Zawody obsługuje firma Datasport

Bieg SGH - edycja wirtualna
Warszawa, 25.10. - 15.11.2020


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Drużyna - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Puchar Uczelni - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Puchar Organizacji SGH - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 636
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje
1  ADAMCZYK ELŻBIETA 7
Pobierz
5km / K60WARSZAWAAMATORKA BIEGANIAOK 
2 ADAMKOWSKI KRZYSZTOF8
Pobierz
5km / M40CIECHANÓWOK 
3  ANDRULEWICZ MARCIN 9
Pobierz
5km / M20WARSAWOK 
4  ANTCZAK KINGA 10
Pobierz
5km / K20WARSZAWAOKStudent 
5 BADITSA KSENIA11
Pobierz
10km / K20WARSZAWAOKStudent 
6 BAJKOWSKI PAWEŁ12
Pobierz
10km / M30WARSZAWAOKAPSGH 
7  BAJOREK JACEK 508
Pobierz
5km / M40WYSZKÓWMARKOWI BIEGACZEOKAPSGH 
8  BALEWICZ WOJCIECH 13
Pobierz
10km / M40WARSZAWAOK 
9  BAŁABAN KAROLINA 14
Pobierz
10km / K40WARSZAWAUKS 48 MTOK 
10  BANASIAK MIROSŁAW 15
Pobierz
10km / M40WARSZAWAERICSSONOK 
11 BARAN MARLENA614
Pobierz
10km / K20WARSZAWAOKStudent 
12  BARANOWSKA MARTA 16
Pobierz
5km / K30WYSZKÓW/ LESZCZYDÓŁ NOWINYKLUB BIEGAJĄCYCH LEŚNIKÓWOK 
13  BARDADYN MICHAŁ 17
Pobierz
5km / M30WARSZAWAZABIEGANIDOBROWOLSCYOK 
14  BARGŁOWSKI KAMIL 608
Pobierz
5km / M16BIAŁYSTOKOK 
15  BARSZCZ ALEKSANDRA 801
Pobierz
5km / K20WARSZAWAOKStudent 
16  BARTOSIAK BEATA 19
Pobierz
10km / K40WARSZAWAUKS 48 MTOK 
17  BATOR ZBIGNIEW 20
Pobierz
5km / M60WARSZAWAPOLSKIE SIECII ELEKTROENERGETYCZNEOK 
18  BEDNARSKA JOLANTA 503
Pobierz
5km / K30TARNOBRZEGOK 
19  BERĘSEWICZ MACIEJ 701
Pobierz
5km / M20WARSZAWAOKStudent 
20  BIAŁEK BARTŁOMIEJ 703
Pobierz
5km / M20WARSZAWAESGIESZKOWE ZIOMKIOKStudent 
21 ZAWODNIK ANONIMOWY72310km / M20 OK 
22 BIAŁEK MONIKA42
Pobierz
5km / K20TŁUSZCZOK 
23  BIELEC BARTŁOMIEJ 523
Pobierz
5km / M30WARSZAWADRUŻYNA BEOK 
24  BIELEC KRZYSZTOF 504
Pobierz
5km / M60WARSZAWAOK 
25 BIELEC KUBA101
Pobierz
5km / M40WARSZAWADRUŻYNA BEOK 
26 BIELECKI ARKADIUSZ704
Pobierz
10km / M30WARSZAWA-OK 
27 BIENIEK WOJCIECH705
Pobierz
10km / M30WARSZAWATRENER24.COM.PLOKAPSGH 
28  BIEŃKOWSKI CARLO 26
Pobierz
10km / M20WARSZAWAOK 
29  BINKIEWICZ PIOTR 558
Pobierz
5km / M20BŁĘDÓWOKStudent APSGH 
30  BITOWSKI HUBERT 27
Pobierz
5km / M40JÓZEFOSŁAWOK 
31  BŁASZCZYK ANNA 28
Pobierz
5km / K20TOMASZÓW MAZOWIECKICEMS CLUBOKStudent 
32  BŁESZNOWSKA-KORNIŁOWICZ KATARZYNA 29
Pobierz
5km / K50WARSZAWAOK 
33 BOGDANOWICZ DOMINIK30
Pobierz
10km / M20WARSZAWAAZS AWF WARSZAWAOKStudent 
34  BOGUCKA MARTA 31
Pobierz
10km / K30WARSZAWAOK 
35  BOMBA TOMEK 32
Pobierz
10km / M20WARSZAWABOMBA TEAMOK 
36 BONECKI MARIUSZ326
Pobierz
10km / M40LEGIONOWOOK 
37  BORZYM-GRZESIK KATARZYNA 33
Pobierz
10km / K30WARSZAWAOKAPSGH 
38 BRANCZEWSKI MATEUSZ34
Pobierz
10km / M30IŁOWO OSADAOK 
39BRUNO WYKROTKA35
Pobierz
10km / WARSZAWANATURAVENAOK 
40 ZAWODNIK ANONIMOWY3610km / K20 OKAPSGH 
41  BRZOSKA MAŁGORZATA 706
Pobierz
10km / K40WARSZAWABRACTWO BIEGOWE BGKOK 
42  BUBEL ROBERT 38
Pobierz
10km / M30WARSZAWA#ZALINIAMETYTEAMOK 
43 BUCZYŃSKI JERZY39
Pobierz
5km / M30KRĘCZKIOK 
44  BUJALSKI KONRAD 41
Pobierz
5km / M20KOSÓW LACKIFARMACJA TARCHOMINOKStudent 
45  BUKOWSKI JANUSZ 77
Pobierz
5km / M60WARSZAWASTOWARZYSZENIE DAĆ SIEBIE INNYMOK 
46  BULZACKI MICHAŁ 43
Pobierz
10km / M30WARSZAWAOK 
47 BURBITSKAYA ALINA44
Pobierz
10km / K20WARSZAWAOKStudent 
48  BURDACH DARIUSZ 45
Pobierz
5km / M40WARSZAWAJACK TEAMOK 
49  BURYTA MAREK 46
Pobierz
10km / M20SZCZECINOK 
50  CABAŃSKA MONIKA 47
Pobierz
5km / K40WARSZAWAOK 
51  CEWIŃSKA IDA 48
Pobierz
5km / K20WARSZAWATRIMASTERSOK 
52  CHARLEJ IRENEUSZ 49
Pobierz
10km / M40MIERZYNWIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEOK 
53  CHIRUME ZVIKOMBORERO 50
Pobierz
5km / M20RZESZOWOK 
54  CHMIEL ANNA 51
Pobierz
5km / K30ZIELONKAOK 
55 CHMIELEWSKA MONIKA587
Pobierz
5km / K20STANISŁAWÓW DRUGIMORISTEAMOK 
56  CHRUŚCIEL ARKADIUSZ 52
Pobierz
5km / M20WARSZAWAOKStudent 
57  CHRUŚCIEL DARIUSZ 53
Pobierz
5km / M40WARSZAWAOK 
58  CHRZĄSZCZ KRYSTYNA 576
Pobierz
5km / K30TOMASZÓW MAZOWIECKIOK 
59  CHUDZIAK ADAM 54
Pobierz
5km / M20WARSZAWAOKAPSGH 
60  CHUDZIK EWA 55
Pobierz
5km / K30RÓŻANKAWARSAW RUN CLUBOK 
61 CIESIELSKA WIKTORIA602
Pobierz
5km / K20SZCZĘSNAOK 
62  CIESZKOWSKA SANDRA 56
Pobierz
10km / K20WARSZAWAOKStudent 
63  CIEŚLAK ANETA 57
Pobierz
5km / K20ROZALINOK 
64  CIEŚLAK MICHAŁ 58
Pobierz
5km / M30ROZALINOK 
65 CIĘSZCZYK SANDRA59
Pobierz
5km / K20WARSZAWAOKStudent 
66 CISZAK TOMASZ575
Pobierz
10km / M40WARSZAWAOKAPSGH 
67  CWALINA MARTA 60
Pobierz
5km / K20WARSZAWAOK 
68  CYBULSKA ANNA 61
Pobierz
10km / K40WARSZAWAVEGE RUNNERSOK 
69  CZAJKA JAROSŁAW 37
Pobierz
10km / M20DĘBOWCEKUSTOSZ RUNNERSOKStudent 
70 CZAJKOWSKA ALEKSANDRA25
Pobierz
10km / K40OPOLEOK 
71  CZAJKOWSKA MARTYNA 535
Pobierz
5km / K20OPOLE-OK 
72  CZAJKOWSKI GRZEGORZ 578
Pobierz
5km / M40OPOLEOK 
73  CZAPRACKA PAULINA 64
Pobierz
5km / K20LEGNICAAMATORKA BIEGANIAOKStudent 
74  CZECH KASIA 65
Pobierz
10km / K20PISZCZACOKStudent 
75  CZEKAŃSKI MACIEJ 66
Pobierz
5km / M30WARSZAWAARKADIUSZ GARDZIELEWSKI RUNNING TEAMOK 
76  CZERNECKA BARBARA 67
Pobierz
5km / K20WARSZAWAOKStudent