Zawody obsługuje firma Datasport

8. PKO Półmaraton Solidarności
Lublin, 06 czerwca 2020 r.


Liczba zawodników : 243
Liczba opłaconych zawodników: 196
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Koszulka Klasyfikacje
1 ABRAMOWICZ DANIEL 21km / M40CHEŁMCHEŁM BIEGAPOLPOLOKOKWojewodztwo 
2 ANDROSHCHUK ANDREY 21km / M30KIJOWHOBO.RUNUKRUKROKOK 
3  ARMACIŃSKA EDYTA  21km / K30SOSNOWICAPOLPOLOKOK 
4 BALAWENDER PAWEŁ 21km / M50KRAŚNIKKRAŚNIK BIEGAPOLPOL OKWojewodztwo 
5  BARABASZ ARTUR  21km / M30OTWOCKOTWOCK BIEGAPOLPOL OK 
6  BARSZOWSKI MICHAŁ  21km / M40RYBNIKPKP CARGOPOLPOL OKNSZZ 
7  BARTOSZEK JOANNA  21km / K30ŚWIDNIKPOLPOLOKOKWojewodztwo 
8  BEDNARZAK TADEUSZ  21km / M60SIEDLCEYULO RUN TEAM SIEDLCEPOLPOL OK 
9  BERNAŚ DARIUSZ  21km / M40BIŁGORAJBIŁGORAJ ULTRA TRAILPOLPOLOKOKWojewodztwo NSZZ 
10  BIELAK TOMEK  21km / M30JABŁONNAALIPLAST ALUMINIUM EXTRUSIONPOLPOLOKOKWojewodztwo 
11  BIELIK PAWEŁ  21km / M30MYSŁOWICERUN4FUN KATOWICEPOLPOLOKOK 
12 BILSKA PATRYCJA 21km / K20FIRLEJPOLPOL OKWojewodztwo 
13  BISZKONT JOANNA  21km / K50ŚWIDNIKPOLPOLOKOKWojewodztwo 
14  BISZKONT SŁAWOMIR  21km / M50ŚWIDNIKPOLPOLOKOKWojewodztwo 
15  BLICHARZ JACEK  21km / M50BIŁGORAJPOLPOLOKOKWojewodztwo 
16  BOCIAN PIOTR  21km / M50ĆMIŁÓWPOLPOLOKOKWojewodztwo 
17  BOJARSKI GRZEGORZ  21km / M30PIASKI2 LBOTPOLPOLOKOKWojewodztwo 
18  BORYC MONIKA  21km / K40KRASNIKKRAŚNIK BIEGAPOLPOLOKOKWojewodztwo 
19  BÓBSKI MICHAŁ  21km / M30LUBLINPOLPOL OKWojewodztwo NSZZ 
20  BRYKOWSKA TERESA  21km / K50PABIANICEADA TEAMPOLPOLOKOK 
21  BUDKOWSKI PIOTR  21km / M40STALOWA WOLAPOLPOLOKOK 
22  BUDZYŃSKI GRZEGORZ  21km / M40LUBLINLUBELSKIE CEBULARZEPOLPOLOKOKWojewodztwo 
23  BURZYKOWSKI STANISŁAW  21km / M60LUBLINPOLPOLOKOKWojewodztwo 
24  BZDĘGA JAN  21km / M60CZĘSTOCHOWANIEZRZESZONYPOLPOL OK 
25  BZDĘGA JAN  21km / M30LUBLINNIEZRZESZONYPOLPOLOKOKWojewodztwo 
26  CHAJREWICZ MARCIN  21km / M40HIGH WYCOMBEGBRGBR OK 
27  CHĘĆ GRZEGORZ  21km / M40PUŁAWYPOLPOLOKOKWojewodztwo 
28  CHLASTAWA RAFAŁ  21km / M20LUBLINPOLPOLOKOKWojewodztwo 
29  CHODUN AGNIESZKA  21km / K40LUBLINPOLPOLOKOKWojewodztwo 
30  CHODUN MAREK  21km / M40LUBLINPOLPOLOKOKWojewodztwo 
31  CHUDY EMIL  21km / M30LUBLINPOLPOLOKOKWojewodztwo 
32  CHYRCHEL ŁUKASZ  21km / M30LUBLINPOLPOLOKOKWojewodztwo 
33  CYRANKA JAROSŁAW  21km / M40LUBLINJARDON TEAMPOLPOLOKOKWojewodztwo 
34  CZARNACKA KAROLINA  21km / K30LUBLINPOLPOL OKWojewodztwo 
35  CZELEJ RAFAŁ  21km / M30ŚWIDNIKBIEGAJĄCY ŚWIDNIKPOLPOL OKWojewodztwo 
36  CZERWIŃSKI KRZYSZTOF  21km / M20OŚNOAKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZPOLPOL OK