Zawody obsługuje firma Datasport

32. Sudecka 100
Boguszów Gorce, 19 czerwca 2020 r.


Liczba zawodników : 313
Liczba opłaconych zawodników: 36
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Koszulka Klasyfikacje
1  ADAMCZYK DARIUSZ 528S100 / M40KAMIENNA GÓRA OK 
2 ADAMCZYK ŁUKASZ S100 / M30ŚWIEBODZICE OK 
3  ANTKOWIAK-BRONOWICKA AGNIESZKA 37NMG / K30LESZNODRUŻYNA SZPIKU OKSluzbyMundurowe 
4  ARDELLI EWA 2S100 / K40BIELAWABIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAOKOK 
5  BANACH SEBASTIAN  S100 / M40PSZÓWYNO ULTRA OK 
6  BARANIECKI ZBIGNIEW 71NMG / M60POZNAŃ100 MARATHON CLUB POLSKAOKOK 
7  BARCZAK STANISŁAWA  NMG / K50WITKÓWSEKCJA BIEGOWA I NORDIC WALKING STARE BOGACZOWICE OK 
8  BAREJKA RAFAŁ  S100 / M40ŁÓDŹ OK 
9  BERG DARIUSZ  S100 / M40GNIEZNONO EXCUSES TEAM OK 
10  BERNACKI EUGENIUSZ 547S100 / M50GLIWICEPOLSKI KLUB ALPEJSKI OK 
11  BERNAT ANTONI 593S100 / M70PUCKOKOK 
12 BLAUT ADRIAN S100 / M40BOGUSZÓW-GORCE OK 
13  BŁASZKIEWICZ TOMASZ  S100 / M40WAŁBRZYCHTEMMPO WAŁBRZYCH OK 
14 BOCZAR BEATA S100 / K50ZIELONA GÓRAGREEN TEAM ZIELONA GÓRA OK 
15  BOCZULA KRZYSZTOF 587S100 / M50BIELAWAWKB PIAST WROCŁAW OK 
16  BOGDANOWICZ BEATA 576S100 / K40GDAŃSKULTRAKREW OK 
17  BOGUCKI KAMIL 561S100 / M30LEGNICAŁĄCZKA TEAM LEGNICA OK 
18  BONECKI SYLWESTER 54NMG / M40RYBNIKKS M.E.T.A. OK 
19  BORKOWSKA JUSTYNA 67NMG / K30SĘDZISŁAW- OK 
20  BOROWSKI ADAM  S100 / M40INOWROCLAW OK 
21  BRAUNER WOJCIECH 525S100 / M30WODZISŁAW ŚLĄSKIFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI OK 
22  BRONOWICKI JAREK 38NMG / M40LESZNODRUŻYNA SZPIKU OK 
23  BUCZEK PAWEŁ 544S100 / M20TYCHYLAKE RUNNERS OK 
24  BUDZYŃSKI MATEUSZ  S100 / M40WROCŁAWBURZA - MĘDŁÓW OK 
25  BUJAK KATARZYNA 32NMG / K30BOGUSZÓW-GORCEGRUPA BIEGOWA DZIKOWIEC OK 
26  BURKACKI ARTUR 45NMG / M40ŚWIEBODZICEPOKONAJ GRANICE - GRUPA BIEGOWA ŚWIEBODZICE OK 
27  CAŁKA ROBERT  NMG / M40ŚWIDNICAKB SKURCZ OK 
28  CETNAROWSKI MARIUSZ 506S100 / M30WROCŁAW OK 
29  CHOMIK TADEUSZ  S100 / M50WAŁBRZYCHTEMMPO WAŁBRZYCH OK 
30  CHYLAK JAKUB 509S100 / M20NOWY TOMYŚLAERODYNAMIKA SŁOIKA PO OGÓRKACH OK 
31  CIĄGŁO GRZEGORZ  NMG / M40BOGUSZÓW-GORCE OK 
32  CIEŚLA ANNA MARIA  NMG / K30WAŁBRZYCH OK 
33  CIEŚLA GRZEGORZ 550S100 / M20WAŁBRZYCH OK 
34  CYGAN IREK  S100 / M50ŚWIDNICAKB SKURCZ OK 
35  CYGAN PIOTR  S100 / M50BIELANY WROCŁAWSKIERUN4FUN ULTRA #MARCIN ŚWIERC TEAM OK 
36  CZERNICKA MADZIA 503S100 / K30ZWONOWICE OK 
37  CZUBALA BEATA  NMG / K40ZIĘBICESPARTA ZIĘBICE OK 
38  CZYCZERSKI JACEK  S100 / M50ROGOŹNICAGRUPA BIEGOWA BEZ GRANIC OK