBKIOK 
31  IBROM TOMASZ  5km / M40KATOWICEYOKOGAWA RUNNERS  
32 IWAŃCZUK DOMINIK 5km / M20WARSZAWAPĘDZĄCE STRUSIE  
33  JAROSZ JAKUB  5km / M30WARSZAWAADIDAS RUNNERS WARSAWOK 
34  JASZCZUK JAROSŁAW  5km / M40BRANIEWOOK 
35  JUSIŃSKI KRYSTIAN  5km / M30WARSZAWABRACTWO BIEGOWE BGKOK 
36  KACZMARCZYK ADAM  5km / M40WARSZAWAOK 
37  KALINOWSKI JANUSZ  5km / M70WARSZAWAKRÓLEWSKI KLUB BIEGACZA  
38  KAMIŃSKI STANISŁAW  5km / M60NADARZYNGOS NADARZYNOK 
39  KAMIŃSKI WIESŁAW  5km / M50WARSZAWACITOS VON GRODNOOK 
40 KIEK AGATA 5km / K30SULĘCINSZYBKIE ŻÒŁWIKIOK 
41  KLAŚ ŁUKASZ  5km / M40WARSZAWANUDNE PIĄTKIOK 
42  KLUJ BOGUSŁAW  5km / M60ZAKRĘTBIEGNĘ DLA SANDRY I ROBERTAOK 
43  KLUSEK JOLANTA  5km / K50WARSZAWAYOLA YOLANDA  
44  KŁUDKIEWICZ TOMASZ  5km / M30LESZNODYSTANS LESZNOOK 
45  KOCIMSKI JAN  5km / M70SOCHACZEWKM AKTYWNI SOCHACZEWOK 
46  KOLASA ANDRZEJ  5km / M60WARSZAWA-WESOŁAKLUB J.SŁOWACKIEGOOK 
47  KOLASA BARBARA  5km / K60WARSZAWA-WESOŁAKLUB J.SŁOWACKIEGOOK 
48  KOSINSKI TOMASZ  5km / M30WARSZAWATN BIEGÓWKI GEBALSKY TEAMOK 
49  KOŚCIK JAKUB  5km / M30WARSZAWAKRÓLEWSKI KLUB BIEGACZA  
50  KOTLARZ MARIUSZ  5km / M20WARSZAWA  
51 KOWALCZYK RYSZARD 5km / M60WARSZAWAAPOSTOŁOWIE TRXOK 
52 KOZŁOWSKI WITOLD 5km / M30WARSZAWAOK 
53  KRAWCZYK GRZEGORZ  5km / M40RADOMBIEGIEM RADOM!OK 
54  KRAWCZYKIEWICZ DOROTA  5km / K30WARSZAWAŻÓRAWSKI TEAMOK 
55  KRAWCZYKIEWICZ MAGDA  5km / K40WARSZAWAŻÓRAWSKI TEAMOK 
56  KULCZYCKI JAN  5km / M70GDAŃSKOK 
57 KULIBERDA ANNA 5km / K20WARSZAWAOK 
58  KULIBERDA DARIUSZ  5km / M40WARSZAWAOK 
59 KUROWSKI JAKUB 5km / M30KOBYŁKAOK 
60  LEŚNIEWSKI ANDRZEJ  5km / M50OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIPOLITECHNIKA WARSZAWSKA  
61 LEWANDOWSKA JUSTYNA 5km / K20WARSZAWAOK 
62  LIPKO ANASTASIYA  5km / K20WARSZAWAOK 
63  ŁUBINSKI KRZYSZTOF  5km / M40WARSZAWAOK 
64  MACIĄG PRZEMYSŁAW  5km / M40WARSZAWAOK 
65  MALIK MONIKA  5km / K20SZCZECINSZYBKIE ŻÓŁWIKIOK 
66  MALUCHNIK MAREK  5km / M40NASIELSKBLUE RUNNEROK 
67  MAREK ROMAN  5km / M50WARSZAWAIPNOK 
68 MATUSIK PIOTR 5km / M40WARSZAWAWATAHA TEAMOK 
69  MICHALSKI ROBERT  5km / M30WARSZAWAZABIEGANY WOŁOMINOK 
70  MIKINA ARTUR  5km / M60WARSZAWAPWPW SAOK 
71  MIKOŚ ROMAN  5km / M50OTWOCKOK 
72  MIKOŚ TERESA  5km / K50OTWOCKOK 
73  MOCZULSKA NINA  5km / K30WARSZAWAOK 
74  MUSIAŁ PAWEŁ  5km / M40WARSZAWAADIDAS RUNNERS WARSAWOK 
75  NASKRĘT MARIUSZ  5km / M40WARSZAWA - WESOŁAOK 
76  NOWAK WOJCIECH  5km / M50CHEŁM  
77  NOWINA-KONOPKA STANISŁAW  5km / M20WARSZAWA  
78  NOWORYTA JACEK  5km / M70WARSZAWAASA TEAM BIEGIEM PO ZDROWIE  
79  NOWOSIELSKI GRZEGORZ  5km / M20WARSZAWAŻÓRAWSKI TEAM  
80  PALUCH KAMIL  5km / M30WARSZAWAOK 
81  PANCER MICHAŁ  5km / M20WARSZAWAŻÓRAWSKI TEAMOK 
82 PAWLICKA-BECK ARLETA 5km / K20WYSZKÓWSZYBKIE ŻÒŁWIKIOK 
83  PEŁSZYK MONIKA  5km / K40WARSZAWA  
84  PEŁSZYK SŁAWOMIR  5km / M40WARSZAWA  
85  PIĄTEK BOGDAN  5km / M60ZIELONKALECHICI ZIELONKAOK 
86  PŁAŻEWSKI PAWEŁ  5km / M40BRWINÓWRUNEGADES BRWINÓW  
87  PTASIŃSKI PIOTR  5km / M50WARSZAWAOK 
88 RĄCZKA MARITA 5km / K40WARSZAWAOK 
89  REDA ALICJA  5km / K60WARSZAWANW CZŁAPSKI TEAMOK 
90  RELIGA LILIANA  5km / K30WARSZAWAOK 
91 RUDO JAKUB 5km / M30ŁOCHÓWŁOCHOWSKA GRUPA BIEGOWA /PGB SPORTOWA PACZKAOK 
92  RYMKIEWICZ ZBIGNIEW  5km / M30WARSZAWAOK 
93  RZEPKA MIREK  5km / M60WARSZAWABRYGADA PORAJÓWOK 
94  RZEPKOWSKI RAFAŁ  5km / M40NOWA IWICZNAPOLISH WINGSOK 
95 SAWICKA SANDRA 5km / K30WARSZAWA  
96 SIERZPUTOWSKA EWA 5km / K50WARSZAWASIE_BIEGAOK 
97  SIERZPUTOWSKA IWONA  5km / K40WARSZAWASIE_BIEGAOK 
98  SIWIAK MARCIN  5km / M30ŻYRARDÓWPKP INTERCITY RUNNING TEAM  
99  SIWIAK MARCIN  5km / M30ŻYRARDÓWPKP INTERCITY RUNNING TEAMOK 
100 SKORY WOJCIECH 5km / M40WARSZAWAKRÓLEWSKI KLUB BIEGACZA  
101  SKROBOWSKA ALEKSANDRA  5km / K30WARSZAWAGRUPA BIEGOWA UM WWA  
102  SKRZYPKOWSKA JULIA  5km / K20WARSZAWAOK 
103  SŁUPECKA BEATA  5km / K40CHOTOMÓWFREEDOM TEAMOK 
104  SÓWKA GRZEGORZ  5km / M60CHORZÓWSTADION ŚLĄSKI  
105  STANSKI SLAWOMIR  5km / M50WARSZAWATO NATURALNE  
106  STAŃCZYK GRZEGORZ  5km / M50ZIELONKAOK 
107  STAŃCZYK KRZYSZTOF  5km / M70WARSZAWAKB V-MAX ADAMÓWOK 
108  STAŃCZYK ZOFIA  5km / K20ZIELONKAOK 
109  SYGUŁA MATEUSZ  5km / M40WARSZAWAKOLARSKI TEAM  
110 SYKULSKI MARCIN 5km / M20WARSZAWAOK 
111 SYPNIEWSKI TOMASZ 5km / M30WARSZAWAEMO OI!OK 
112  SZKLARCZYK PIOTR  5km / M30WARSZAWABRACTWO BIEGOWE BGKOK 
113  SZYSZKO EWA  5km / K40MARKIMARKOWI BIEGACZEOK 
114  ŚLEPOWROŃSKI BOGDAN  5km / M40WARSZAWATO NATURALNE  
115  TEICHERT MARIA  5km / K50WARSZAWAKB ACTIVESPORT WARSZAWAOK 
116  TOMCZAK MARCIN  5km / M40CIECHANÓWKOCI PAZUR  
117  TOPOLEWSKI STANISŁAW  5km / M50WARSZAWACZEMPION WARSZAWAOK 
118  TORZEWSKA AGNIESZKA  5km / K40WARSZAWAOK 
119  TORZEWSKI JANUSZ  5km / M40WARSZAWAWATOK 
120  TRZCIŃSKI MATEUSZ  5km / M30GARWOLINDWIE PUMBY I TYMONOK 
121  TRZEŚNIEWSKI ROBERT  5km / M20WARSZAWAOK 
122  TURCZYŃSKA MONIKA  5km / K40WARSZAWALECZO TEAMOK 
123  TWAROWSKA EWA  5km / K20SULĘCINSZYBKIE ŻÓŁWIKIOK 
124  WALAC JACEK  5km / M30GRODZISK MAZOWIECKIDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIOK 
125  WASILEWSKI SŁAWOMIR  5km / M70WARSZAWAPASJA NORDIC WALKINGOK 
126  WEBER MICHELE  5km / M20WARSZAWABIEGAM  
127  WIĘCKOWSKA BOGUMIŁA  5km / K30MARKIOK 
128  WYPYCH RADOSŁAW  5km / M50WARSZAWAMARATONCZYK.PL  
129 WYSOCKI MARCIN 5km / M30MICHAŁOWICEWARSZAWIAKYOK 
130  ZAWADZKA ALEKSANDRA  5km / K20WARSZAWADD RUNNING TEAM  
131 ZDEB PRZEMEK 5km / M30WARSZAWAARWOK 
132  ZIELIŃSKA ASTA  5km / K20WARSZAWAOK 
133 ŻMUDZIŃSKA MARTA 5km / K30MARKIOK 
134 ŻURANIEWSKA AGNIESZKA 5km / K40WARSZAWANUDNE PIĄTKIOK