Zawody obsługuje firma Datasport

5. Nocna Dycha
Brzeg, 18 kwietnia 2020 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Drużyna - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 750
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Klasyfikacje
1 ADAMSKI STANISŁAW 10km / M30BRZEGJW 2697 BRZEGPOLPOLOKSluzbyMundurowe 
2  ADASIK SEBASTIAN  10km / M30OLSZANKAKROZM/BWIŻPOLPOLOKSluzbyMundurowe 
3  AKONOM ALEKSANDRA  10km / K30SKARBIMIERZ OSIEDLEPOLPOLOK 
4  ANDRUCHÓW RAFAŁ  10km / M30BRZEGWOJOWNICY BRZEGPOLPOLOK 
5  ANIŚKIEWICZ PAWEŁ  10km / M40BRZEGPOLPOLOK 
6  ANTROSZENKO JOLANTA  10km / K40OŁAWAPOLPOLOK 
7  BABINIEC WOJCIECH  10km / M40BRZEGPOLPOLOK 
8  BADURA TOMASZ  10km / M30KĘDZIERZYN-KOŹLEBRAKPOLPOLOK 
9  BAGIŃSKA PATRYCJA  10km / K30ZAWIDÓWPOLPOLOK 
10  BAGIŃSKI WOJCIECH  10km / M30BRZEGPOLPOLOK 
11  BAJCAR EWELINA  10km / K20NYSAPOLPOLOK 
12  BALICKI BARTEK  10km / M20BRZEGBRAKPOLPOLOK 
13  BALICKI MICHAŁ  10km / M30LUBSZAPOLPOLOK 
14  BANACHOWSKA ALICJA  10km / K30BRZEGWOSIEK TEAMPOLPOLOK 
15  BANACHOWSKI WALDEMAR  10km / M40BRZEGWALVETPOLPOLOK 
16  BANYŚ TOMASZ  10km / M40BRZEGSZTUKA RUCHUPOLPOLOK 
17  BARABACH SZYMON  10km / M30KLUCZBORKKLUCZBORSKIE CENTRUM KARDIOLOGIIPOLPOLOK 
18  BARANOWSKA RENATA  10km / K30BIERUTÓWKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEPOLPOLOK 
19  BARAŃSKA AGNIESZKA  10km / K30POPIELÓWPOLPOLOK 
20 BARAŃSKI BOGUSŁAW 10km / M40BRZEG1 PUŁK SAPERÓWPOLPOLOK 
21  BASZOWIECKI JANUSZ  10km / M50BRZEGAMATORPOLPOLOK 
22  BATOR ŁUKASZ  10km / M30BRZEGPOLPOLOK 
23  BAZIUK ARTUR  10km / M40OPOLEPOLPOLOK 
24  BAZIUK DAGMARA  10km / K30OPOLERUNNING SISTERS TEAMPOLPOLOK 
25  BĄK KATARZYNA  10km / K40BRZEGAMATORSKOPOLPOLOK 
26  BĄKOWSKI TOMASZ  10km / M40OŁAWAAUTOLIV RUN TEAM OŁAWAPOLPOLOK 
27  BEDNARCZYK WIESŁAW  10km / M60BRZEGKOTWICA BRZEGPOLPOLOKSluzbyMundurowe 
28  BEDNARSKA-KOZIOŁ DANUTA  10km / K40ZIELĘCICEKOTWICA BRZEGPOLPOLOK 
29 BEDNARZ DAMIAN 10km / M40PACZKOWNIE MAMPOLPOLOK 
30  BEDNARZ SZYMON  10km / M30NYSAPOLPOLOK 
31  BERDYCHOWSKI TOMASZ  10km / M40BRZEGPOLPOLOK 
32  BIAŁEK PIOTR  10km / M30SKOROGOSZCZSTAN UMYSŁU LEWIN BIEGAPOLPOLOK 
33  BIDER KRYSTIAN  10km / M20PISARZOWICE-POLPOLOK 
34  BIEDA PIOTR  10km / M30OPOLENIEZRZESZONYPOLPOLOKSluzbyMundurowe 
35 BIELAT MACIEJ 10km / M30BRZEGPOLPOLOK 
36  BIELECKA MAGDALENA  10km / K40GRODKÓWPOLPOLOKSluzbyMundurowe 
37  BIENIASZEWSKI MARCIN  10km / M30BRZEGKOTASPORTPOLPOLOK 
38  BIENIEK MARCIN  10km / M20CHRÓŚCICEPOLPOLOK 
39  BIRECKA KARINA  10km / K20SKARBIMIERZ-OSIEDLEPOLPOLOK 
40  BIRECKA MONIKA  10km / K30LEWIN BRZESKISTAN UMYSŁU LEWIN BIEGAPOLPOLOK 
41  BLAJERSKI ZBIGNIEW  10km / M50JELCZ-LASKOWICETOYOTA RUNMATORPOLPOLOK 
42  BŁASZKIEWICZ SEBASTIAN  10km / M40BRZEGBRAKPOLPOLOKSluzbyMundurowe 
43  BOBERSKI MACIEJ  10km / M30BRZEGPOLPOLOK 
44 BOBIK MATEUSZ 10km / M20STRZELINPOLPOLOKSluzbyMundurowe 
45  BOCHYNEK RYSZARD  10km / M60GRODKÓWFIRMA KIEROŃSKI & SOLARISPOLPOLOK 
46  BOCZKOWSKA MARZENA  10km / K30LEWIN BRZESKISTAN UMYSŁU LEWIN BIEGAPOLPOLOK 
47  BOGDANIK PAWEŁ  10km / M40BRZEG1 PUŁK SAPERÓWPOLPOLOKSluzbyMundurowe 
48 BOHO SŁAWOMIR 10km / M30NYSAKLUB HDK PCK SAPER PRZY 1PSAP W BRZEGUPOLPOLOK 
49  BONDROW KRZYSZTOF  10km / M20BOLESŁAWIEC23 ŚLĄSKI PUŁK ARTYLERIIPOLPOLOKSluzbyMundurowe 
50  BORATYŃSKI ŁUKASZ  10km / M40GAĆAUTOLIV RUN TEAM OŁAWAPOLPOLOK 
51  BORKOWSKI PAWEŁ  10km / M20BRZEGPOLPOLOK 
52  BOROWCZYK ELIZA  10km / K30KROŚNICAPOLPOLOK 
53  BOROWSKA EWA  10km / K30BRZEGPOLPOLOK 
54  BOROWSKI RYSZARD  10km / M60BRZEGDRUZYNA SZPIKU BRZEGPOLPOLOK 
55  BORZYKOWSKI PIOTR  10km / M30NYSALEONARD TEAMPOLPOLOK 
56  BOSEK LESZEK  10km / M50BIAŁA NYSKAPOLPOLOK 
57  BROJ NATALIA  10km / K30ŹLINICEPOLPOLOK 
58  BRUS DOMINIKA  10km / K20NAMYSŁÓW-POLPOLOK 
59  BRYCHCY PAWEŁ  10km / M30LEWIN BRZESKISTAN UMYSŁU LEWIN BIEGAPOLPOLOK 
60  BRYKSA IWONA  10km / K50OPOLEBRAKPOLPOLOK 
61 BRYŚ DARIA 10km / K20NYSADECATHLON OPOLEPOLPOLOK 
62  BRZEZIŃSKI ANDRZEJ  10km / M40BRZEG-POLPOLOK 
63  BRZOZOWSKI MARCIN  10km / M40WROCŁAWCENTRUMFIZJO.PLPOLPOLOK 
64  BUCA MAREK  10km / M40ZAWONIAPOLPOLOK 
65  BUDZIK JOANNA  10km / K30OŁAWAPOLPOLOK 
66  BUGANIK-GUTWIŃSKA PATRYCJA  10km / K30BRZEG1 PUŁK SAPERÓWPOLPOLOKSluzbyMundurowe 
67  BUGANIK ZBIGNIEW  10km / M50BRZEG1 PUŁK SAPERÓWPOLPOLOKSluzbyMundurowe 
68  BULUK GRZEGORZ  10km / M30NAMYSŁÓW10 WROCŁAWSKI PUŁK DOWODZENIAPOLPOLOKSluzbyMundurowe 
69  BURO MARCIN  10km / M30BRZEGWOJOWNICY BRZEGPOLPOLOK 
70  CAŁKA ADRIAN  10km / M30TUŁOWICEASYS POLSKAPOLPOLOK 
71  CAŁY ALICJA  10km / K30WROCŁAWPOLPOLOK 
72  CETNAROWSKI KAMIL  10km / M40WROCŁAWSZYBKIE STOPYPOLPOLOK 
73  CHABIOR JACEK  10km / M30MICHAŁOWICEPOLPOLOK 
74  CHABIOR ŁUKASZ  10km / M20KOŚCIERZYCEPOLPOLOK 
75  CHMIELEWSKI MARIUSZ  10km / M30CHRÓŚCICEPOLPOLOK 
76  CHMIELEWSKI PAWEŁ  10km / M40NAMYSŁÓW5HPOS+POLPOLOKSluzbyMundurowe 
77  CHOJNACKI JANUSZ  10km / M40LUBSZASOBIE SAMPOLPOLOKSluzbyMundurowe 
78  CHOJNACKI RYSZARD  10km / M70WROCŁAWWKB PIAST WROCŁAWPOLPOLOK 
79  CHOŁONIEWSKI MICHAŁ  10km / M20MICHAŁÓWPOLPOLOK 
80  CHOŁUJ WOJCIECH  10km / M30BRZEGPOLPOLOK 
81  CHORKOWY BARTOSZ  10km / M40OPOLEMULTIFITPOLPOLOK 
82  CIECIUCH MACIEJ  10km / M40POLANICA ZDRÓJRNB TEAM POLANICA ZDRÓJ / OSP POLANICA ZDRÓJPOLPOLOKSluzbyMundurowe 
83  CIEKOT ŁUKASZ  10km / M20TARNOWSKIE GÓRYPOLPOLOK 
84  CIEPICHAŁ EWA  10km / K40LEWIN BRZESKIWIECZORNE BIEGANIE W OPOLUPOLPOLOK 
85  CIEPŁY JACEK  10km / M40OŁAWAAMATORPOLPOLOK 
86 CISEK ŻANETA 10km / K30BRZEGPOLPOLOK 
87 CYMERMAN KATARZYNA  10km / K30KĄTY WROCŁAWSKIEADRIAN DANILEWICZ GROUPPOLPOLOK 
88  CZABAN KUBA  10km / M30BRZEGPOLPOLOK 
89 ZAWODNIK ANONIMOWY 10km / K30 POLPOLOK 
90  CZĄSTKA JERZY  10km / M50ŚWIDNICABIEGOWA SWIDNICAPOLPOLOK 
91  CZĄSTKA KRZYSZTOF  10km / M40SWIDNICABIEGOWA ŚWIDNICAPOLPOLOK 
92  CZEKAJ JUSTYNA  10km / K20KĘDZIERZYN- KOŹLEPOLPOLOK 
93 CZERKAWSKA JUSTYNA 10km / K30GRODZISZCZEOPTIMA CARDIOPOLPOLOK 
94  CZERNEK DAREK  10km / M40GOGOLINGOGOLIN BIEGAPOLPOLOKSluzbyMundurowe 
95  CZERNIAWSKI KAMIL  10km / M30BRZEG-POLPOLOK 
96  ĆWIKLIŃSKI ROBERT  10km / M20OPOLEIZERSKA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOK