Zawody obsługuje firma DATASPORT
naglowek
Liczba zawodników : 111
Liczba opłaconych zawodników: 57
Lp. Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono
1AMBROSIEWICZ HENRYK 10km / M70JELENIA GORABIEGAMDLAZDROWIA.PLOK 
2 ANDRZEJEWSKI DROGOSZ  10km / M30LUBINRUNATTACK  
3 BARTKIEWICZ LECH  10km / M40ZIELONA GÓRA  
4 BASZAK MAREK  10km / M40LEGNICA:)OK 
5 BERNAT ANNA  5 km / ZŁOTORYJAOLAWS ZŁOTORYJAOK 
6 BERNAT BOGDAN  5 km / ZŁOTORYJAOLAWS ZŁOTORYJAOK 
7 BOBORYCKI RAFAŁ  10km / M30ŚRODA ŚLĄSKA  
8BOHO SŁAWOMIR 10km / M30NYSAKLUB HDK PCK SAPER PRZY 1PSAP W BRZEGUOK 
9 BONDROW KRZYSZTOF  10km / M20BOLESŁAWIECMAKOŚ TEAMOK 
10 BRUCHAL KRZYSZTOF  10km / M30CHOJNÓWROZBIEGANI CHOJNÓW  
11 CEBULA GRZEGORZ  10km / M50IWINYCROSS TRENING BOX BOLESŁAWIECOK 
12 CHODOROWSKA MARTA  5 km / RADWANICE  
13 CYBULSKI BOGDAN  10km / M60BOLESŁAWIECOK 
14 CZAJA ADRIAN  10km / M30LUBINMSPORT TEAMOK 
15 DRZEWIECKI KAMIL  10km / M30ZŁOTORYJADRZEWKO TEAMOK 
16 DUDA DANIEL  10km / M40ZŁOTORYJAOLAWS ZŁOTORYJA  
17 DUDKOWSKA MONIKA  10km / K50JAWORJKS SALAMANDRAOK 
18 DUDKOWSKI JACEK  10km / M50JAWORJKS SALAMANDRAOK 
19 DYGUDAJ GRZEGORZ  10km / M40LEGNICAKGHM ZG RUN  
20 DZIEDZIŃSKI MARIUSZ  10km / M60LEGNICAOK 
21 FABIAŃSKI TOMASZ  10km / M30LEGNICA  
22 FRYDECKA ELŻBIETA  10km / K50ŹRÓDŁAAKB ESEMAS  
23 FRYDECKI SLAWOMIR  10km / M60ŹRÓDŁAAKB ESEMAS  
24 GAŁUSZKA RAFAŁ  10km / M30LEGNICA  
25 GAWEŁ ŁUKASZ  5 km / LEGNICAOK 
26 GOŁĘBIOWSKI ARKADIUSZ  10km / M30RACHÓW  
27 GÓRNIEWICZ ALEKSANDRA  10km / K16LEGNICAOK 
28 GRATKOWSKI BOGUMIŁ  10km / M50RAJSZEWGRATKOWSCYOK 
29HOCHMAN MARLENA 10km / K20ŻAGAŃBBL ŻAGAŃ  
30 HOŁÓWKA TOMASZ  10km / M30ZŁOTORYJAOLAWS ZŁOTORYJA  
31 HUTYRA PAWEŁ  10km / M40BOGDASZOWICEAMBROZJA BOGDASZOWICE  
32 JAKIMOWICZ ELIGIUSZ  10km / M20ZABÓR WIELKIOK 
33 JAKUBOWSKA BASIA  5 km / LEGNICAOK 
34 JAKUBOWSKI MIROSŁAW  10km / M60LEGNICAKB LEW LEGNICAOK 
35JANIK JUSTYNA 5 km / RUJALEGNICKA GRUPA GŁUCHYCH  
36 JANKOWSKA KAROLINA  10km / K20BOLESŁAWIECMAKOŚ TEAM  
37 JASIONOWSKI JANUSZ  10km / M50CHOJNOWKB LEW LEGNICA  
38 JASIONOWSKA JOLANTA  5 km / CHOJNOWKB LEW LEGNICA  
39 JAŚKOWSKI BOGDAN  10km / M50LUBINBOGDAN BIEGAOK 
40 JAŚKOWSKI KRZYSZTOF  10km / M50ZŁOTORYJAOLAWS ZŁOTORYJAOK 
41 KIBLER MACIEJ  10km / M40LEGNICA  
42KLIMECKI KRZYSZTOF 5 km / BOGUSZÓW-GORCENSK RUNSOK 
43 KOŁODZIEJ ANDRZEJ  10km / M50MIŁKOWICEKS ACTIVE URAN  
44 KOŁODZIEJ MICHAŁ  5 km / MIŁKOWICE  
45KOPEĆ ADAM 10km / M30BOLESŁAWIEC23 PA BOLESŁAWIEC  
46 KOSTYK GRZEGORZ  10km / M40CHOJNÓW  
47 KOŚMIDER PAULA  5 km / ZAGRODNOOK 
48KOWALEWSKA ELŻBIETA 10km / K30ZGORZELECEDI TEAM ZGORZELEC  
49 KOWALSKA KAROLINA  10km / K30JELENIA GÓRATS REGLE SZKLARSKA PORĘBAOK 
50 KRAJEWSKA ANNA  10km / K40LEGNICA4K LEGNICAOK 
51 KRAJEWSKI MAREK  10km / M40LEGNICA4K LEGNICAOK 
52 KRAWCZYK PIOTR  10km / M30LEGNICALEGNICAOK 
53 KRZYSZTOF MOSIĄDZ  10km / M30BOLESŁAWIECOK 
54 KRZYWICKI PIOTR  10km / M30LEGNICA  
55 KUDELSKI IRENEUSZ  10km / M50CHOJNÓWROZBIEGANI CHOJNÓW  
56 KUREK KRZYSZTOF  5 km / MIŁKOWICEPRZEBIEGLI MIŁKOWICE  
57 KURIATA ROBERT  10km / M50ZŁOTORYJAZLB REN-BUT ZŁOTORYJA  
58 KUSIAKIEWICZ MATEUSZ  10km / M20OLSZYNAOLSZYNA BIEGA  
59 LEŚNIAK ŁUKASZ  10km / M30ZŁOTORYJARUNATTACK / OLAWS ZŁOTORYJA  
60MAGNOWSKI ŁUKASZ 10km / M20ZŁOTORYJANIE MAM KLUBUOK 
61 MAJCHRZAK IRENA  10km / K50NOWA RUDAKS `MARATON` NOWA RUDA  
62 MAZUR MAREK  10km / M50OŁAWABIEGNIJ OŁAWO  
63 MAZUR PAWEŁ  10km / M40JERZMANICE-ZDRÓJOK 
64 MĄCZKA AMELIA  5 km / LEGNICAUKS SPRINT LEGNICA  
65 MĄCZKA PAWEŁ  5 km / LEGNICA  
66MERUNOWICZ IWONA 10km / K40CHOJNÓWLMKS SFORA CHOJNÓWOK 
67 MĘDOŃ ANNA  10km / K40JELENIA GÓRATS REGLE SZKLARSKA PORĘBA/VEGE RUNNERSOK 
68 MIJAS RAFAŁ  5 km / LEGNICAKOŚCIUSZKI TEAM  
69 MIRECKI WOJCIECH  5 km / NOWA WIEŚ GRODZISKABIEGUSY CZAPLEOK 
70MŁYNARCZYK ULA 5 km / ZŁOTORYJAOLAWS ZŁOTORYJAOK 
71 MROZEK ANNA  5 km / NOWA WIEŚ ZŁOTORYJSKAOLAWS ZŁOTORYJA  
72 MRÓWKA KATARZYNA  10km / K30KAMIENNA GÓRAKAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWAOK 
73 MRÓZ MARIUSZ  10km / M30ŚREMOK 
74 NAJDUK DANIEL  10km / M30CHOJNÓW  
75 NAJDUK JAKUB  10km / M16CHOJNÓW  
76 NALEPA DOMINIKA  10km / K20ZŁOTORYJAOK 
77 NIEDOŚPIAŁ JERZY  10km / M50WROCŁAWOK 
78 OSTAPIUK BARTŁOMIEJ  10km / M40JELENIA GÓRABIEGAMDLAZDROWIA.PLOK 
79 PALIŃSKI BARTŁOMIEJ  10km / M20CHOJNÓWROZBIEGANI CHOJNÓW  
80 PAWLAK MAREK  10km / M50ŁOWICZR-TEAM ŁOWICZ  
81 PAWLAK PRZEMYSŁAW  10km / M20ŁOWICZR-TEAM ŁOWICZ  
82 PELINSKI ANDRZEJ  10km / M50ŚWIDNICAŚWIDNICAOK 
83 PIELACH PIOTR  10km / M40LEGNICAKGHM ZG RUNOK 
84 PISKOROWSKA DANUTA  10km / K40WROCŁAW  
85PISUŁA ZBIGNIEW 10km / M60WROCŁAWNIE MAM KLUBUOK 
86 PITERA MARTYNA  10km / K20ZŁOTORYJAOK 
87 POMYKAŁA KRYSTYNA  10km / K50ZAGRODNOOLAWS ZŁOTORYJAOK 
88 POMYKAŁA ZBIGNIEW  10km / M50ZAGRODNOOLAWS ZŁOTORYJAOK 
89 POPIELSKI GRZEGORZ  10km / M40CHOJNÓWROZBIEGANI CHOJNÓW  
90 POSZWINSKA NATALIA  5 km / ZLOTORYJAOLAWS ZŁOTORYJAOK 
91 RAKOWSKA AGNIESZKA  5 km / LEGNICALEGNICKA GRUPA GŁUCHYCH  
92 ROGOWSKI PIOTR  5 km / ŚWIĘTOSZÓW  
93 ROGOŹNICKI PAWEŁ  10km / M40LUBINOK 
94 SADOWSKA GRAZYNA  5 km / WROCLAW  
95SALASTOWICZ JAROSŁAW 10km / M40ZŁOTORYJAOK 
96 SAMOLAK MACIEK  5 km / WAŁBRZYCHNSK RUNSOK 
97 SIELUTIN WADIM  10km / M60LEGNICAKB LEW LEGNICA 2000OK 
98 SKÓRKA DOMINIK  5 km / ZŁOTORYJAOLAWS ZŁOTORYJA  
99SMIRNOV MAKSYM 10km / M40ZLOTORYJA  
100 STRZELCZAK HENRYK  10km / M60NOWA RUDAKS `MARATON` NOWA RUDAOK 
101SWIERZEWSKI SEBASTIAN 10km / M30ZŁOTORYJAOK 
102 SZERER IWONA  10km / K40WAŁBRZYCHNSK RUNS  
103 ŚWIERCZEK MICHAŁ  10km / M30LEGNICA  
104 TURLEJ WOJCIECH  10km / M40ŚRODA ŚLĄSKA  
105 USS MACIEJ  10km / M20ŚWIDNICAGRUPA RAJDOWA SURFER  
106WIŚNIEWSKI TOMASZ 10km / M40BOLESŁAWIECGOGGLE PAE TEAMOK 
107 WŁODARCZYK ADAM  10km / M30WĄDROŻE WIELKIE#BBKTSOK 
108 WOŁONCIEJ JÓZEF  5 km / LEGNICAOK 
109 WOŹNIAK PIOTR  5 km / CIESZÓWOK 
110 ZAPAŁA BOGDAN  10km / M50SULECHOWOKI TEAM SULECHOW  
111 ZDZIECHOWICZ JAKUB  10km / M30ZŁOTORYJAOLAWS ZŁOTORYJAOK