Zawody obsługuje firma Datasport

Bieg SGH
Warszawa, 26 kwietnia 2020 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Drużyna - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Puchar Uczelni - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Puchar Organizacji SGH - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 151
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Klasyfikacje
1  ADAMCZYK ELŻBIETA  5km / K60WARSZAWAAMATORKA BIEGANIAPOLPOLOK 
2 BAJKOWSKI PAWEŁ 10km / M30WARSZAWAPOLPOLOKAPSGH 
3  BAŁABAN KAROLINA  10km / K40WARSZAWAPOLPOLOK 
4  BARTOSIAK BEATA  10km / K40WARSZAWAWYBIERZPOLPOLOK 
5  BAZAN KLAUDIA  5km / K20WARSZAWAPOLPOLOKStudent APSGH 
6  BEK ADAM  10km / M40DĘBICAPOLPOLOK 
7  BEK HANNA  5km / K20DĘBICAPOLPOLOKStudent 
8  BITOWSKI HUBERT  5km / M40JOZEFOSLAWPOLPOLOK 
9  BŁASZCZYK ANNA  5km / K20TOMASZÓW MAZOWIECKICEMS CLUBPOLPOLOKStudent 
10  BOMBA TOMEK  10km / M20WARSZAWABOMBA TEAMPOLPOLOK 
11 BRANCZEWSKI MATEUSZ 10km / M30IŁOWO OSADAPOLPOLOK 
12  BURYTA MAREK  10km / M20SZCZECINPOLPOLOK 
13  CABAŃSKA MONIKA  5km / K40WARSZAWAPOLPOLOK 
14  CHARLEJ IRENEUSZ  10km / M40MIERZYNWIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEPOLPOLOK 
15  CHIRUME ZVIKOMBORERO  10km / M20HARAREZIMZIMOKStudent 
16  CHRUŚCIEL ARKADIUSZ  5km / M20MARKIPOLPOLOKStudent 
17  CHRUŚCIEL DARIUSZ  5km / M40WARSZAWAPOLPOLOK 
18  CIESZKOWSKA SANDRA  10km / K20MIŁKÓWPOLPOLOKStudent 
19  CZAJĘCKI ALEKSANDER  10km / M20WARSZAWAZAGŁĘBIE SOSNOWIECPOLPOLOKStudent 
20 CZAJKOWSKA ALEKSANDRA 10km / K40OPOLEPOLPOLOK 
21  CZAPRACKA PAULINA  5km / K20LEGNICAAMATORKA BIEGANIAPOLPOLOKStudent 
22  DEC MAGDALENA  10km / K20WARSZAWAPOLPOLOK 
23  DOBRZENIECKI TOMASZ  10km / M20WARSZAWAPOLPOLOKAPSGH 
24  DOMAGAŁA ANDRZEJ  10km / M20PUŁAWYIM-POSSIBLE TEAMPOLPOLOKStudent 
25  DOMŻALSKI ARTUR  10km / M40WARSZAWAKOTOMIŚKIPOLPOLOK 
26  DUDA JACEK  10km / M30PRUSZKÓWKTE TRAMPPOLPOLOKAPSGH 
27 DYBKOWSKA JOLANTA 5km / K20MIŃSK MAZOWIECKIPOLPOLOKStudent 
28  FABISZEWSKI RAFAŁ  10km / M30WARSZAWATRIWAWAPOLPOLOKAPSGH 
29  FOK TOMASZ  10km / M30WARSZAWAK(R)OPKA TEAMPOLPOLOK 
30  GĄSIOREK MAREK  10km / M50WÓLKA KOZODAWSKAKONDYCJAPOLPOLOK 
31  GIGOŃ ALEKSANDRA  5km / K20WARSZAWAPOLPOLOKStudent 
32 GOŚCINIEWICZ AGATA 10km / K20KIELCEPOLPOLOK 
33  GRACZYK PRZEMYSŁAW  10km / M20WARSZAWAPOLPOLOKStudent 
34  GRĄDZIK MARCIN  10km / M30DŁUGOSIODŁOPOLPOLOK 
35  GROEN HUBERT  10km / M20LUBLINWUT RACINGPOLPOLOKStudent 
36  GROMADKA MAŁGORZATA  5km / K40DZIEKANÓW LEŚNYCMKP TEAM / ŁGBPOLPOLOKAPSGH 
37  GRUSZECKI WOJCIECH  5km / M30WARSZAWAPOLPOLOK 
38  GRZELAK MATEUSZ  10km / M20WARSZAWAPOLPOLOKStudent 
39  GRZYWACZ DARIUSZ  5km / M20WARSZAWAPOLPOLOKStudent 
40  HAWRYLUK-STASIAK EWA  5km / K50WARSZAWAPOLPOLOK 
41  HOROSZKO MICHAŁ  10km / M30WARSZAWAPOLPOLOK 
42  IDZI PIOTR  10km / M20WARSZAWAKW 2K19POLPOLOKStudent APSGH 
43  IMIELSKA IZABELA  5km / K30IŁŻAOZGSTPOLPOLOK 
44  JACZEWSKI ROBERT  10km / M30WARSZAWAPOLPOLOK 
45  JADCZYSZYN MICHAŁ  10km / M20WARSZAWARAZEM PRZECIWKO TĘŻYCZCEPOLPOLOKStudent 
46 JANIA IWONA 5km / K20KRAKÓWPOLPOLOK 
47  JEZIORSKI SZYMON  10km / M20ŁÓDŹREEBOKRUNCREW LDZPOLPOLOKStudent 
48  KALETA PIOTR  5km / M30KIELCEPOLPOLOK 
49  KAMIŃSKA MAJA  5km / K30WARSZAWAPOLPOLOK 
50  KATNER-PĘKUL KAROLINA  5km / K30WYSZKÓWPOLPOLOK 
51  KAWECKI BARTOSZ  5km / M20WARSZAWALOS BASUREROSPOLPOLOK 
52  KĘPA DANIEL  5km / M20CZERNIEWICEPOLPOLOKStudent 
53  KLUJ BOGUSŁAW  10km / M60ZAKRĘTBIEGAM DLA SANDRY I ROBERTAPOLPOLOK 
54  KOBYLIŃSKI ŁUKASZ  10km / M20WARSZAWA (BIELANY)KTE TRAMPPOLPOLOKAPSGH 
55  KONOPKA PIOTR  5km / M20ZIELONKAWIELKA WYŻERKAPOLPOLOKStudent 
56  KOSIERADZKI ERYK  5km / M30WARSZAWATOFINKOWOPOLPOLOK 
57  KOWALCZYK MONIKA  10km / K30WARSZAWAPOLPOLOKAPSGH 
58  KOZAK JAKUB  10km / M20GDAŃSKAZS SGHPOLPOLOKStudent 
59 KOZIATEK MARIUSZ 5km / M40WARSZAWAPOLPOLOK 
60  KRAWCZYK WOJCIECH  5km / M20NISKOPOLPOLOKStudent 
61 KRZĄKAŁA MATEUSZ 10km / M20RUDA ŚLĄSKAPOLPOLOKStudent 
62  KUBALSKA MARTA  10km / K20WARSZAWAKTE TRAMPPOLPOLOKAPSGH 
63  KUCHARSKA ALEKSANDRA  10km / K30WARSZAWATHREE PAWS CLUBPOLPOLOK 
64  KUCHARSKI BŁAŻEJ  10km / M30WARSZAWATHREE PAWS CLUBPOLPOLOK 
65  KUCHARSKI PIOTR  5km / M50LUBARTÓW12TRI.PLPOLPOLOK 
66 KWIATKOWSKA MAJA 5km / K20WARSZAWAPOLPOLOK 
67  LATAWIEC BARTOSZ  10km / M40LEGIONOWOTRIYO Z LEGIOPOLPOLOK 
68  LIPKE MIKOŁAJ  10km / M20WARSZAWAPOLPOLOKStudent 
69  LOVERO LARA  10km / K30WARSZAWAAFICIONADO CORRIENDOPOLPOLOK 
70  ŁOBODA JAKUB  5km / M16SZCZEPANÓWPOLPOLOK 
71  ŁOBODA MAGDALENA  5km / K30SZCZEPANÓWPOLPOLOK 
72  ŁOZOWSKI ROBERT  10km / M40WARSZAWAPOLPOLOKAPSGH 
73  ŁUKASZ WOŹNY  5km / M30WARSZAWAPOLPOLOKAPSGH 
74  ŁUKIANOW ARTUR  5km / M30WARSZAWAWKURW TEAMPOLPOLOK 
75  MACIĄG PRZEMYSŁAW  5km / M40WARSZAWAPOLPOLOK 
76  MALESZKA PAWEŁ  10km / M50JABŁONNAPOLPOLOK 
77  MALESZKA PIOTR  10km / M20WARSZAWAPOLPOLOKStudent 
78  MARCINEK AGNIESZKA  10km / K40PIASECZNOKONDYCJAPOLPOLOK 
79  MARKOWSKA JULIA  10km / K20WARSZAWAPOLPOLOKStudent 
80  MATLAKOWSKA MARTYNA  10km / K20WARSZAWAPOLPOLOK 
81  MATRAS-WNĘT MAGDALENA  10km / K40WARSZAWAPOLPOLOK 
82  MAZUR JAKUB  5km / M20WARSZAWAPOLPOLOKStudent 
83  MĄTEWSKI MARCIN  5km / M20POZNAŃPOLPOLOKStudent 
84  MIODUSZEWSKI PAWEŁ  5km / M40WARSZAWAPOLPOLOK 
85  MOŚCICKI ZENON  10km / M60RUTKIPOLPOLOK 
86  MURAWSKI MICHAL  5km / M30WARSZAWAPOLPOLOK 
87  NALEPA SZYMON  10km / M30WARSZAWAIM-POSSIBLE TEAMPOLPOLOK 
88  NAWROCKI PIOTR  10km / M20WARSZAWAPOLPOLOK 
89  NOWJALIS JAN  5km / M20WROCŁAWPOLPOLOKStudent 
90  OSIAK ŻANETA  10km / K20WARSZAWAPOLPOLOKStudent 
91  PAŃCZUK MACIEJ  5km / M30WARSZAWACROSSFIT R99POLPOLOK 
92  PAWLAK JAKUB  10km / M20RADOMPOLPOLOKStudent 
93  PAWLAK MICHAŁ  5km / M20ŁÓDŹPOLPOLOKStudent 
94  PAWŁOWICZ BRUNO  10km / M20JELENIA GÓRACOCO CLUBPOLPOLOKStudent 
95  PĘCAK KAMIL  10km / M20LUBLINPOLPOLOK 
96  PIEŃKOWSKI ŁUKASZ  10km / M20WARSZAWAPOLPOLOKStudent 
97  PIKUS ŁUKASZ  10km / M20WARSZAWABOMBA TEAMPOLPOLOK 
98  PIOTROWSKI PIOTR  5km / M20BRZEŚĆ KUJAWSKICOCO CLUBPOLPOLOKStudent 
99  PREKIEL BARTOSZ  10km / M20PRZASNYSZKS PRZAŚNIK PRZASNYSZPOLPOLOK 
100  PROROK MAŁGORZATA  5km / K30PIASECZNOPOLPOLOK 
101  PRZEKOPIAK PAWEŁ  10km / M40WARSZAWAPOLPOLOKAPSGH 
102  RAK TOMASZ  5km / M40OLSZTYNPSZCZÓŁKOWSKI TEAMPOLPOLOK 
103 RUBINKOWSKA PATRYCJA 10km / K20WARSZAWAPOLPOLOK 
104  RURAK FILIP  10km / M20WARSZAWATEAM KALACHPOLPOLOKStudent 
105  RYBAK ADAM  10km / M30USTANÓWKONDYCJAPOLPOLOK 
106  RZYMOWSKA KRYSTYNA  5km / K50WARSZAWAPOLPOLOK 
107  SADOWSKI MATEUSZ  5km / M20WARSZAWAPOLPOLOK 
108  SAGATOWSKA ALEKSANDRA  10km / K20STALOWA WOLAPOLPOLOKStudent 
109  SAJEWSKA KAROLINA  5km / K30WARSZAWAPOLPOLOK 
110  SAWICKI BOGUSŁAW  10km / M50BANIOCHAKONDYCJA PIASECZNOPOLPOLOK 
111  SĘK TOMASZ  10km / M30PIASTÓWKOMPROMITACJA PIASTÓWPOLPOLOK 
112  SIERZPUTOWSKA IWONA  5km / K40WARSZAWASIE_BIEGAPOLPOLOKAPSGH 
113  SIWEK ANNA  10km / K40WARSZAWAPOLPOLOKAPSGH 
114  SMOLIK JAKUB  10km / M20WARSZAWAKTE TRAMPPOLPOLOKAPSGH 
115 SMUŁEK RAFAŁ 5km / M20WARSZAWAPOLPOLOK 
116  SOKÓŁ PAWEŁ  10km / M20DYWITYPOLPOLOKStudent 
117  STEFAŃSKI MAKSYMILIAN  5km / M20WARSZAWAPOLPOLOKStudent APSGH 
118  SUCHANECKA ALEKSANDRA  10km / K20BRWINÓWGOOD COACH TEAMPOLPOLOK 
119  SUKHODOLSKA NATALIIA  10km / K20WARSZAWAPOLPOLOKStudent APSGH 
120  SWIANIEWICZ ANTONI  10km / M30WARSZAWAPOLPOLOK 
121  SYRWID WITOLD  10km / M50GRANICACUSHMAN & WAKEFIELD POLSKAPOLPOLOKAPSGH 
122  SZCZEPANIAK KACPER  10km / M20WARSZAWAPOLPOLOKStudent 
123  SZCZEPANSKI MARCIN  10km / M30WARSZAWARAZEM PRZECIWKO TĘŻYCZCEPOLPOLOK 
124  SZCZEPAŃSKA MAGDALENA  10km / K30WARSZAWAPOLPOLOK 
125 SZERSZEŃ WOJCIECH 10km / M20WARSZAWAKW 2K19POLPOLOKStudent APSGH 
126  SZEWCZUK ANNA  10km / K40WARSZAWACUSHMAN & WAKEFIELD POLSKAPOLPOLOKAPSGH 
127  SZKODZIŃSKI MICHAŁ  10km / M30WARSZAWAPOLPOLOK 
128  SZTYLKO MICHAŁ  10km / M40WARSZAWAPOLPOLOK 
129  SZYMONIK FILIP  5km / M20STALOWA WOLAENDLESS PAINPOLPOLOK 
130 ZAWODNIK ANONIMOWY 5km / K40 POLPOLOK 
131  ŚWISTAK ILONA  10km / K30WARSZAWAGET RUNPOLPOLOK 
132  TABER KONRAD  10km / M20BRWINÓWAZS SGHPOLPOLOKStudent 
133  TOPOLEWSKI STANISŁAW  5km / M50WARSZAWACZEMPION WARSZAWAPOLPOLOK 
134  TRZCIŃSKA JOANNA  5km / K20MICHAŁOWICEOKS SKRA WARSZAWAPOLPOLOKStudent 
135  TUKENDORF BARBARA  5km / K60WARSZAWATEAM ZABIEGANEDNIPOLPOLOK 
136  TYLUTKI KAMIL  10km / M30WARSZAWAMBC TEAMPOLPOLOK 
137  TYMICKI KRZYSZTOF  10km / M40LEGIONOWOPOLPOLOKAPSGH 
138  ULITKO WOJCIECH  10km / M40WARSZAWAPOLPOLOK 
139  WALKIEWICZ BARTŁOMIEJ  10km / M30WISŁAPOLPOLOK 
140  WANTUŁA MATEUSZ  10km / M20VENDRYNECZECZEOKStudent 
141  WĄSOWSKI PIOTR  5km / M40PRUSZKÓWPOLPOLOK 
142  WELKIER MARCIN  5km / M40WARSZAWADRUŻYNA BLONDYNAPOLPOLOK 
143  WELKIER MONIKA  5km / K40WARSZAWAPOLPOLOK 
144  WIĘCEK WOJCIECH  10km / M20WARSZAWAPOLPOLOKStudent 
145  WINKOWSKA-STRUZIK MAGDALENA  5km / K30WARSZAWADUKLANOWSKI TEAMPOLPOLOK 
146  WOLIŃSKI MARCIN  10km / M20WARSZAWAPOLPOLOK 
147 WYSOCKI MARCIN 10km / M30WARSZAWAWARSZAWIAKYPOLPOLOK 
148  ZARĘBA PIOTR  5km / M20JABŁONNAPOLPOLOKStudent 
149  ZATORSKA AGNIESZKA  5km / K20PRUSZKÓWUKS ULISSES PRUSZKÓWPOLPOLOK 
150  ZAWADZKI BARTOSZ  5km / M20WARSZAWAPOLPOLOKStudent 
151  ZUSZMAN ALBERT  10km / M20WARSZAWAPOLPOLOKStudent