Zawody obsługuje firma Datasport

5. Nocna Dycha
Brzeg, 03 października 2020 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Drużyna - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 1143
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje
1 ADAMCZAK MARTYNA 10km / K20PAWLOWICEOD PONIEDZIALKUOK 
2  ADAMSKA JUDYTA  10km / K40OPOLE-OK 
3  ADAMSKI KRZYSZTOF  10km / M40SMOLECZA10OK 
4 ADAMSKI STANISŁAW 10km / M30BRZEGJW 2697 BRZEGOKSluzbyMundurowe 
5  ADASIK SEBASTIAN  10km / M30OLSZANKAKROZM/BWIŻOKSluzbyMundurowe 
6  AKONOM ALEKSANDRA  10km / K30SKARBIMIERZ OSIEDLEOK 
7 ALFAWICKI ADRIAN 10km / M30OŁAWAOŁAWSKA GRUPA BIEGOWAOK 
8  AMBROZIK ADAM  10km / M40BRZEGAMBROZIK TEAMOKSluzbyMundurowe 
9  ANDREASIK-ZAWADZKA ANNA  10km / K40DĘBINAKAWA&JAOK 
10  ANDRUCHÓW RAFAŁ  10km / M30BRZEGWOJOWNICY BRZEGOK 
11  ANDRUSZKÓW ALEKSANDRA  10km / K20TRZEBNICAOK 
12  ANIŚKIEWICZ PAWEŁ  10km / M40BRZEGOK 
13  ANTONISZYN PIOTR  10km / M20WROCŁAWOK 
14  ANTROSZENKO JOLANTA  10km / K40OŁAWAOK 
15  BABINIEC WOJCIECH  10km / M40BRZEGOK 
16  BABIŃSKI MATEUSZ  10km / M20SZYDŁOWICE-OK 
17  BACHULA PIOTR  10km / M30OLSZNAKAADIENT METAL TEAMOK 
18  BADURA TOMASZ  10km / M30KĘDZIERZYN-KOŹLEBRAKOK 
19  BAGIŃSKA PATRYCJA  10km / K30ZAWIDÓWOK 
20  BAGIŃSKI WOJCIECH  10km / M30BRZEGOK 
21  BAJCAR EWELINA  10km / K20NYSAOK 
22  BALICKI BARTEK  10km / M20BRZEGBRAKOK 
23  BALICKI MICHAŁ  10km / M30LUBSZAOK 
24  BAŁECKI MAREK  10km / M30NAMYSŁÓWBAŁECKÓWOK 
25  BAŁECKI MIROSŁAW  10km / M50NAMYSŁÓWBAŁECKÓWOK 
26  BANACHOWSKA ALICJA  10km / K30BRZEGWOSIEK TEAMOK 
27  BANACHOWSKI WALDEMAR  10km / M40BRZEGWALVETOK 
28  BANYŚ TOMASZ  10km / M40BRZEGSZTUKA RUCHUOK 
29  BARABACH SZYMON  10km / M30KLUCZBORKKLUCZBORSKIE CENTRUM KARDIOLOGIIOK 
30  BARANOWSKA RENATA  10km / K30BIERUTÓWKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEOK 
31  BARAŃSKA AGNIESZKA  10km / K30POPIELÓWOK 
32 BARAŃSKI BOGUSŁAW 10km / M40BRZEG1 PUŁK SAPERÓWOK 
33  BARCZYK AGNIESZKA  10km / K30CHRÓSCICEOK 
34  BARSZCZ MATEUSZ  10km / M30BRZEGOKSluzbyMundurowe 
35  BARTŁOMIEJ TATARATA  10km / M20SOLEC NAD WISŁĄSTOMILEXOK 
36  BARTOSZEK PATRYCJA  10km / K20STARE SIOLKOWICEOK 
37  BARWIŃSKA SYLWIA  10km / K40JELCZ-LASKOWICEKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEOK 
38  BARWIŃSKI JAROSŁAW  10km / M40JELCZ LASKOWICEKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEOK 
39  BASZCZYŃSKA BARBARA  10km / K50BRZEGKOTWICA BRZEGOK 
40  BASZOWIECKI JANUSZ  10km / M50BRZEGAMATOROK 
41  BATOR ŁUKASZ  10km / M30BRZEGOK 
42  BAZIUK ARTUR  10km / M40OPOLEOK 
43  BAZIUK DAGMARA  10km / K30OPOLERUNNING SISTERS TEAMOK 
44  BĄK ALICJA  10km / K40JELCZ-LASKOWICEKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEOK 
45  BĄK KATARZYNA  10km / K40BRZEGAMATORSKOOK 
46  BĄKOWSKI TOMASZ  10km / M40OŁAWAAUTOLIV RUN TEAM OŁAWAOK 
47  BEDNARCZYK WIESŁAW  10km / M60BRZEGKOTWICA BRZEGOKSluzbyMundurowe 
48  BEDNARSKA-KOZIOŁ DANUTA  10km / K40ZIELĘCICEKOTWICA BRZEGOK 
49  BEDNARSKI STANISŁAW  10km / M70STRZELINOK 
50 BEDNARZ DAMIAN 10km / M40PACZKOWNIE MAMOK 
51  BEDNARZ SZYMON  10km / M30NYSAOK 
52  BEMBENEK KAROL  10km / M30ZDUŃSKA WOLAOK 
53  BERDYCHOWSKI TOMASZ  10km / M40BRZEGOK 
54  BIAŁEK PIOTR  10km / M30SKOROGOSZCZSTAN UMYSŁU LEWIN BIEGAOK 
55  BIDER KRYSTIAN  10km / M20PISARZOWICE-OK 
56  BIEDA PIOTR  10km / M30OPOLENIEZRZESZONYOKSluzbyMundurowe 
57 BIELAT MACIEJ 10km / M30BRZEGOK 
58  BIELECKA JUSTYNA  10km / K30BRZEGADIENT METAL TEAMOK 
59  BIELECKA MAGDALENA  10km / K40GRODKÓWOKSluzbyMundurowe 
60  BIENIASZEWSKI MARCIN  10km / M30BRZEGKOTASPORTOK 
61  BIENIEK MARCIN  10km / M20CHRÓŚCICEOK 
62 BIL ANETA 10km / K30BRZEG-OK 
63  BIRECKA BARBARA  10km / K50OPOLEGT KONAOK 
64  BIRECKA KARINA  10km / K20SKARBIMIERZ-OSIEDLEOK 
65  BIRECKA MONIKA  10km / K30LEWIN BRZESKISTAN UMYSŁU LEWIN BIEGAOK 
66  BISIOREK ANNA  10km / K40CHOCZAMATORKAOK 
67  BITNER PRZEMYSŁAW  10km / M40ZIĘBICENIE MAMOK 
68  BLAJERSKI ZBIGNIEW  10km / M50JELCZ-LASKOWICETOYOTA RUNMATOROK 
69  BŁASZKIEWICZ SEBASTIAN  10km / M40BRZEGBRAKOKSluzbyMundurowe 
70  BOBERSKI MACIEJ  10km / M30BRZEGOK 
71 BOBIK MATEUSZ 10km / M20STRZELINOKSluzbyMundurowe 
72  BOCHYNEK RYSZARD  10km / M60GRODKÓWFIRMA KIEROŃSKI & SOLARISOK 
73  BOCZKOWSKA MARZENA  10km / K30LEWIN BRZESKISTAN UMYSŁU LEWIN BIEGAOK 
74  BOCZOŃ TOMASZ  10km / M30OŁAWADRUGI BRZEGOK 
75  BODZIOCH MARIAN  10km / M50NYSAKONRADOWA BIEGAOK 
76  BOGDANIK PAWEŁ  10km / M40BRZEG1 PUŁK SAPERÓWOKSluzbyMundurowe 
77 BOHO SŁAWOMIR 10km / M30NYSAKLUB HDK PCK SAPER PRZY 1PSAP W BRZEGUOK 
78 ZAWODNIK ANONIMOWY 10km / K30 -OK 
79  BONDROW KRZYSZTOF  10km / M20BOLESŁAWIEC23 ŚLĄSKI PUŁK ARTYLERIIOKSluzbyMundurowe 
80  BONK TOMASZ  10km / M40KEDZIERZYN-KOŹLENAPALONE DZIKIOK 
81  BORATYŃSKI ŁUKASZ  10km / M40GAĆAUTOLIV RUN TEAM OŁAWAOK 
82  BORKOWSKI PAWEŁ  10km / M20BRZEGOK 
83  BOROWCZYK ELIZA  10km / K30KROŚNICAOK 
84  BOROWICZ BEATA  10km / K40OŁAWAKWP WROCŁAWOKSluzbyMundurowe 
85  BOROWSKA EWA  10km / K30BRZEGOK 
86  BOROWSKI RYSZARD  10km / M60BRZEGDRUZYNA SZPIKU BRZEGOK 
87  BORZYKOWSKI PIOTR  10km / M30NYSALEONARD TEAMOK 
88  BOSEK LESZEK  10km / M50BIAŁA NYSKAOK 
89  BOSZKIEWICZ DARIUSZ  10km / M50BRZEGOK 
90  BOŻEK EDYTA  10km / K40SKARBIMIERZ- OSIEDLEADIENT METAL TEAMOK 
91  BROJ NATALIA  10km / K30ŹLINICEOK 
92  BRUS DOMINIKA  10km / K20NAMYSŁÓW-OK 
93  BRYCHCY PAWEŁ  10km / M30LEWIN BRZESKISTAN UMYSŁU LEWIN BIEGAOK 
94 BRYCKI GRZEGORZ 10km / M40BRZEGDONALDSON FILTRUNNERSOK 
95  BRYKSA IWONA  10km / K50OPOLEBRAKOK 
96 BRYŚ DARIA 10km / K20NYSADECATHLON OPOLEOK 
97  BRZEZIŃSKI ANDRZEJ  10km / M40BRZEG-OK 
98  BRZOZOWSKI MARCIN  10km / M40WROCŁAWCENTRUMFIZJO.PLOK 
99  BUBULA KRYSTEK  10km / M20STRZELINSTRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA GRANITOKSluzbyMundurowe 
100  BUCA MAREK  10km / M40ZAWONIAOK 
101 BUCYK KAMIL 10km / M30BRZEG-OK 
102  BUDZIK JOANNA  10km / K30OŁAWAOK 
103  BUGANIK-GUTWIŃSKA PATRYCJA  10km / K30BRZEG1 PUŁK SAPERÓWOKSluzbyMundurowe 
104  BUGANIK ZBIGNIEW  10km / M50BRZEG1 PUŁK SAPERÓWOKSluzbyMundurowe 
105  BULUK GRZEGORZ  10km / M30NAMYSŁÓW10 WROCŁAWSKI PUŁK DOWODZENIAOKSluzbyMundurowe 
106  BUŁAJEWSKA-OZGA KINGA  10km / K30OŁAWA-OK 
107  BUŁKOWSKA JOANNA  10km / K40BRZEGKOTWICA BRZEGOK 
108  BURDA GRZEGORZ  10km / M40OPOLECYKLOFANOK 
109  BURO MARCIN  10km / M30BRZEGWOJOWNICY BRZEGOK 
110  BURYŁO KRZYSZTOF  10km / M20OBORNIKI ŚLĄSKIEOBORYGENIOK 
111  CAŁKA ADRIAN  10km / M30TUŁOWICEASYS POLSKAOK 
112  CAŁY ALICJA  10km / K30WROCŁAWOK 
113  CEBULA GERARD  10km / M50ZIMNICE WIELKIEOK 
114  CETNAROWSKI KAMIL  10km / M40WROCŁAWSZYBKIE STOPYOK 
115  CHABIOR JACEK  10km / M30MICHAŁOWICEOK 
116  CHABIOR ŁUKASZ  10km / M20KOŚCIERZYCEOK 
117  CHAŁUBIEC MICHAŁ  10km / M40OŁAWAOŁAWSKA GRUPA BIEGOWAOK 
118  CHLEBOWICZ MARCIN  10km / M30WROCŁAWDOBRY-TRENER.PLOK 
119  CHŁĄDZYŃSKI PIOTR  10km / M40WROCŁAWOLD BOXING CLUBOK 
120  CHMIELEWSKI MARIUSZ  10km / M30CHRÓŚCICEOK 
121  CHMIELEWSKI PAWEŁ  10km / M40NAMYSŁÓW5HPOS+OKSluzbyMundurowe 
122  CHMIELEWSKI RAFAŁ  10km / M30OLEŚNICAKB SZERSZEŃ OLEŚNICAOK 
123  CHMURA MACIEJ  10km / M30WROCŁAWCHMURA COACHINGOK 
124  CHMURA PAWEŁ  10km / M30STRZELINOK 
125  CHOJNACKI JANUSZ  10km / M40LUBSZASOBIE SAMOKSluzbyMundurowe 
126  CHOJNACKI RYSZARD  10km / M70WROCŁAWWKB PIAST WROCŁAWOK 
127  CHOŁONIEWSKI DAWID  10km / M30KARŁOWICE10 BRYGADA LOGISTYCZNA OPOLEOKSluzbyMundurowe 
128  CHOŁONIEWSKI MICHAŁ  10km / M20MICHAŁÓWOK 
129  CHOŁUJ WOJCIECH  10km / M30BRZEGOK 
130  CHORKOWY BARTOSZ  10km / M40OPOLEMULTIFITOK 
131 CHUDZIK JULIA  10km / K20BRZEG-OK 
132  CHUDZIŃSKA PATRYCJA  10km / K30WROCŁAWOK 
133 CIECIUCH MACIEJ 10km / M40POLANICA ZDRÓJRNB TEAM POLANICA ZDRÓJ / OSP POLANICA ZDRÓJOKSluzbyMundurowe 
134  CIEĆWIERZ MACIEJ  10km / M30ŁAGIEWNIKIAP ORLIK ŁAGIEWNIKIOK 
135  CIEKOT ŁUKASZ  10km / M20TARNOWSKIE GÓRYOK 
136  CIEPICHAŁ EWA  10km / K40LEWIN BRZESKIWIECZORNE BIEGANIE W OPOLUOK 
137  CIEPŁY JACEK  10km / M40OŁAWAAMATOROK 
138 CIEŚLA MARIOLA 10km / K30OPOLE-OKSluzbyMundurowe 
139 CIEŚLAK MARTA 10km / K30ŁAGIEWNIKIOK 
140  CIOMEK DAWID  10km / M20OŁAWADONALDSON FILTRUNNERSOK 
141 CISEK ŻANETA 10km / K30BRZEGOK 
142 CUPRIAK RADOSŁAW 10km / M30GRODKOWADIENT METAL TEAMOK 
143  CURYL MATEUSZ  10km / M20BRZEGADIENT METAL TEAMOK 
144  CURZYTEK PIOTR  10km / M30BRZEGADIENT METAL TEAMOK 
145  CWENAR MAREK  10km / M50WROCŁAWTHE BEST FAMILYOK 
146  CWYNAR DAMIAN  10km / M20WROCŁAWNIGHT RUNNERS WROCŁAWOK 
147  CYBULSKI BARTLOMIEJ  10km / M40KĘDZIERZYN-KOŹLETRIATHLON X TEAMOK 
148 CYMERMAN KATARZYNA  10km / K30KĄTY WROCŁAWSKIEADRIAN DANILEWICZ GROUPOK 
149  CYRAN PIOTR  10km / M30NYSAOK 
150  CZABAN KUBA  10km / M30BRZEGOK 
151 ZAWODNIK ANONIMOWY 10km / K30 OK 
152  CZARNY BARTŁOMIEJ  10km / M40OŁAWAOŁAWSKA GRUPA BIEGOWAOK 
153  CZĄSTKA JERZY  10km / M50ŚWIDNICABIEGOWA SWIDNICAOK 
154  CZĄSTKA KRZYSZTOF  10km / M40SWIDNICABIEGOWA ŚWIDNICAOK 
155  CZEKAJ JUSTYNA  10km / K20KĘDZIERZYN- KOŹLEOK 
156  CZEPIEL AGATA  10km / K20PRUSZKÓWSTOMILEXOK 
157  CZEREDRECKI GRZEGORZ  10km / M40BRZEGRECAROOK 
158 CZERKAWSKA JUSTYNA 10km / K30GRODZISZCZEOPTIMA CARDIOOK 
159  CZERNEK DAREK  10km / M40GOGOLINGOGOLIN BIEGAOKSluzbyMundurowe 
160  CZERNIAWSKI KAMIL  10km / M30BRZEG-OK 
161  ĆWIKLIŃSKI ROBERT  10km / M20OPOLEIZERSKA GRUPA BIEGOWAOK