Formularz systemu Datasport

IV Bieg Wyzwolenia
Międzyrzecz, 26 stycznia 2020 r.


Liczba zawodników : 118
Nazwisko Imię
Numer
ADAMCZAK JOLANTA 78 MIĘDZYRZECZ 
BAGIŃSKA EWELINA 30 GÓRZYCAWATAHA- ŁĄCZY NAS BIEGANIE 
BALCER ANNA 103 MIĘDZYRZECZMIĘDZYRZECKIE GAZELE 
BERNACKI ZBIGNIEW 29 Grodzisk WlkpGRODZISKI KLUB BIEGACZA 
BIENIAS JOANNA 38 MIĘDZYRZECZMIĘDZYRZECKIE GAZELE 
BILAWA KAROLINA 101 MIĘDZYRZECZ17 WBZ 
BLACHARSKI ARKADIUSZ 61 TORZYM 
BORKOWSKA BOŻENA 66 SULECHÓWSULMA SULECHÓW 
BOŻYK DAMIAN 41 SKWIERZYNASTAL GORZÓW 
CAL PIOTR 107 ŚWIEBODZIN5K EVERY DAY 
CEGLAREK MARCIN99 MIĘDZYRZECZCEGŁA TEAM 
CHOLEWA IZABELA 37 CYBINKA 
CZERNIAK BARTOSZ 92 MYŚLIBÓRZ 
DAWIDOWICZ ANDRZEJ 115 BLEDZEWSAMSEBIEGAM 
DĄBROWSKA DOROTA 87 PĘCKOWOBIEGACZE JÓZEFA NOJI 
DĄBROWSKI MAREK 88 PĘCKOWOBIEGACZE JÓZEFA NOJI 
FAGASIŃSKI GRZEGORZ33 MIĘDZYRZECZMIĘDZYRZECKIE GAZELE 
GANDECKA BEATA 100 MIĘDZYRZECZMIĘDZYRZECKIE GAZELE 
GAPSKA EWA 75 PĘCKOWOBIEGACZE JÓZEFA NOJI 
GAPSKA ZUZANNA 80 PĘCKOWOBIEGACZE JÓZEFA NOJI 
GAPSKI BOGDAN 74 PĘCKOWOBIEGACZE JÓZEFA NOJI 
GOLAŃSKI MACIEJ 59 ŚWIEBODZINPOZRUNIACY 
GÓRCZYŃSKI RAFAŁ 114 NOWY TOMYŚLPRZYŁĘK RUNING TEAM 
GÓRECKI FILIP 94 GORZÓW WLKP.WIERZBICKI RUNNING PROJECT 
GRACZ PAWEŁ 13 ZBĄSZYNEK 
GRECZYCHO MILENA 9 ZBASZYNEK 
GREDKA KLAUDIA 86 OŚNO LUBUSKIE 
GRYBKO MARIUSZ 90 MIĘDZYRZECZ 
GRYPCZYŃSKI ROBERT 25 SWARZĘDZKUNA KOWANÓWKO 
GRZYBOWSKI KRZYSZTOF 28 GORZÓW WLKP.LUBUSKI PORTAL BIEGOWY 
JAKIMCZYK MARTYNA54 GORUŃSKO 
JANUS PIOTR 56 ŻARY 
JELENIEWSKA BARBARA 4 GORZÓW WLKP.BIEGAM BO LUBIĘ 
KACZMAREK ANNA 44 ŚWIEBODZIN 
KACZMAREK ARTUR 79 MIĘDZYRZECZ 
KACZMAREK JAN 34 MIESZKOWICE 
KACZMAREK MATEUSZ 36 ŚWIEBODZIN 
KALISZ BRONISŁAW 40 MIĘDZYRZECZKB PIAST MIĘDZYRZECZ 
KAROLAK RAJMUND43 MIĘDZYRZECZ 
KASICA ARKADIUSZ 91 MIĘDZYRZECZMIĘDZYRZECKIE GAZELE 
KAZIMIERCZAK TOMASZ 1 CHWALĘCICEKB PIAST MIĘDZYRZECZ 
KLUCZYŃSKI KRZYSZTOF 84 KALSKAKTYWNY KALSK 
KNY TERESA12 ZBĄSZYNEK 
KOWAL ADRIAN 96 TRZCIEL 
KOWALCZYK KAMILA 63 GORZÓWPARKRUN GORZÓW WLKP. 
KOWALCZYK MICHAŁ 113 GORZÓW 
KRUMPLEWSKI WITOLD 35 GORZÓW WIELKOPOLSKI 
KRYCA DOMINIK 3 WĘDRZYNTEAM KOPEĆ 
KUBIK MICHAŁ 82 MIĘDZYRZECZKB PIAST MIĘDZYRZECZ 
KWAŚNIK MARIUSZ 46 GORZÓW WLKP. 
LEWANDOWSKI WALDEMAR 72 GORZÓW WLKP. 
MAKOWSKA PAULINA 112 ŁAGÓWRU-MOR 
MARCHLEWSKI ADRIAN 106 STRZYŻEWOTKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ 
MAZUREK ZBIGNIEW 71 BOBOWICKOBIEGAM BO LUBIE 
MĄCZKA LECH57 MIĘDZYRZECZMIĘDZYRZECKIE GAZELE 
MLECZAK JACEK 5 PRZYTOCZNAFAVORY 
MOLSKA MAŁGORZATA 14 KŁODAWAOSP KŁODAWA 
MUCHA JERZY 70 MIĘDZYRZECZTEAM OLA 
MUCHAJER LUKASZ 64 MIEDZYRZECZMUSZKI TEAM/ MIĘDZYRZECKIE GAZELE 
NIEWĘGŁOWSKA BERNADETA 8 SKĄPEBIEGAM BO LUBIĘ 
NOWAK ŁUKASZ 20 WROCŁAW 
OPŁATKWSKI ZBIGNIEW 7 JENIN 
OPRZALSKA KAMILA 73 PAMIĘCINWATAHA- ŁĄCZY NAS BIEGANIE 
OWSIANNY TOMASZ 98 DZIERSŁAWICE 
PATALAS NORBERT 109 SULECHÓWRLS 
PAWLAK EMILIA 52 GORZÓW WIELKOPOLSKI 
PŁOŃSKI JAKUB 11 STARGARDDZIKIE DZIKI GORZÓW 
POKAROWSKI PAWEŁ55 GORZÓW WLKP 
PRZELAZŁY SYLWESTER 10 GORZÓW WIELKOPOLSKIWIERZBICKI RUNNING PROJECT 
PUKACKI JAROSŁAW 76 NOWY TOMYŚLPRZYŁĘK RUNING TEAM 
REDZIAK JANUSZ 68 BLEDZEW 
RĘBELIŃSKI GRZEGORZ 26 BLEDZEWKUNA KOWANÓWKO 
ROGALA TOMASZ 105 PIESKI 
ROSOCHACZ ŁUKASZ65 ZIELONA GÓRAFORREST GUMP 
RUSIN KAMIL 116 BRZOZOWIECDZIKIE DZIKI GORZÓW 
RYBACKA AGNIESZKA51 TEMPLEWO 
RYBSKI MARIUSZ 89 SZCZECIN 
SCHULZ ADAM48 MIĘDZYRZECZMIĘDZYRZECKIE GAZELE 
SIKORSKA IZABELA 32 MIĘDZYRZECZMIĘDZYRZECKIE GAZELE 
SIKORSKI GRZEGORZ45 OSTRÓWMIĘDZYRZECKIE GAZELE 
SIKORSKI KRZYSZTOF 31 MIĘDZYRZECZMIĘDZYRZECKIE GAZELE 
SKIBA EUGENIUSZ 27 GORZÓW WLKP. 
SKIERS ALBERT 2 ZIELONA GÓRAZAMACH W SMOLEŃSKU RAZY 32 
SKÓRSKI BOGDAN85 KRZESZYCE 
SKÓRSKI JANUSZ 6 KRZESZYCEMOLEX TEAM 
SŁABY TOMASZ21 GORZÓW WLKP.DZIKI Z GORZOWA 
SOBKOWIAK SYWIA62 ZIELONA GORAOKI TEAM SULECHÓW 
SOLECKI JERZY 42 MIĘDZYRZECZ 
STANKIEWICZ CEZARY 50 MIĘDZYRZECZ 
STARCZEWSKA IZABELA 117 SWIEBODZINWIERZBICKI RUNNING PROJECT ULTRA DIABLY TEM LUBRZA 
STARCZEWSKI KRZYSZTOF118 ŚWIEBODZINULTRA DIABLY TEAM LUBRZA 
STĘPIEŃ GRZEGORZ 16 GORZÓW WIELKOPOLSKIFIZIOMEJ TEAM 
SULKOWSKA KATARZYNA39 MIĘDZYRZECZBIEGACZ NR1 
SZAFRANIEC TOMASZ104 MIĘDZYRZECZMIĘDZYRZECKIE GAZELE 
SZAFRATOWICZ MACIEJ 93 KOWALÓW 
SZELIGOWSKI TOMASZ 111 GORZÓW WIELKOPOLSKI 
SZYMAŃSKI RAFAŁ 95 GORZÓW WIELKOPOLSKIRAFIX 
SZYMYŚLIK JACEK 102 LESZNO 
ŚWIERZKO ARTUR 19 GORZÓW WIELKOPOLSKI 
TATARYNOWICZ KAMILA 108 ŁAGÓWRU-MOR 
TOMCZAK BŁAŻEJ 47 BRZOZÓWKAADRIAN DANILEWICZ GROUP 
TOMCZAK KATARZYNA58 SULECHÓW# ZABIEGANY SULECHÓW 
WACHOWICZ KATARZYNA 23 MIĘDZYRZECZWACHOWICZ TEAM 
WACHOWICZ LESZEK 83 MIĘDZYRZECZWACHOWICZ TEAM 
WALENTYNOWICZ MONIKA 22 GORZÓW WIELKOPOLSKIPARKRUN GORZÓW WLKP. 
WALKOWIAK MACIEJ 60 GORAJOSP GORAJ 
WAŁECKA AGNIESZKA 69 SULECHÓWBIEGAM Z CÓRKĄ 
WARZYCH MAGDALENA 67 RZEPIN 
WASILEWSKA-SCHULZ JUSTYNA49 MIĘDZYRZECZMIĘDZYRZECKIE GAZELE 
WĄCHAŁA DAMIAN 81 KROSNO ODRZAŃSKIETEAM KOPEĆ 
WITKOWSKI ANDRZEJ 24 GORZÓW WIELKOPOLSKI 
WITKOWSKI PIOTR 17 GORZÓW WLKP. 
WOJCIESZYŃSKI TOMASZ 53 BACZYNA 
WOSZCZYŁO ADRIAN 110 PSZCZEWMMA DEVIL MIĘDZYCHOD 
WRÓBEL MARZENA 97 PSZCZEW 
ZAPAŁA BOGDAN 18 SULECHOWOKI TEAM SULECHOW 
ZIELIŃSKI DAWID 15 GORZÓW WIELKOPOLSKIIMC PRO TEAM 
ŻYŁA TOBIASZ 77 MIĘDZYRZECZAWF RUNNING TEAM/MIĘDZYRZECKIE GAZELE