Zawody obsługuje firma MiM Sport

Powstańcze Biegi Przełajowe o Grand Prix Powiatu Kościańskiego 2020
Krzywiń, 23 lutego 2020 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Liczba zawodników : 70
Lp.   Nazwisko Imię
Kod
Zapłacono
1  BARANOWSKI PIOTR 1910km / M50ŚMIGIELŚTCOK 
2  BARTKOWIAK IWONA 2010km / K40LESZNONESSI-KOLOROWA DRUŻYNAOK 
3  BRĘCZEWSKI TOMASZ 2110km / M40CZEMPIŃOK 
4  CHOJNIAK WIESŁAW 2210km / M40POZNAŃOK 
5  CHUDY ROMAN 2310km / M60RYDZYNAR-TEAM RYDZYNAOK 
6  CZAPLA JAKUB 2410km / M30KOŚCIANOK 
7  CZUB ŁUKASZ 2510km / M40KOMORNIKIOK 
8  DANIELCZYK MARIA 2610km / K20PIASKIRB ACTIVE/KOBIETY W BIEGUOK 
9  DOBAK STEFAN 2710km / M70SZAMOTUŁYKB SZAMOTUŁYOK 
10 DUBIAŁ HALINA2810km / K60LESZNOBABCIE BIEGAJĄOK 
11  FRYŚNA AGNIESZKA 2910km / K20LESZNOOK 
12  GEMBALSKI ŁUKASZ 3010km / M20LESZNOKRAWCZYK TEAMOK 
13  GEMBALSKI MIROSŁAW 3110km / M50LESZNOLUCKY LUKIOK 
14  GRZESIEWICZ JAROSŁAW 3210km / M30STARE BOJANOWOOK 
15  GRZESIEWICZ MILENA 3310km / K40STARE BOJANOWOOK 
16  HOFMAN MAŁGORZATA 3410km / K20RĄBIŃOK 
17  JANKOWSKI PAWEŁ 3510km / M40KRZYWIŃRUN-POLEOK 
18  JANOWICZ WOJCIECH 3610km / M40RYDZYNASZYMANOWSKITEAMOK 
19  JAROSIŃSKA BARBARA 3710km / K30ŚMIGIELBIEGANIE NA ŚNIADANIEOK 
20  JEKIEL SYLWIA 3810km / K40GRODZISK WLKPGRODZISKI KLUB BIEGACZAOK 
21  KACZOR MARCIN 3910km / M20KOŚCIANOK 
22  KANIUK SŁAWOMIR 4010km / M50GRODZISK WIELKOPOLSKIGB WIELKOPOLSCY BIEGACZEOK 
23  KAPTUR WOJCIECH 4110km / M50CZEMPIŃOK 
24 KASPERSKI ROBERT4210km / M50KOŚCIANKOŚCIAN TEAMOK 
25  KOKOCIŃSKA HALINA 4310km / K50KOŚCIANKOŚCIAN TEAMOK 
26  KOŁODZIEJ NORBERT 4410km / M30KRZEMIENIEWOOK 
27  KRZYŻYŃSKI SZYMON 4510km / M30KRZYWIŃOK 
28  KUCHARSKI TOMASZ 4610km / M40ŚMIGIELOK 
29  KUCZYŃSKI PIOTR 4710km / M60POZNAŃNKB CHYŻY NOWY TOMYŚLOK 
30  KULAK DOMINIKA 4810km / K30CZEMPIŃRUNNER\\\S POWEROK 
31  LANGNER PATRYCJA 4910km / K30STARE BOJANOWOŚTC ŚMIGIEL/BIEGANIE NA ŚNIADANIEOK 
32 ŁASKI WOJCIECH5010km / M20PUDLISZKIOK 
33  ŁĄCZNY PAWEŁ 5110km / M30CZEMPIŃCHAMPIONMAN TEAMOK 
34  MARCINIAK IRMINA 5210km / K30ŚMIGIELBIEGANIE NA ŚNIADANIEOK 
35  MARKIEWICZ MACIEJ 5310km / M40KRZYWIŃOK 
36  MOSKWA KRZYSZTOF 5410km / M60LESZNOTAK SE POMYKAM !OK 
37  MOSTOWSKA-NOWAK ELŻBIETA 5510km / K60ŻAKOWOAZYMUTOK 
38  NAGLAK HUBERT 5710km / M20PIASKIRUNAWAY TEAMOK 
39  NASKRĘT PRZEMYSŁAW 5810km / M40RACOTTEAM KOŚCIANOK 
40  NYCZKE ERYK 5910km / M20BARCHLINOK 
41 PRZYBYLAK PAWEŁ 6010km / M50LESZNOALMARK LESZNOOK 
42  RATAJCZAK RAJMUND 6110km / M50POZNAŃOK 
43  REJEK WIESŁAW 6210km / M60KROBIAOK 
44  ROŻKOWSKI ROMAN 6310km / M60ŚREMRUNNER`S POWER ŚREMOK 
45  SALITA LECH 6410km / M60GNIEZNOALTOM GNIEZNOOK 
46  SARBINOWSKI KRZYSZTOF 6510km / M30TUREWOSP TUREWOK 
47  SIUDA MAREK 6610km / M50LUBOŃIZMARKOK 
48  SKAŁECKA BEATA 6710km / K50KOŚCIAN1963OK 
49  SKORNIA PAWEŁ 6810km / M40CZEMPIŃOK 
50  STEFANIAK DARIUSZ 6910km / M30RACOTPKS RACOT RUNOK 
51  STERNAL PIOTR 7010km / M30DRUŻYNAOK 
52  SZAJEK-SIUDA IZABELA 7110km / K50LUBOŃIZMARKOK 
53 SZYMAŃSKI HUBERT7210km / M30CZEMPIŃOSP SROCKO WIELKIEOK 
54  ŚLEDZIEWSKI PIOTR 7310km / M40LESZNOMYKAM PO ZATORZUOK 
55  TERCZEWSKA MAŁGORZATA 7510km / K40KOŚCIANKOŚCIAN TEAMOK 
56  TOMOWIAK RAFAŁ 7610km / M30LESZNOSZYMANOWSKITEAMOK 
57  TOŚ PRZEMYSŁAW 7710km / M20KOŚCIANPRZEJMAS TIMOK 
58  URBAŃCZYK ZDZISŁAW 7810km / M60POZNAŃSZS `WIELKOPLSKA`OK 
59  URBAŃSKI PRZEMYSŁAW 7910km / M20GŁOGÓWOK 
60  WAłKIEWICZ PAWEŁ 8010km / M30LESZNOOK 
61  WAWRZYNIAK ANIA 8110km / K40STĘSZEW3:33 TEAM (SEKCJA STĘSZEW)OK 
62 WAWRZYNIAK HUBERT8210km / M20KRZYWIŃOK 
63  WAWRZYNIAK PRZEMYSŁAW 8310km / M50STĘSZEW3:33 TEAM (SEKCJA STĘSZEW)OK 
64  WIKIERSKA PATRYCJA 8410km / K40POZNAŃUKS CITYZEN_/BE3OK 
65  WIKIERSKI ŁUKASZ 8510km / M40POZNAŃGB WIELKOPOLSCY BIEGACZEOK 
66  WOLFF DOMINIK 8610km / M30WIDZISZEWOOK 
67 WOLSZTYŃSKI WOJCIECH8710km / M20KOŚCIANDANFLOR TEAMOK 
68  WRÓBLEWSKI MARCIN 8810km / M40LESZNOMYKAM PO ZATORZUOK 
69  ZAWARTOWSKI DAWID 8910km / M30KOSCIANOK 
70  ZIELIŃSKA MARTYNA 9010km / K30LESZNOKRAWCZYK TEAMOK