Zawody obsługuje firma Datasport

40. Półmaraton Wiązowski - Mały Ćwierćmaraton i Mały Półmaraton Wiązowski
Wiązowna, 23 lutego 2020 r.


Druż. Puchar Gminy Wiązwona - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 623
Odebrało numery: 479

Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Odebrał
numer
1 ABOLINS MARKUSS80OPEN / M300mTALSIMARATONA KLUBS 
2 ADAMCZYK ANTONI89OPEN / M300mTCZÓW 
3 ADAMCZYK JAGODA90OPEN / K600mTCZÓW 
4 ADAMCZYK MIKOŁAJ91OPEN / M1500mTCZÓW 
5 ANDRUSZKIEWICZ IGNACY558OPEN / M300mKRAKÓW 
6 ANISIEWICZ BARBARA555OPEN / GLINIANKA 
7 ANISIEWICZ ZUZANNA529OPEN / K1000mGLINIANKA 
8 ANTOŃCZAK WERONIKA468OPEN / K600mSIWIANKA 
9 ARCICHOWSKI DAMIAN314OPEN / M1500mMYSZYNIECMKL MYSZYNIEC 
10 ARCICHOWSKI SZYMON295OPEN / M300mMYSZYNIECMKL MYSZYNIEC 
11 BABIANKOU ANDREI143OPEN / M300mBRESTBREST KIDS RUN 
12 BABIANKOU MIKHAIL142OPEN / M1000mBRESTBREST KIDS RUN 
13 BACA HANNA123OPEN / K300mKOZIENICEWKZ KOZIENICE BBL 
14 BAK IGOR327OPEN / M1000mMALCANÓWSP MALCANÓW 
15 BAKUN SERAFIM140OPEN / M1500mBRESTBREST KIDS RUN 
16  BALIŃSKA FAUSTYNA 153OPEN / K1500mSZKUCINBALAX TEAM 
17 BALIŃSKA RÓŻA154OPEN / K300mSZKUCIN1977 
18 BALIŃSKI JAN155OPEN / M600mSZKUCINBALAX TEAM 
19 BANACKI BARTŁOMIEJ368OPEN / M1000mWIĄZOWNASP W WIĄZOWNIE 
20 BANACKI KSAWERY215OPEN / M300mWIĄZOWNASP WIĄZOWNA 
21 BARANSKA AMELIA86OPEN / K1000mRUDNIKLKB.RUDNIK 
22 BAREJKO JOWITA214OPEN / K600mWARSZAWA 
23 BAREJKO MAJA256OPEN / K600mWARSZAWA 
24 BARGLIK GABRIELA607OPEN / K300mKARCZEWSOCUDO 
25 BARGLIK MARCELINA606OPEN / K1000mKARCZEW 
26 BARTNICKA HANNA209OPEN / K600mWARSZAWAFANTA TEAM 
27 BARTNICKI NIKODEM538OPEN / M300m 
28 BARTOSZEWICZ FRANCISZEK99OPEN / M300mWÓLKA KOZODAWSKAKONDYCJA PIASECZNO 
29 BARTOSZEWICZ MAGDALENA440OPEN / K1500mZAKRĘTSP ZAKRĘT  
30 BASTEK ZUZANNA310OPEN / K1000mMYSZYNIECMKL MYSZYNIEC  
31 BĄK MARTYNA543OPEN / K600m 
32 BEREDA ROZALIA133OPEN / K300mWIĄZOWNA 
33 BERNACIAK PATRYK230OPEN / M1000mRUDNIKLKB.RUDNIK 
34 BERNARD ERYK625OPEN / M600mWARSZAWA 
35 BERNARD POLA624OPEN / K300mJÓZEFÓW 
36 BEZIK SIARHEI171OPEN / M600mBRESTBREST KIDS RUN 
37  BIAŁEK LENA 200OPEN / K300mKARCZEWKSW SOKUDO OTWOCK  
38 BIANIEK NATANIEL563OPEN / M600mWS RZAKTA 
39 BIELECKA MAJA24OPEN / K600mOTWOCKKSW SOKUDO OTWOCK 
40 BIELECKA OLIMPIA61OPEN / K600mWIĄZOWNASP WIĄZOWNA 
41 BIELECKI SZYMON25OPEN / M300mOTWOCKKSW SOKUDO OTWOCK 
42 BIELIŃSKA GAJA82OPEN / K1000mWARSZAWA 
43 BIELIŃSKI ADAM83OPEN / M300mWARSZAWA 
44 BIENIEK MARIUSZ562OPEN / M600mWS RZAKTA 
45 BISZEWSKI ADAM626OPEN / M300mGLINIANKA 
46 BLANKIEWICZ DOMINIK132OPEN / M300mWIĄZOWNA 
47 BLANKIEWICZ WERONIKA130OPEN / K1500mWIĄZOWNA 
48 BLANKIEWICZ ZUZANNA131OPEN / K600mWIĄZOWNA 
49 BOBEL JAKUB385OPEN / M1000mWARSZAWASP W WIĄZOWNIE 
50 BOGDALSKI GRZEGORZ623OPEN / M300mGLINIANKA 
51 BOGDALSKI SZYMON166OPEN / M1500m 
52 BOGUCKA EMILIA519OPEN / K1000mRZAKTA 
53 BOJARSKI BARTŁOMIEJ309OPEN / M300mMYSZYNIECMKL MYSZYNIEC  
54 BORKOWSKA ALEKSANDRA111OPEN / K1500mŁASKARZEWGKS \\\WILGA\\\ GARWOLIN 
55 BORKOWSKA MAGDA242OPEN / K1500mRUDNIKLKB.RUDNIK 
56 BORS NOEMI312OPEN / K1000mMYSZYNIECMKL MYSZYNIEC 
57 BORS WIKTOR300OPEN / M600mMYSZYNIECMKL MYSZYNIEC 
58 BROŃKA OLA502OPEN / K1500mWIĄZOWNA  
59 BRYCH ARTSIOM177OPEN / M1500mBRESTBREST KIDS RUN 
60 BRYNIAK ALICJA373OPEN / K1000mDUCHNÓWSP W WIĄZOWNIE  
61 BRYWLAK ALICJA622OPEN / K1000mDUCHNÓW 
62 BRZOSTOWICZ JULIA386OPEN / K1500mWIĄZOWNASP W WIĄZOWNIE 
63 BUDNY JULIA437OPEN / K600mZAKRĘTSP ZAKRĘT 
64 BURAK OLIWIER439OPEN / M1000mZAKRĘTSP ZAKRĘT 
65  CACKO BARTOSZ 266OPEN / M600mŻANĘCINKS.VULCAN WÓLKA MLĄDZKA 
66 CEGIEŁKOWSKI MAREK349OPEN / M1500mWIĄZOWNASP W WIĄZOWNIE 
67 CEGIEŁKOWSKI PIOTR387OPEN / M1000mWIĄZOWNASP W WIĄZOWNIE 
68 CHCIAŁOWSKI DANIEL112OPEN / M1500mPILAWAGKS WILGA GARWOLIN 
69 CHYŻYŃSKI BORYS420OPEN / M300mZAKRĘTSP ZAKRĘT  
70 CICHOSZ ANTONINA575OPEN / K300mMALCANÓW 
71 CICHOSZ HANNA316OPEN / K600mMALCANÓWSP MALCANÓW 
72 CICHOSZ KRZYSZTOF317OPEN / M1000mMALCANÓWSP MALCANÓW  
73 CIERNIAK EWA49OPEN / K300mORZESZE  
74 CIERNIAK LENA48OPEN / K300mORZESZE  
75 CIERNIAK NADIA47OPEN / K1000mORZESZE  
76 CIUPAK MARIA548OPEN / K300mWARSZAWACIUPEK TEAM 
77 COKLAR AYLIN422OPEN / K600mZAKRĘTSP ZAKRĘT 
78 CZAJKOWSKI STANISŁAW124OPEN / M1000mKONSTANCIN-JEZIORNASIMPLE HOUSE TEAM  
79 CZARNECKA MARIANNA268OPEN / K1000mOTWOCKKSW SOKUDO OTWOCK 
80 CZARNECKA MICHALINA198OPEN / K600mOTWOCKKSW SOKUDO OTWOCK 
81 CZERWIEC IZABELA138OPEN / K1000mWARSZAWA 
82 CZILIŃSKI OLIWIER599OPEN / M1500mOTWOCKLEKKOATLECI OTWOCKA 
83 CZMIEL MATEUSZ583OPEN / M300m 
84 CZMIEL ZUZANNA582OPEN / K1000m 
85 CZRNOCKA WIKTORIA448OPEN / K1500mZAKRĘTSP ZAKRĘT