Zawody obsługuje firma Datasport

Bieg SGH - Biegi dziecięce edycja wirtualna
Cały Świat, 25.10. - 15.11.2020


Liczba zawodników : 61
Liczba opłaconych zawodników: 43
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono
1 BANASIAK BARBARA10
Pobierz
D812 / WARSZAWAEUROPEJSKA SZKOŁA PRZYSZŁOŚCIOK 
2 BANASIAK MACIEJ11
Pobierz
C13 / WARSZAWAEUROPEJSKA SZKOŁA PRZYSZŁOŚCIOK 
3 BRUNO WYKROTKA12
Pobierz
C13 / WARSZAWANLO 81 SGHOK 
4  CWIL JAKUB 13
Pobierz
C13 / WARSZAWAOK 
5 DOBROWOLSKA OLIWIA14
Pobierz
D812 / WARSZAWATYSIACZKOWIE:)OK 
6  DZIDA BARBARA 15
Pobierz
C812 / WARSZAWATEAM ZABIEGANEDNIOK 
7 FATTAL ADAM C812 / WARSZAWA  
8 FURTAK KATARZYNA16
Pobierz
D812 / WARSZAWAOK 
9 GABRYŚ KAROLINA17
Pobierz
D812 / WARSZAWABABECZKANDYOK 
10 HALAT ADAM18
Pobierz
C812 / WARSZAWAPOSMAKUJ RUN TEAMOK 
11 HALAT ALEKSANDER19
Pobierz
C13 / WARSZAWAPOSMAKUJ RUN TEAMOK 
12 IGNACZAK BEATA20
Pobierz
C812 / WARSZAWAOK 
13 IGNACZAK STANISŁAW21
Pobierz
C812 / WARSZAWAOK 
14  JEDYŃSKI DAMIAN  C13 / WARSZAWA  
15  KABAT POLA 22
Pobierz
D812 / WARSZAWA-OK 
16 KACPER PĄCZKA23
Pobierz
C13 / WARSZAWAOK 
17  KARIOZEN JACEK 24
Pobierz
C812 / WARSZAWADUKLANOWSKI TEAMOK 
18  KINGA TOPCZEWSKA 25
Pobierz
D812 / WARSZAWASSP NR 10 OSTROBRAMSKA, WARSZAWAOK 
19  KOWALIK GABRIEL 48
Pobierz
D812 / WARSZAWAKLUB JUDO LEMUROK 
20  KOWALIK KATARZYNA  C812 / WARSZAWAKLUB JUDO LEMUR  
21 KOZERSKA ANTONINA26
Pobierz
D812 / WARSZAWAOK 
22 KOZERSKA WERONIKA27
Pobierz
D812 / WARSZAWAUKS ŻOLIBORZOK 
23  KREKORA OSCAR 28
Pobierz
C812 / WARSZAWAGROCHÓW RZĄDZIOK 
24 KRUPINIEWICZ MARTYNA29
Pobierz
D812 / LEGIONOWOOK 
25 KRYSIUK OLAF30
Pobierz
C13 / WARSZAWATYSIACZKOWIE:)OK 
26 KULIBERDA ANNA31
Pobierz
D13 / WARSZAWAOK 
27  KULIBERDA DARIUSZ  D13 / WARSZAWA  
28  LORENC MARIA 51
Pobierz
D812 / WARSZAWAPULPA TEAMOK 
29  LORENC ZUZANNA 52
Pobierz
D812 / WARSZAWAPULPA TEAMOK 
30  LUTOMIRSKA ASIA 32
Pobierz
D812 / ŁOMIANKIUKS ORZEŁKIOK 
31  ŁAKOMSKA MAGDALENA  D13 / WARSZAWAAKL  
32 MAKOWSKI MATEUSZ33
Pobierz
C13 / WARSZAWA-OK 
33 MARKOWSKA ZUZANNA34
Pobierz
D812 / PRUSZKÓWOK 
34  OLEJNIK FILIP  C812 / ŁOMIANKIUKS FILIPIDES/LEKKA ZABAWA AZS AWF  
35  OLEJNIK MIKOŁAJ  C13 / ŁOMIANKIUKS FILIPIDES/RUN OLEY  
36  PIĄTKOWSKA OLIWIA 35
Pobierz
D13 / WARSZAWAAZS-AWF WARSZAWAOK 
37  PIĄTKOWSKA OLIWIA  D13 / WARSZAWAAZS-AWF WARSZAWA  
38  PODSIADLIK JAKUB 49
Pobierz
C812 / OTWOCKOK 
39 ROSZCZYK MARTYNA D812 / WARSZAWANAPRZÓD MŁOCINY  
40 RÓŻAŃSKA MAGDALENA36
Pobierz
C812 / WARSZAWAOK 
41  SAJDAK ROBERT 37
Pobierz
D812 / LIMANOWAOK 
42  SAMOJEDEN KINGA 38
Pobierz
D812 / WARSZAWAOK 
43  SAMUL JAN 39
Pobierz
C812 / WARSZAWAUKS LA BASKET WARSZAWAOK 
44 SIDELNIK JAN40
Pobierz
C13 / WARSZAWAAZS-AWF WARSZAWAOK 
45 STAŃCZUK JAN C13 / KOBYŁKA  
46  SZARMACH ZOFIA 41
Pobierz
D812 / CIECHANÓWOK 
47  SZCZEPAŃSKI PATRYK  C812 / KRAKÓW  
48  ŚCIBOR KATARZYNA 42
Pobierz
C812 / WARSZAWAOK 
49 ŚCIBOR MAX C812 / WARSZAWA  
50  TARCZOŃ EWELINA  D812 / WARSZAWARODZINA JANUSZKÓW  
51  TYMICKA POLA 43
Pobierz
D13 / LEGIONOWOAZS-AWF WARSZAWAOK 
52 TYSZKA DOROTA44
Pobierz
D812 / WARSZAWAOK 
53 TYSZKA DOROTA D812 / WARSZAWA  
54  WALKIEWICZ BARTŁOMIEJ 45
Pobierz
D812 / WISŁAOK 
55 WŁODARCZYK LENA46
Pobierz
D13 / WARSZAWASSP NR 10 OSTROBRAMSKA, WARSZAWAOK 
56  WROBLEWSKI PIOTR 47
Pobierz
C812 / WARSZAWASSP NR 10 OSTROBRAMSKA, WARSZAWAOK 
57 ZIEMIŃSKA AMELIA50
Pobierz
D13 / WARSZAWASSP NR 10 OSTROBRAMSKA, WARSZAWAOK 
58 ŻMUDA JAN C812 / WARSZAWASTO NR 1  
59 ŻMUDA ŻMUDA C812 / WARSZAWADELTA WARSZAWA  
60 ŻOŁĄDEK ADAM C812 / PIASTÓW  
61 ŻOŁĄDEK ADRIANNA D812 / PIASTÓW