Zawody obsługuje firma Datasport

XXI Toyota Półmaraton Wałbrzych
Wałbrzych, 23 sierpnia 2020 r.


Drużyny zakładowe Faurecia - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 811
Liczba opłaconych zawodników: 496
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje
1  ABRAMIK TOMEK  21km / M40DZIERŻONIÓWBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA  
2  ADAMCZYK FILIP  21km / M18WAŁBRZYCHOK 
3  ADAMKIEWICZ RAFAŁ  21km / M40WROCŁAW  
4 ADAMSKA JOANNA 21km / K40WAŁBRZYCHKAT CROSS WAŁBRZYCHOK 
5 ADAMSKI ROBERT 21km / M40WAŁBRZYCHOK 
6 ALTHEIM PAWEŁ 21km / M30MIEROSZÓWMIERO DZIKI  
7 AMBROSIEWICZ HENRYK 21km / M70JELENIA GORABIEGAMPOZDROWIEPL.OK 
8 ANDRZEJCZUK KAMIL 21km / M18DOBROSZYCEOK 
9  ANDRZEJEWSKI MARIUSZ  10km / M40ŚWIEBODZICETEMMPO WAŁBRZYCHOKToyota 
10  ARCISZEWSKI MARCIN  21km / M40WAŁBRZYCHSUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWEOK 
11  BABIARZ PIOTR  21km / M40WITOSZÓW DOLNYOK 
12  BALA WITOLD  21km / M65ŻMIGRÓDKB SUKCES ŻMIGRÓDOK 
13  BALCEREK EWA  21km / K40ŚWIDNICABIEGOWA ŚWIDNICA  
14  BALICKI PIOTR  21km / M40OLEŚNICAPENNY GONDEK TEAM OLEŚNICA  
15  BANASIK ANNA  21km / K40BIELSKO-BIAŁA  
16  BANAŚ MICHAŁ  21km / M30WROCŁAWIPA WROCŁAW  
17  BAŃKOWSKI MAREK  21km / M40KĄTY WROCŁAWSKIEOK 
18  BARANIECKI BOGUSŁAW  21km / M30WROCŁAWOK 
19  BARAŃSKI ANDRZEJ  21km / M60CZERNICAPRO RUN WROCŁAW  
20  BARCICKI TOMASZ  21km / M40LEGNICAOK 
21  BARCZAK STANISŁAWA  10km / K50WITKÓWWODOCIĄGI WAŁBRZYCH  
22  BARON WOJCIECH  10km / M40WROCŁAWNIEZRZESZONYOK 
23  BAROWICZ ZBIGNIEW  21km / M40WROCŁAWMARATON45PLUS  
24  BASIŃSKI KRZYSZTOF  10km / M40OŁAWASUROKToyota 
25  BASIS BARTOSZ  21km / M30ŚWIDNICAŚLĘZAK TEAMOK 
26  BEJMERT DANIEL  21km / M40CIESZÓWSPORTFUEL.PLOK 
27  BERBECKA KAROLINA  21km / K30MIRSKOK 
28  BERINI MARCIN  21km / M40NYSAOK 
29  BERNAT ARKADIUSZ  21km / M40ŚWIDNICABIEGOWA ŚWIDNICA  
30  BERNAT KATARZYNA  21km / K50ŚWIDNICABIEGOWA ŚWIDNICA  
31  BERNAT MARCIN  21km / M18ŚWIDNICABIEGOWA ŚWIDNICA  
32  BERNATEK MARCIN  21km / M40STRZEGOMSTRZEGOMSKA DWUNASTKAOK 
33  BIALIK JĘDRZEJ  21km / M30NYSAOK 
34  BIAŁOŃ KAZIMIERZ  21km / M65WAŁBRZYCHOK 
35  BIDZIŃSKI PIOTR  21km / M30LUBINRUN4FUN  
36  BIELAWNY MARIUSZ  21km / M60WAŁBRZYCH MPSZ 
37  BIELEC MILENA  10km / K40WAŁBRZYCHOK 
38  BIELIK PAWEŁ  21km / M30MYSŁOWICERUN4FUN KATOWICE  
39 BIELSKA ALINA 21km / K18WROCLAWS-TYRANIOK 
40  BIELSKA TETIANA  21km / K40WROCŁAWS-TYRANIOK 
41  BIEŃKOWSKA MAŁGORZATA  21km / K40WAŁBRZYCHOK 
42 BISKUP PAULINA 21km / K18WAŁBRZYCHBRAK  
43  BŁASZKIEWICZ TOMASZ  21km / M40WAŁBRZYCHTEMMPO WAŁBRZYCHOKToyota 
44  BOCHNAK MIROSŁAW  21km / M40PRZEMKÓWABY DO METY - PRZEMKÓWOK 
45  BOCZKOWSKA MARZENA  21km / K30LEWIN BRZESKISTAN UMYSŁU LEWIN BIEGAOK 
46  BOGUCKI FRANCISZEK  21km / M60WROCŁAWOK 
47  BOGUCKI WOJCIECH  21km / M40WAŁBRZYCH  
48  BOGULAK MAREK  21km / M40WAŁBRZYCHPREDATORS WAŁBRZYCHOK 
49  BONCZAROWSKI SEBASTIAN  21km / M40TRZEBNICAELMAR RUN TEAM  
50  BORA ANDRZEJ  21km / M70WROCLAWWKB PIAST WROCLAWOK 
51  BORATYŃSKI ŁUKASZ  21km / M40GAĆPOPAPRANIEC Z GAĆ  
52  BORKOWSKA BOŻENA  21km / K50WARSZAWAOK 
53  BORKOWSKI BOGDAN  21km / M40LEŚNABE ACTIVE LEŚNA  
54  BORKOWSKI PAWEŁ  21km / M30SZCZAWNO-ZDRÓJ  
55  BOROWIAK ALLAN  21km / M40ŚWIEBODZICETEMMPO WAŁBRZYCHOKToyota 
56  BOROWIAK MAŁGORZATA  21km / K40ŚWIEBODZICESANTANDER RUNNERS TEAMOK 
57  BOROWIEC KRZYSZTOF  21km / M50GŁUSZYCATEMMPO WAŁBRZYCHOKToyota 
58  BORUŃ MARCIN  21km / M40WAŁBRZYCHTEMMPO WAŁBRZYCHOKToyota 
59  BOTOR PAWEŁ  21km / M30WROCŁAWOK 
60  BRANDENBURG JÓZEF  21km / M65DOPIEWOSIM DOPIEWOOK 
61  BRYCKA ANNA  21km / K30SADKÓWSPORTOWY UMYSŁ  
62 BRYKOWSKA PAULINA 10km / K30WROCŁAWADA TEAM  
63  BRZEZIŃSKI BOLESŁAW  21km / M70CZERWIEŃSKBRACTWO BIEGACZYOK 
64  BUCZEK GABRIELA  21km / K40SWIERKIUKS LUDWIKOWICEOK 
65  BUJAK KATARZYNA  21km / K30BOGUSZÓW-GORCEGRUPA BIEGOWA DZIKOWIECOK 
66  BURAWSKI PIOTR  10km / M40OLEŚNICADĄBROWSKI TEAM  
67  BURDA PIOTR  21km / M40MILIKOWICEOK 
68  BURMAS DARIUSZ  10km / M50BOLESŁAWIECMAKOŚ TEAMOK 
69  BUSZ ARTUR  10km / M30MIEROSZÓWTEMMPO WAŁBRZYCHOKToyota 
70  BUSZ MONIKA  10km / K40MIEROSZÓWGRUPA BIEGOWA MIEROSZÓWOK 
71  BUTRYN BOGUMIŁ  21km / M40WROCŁAWB-TEAMOK 
72  BUTRYN DOROTA  10km / K40WROCŁAWB-TEAMOK 
73  BYRCZEK PIOTR  21km / M40ŚWIEBODZICEOK 
74  CABAN RAFAŁ  21km / M40OLEŚNICAUKS LUDWIKOWICEOK 
75  CECHNICKI KAMIL  10km / M30WAŁBRZYCHTEMMPO WAŁBRZYCHOKToyota 
76  CEDZIDŁO PAWEŁ  21km / M40LUBAWKAOK 
77  CHMIELOWSKA ALICJA  10km / K30WALBRZYCHOK 
78  CHOMIK TADEUSZ  21km / M50WAŁBRZYCHTEMMPO WAŁBRZYCHOKToyota 
79  CHRAPCZYŃSKI KRYSTIAN  21km / M40BOGUSZÓW-GORCEGRUPA BIEGOWA TRISTONE WAŁBRZYCHOK 
80  CHUDY BARTEK  21km / M18GOSTYŃPARKRUN GOSTYŃ  
81  CHWALIK PAWEL  21km / M40WROCLAWOK 
82  CHWALIK PIOTR  21km / M65ŻARYOK 
83  CHWIŁKA MARIUSZ  21km / M40WALBRZYCHKLUB BIEGACZY JYSKOK 
84  CIĄGŁO GRZEGORZ  10km / M40BOGUSZÓW-GORCE  
85  CICHOŃ PIOTR  21km / M40BIELAWABIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAOK 
86  CICHOWLAS RAFAŁ  21km / M40PĘPOWOCICHO.W.LAS BIEGNIEOK 
87  CIECIELĄG MICHAŁ  21km / M18WAŁBRZYCHOK 
88 CIEPLICKI KAMIL 21km / M30BORÓWNOOK 
89  CIEŚLA ANNA MARIA  21km / K30WAŁBRZYCHOK 
90  CIEŚLA GRZEGORZ  21km / M18WAŁBRZYCHEXPERTPROOK 
91  CIEŚLA JAROSŁAW  21km / M50WAŁBRZYCHEXPERTPROOK 
92  CIUPAK RAFAŁ  21km / M40SMOLNIKBE ACTIVE LEŚNAOK 
93  CUKIER ANDRZEJ  10km / M40KAMIENNA GÓRASP-1 KAMIENNA GÓRA  
94  CYBULSKA URSZULA  10km / K40WAŁBRZYCHPREDATORS WAŁBRZYCHOK 
95  CYWIŃSKA VANESSA  10km / K18WAŁBRZYCHGŁODNI ŻYCIA  
96  CYWIŃSKI ŁUKASZ  10km / M18WAŁBRZYCHGŁODNI ŻYCIA  
97  CZAJ KAROL  21km / M30SZCZAWNO-ZDRÓJ  
98  CZAJKA ANETTA  10km / K40STRUGAKAT CROSS WAŁBRZYCHOK 
99  CZAJKA DARIUSZ  10km / M50STRUGAKAT CROSS WAŁBRZYCHOK 
100  CZARNECKI GRZEGORZ  21km / M40ŁÓDŹOK 
101  CZARNOTA DARIUSZ  21km / M30WYSOKA (GM. KOBIERZYCE)WABCO RUNNERS  
102  CZECHOWSKI JERZY  21km / M70WARSZAWAMZA WARSZAWAOK 
103  CZEKALIK ARKADIUSZ  21km / M18SIERADZRAJSPORT ACTIVEOK 
104  CZOSNEK TOMASZ  21km / M30KRAKÓW  
105  CZUPRYN BOGUSŁAWA  10km / K50WAŁBRZYCHBRAK  
106 CZUPRYN MARTYNA 10km / K18WAŁBRZYCHBRAK  
107  CZWAKIEL MARCIN  21km / M30WROCŁAWGEPARDY PALESTRY