Zawody obsługuje firma Datasport

I Wirtualny Bieg 1920
Radzymin, 15 sierpnia 2020 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Liczba zawodników : 310
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Koszulka Klasyfikacje
1  ADAMCZUK AGNIESZKA 11
Pobierz
OPEN / K40MARKIMARKOWI BIEGACZEOKOK 
2 ADAMOWICZ ANDRZEJ118
Pobierz
OPEN / M70ŁÓDŹOKOK 
3  ADAMSKI WOJCIECH 291
Pobierz
OPEN / M50RADZYMINRADZYMIN RUN TEAMOKOK 
4  ARTEMIUK EUGENIA 12
Pobierz
OPEN / K60HAJNÓWKAHAJNÓWKA BIEGAOKOK 
5  ARTEMIUK EUGENIUSZ 13
Pobierz
OPEN / M50HAJNÓWKAHAJNÓWKA BIEGAOKOK 
6  BAJOREK JACEK 182
Pobierz
OPEN / M40WYSZKÓWMARKOWI BIEGACZEOKOKBK 
7  BARAN ZBIGNIEW 14
Pobierz
HM / BIELSKO BIAŁAIKS SMOK ORNETAOKOK 
8  BARTCZAK ROBERT 15
Pobierz
OPEN / M50WARSZAWAOKOK 
9  BĘBENEK CZESŁAW 16
Pobierz
OPEN / M65KNUROWIECOKOK 
10  BIAŁOBRZESKI WITOLD 17
Pobierz
OPEN / M70OSTROŁĘKAKURPIE OSTROŁĘKAOKOK 
11  BIERNACKI RAFAŁ 249
Pobierz
OPEN / M30WARSZAWAOKOK 
12 BLEJSZ SZYMON 277
Pobierz
OPEN / M30ŁĄKIOKOK 
13  BOBER GRZEGORZ 19
Pobierz
OPEN / M30WARSZAWAOKOK 
14  BOGAJ DARIUSZ 20
Pobierz
OPEN / M40WARSZAWAOKOK 
15  BORKOWSKI JACEK 275
Pobierz
OPEN / M50WARSZAWA-OKOK 
16  BORKOWSKI LESZEK 21
Pobierz
OPEN / M50SIEDLCENOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDOKOK 
17  BORKOWSKI MARIUSZ 22
Pobierz
OPEN / M40EDINBURGHOKOK 
18  BOROWIEC MAREK 269
Pobierz
OPEN / M50MARKIMARKOWI BIEGACZEOKOK 
19  BRODACKI WALDEMAR 23
Pobierz
OPEN / M65PUŁAWYCHEMIK NOXY PUŁAWYOKOK 
20  BRZEZIECKI ROBERT 24
Pobierz
OPEN / M50BRĄSZEWICEOKOK 
21  BRZOZOWSKI ANDRZEJ 25
Pobierz
OPEN / M65ZAMOŚĆWKZOKOK 
22  BUKOWSKI TOMASZ 26
Pobierz
OPEN / M30BYDGOSZCZOLUCHA RUNOKOK 
23  CAŁKA AGNIESZKA 309
Pobierz
OPEN / K40RADZYMINRADZYMIN RUN TEAMOKOK 
24  CAŁKA GRZEGORZ 310
Pobierz
OPEN / M40RADZYMINRADZYMIN RUN TEAMOKOK 
25  CAŁKA JULIA 308
Pobierz
OPEN / K20RADZYMINRADZYMIN RUN TEAMOKOK 
26  CAŁKA PAWEŁ 27
Pobierz
OPEN / M70WARSZAWAMETRO WARSZAWSKIEOKOK 
27  CELEJ-SZOSTAK ILONA 28
Pobierz
OPEN / K30NEW YORKOKOK 
28  CHARUBIN MARIUSZ 29
Pobierz
OPEN / M40ŁUPKIZWIĄZEK ŻOŁNIERZY NARODOWYCH SIŁ ZBROJNYCH NSZOKOKPA 
29  CHORZEWSKI KRZYSZTOF 30
Pobierz
OPEN / M50CIECHANÓWOKOK 
30  CICHANOWICZ PIOTR 32
Pobierz
OPEN / M20WARSZAWALANGE TRI COACHOKOK 
31  CIEPIEŃKO KAMIL 33
Pobierz
OPEN / M30WARSZAWAOKOK 
32 CIESIELSKI KRZYSZTOF286
Pobierz
OPEN / M65GNIEZNOFAST WALKEROKOK 
33  CZAJ KAROL 191
Pobierz
OPEN / M30SZCZAWNO-ZDRÓJOK 
34  CZARNOTA PIOTR 236
Pobierz
HM / KATOWICEVICTORIA JAWORZNOOKOK 
35  CZECHOWSKI JERZY 34
Pobierz
OPEN / M70WARSZAWAMZA WARSZAWAOKOK 
36  CZEMPIŃSKI KRZYSZTOF 35
Pobierz
OPEN / M40DRAWSKI MŁYNOKOK 
37  CZERWIŃSKI JANUSZ 36
Pobierz
OPEN / M60ZEGRZEDAMY RADE ZEGRZEOKOKZolnierz 
38 ĆWIKLAK ADAM231
Pobierz
OPEN / M30TOMASZÓW MAZOWIECKIWAGEN20OKOK 
39 CZACHAROWSKI MICHAŁ138
Pobierz
OPEN / M30LUBLINLEGIONOKOK