Zawody obsługuje firma Datasport

Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych Legnica
Legnica, 01 marca 2020 r.


Liczba zawodników : 294
Odebrało numery: 237

Liczba opłaconych zawodników: 222
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Koszulka Odebrał
numer
1  ADAMCZAK ARTUR 775km / M49KOŚCIELECOKOK 
2  ANIOŁ MARCIN 1485km / M35LEGNICAOKOK 
3  BAKALARZ-KONSEWICZ SYLWIA 385km / K49CHOJNÓWROZBIEGANI CHOJNÓWOKOK 
4 BALCEWICZ MARIUSZ2385km / M65LEGNICABBL LEGNICA  
5  BALCEWICZ MARIUSZ  5km / M65LEGNICABBL LEGNICA OK  
6  BALKIEWICZ HENRYK 665km / M65LEGNICALEGNICAOKOK 
7 BANIEWSKA LILIANA 5km / K49LEGNICKIE POLE OK  
8 BARANOWSKA MAGDALENA2001963 / K30LEGNICAOKOK  
9 BARCHAN SYLWIA1991963 / K30TRZEBNICALEGNICKA GRUPA GŁUCHYCHOKOK 
10 BARCZUK RAFAŁ365km / M49LUBINKGHM ZG RUNOKOK 
11 BARTOSIK MAREK 5km / M49GŁOGÓWKGHM ZG RUN OK  
12  BASZCZYJ ANNA 1645km / K35CHOJNÓWOKOK  
13 BEDNAREK MALGORZATA 5km / K50+LUBIESZÓWBEZ KLUBU OK  
14  BENDKOWSKI ANDRZEJ 545km / M49LEGNICAJANOSPORT TEAM LEGNICAOKOK 
15  BEREZOWSKA JOANNA 1885km / K49WROCŁAWOKOK 
16  BIK STANISŁAW 1745km / M65LUBINBIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTAOKOK 
17 BOBEK PRZEMYSŁAW2301963 / M30ŻAGAŃOKOK  
18 BOBROWICZ TOMASZ575km / M35CHOJNÓWOKOK 
19 BORKOWSKI PATRYK41963 / M20CHOJNÓWCHOJNOWSKA DRUŻYNA STRZELECKA  
20  BORODACZ-BIAŁOSKÓRSKI ARTUR 1501963 / M50LEGNICATWOJA STARAOKOK 
21  BORODACZ-BIAŁOSKÓRSKI PIOTR 2241963 / M30LEGNICATWOJA STARAOKOK 
22  BORODACZ JULIA 1771963 / K20LEGNICATWOJA STARAOKOK 
23 BRECHUŃ KAZIMIERZ2485km / M49LEGNICA  
24  BRUCHAL KRZYSZTOF 825km / M49CHOJNÓWROZBIEGANI CHOJNÓWOKOK 
25  BURDZANOWSKI JAROSŁAW 925km / M35LEGNICAOKOK 
26  BUTKIEWICZ KRZYSZTOF 1205km / M49SULECHÓWOKOK 
27 BZDEK HANIA11963 / K20LEGNICA  
28  BZDEK MARIA 2221963 / K20LEGNICABEZ KLUBUOKOK 
29  CECOT ŁUKASZ 515km / M35LEGNICABYLE DO METYOKOK 
30  CHARYTONOWICZ MACIEJ  5km / M35JAWORVULCAN JAWOR OK  
31  CHODOR ANNA 1925km / K49LEGNICAOKOK 
32  CHODOROWSKA MARTA 2311963 / K30RADWANICEOKOK 
33  CHREŚCIAK DOROTA 165km / K49ŚRODA ŚLĄSKAPROSZKÓW TEAMOKOK 
34  CIESIELSKA AGATA 195km / K49RZESZOTARYOKOK  
35  CIEŚLIK ADRIAN 455km / M35LEGNICAOKOK 
36  CUKROWSKI ANDRZEJ 1065km / M49ZŁOTORYJAZŁOTORYJAOKOK 
37 CYRANKOWSKA WERONIKA2455km / SNOWIDZA  
38 CYRANKOWSKA WERONIKA 5km / SNOWIDZA OK  
39  CYRANKOWSKI ANDRZEJ 615km / M49JAWOROKOK 
40  CZAJA ADRIAN 1235km / M49LUBINMSPORT TEAMOKOK 
41 CZEBIENIAK PATRYK 5km / M49LEGNICACUPRUM INVICTUS OK  
42 CZEBIENIAK PATRYK2475km / M49LEGNICACUPRUM INVICTUS  
43  CZERNICKA MONIKA 2181963 / K40LEGNICAOKOK