Zawody obsługuje firma Datasport

8. PKO Półmaraton Solidarności
Lublin, 06 czerwca 2020 r.


Liczba zawodników : 293
Liczba opłaconych zawodników: 18
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Koszulka Klasyfikacje
1 ABRAMOWICZ DANIEL 21km / M40CHEŁMCHEŁM BIEGA OKWojewodztwo 
2 ANDROSHCHUK ANDREY 21km / M30KYIVHOBO.RUN OK 
3 ANTONIUK PATRYK 21km / M20PARCZEW OKWojewodztwo 
4  ARMACIŃSKA EDYTA  21km / K30SOSNOWICA OK 
5 BALAWENDER PAWEŁ 21km / M50KRAŚNIKKRAŚNIK BIEGA OKWojewodztwo 
6  BANASZKIEWICZ RAFAŁ  21km / M30LUBLIN OKWojewodztwo 
7  BARABASZ ARTUR  21km / M30OTWOCKOTWOCK BIEGA OK 
8  BARSZOWSKI MICHAŁ  21km / M40RYBNIKPKP CARGO OKNSZZ 
9  BARTOSZEK JOANNA  21km / K30ŚWIDNIK OKWojewodztwo 
10  BEDNARZAK TADEUSZ  21km / M60SIEDLCEYULO RUN TEAM SIEDLCE OK 
11  BELNIAK PIOTR  21km / M40LUBLIN43 RPW OKWojewodztwo 
12  BERNAŚ DARIUSZ  21km / M40BIŁGORAJBIŁGORAJ ULTRA TRAIL OKWojewodztwo NSZZ 
13  BIEGAJ JACEK  21km / M40LUBLIN OKWojewodztwo 
14  BIELAK TOMEK  21km / M30JABŁONNAALIPLAST ALUMINIUM EXTRUSION OKWojewodztwo 
15  BIELIK PAWEŁ  21km / M30MYSŁOWICERUN4FUN KATOWICE OK 
16 BILSKA PATRYCJA 21km / K20FIRLEJ OKWojewodztwo 
17  BISZKONT JOANNA  21km / K50ŚWIDNIK OKWojewodztwo 
18  BISZKONT SŁAWOMIR  21km / M50ŚWIDNIK OKWojewodztwo 
19  BLICHARZ JACEK  21km / M50BIŁGORAJ OKWojewodztwo 
20  BOCIAN PIOTR  21km / M50ĆMIŁÓW OKWojewodztwo 
21  BOJARSKI GRZEGORZ  21km / M30PIASKI2 LBOT OKWojewodztwo 
22  BORYC MONIKA  21km / K40KRASNIKKRAŚNIK BIEGA OKWojewodztwo 
23  BÓBSKI MICHAŁ  21km / M30LUBLIN OKWojewodztwo NSZZ 
24  BRYKOWSKA TERESA  21km / K50PABIANICEADA TEAM OK 
25  BUDKOWSKI PIOTR  21km / M40STALOWA WOLA OK 
26  BUDZYŃSKI GRZEGORZ  21km / M40LUBLINLUBELSKIE CEBULARZE OKWojewodztwo 
27  BURZYKOWSKI STANISŁAW  21km / M60LUBLIN OKWojewodztwo 
28  BZDĘGA JAN  21km / M60CZĘSTOCHOWANIEZRZESZONY OK 
29  BZDĘGA JAN  21km / M30LUBLINNIEZRZESZONY OKWojewodztwo 
30  CHAJREWICZ MARCIN  21km / M40HIGH WYCOMBE OK 
31  CHĘĆ GRZEGORZ  21km / M40PUŁAWY OKWojewodztwo 
32  CHLASTAWA RAFAŁ  21km / M20LUBLIN OKWojewodztwo 
33  CHMIELEWSKI TOMASZ  21km / M40OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIOSTROBIEC OK 
34  CHODUN AGNIESZKA  21km / K40LUBLIN OKWojewodztwo 
35  CHODUN MAREK  21km / M40LUBLIN OKWojewodztwo 
36  CHUDY EMIL  21km / M30LUBLIN OKWojewodztwo 
37  CHYRCHEL ŁUKASZ  21km / M30LUBLIN OKWojewodztwo 
38  CYRANKA JAROSŁAW  21km / M40LUBLINJARDON TEAM OKWojewodztwo 
39  CZARNACKA KAROLINA  21km / K30LUBLIN OKWojewodztwo 
40  CZELEJ RAFAŁ  21km / M30ŚWIDNIKBIEGAJĄCY ŚWIDNIK OKWojewodztwo 
41  CZERWIŃSKI KRZYSZTOF  21km / M20OŚNOAKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ OK