Zawody obsługuje firma Datasport

IV Bieg Młodzika
Radzymin, 28 marca 2021 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Liczba zawodników : 314
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Koszulka Klasyfikacje
1  ADAMSKA KINGA  SM / HALINÓWI LO PUL WOŁOMINOKOKUczen 
2  ANDRZEJEWSKI MARIUSZ  SM / ŁUKÓWOKOK 
3 ANDRZEJEWSKA MICHALINA SM / RADZYMINSZKOŁA BRANŻOWA - KLUB AK RADZYMINOKOKUczen 
4 AUGUSTYNIAK ALEKSANDRA SP46 / RADZYMINSTALOWA JEDYNKA - KLUB AK RADZYMINOKOK 
5  BAJOREK JACEK  BG / M40WYSZKÓWMARKOWI BIEGACZEOKOK 
6 BALCER MARTYNA SM / JÓZEFÓWOKOKUczen 
7  BANASZEK JULIA  BG / K20WÓLKA RADZYMIŃSKAOKOK 
8 BARANOWSKI ALEKSY SM / RADZYMINI LO PUL WOŁOMINOKOKUczen 
9  BARTOSIŃSKA MARTA  BG / K30RADZYMINOKOK 
10 BARTOSIŃSKI PAWEŁ SP46 / RADZYMINSP 2 RADZYMINOKOK 
 uczeń klasy IV SP nr 2, zawodnik Mazura Radzymin
11 BARZOWSKA KLAUDIA SP46 / RADZYMINSTALOWA JEDYNKA - KLUB AK RADZYMINOKOK 
12  BERLIŃSKA ZUZANNA  SP13 / RADZYMINOKOK 
13  BERTA DAMIAN  BG / M40RADZYMINOKOK 
14 BERTA MACIEJ BG / M16RADZYMINOKOK 
15  BĘBENEK CZESŁAW  BG / M60KNUROWIECOKOK 
16 BIAŁAŚ OLIWIA SM / OSTRÓWEKSZKOŁA BRANŻOWA - KLUB AK RADZYMINOKOKUczen 
17 BIELIŃSKA WIKTORIA SP78 / RADZYMINSTALOWA JEDYNKA - KLUB AK RADZYMINOKOK 
18 BORKOWSKI KACPER SM / SŁUPNOSZKOŁA BRANŻOWA - KLUB AK RADZYMINOKOKUczen 
19 BOŻEK OLA SP78 / RADZYMINSTALOWA JEDYNKA - KLUB AK RADZYMINOKOK 
20  BROWALSKI BARTOSZ  SP78 / RADZYMINOKOK 
21 BUJALSKA OLIWIA SP78 / CEGIELNIAOKOK 
22  BUJALSKI KONRAD  BG / M20KOSÓW LACKIFARMACJA TARCHOMINOKOK 
23 BUJALSKI PATRYK SP46 / CEGIELNIAOKOK 
24 BURACZYŃSKA ANNA SP46 / ZAŁUBICESZKOŁA PODSTAWOWA IM. ARMII KRAJOWEJ W STARYCH ZAŁUBICACHOKOK 
25  BURACZYŃSKI PAWEŁ  SM / STARE ZAŁUBICESZKOŁA BRANŻOWA - KLUB AK RADZYMINOKOKUczen 
26 BUTA ZUZANNA SP13 / RADZYMINSP 1 RADZYMINOKOK 
27  CENTKOWSKI DOMINIK  SM / RADZYMINKLUB AK RADZYMINOKOKUczen 
28  CEREGRA PIOTR  BG / M40WARSZAWATN BIEGÓWKIOKOK 
29  CHODZIŃSKI DANIEL  BG / M40NOWY DWÓR MAZOWIECKI#BIEGAMDLASIEBIEOKOK 
30  CHOŁUJ AGATA  BG / K40MARKIOKOK 
31  CHRAPEK JANUSZ  BG / M40WARSZAWAPARKRUN WARSZAWA-BRÓDNOOKOK 
32CHRAPEK KRZYSZTOF SP46 / WARSZAWAAZS AWF WARSZAWAOKOK 
 Zwycięzca z ubiegłego roku aktualny halowy mistrz ogólnopolskich finałów Czwartków Lekkoatletycznych u12 1000 metrów rekord życiowy z ubiegłego roku na 1000 metrów 3:11:34.
33 CHROSTOWKI ADAM SP46 / RADZYMINSTALOWA JEDYNKA - KLUB AK RADZYMINOKOK 
34  CISZYŃSKA MAŁGORZATA  SM / TŁUSZCZLO PUL WOŁOMINOKOKUczen 
35 CIUCHTA JULITA SP46 / RADZYMINSTALOWA JEDYNKA - KLUB AK RADZYMINOKOK 
36  CYGAS EWA  BG / K30CZARNAZABIEGANY WOŁOMINOKOK 
37 CZAPLICKA ALICJA SP46 / RADZYMINOKOK 
38 CZAPLICKI SZYMON SP13 / RADZYMINOKOK 
39  CZARNOTA DOROTA  BG / K30LEGIONOWOBRAVEHERTS LEGIONOWOOKOK 
40  CZERNIAWSKI ROMUALD  BG / M50KOBYŁKAZABIEGANY WOŁOMINOKOK 
41  CZERWIŃSKI JANUSZ  BG / M60ZEGRZEDAMY RADE ZEGRZEOKOK