Zawody obsługuje firma Datasport

29. Bieg 1920
Ossów - Radzymin, 15 sierpnia 2020 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Liczba zawodników : 116
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Koszulka Klasyfikacje
1  ADAMCZUK AGNIESZKA  OPEN / K40MARKIMARKOWI BIEGACZEPOLPOLOKOK 
2  ARTEMIUK EUGENIA  OPEN / K60HAJNÓWKAHAJNÓWKA BIEGAPOLPOLOKOK 
3  ARTEMIUK EUGENIUSZ  OPEN / M50HAJNÓWKAHAJNÓWKA BIEGAPOLPOLOKOK 
4  BARTCZAK ROBERT  OPEN / M50WARSZAWAPOLPOLOKOK 
5  BĘBENEK CZESŁAW  OPEN / M65KNUROWIECPOLPOLOKOK 
6  BOBER GRZEGORZ  OPEN / M30WARSZAWAPOLPOLOKOK 
7  BOGAJ DARIUSZ  OPEN / M40WARSZAWAPOLPOLOKOK 
8  BORKOWSKI LESZEK  OPEN / M50SIEDLCENOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDPOLPOLOKOK 
9  BORKOWSKI MARIUSZ  OPEN / M40EDINBURGHGBRGBROKOK 
10  CELEJ-SZOSTAK ILONA  OPEN / K30NEW YORKUSAUSAOKOK 
11  CHARUBIN MARIUSZ  OPEN / M40ŁUPKIZWIĄZEK ŻOŁNIERZY NARODOWYCH SIŁ ZBROJNYCH NSZPOLPOLOKOKPA 
12  CHORZEWSKI KRZYSZTOF  OPEN / M50CIECHANÓWPOLPOLOKOK 
13  CHRAPEK JANUSZ  OPEN / M40WARSZAWAPARKRUN WARSZAWA BRÓDNO-BRÓDNOPOLPOLOKOK 
14  CIEPIEŃKO KAMIL  OPEN / M30WARSZAWAPOLPOLOKOK 
15  CZECHOWSKI JERZY  OPEN / M70WARSZAWAMZA WARSZAWAPOLPOLOKOK 
16  CZEMPIŃSKI KRZYSZTOF  OPEN / M40DRAWSKI MŁYNPOLPOLOKOK 
17  DALECKA ANNA  OPEN / K30WARSZAWAORANGE POLSKAPOLPOLOKOK 
18  DALECKI TOMASZ  OPEN / M40WARSZAWAPOLPOLOKOK 
19  DZIEDZIC JÓZEF  OPEN / M50WOŁOMINZABIEGANY WOŁOMINPOLPOLOKOK 
20  DZIEPAK PIOTR  OPEN / M40WOLA MROKOWSKA1 BLTRPOLPOLOKOKZolnierz 
21  FIJAŁKOWSKI KAMIL  OPEN / M20RADZYMINRADZYMIN RUN TEAMPOLPOLOKOK 
22  GŁOWACKA ELŻBIETA  OPEN / K65WARSZAWATEAM ZABIEGANEDNIPOLPOLOKOK 
23  GOŁASZEWSKI MARCIN  OPEN / M40WOŁOMINPOLPOLOKOK 
24  GRĄDZIK MARCIN  OPEN / M30DŁUGOSIODŁOPOLPOLOKOK 
25  GRZYB ALBERT  OPEN / M20OPATÓWPOLPOLOKOK 
26  GUMKOWSKI ANDRZEJ  OPEN / M65OSTROŁĘKABIEGAM BO LUBIĘ/MORSY OSTROŁĘKAPOLPOLOKOK 
27  HARASIMIUK BERNARD  OPEN / M30RADZYMINDEAFPOLPOLOKOK 
28  HARASIMIUK NORBERT  OPEN / M20SŁUPNOPOLPOLOKOK 
29  IGNACIUK GRZEGORZ  OPEN / M40DZIEKANÓW LEŚNYICRA RUNNING TEAMPOLPOLOKOK 
30  JACZEWSKI PAWEŁ  OPEN / M30MARKIMARKOWI BIEGACZEPOLPOLOKOK 
31  JARZĄBEK AGNIESZKA  OPEN / K40RADZYMINRADZYMIN RUN TEAMPOLPOLOKOK 
32  JONEK MICHAEL  HM / KĄTY OPOLSKIEIKS FENIKS OPOLEPOLPOLOKOK 
33  JUSIŃSKI KRYSTIAN  OPEN / M30WARSZAWABRACTWO BIEGOWE BGKPOLPOLOKOK 
34  KANCIAŁA ŁUKASZ  OPEN / M30WARSZAWAPOLPOLOKOK 
35  KARAŚ MAGDALENA  OPEN / K20OSTRÓWEKPOLPOLOKOK 
36  KISIEL WINCENTY  OPEN / M70ZĄBKIWIDŁOROGIPOLPOLOKOK 
37  KLIN MARIUSZ  OPEN / M40CHEŁMCHEŁM BIEGAPOLPOLOKOK 
38  KLUSEK JOLANTA  OPEN / K50WARSZAWAYOLA YOLANDAPOLPOLOKOK 
39 KLUŹNIAK MATEUSZ OPEN / M30WARSZAWAUKA WARSZAWAPOLPOLOKOK 
40  KOLASA ANDRZEJ  OPEN / M65WARSZAWA-WESOŁAKLUB J.SŁOWACKIEGOPOLPOLOKOK 
41  KOLASA BARBARA  OPEN / K60WARSZAWA-WESOŁAKLUB J.SŁOWACKIEGOPOLPOLOKOK 
42  KOŁODZIEJCZYK GRZEGORZ  HM / KOŁBIELGTM VELOAKTIVPOLPOLOKOK 
43  KORDZIŃSKI KAZIMIERZ  OPEN / M60LUBLINIECMAFIA TEAM LUBLINIECPOLPOLOKOKZolnierz 
44  KOWALCZYK PIOTR  OPEN / M30PRUSZKÓWCIENIE WIATRUPOLPOLOKOK 
45  KOZIOŁ KRZYSZTOF  OPEN / M40TARNOBRZEGFC TAPLARYPOLPOLOKOK 
46 KOZŁOWSKI WITOLD OPEN / M30WARSZAWAPOLPOLOKOK 
47  KRYSZKIEWICZ MARIUSZ  OPEN / M30RADZYMINPOLPOLOKOK 
48  KSYNA BOGUSŁAW  OPEN / M60KAMIONOSP KAMIONPOLPOLOKOK 
49  KUFLOWSKI ARTUR  OPEN / M40GRÓJECJW.3411POLPOLOKOKZolnierz 
50  KUREK JAROSŁAW  OPEN / M30WARSZAWAWATPOLPOLOKOKZolnierz 
51  KUROWSKA MONIKA  OPEN / K40RADZYMINRADZYMIN RUN TEAMPOLPOLOKOK 
52  KWIATKOWSKI SŁAWOMIR  OPEN / M40RADZYMINPOLPOLOKOK 
53  ŁAPIŃSKA-MAŁKIEWICZ KASIA  OPEN / K30TEODORÓWPOLPOLOKOK 
54  ŁOZAK-SEREDA BASIA  OPEN / K40WOŁOMINZABIEGANY WOŁOMINPOLPOLOKOK 
55  ŁUKASIEWICZ SYLWESTER  OPEN / M40WOŁOMINZABIEGANY WOŁOMINPOLPOLOKOK 
56  ŁUKASZEWSKI PATRYK  OPEN / M30GNIEZNOCROSS WARSZAWAPOLPOLOKOKN 
57  MAĆKOWSKI DANIEL  OPEN / M40ZAGOŚCINIECPOLPOLOKOK 
58  MAJEWSKA EDYTA  OPEN / K30WOŁOMINWIDŁOROGIPOLPOLOKOK 
59  MAJEWSKI TOMASZ  OPEN / M40WOŁOMINWIDŁOROGIPOLPOLOKOK 
60  MAKAROWSKI PAWEŁ  OPEN / M40WARSZAWARUNTRAVELFUNPOLPOLOKOKZolnierz 
61  MARCINIAK SZYMON  OPEN / M40ŁÓDŹWAGEN20POLPOLOKOK 
62 MARCZAK GRAŻYNA OPEN / K65WARSZAWALECZO TEAMPOLPOLOKOK 
63  MICHALSKI ROBERT  OPEN / M30WARSZAWAZABIEGANY WOŁOMINPOLPOLOKOK 
64  MŁYŃSKI MARIUSZ  OPEN / M20WARSZAWAPOLPOLOKOK 
65  MOSAKOWSKA MAGDALENA  OPEN / K40STARE LIPINYZABIEGANY WOŁOMINPOLPOLOKOK 
66  MUMOT DARIUSZ  OPEN / M40RADZYMINRADZYMIN RUN TEAMPOLPOLOKOK 
67  NIEWIADOMSKI ZDZISŁAW  OPEN / M70WARSZAWAPOLPOLOKOK 
68  NIŻANKOWICZ ŁUKASZ  OPEN / M30RADZYMIN1 BLTRPOLPOLOKOKZolnierz 
69  NOWOCIEŃ JACEK  OPEN / M60PODKOWA LEŚNAUCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY RUSIECPOLPOLOKOK 
70 OLBRYŚ STANISŁAW-ADAM OPEN / M50NASIELSKKB LEGIONOWOPOLPOLOKOK 
71  OSADA KRZYSZTOF  OPEN / M20WROCŁAWPOLPOLOKOK 
72  PIKOR JACEK  OPEN / M40ZAMOŚĆPONURE GLIZDYPOLPOLOKOK 
73  PIOTROWSKA BARBARA  OPEN / K40BRUKSELABELBELOKOK 
74 PISAREK NORBERT OPEN / M40LEGIONOWOPOLPOLOKOK 
75  PRZYBOROWSKA SYLWIA  OPEN / K30EMILIANÓWZABIEGANY WOŁOMINPOLPOLOKOK 
76  PYRZAK PAWEŁ  OPEN / M30PRZEMYŚLFORT JAKSMANICEPOLPOLOKOK 
77  RADOMSKI KAZIMIERZ  OPEN / M50WOŁOMINZABIEGANY WOŁOMINPOLPOLOKOK 
78  RADWAN-PYTLEWSKI ROBERT  OPEN / M30KOBYŁKAKORPALPINPOLPOLOKOK 
79  REY ANDRZEJ  OPEN / M40WARSZAWAREY RUNNING TEAMPOLPOLOKOK 
80  ROPIAK RYSZARD  OPEN / M75MYSZYNIECKURPIE MYSZYNIECPOLPOLOKOK 
81  ROSA ELŻBIETA  OPEN / K60TŁUSZCZBÓBR TŁUSZCZPOLPOLOKOK 
82  ROSIAK DAMIAN  OPEN / M30STARE GRABIEPOLPOLOKOK 
83  ROSIŃSKA BARBARA  OPEN / K50MILANÓWEKSTO-NOGI MILANÓWEKPOLPOLOKOK 
84  ROSIŃSKI EUGENIUSZ  OPEN / M50MILANÓWEKSTO-NOGI MILANÓWEKPOLPOLOKOK 
85  ROSZKOWSKI TOMASZ  OPEN / M30WARSZAWAJA0306 BIEGA. KU REALIZACJI CELÓWPOLPOLOKOK 
86  RUDNICKA KATARZYNA  OPEN / K30WYSZKÓWPOLPOLOKOK 
87  RUDZIŃSKA-SIERAKOWSKA LIDIA  OPEN / K30WOŁOMINZABIEGANY WOŁOMINPOLPOLOKOK 
88  SIESS JAROSŁAW  OPEN / M50PABIANICEPOLPOLOKOK 
89  SKAWIŃSKA ANNA  OPEN / K30WARSZAWAM.I.L.A.POLPOLOKOK 
90  SOBOLEWSKI KONRAD  OPEN / M40RADZYMINPOLPOLOKOK 
91  SOWA ANDRZEJ  OPEN / M30PILAWAPOLPOLOKOK 
92  STOLARSKI TOMASZ  OPEN / M50INOWROCŁAWROWEROWYINOWROCLAW.PLPOLPOLOKOK 
93  SURDYK JOANNA  OPEN / K40NOWE ZAŁUBICEFUNDACJA KAMYKPOLPOLOKOK 
94  SWOBODA LESZEK  OPEN / M40SOLARNIAMAFIA TEAM LUBLINIECPOLPOLOKOK 
95  SZCZYPKOWSKA KINGA  OPEN / K30WOŁOMINPOLPOLOKOK 
96  SZCZYPKOWSKI KRZYSZTOF  OPEN / M40WOŁOMINZABIEGANY WOŁOMIN / FUNDACJA MORSY WOŁOMIN-KOBYŁKAPOLPOLOKOK 
97  TARABUŁA MACIEJ  OPEN / M30PIASECZNOPOLPOLOKOK 
98  TCHÓRZ DAREK  OPEN / M40RADZYMINRADZYMIN RUN TEAMPOLPOLOKOK 
99  TEKLAK KAMIL  OPEN / M30RADZYMINPOLPOLOKOK 
100  TEKLAK KATARZYNA  OPEN / K30RADZYMINRADZYMIN RUN TEAMPOLPOLOKOK 
101  TORZEWSKA AGNIESZKA  OPEN / K40WARSZAWAPOLPOLOKOK 
102  TORZEWSKI JANUSZ  OPEN / M40WARSZAWAWOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNAPOLPOLOKOKZolnierz 
103  TWORKOWSKA-KOLOSKO AGNIESZKA  OPEN / K40BRWINÓWPOLPOLOKOK 
104  TYCZYŃSKI ARTUR  OPEN / M40BIAŁOBRZEGICOMP TEAMPOLPOLOKOK 
105  USS MACIEJ  OPEN / M20ŚWIDNICAGRUPA RAJDOWA SURFERPOLPOLOKOK 
106  WAGENKNEHT ROBERT  OPEN / M50WOLBÓRZWAGEN20POLPOLOKOK 
107 WALIGÓRSKI KRZYSZTOF OPEN / M50MARKIMARKOWI BIEGACZEPOLPOLOKOK 
108  WAWRZYNIAK MAREK  OPEN / M50WARSZAWAREMBERTÓW TEAMPOLPOLOKOK 
109  WINDLOCH EMILIA  OPEN / K30KOBYŁKAZABIEGANY WOŁOMINPOLPOLOKOK 
110  WOJDA MICHAŁ  OPEN / M30KLEMBÓWORŁY KLEMBÓWPOLPOLOKOK 
111  WOJTUNIK MICHAŁ  OPEN / M40DĄBROWA GÓRNICZASPORTOWA DĄBROWAPOLPOLOKOK 
112  WRÓBEL TOMASZ  OPEN / M40KOBYŁKAZABIEGANY WOŁOMINPOLPOLOKOK 
113  ZALEWSKI ANDRZEJ  OPEN / M60WARSZAWATEAM NUTRILITEPOLPOLOKOK 
114  ZAWADKA MARTA  OPEN / K30CZARNAZABIEGANY WOŁOMINPOLPOLOKOK 
115  ZDZIARSKI PAWEŁ  OPEN / M30WARSZAWAPOLPOLOKOK 
116 ŻYWEK TERESA OPEN / K70WARSZAWATRIPOWERPOLPOLOKOK