Zawody obsługuje firma Datasport

XVIII Bieg Skawiński, XII Mistrzostwa Polski Energetyków, IV Memoriał im. Tomasza Staszczaka
Skawina, 27 września 2020 r.


Drużyna MP Energetyków - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 339
Liczba opłaconych zawodników: 170
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Koszulka Klasyfikacje
1  ADAMASZEK ŁUKASZ  10km / M40SKAWINA OKGmina 
2  ADAMCZUK AMELIA  10km / K16SZARÓWOKOK 
3  AUGUSTYŃSKI SYLWESTER  10km / M30KRAKÓWUKS LIDER SIERCZA OK 
4  BABULA SEBASTIAN  10km / M40BOGATYNIAPGE ELEKTROWNIA TURÓW OKEnergetyk 
5  BALTAZA KINGA  10km / K20RADZISZÓWOKOKGmina 
6  BARCIK ARTUR  10km / M30JAWORZNOALFA ELEKTRO OKEnergetyk 
7  BARTOSZ MAREK  10km / M40KRAKÓWOKOK 
8  BARTUŚ MARCIN  10km / M40LASZADYSZKA OŚWIĘCIM OK 
9  BARZYK KAROL  10km / M40MOGILANYTRI WHISKY BARRELS CLUBOKOK 
10 BASTER TOMASZ 10km / M40KRAKÓWOKOK 
11  BASTIAENS JOS  10km / M50RADZISZOWBRAKOKOK 
12  BATOR NORBERT  10km / M20SKAWINAOKOKGmina 
13  BĄCZEK WIOLETA  10km / K20LIBIĄŻRUN TO THE HILLS LIBIĄŻ OK 
14  BEBAK ROMAN  10km / M60ZEMBRZYCEZEMBRZYCE TEAMOKOK 
15  BEŁZ TOMASZ  10km / M20KRAKÓW OK 
16  BIELAWA MARCIN  10km / M30BOGATYNIAPGE ELEKTROWNIA TURÓW OKEnergetyk 
17 BIERA AGNIESZKA 10km / K30SKAWINASKAWINA BIEGAOKOKGmina 
18  BOBAK BOGDAN  10km / M50SKAWINASKAWINA BIEGA OKGmina 
19  BOCHENEK KINGA  10km / K40IZDEBNIK OK 
20  BOGDAŁ MAREK  10km / M40BOGATYNIAPGE ELEKTROWNIA TURÓW OKEnergetyk 
21  BOJARSKA BEATA  10km / K30KRAKÓWESKADRA KRAKÓWOKOK 
22  BOLEK RAFAŁ  10km / M20WYŻYCE OK 
23 BROL DOMINIKA 10km / K30SIEMIANOWICEOKOK 
24  BROL PIOTR  10km / M30SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEENDURANCE TEAMOKOK 
25  BRUZDA IWONA  10km / K30SKAWINACHCĘ BIEGAĆOKOKGmina 
26  BRZESKA ELŻBIETA  10km / K30KRAKÓWLACHO TEAM OK 
27  BUGNO ANDRZEJ  10km / M30SKAWINAOKOKGmina 
28  BUGNO MARCELINA  10km / K30SKAWINASKAWINA BIEGA OKGmina 
29 BUKOWCZAN MARIAN 10km / M60KRAKÓW OK 
30  BUL DOMINIK  10km / M30KRAKÓW-OKOK 
31  BURDA BOGUSŁAW  10km / M40STANIĄTKIALFA ELEKTROOKOKEnergetyk 
32  BURDA MONIKA  10km / K40KRAKÓW OK 
33  BYSTRZYCKI PIOTR  10km / M30KRAKÓW16 BPD KRAKÓW OK 
34  CADER AGNIESZKA  10km / K30ZABIERZÓWZABIERZÓW BIEGA OK 
35  CADER JACEK  10km / M30ZABIERZÓWZABIERZÓW BIEGA OK 
36  CEBO ARTUR  10km / M30KRAKÓW OK 
37  CEBO KATARZYNA  10km / K20KRAKÓW OK 
38 CETNARSKI RAFAŁ 10km / M30RADZISZÓW-OKOKGmina 
39  CHANEK ROBERT  10km / M30DOBCZYCE#ADAMCZERWIŃSKITEAMOKOK 
40  CHOLEWA ADAM  10km / M50TARNÓW- OK 
41  CHOLEWA JAN  10km / M70SUCHA BESKIDZKAOKOK 
42  CHRZĄSZCZ PAWEŁ  10km / M20SUCHA BESKIDZKASZWAGRY OK 
43  CICHOŃ KONRAD  10km / M20SKAWINAOKOKGmina 
44  CYBA ANNA  10km / K30SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEALFA ELEKTRO OKEnergetyk 
45  CYGAN KRZYSZTOF  10km / M30KRAKÓW#ADAMCZERWIŃSKITEAM OK 
46  CZYŻ GRZEGORZ  10km / M50TARNÓWAUTOMATYKA TARNÓW - GRUPA AZOTY OK