Zawody obsługuje firma Datasport

Sowi Bieg
Dzierżoniów - Bielawa, 06 czerwca 2021 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Liczba zawodników : 700
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Koszulka Klasyfikacje
1  ABRAMIK DOROTA  OPEN / K30DZIERŻONIÓWBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAOKOKPowiat 
2  ABRAMIK TOMEK  OPEN / M40DZIERŻONIÓWBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAOKOKPowiat 
3 AMBROSIEWICZ HENRYK OPEN / M70JELENIA GORABIEGAMDLAZDROWIA.PLOKOK 
4  AMBROSZCZYK MAŁGORZATA  OPEN / K30BIELAWABIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAOKOKPowiat 
5  ANDREASIK MICHAŁ  OPEN / M40BIELAWAOK 
6  ANDRZEJ BILAŃSKI  OPEN / M20DZIERŻONIÓWNEONETOKOKPowiat 
7  ANDRZEJEWSKI MICHAŁ  OPEN / M30BIELAWAPCH SPORT TEAMOKOKPowiat 
8  ANDRZEJEWSKA PAULINA  OPEN / K30BIELAWAPCH SPORT TEAMOKOKPowiat 
9  ARDELLI EWA  OPEN / K40BIELAWABIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAOKOKPowiat 
10  AWRYCEWICZ MONIKA  OPEN / K30NOWA RUDABIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAOKOK 
11  BABICZ ANNA  OPEN / K40BIELAWAOKOKPowiat 
12  BAJRAKOWSKI KRYSTIAN  OPEN / M30BIELAWA...OKOKPowiat 
13  BANASZCZAK DAGMARA  OPEN / K30JAWORZYNA ŚLĄSKAŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAOKOK 
14  BANASZCZAK ROKSANA  OPEN / K20ŚWIDNICAOKOK 
15  BANAŚ MATEUSZ  OPEN / M20BIELAWABIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAOKOKPowiat 
16  BANDERA GRZEGORZ  OPEN / M30BIELAWABIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAOKOKPowiat 
17  BANDERA KATARZYNA  OPEN / K30PIESZYCEBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAOKOKPowiat 
18 BARAN BOGDAN OPEN / M60WROCŁAWPRO-RUNWROCŁAWOKOK 
19  BARANIUK GRZEGORZ  OPEN / M40PIESZYCEBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAOKOKPowiat 
20  BARANIUK IWONA  OPEN / K40PIESZYCEBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAOKOKPowiat 
21 BARANOWSKA ARLETA OPEN / K40BIELAWABIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAOKOKPowiat 
22  BARANOWSKA EWELINA  OPEN / K40ŚWIDNICASTRZEGOMSKA DWUNASTKAOKOK 
23  BARDZIŃSKI RAFAŁ  OPEN / M20LEGNICAJANOSPORT TEAM LEGNICAOKOK 
24  BARTECKI IRENEUSZ  OPEN / M40DZIERŻONIÓWOKOKPowiat 
25  BAWOŁ RAFAŁ  OPEN / M30BURKATÓWAKTYWNI POGÓRZANIEOKOK 
26 BĄCZKOWSKA KATARZYNA OPEN / K40PIESZYCEBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAOKOKPowiat 
27  BEDNARCZYK MAGDALENA  OPEN / K20STRZEGOMSTRZEGOMSKA DWUNASTKAOKOK 
28  BEKACZ STANISŁAW  OPEN / M50WIŃSKOSTART ŚCINAWAOKOK 
29 BEREŚNIEWICZ MICHAŁ OPEN / M30ŚWIDNICABIEGOWA ŚWIDNICAOKOK 
30  BERNATEK MARCIN  OPEN / M40STRZEGOMSTRZEGOMSKA DWUNASTKAOKOK 
31 BESKA RAFAL OPEN / M30BIELAWABIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAOKOKPowiat 
32  BIAŁACH PIOTR  OPEN / M20PIESZYCEOKOKPowiat 
33  BIAŁAS EWA  OPEN / K50LEWIN BRZESKILEWIN BIEGAOKOK 
34  BIAŁAS STANISŁAW  OPEN / M60LEWIN BRZESKILEWIN BIEGAOKOK 
35  BIELAWSKI JAN  OPEN / M50ŚCINAWASTART ŚCINAWAOKOK 
36 BIELECKA BOGUMIŁA OPEN / K50ŻARÓWŻARÓW BIEGAOKOK 
37  BIELECKI GRZEGORZ  OPEN / M40LEGNICAHAPPY SCHOOLOKOK 
38  BIEŁUŃSKI SEBASTIAN  OPEN / M40WROCŁAWOKOK 
39  BIENIAS ŁUKASZ  OPEN / M30DZIERŻONIÓWPCH SPORT TEAMOKPowiat 
40  BIRONT KRZYSZTOF  OPEN / M40DZIERŻONIÓWBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAOKOKPowiat 
41 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / K40 OKOKPowiat 
42  BŁOŃSKI MAREK  OPEN / M30KŁODZKOEBIEGI.PLOKOK 
43  BOCHNIAK PAWEŁ  OPEN / M30DZIERŻONIÓWOKOKPowiat 
44 BOLISĘGA ANDRZEJ  OPEN / M40DZIERŻONIÓWBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAOKOKPowiat 
45  BOLISĘGA JANUSZ  OPEN / M50NOWA RUDAAKTYWNA NOWA RUDAOKOK 
46  BORA ANDRZEJ  OPEN / M70WROCLAWWKB PIAST WROCLAWOKOK 
47 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / K40 AMATOROKOK 
48 BOROF LINDA  OPEN / K40PIESZYCEOKOKPowiat 
49  BOROWICZ BEATA  OPEN / K40OŁAWAKWP WROCŁAWOKOK 
50  BRAUMANN JOANNA  OPEN / K50DZIERŻONIÓWPCH SPORT TEAMOKOKPowiat 
51  BROZYNA ROBERT  OPEN / M40DZIERŻONIÓWROBERT BROŻYNAOKOKPowiat 
52  BRYL STANISŁAW  OPEN / M60STRZEGOMSTRZEGOMSKA DWUNASTKAOKOK 
53  BUDZIEWSKA KATARZYNA  OPEN / K30KOBIERZYCEOKOKPowiat 
54 BULERSKI MARCIN OPEN / M30OBORAAMATORSKA GRUPA TRENINGOWA CCCOKOK 
55 BUŁGARYN PIOTR OPEN / M30ŻARÓWDOMEX-GROUPOKOK 
56  CABAJ DAMIAN  OPEN / M30ŚWIDNICAPCH SPORT TEAMOKOK 
57 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / K50 AMATOROKOK 
58  CEBULA GRZEGORZ  OPEN / M30DZIERŻONIÓWOKOKPowiat 
59  CHOIŃSKI MARIUSZ  OPEN / M30PIESZYCEOKOKPowiat 
60  CHOJNACKI GRZEGORZ  OPEN / M30WROCŁAWPIESZYCEOKOKPowiat 
61  CHOMKA KRZYSZTOF  OPEN / M40DZIERŻONIÓWOKOKPowiat 
62  CHRZANOWSKI PATRYK  OPEN / M30BIELAWAPCH SPORT TEAMOKOKPowiat 
63  CHUDYK KRZYSZTOF  OPEN / M50PIŁAWA GÓRNA...OKOKPowiat 
64  CHWIŁKA MARIUSZ  OPEN / M40WALBRZYCHKLUB BIEGACZY JYSKOKOK 
65  CICHOŃ ELŻBIETA  OPEN / K30STRZEGOMSTRZEGOMSKA DWUNASTKAOKOK 
66  CICHOŃ PIOTR  OPEN / M40BIELAWABIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAOKOKPowiat 
67  CICHOŃ TOMASZ  OPEN / M40STRZEGOMSTRZEGOMSKA DWUNASTKAOKOK 
68  CICHOSZ MARCIN  OPEN / M40ŁAGIEWNIKIAP ORLIK ŁAGIEWNIKIOKOKPowiat 
69  CICHOWICZ ROBERT  OPEN / M40DZIERŻONIÓWKAT BODY WORKOUTOKOKPowiat 
70  CIEĆWIERZ MACIEJ  OPEN / M30ŁAGIEWNIKIAP ORLIK ŁAGIEWNIKIOKOKPowiat 
71  CIELEŃ MARCIN  OPEN / M20NYSAOKOK 
72 CIESIELSKI BARTŁOMIEJ OPEN / M30ŚWIDNICABIEGOWA ŚWIDNICAOKOK 
73  CIESIELSKI JAKUB  OPEN / M30ŻAGAŃOK 
74  CIEŚLA ANNA MARIA  OPEN / K30WAŁBRZYCHOKOK 
75 CIEŚLAK MARTA OPEN / K30ŁAGIEWNIKIAP ORLIK ŁAGIEWNIKIOKOKPowiat 
76  CISZEWSKI PAWEŁ  OPEN / M20WROCŁAWOKOK 
77  CYBULSKI LESZEK  OPEN / M40WROCŁAWOKOK 
78  CYWKA TOMEK  OPEN / M40ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEMETALISOK 
79  CZAJKA ANETTA  OPEN / K40STRUGAKAT CROSS WAŁBRZYCHOKOK 
80  CZAJKA DARIUSZ  OPEN / M50STRUGAKAT CROSS WAŁBRZYCHOKOK 
81  CZAPCZYŃSKI ŁUKASZ  OPEN / M30STRZEGOMGRUPA BIEGOWA BEZ GRANICOKOK 
82  CZARNOŁĘSKI ADAM  OPEN / M40WROCŁAWCZARNOGNACIOKOK 
83  CZEMERZYŃSKI PIOTR  OPEN / M40DZIERŻONIÓWOKOKPowiat