Zawody obsługuje firma Datasport

2. Półmaraton Górski Orzeł półmetek Ligi Biegów Górskich ATTIQ 2020-2021. - ODWOŁANE
Sokolec, 21 listopada 2020 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Liczba zawodników : 391
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje
1  ADAMSKI ADAM  22km / M50BIERUTÓWOK 
2  ADAMSKI PIOTR  22km / M40HIPOLITÓWPKBI TEAMOK 
3 ANNA BEYGA 22km / K30WOJNOWICEOK 
4  ARCISZEWSKI MARCIN  22km / M40WAŁBRZYCHSUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWEOK 
5  ARTUR LAWRENC  22km / M30NOWA SÓLMASATEAMOK 
6  AWENCKI ADAM  22km / M30GŁOGÓWOK 
7  BALWIERCZAK PIOTR  22km / M30WROCŁAWRATEMYTRAIL.COM TEAMOK 
8  BANASIUK MACIEJ  22km / M40WARSZAWAOK 
9  BARANOWSKI KAROL  22km / M30WROCLAWKACZMARSKI GROUP MTB TEAMOK 
10  BARTECKI TOMASZ  22km / M30WROCŁAWWYBIERZOK 
11 BASISTA WOJCIECH 22km / M20KLODZKOBRAKOK 
12  BĄK DANIEL  22km / M40WROCŁAWOK 
13 BEDNARCZYK EWELINA 22km / K30HOLENDRYOK 
14  BEDNARCZYK PAWEŁ  22km / M40BABKIPZU SPORT TEAMOK 
15  BIALIC GRZEGORZ  22km / M40BRZEZINKA ŚREDZKAOK 
16  BIECUSZEK TOMASZ  22km / M40NOWA RUDAAKTYWNA NOWA RUDAOKGmina 
17  BIELECKI SLAWOMIR  22km / M50KRAKÓWOK 
18  BILIŃSKI MAREK  22km / M30POZNAŃATRAKCYJNE TOWARZYSTWOOK 
19  BINEK MARIUSZ  22km / M40OSTRÓW WIELKOPOLSKIKS FABRYKA BIEGANIA OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
20  BISKUPSKI JAKUB  22km / M40WROCŁAWOK 
21  BŁONIARZ KAMIL  22km / M30WIELICZKASUPER TATAOK 
22  BONDROW KRZYSZTOF  22km / M20BOLESŁAWIEC23 ŚLĄSKI PUŁK ARTYLERIIOK 
23  BONIEC RADOSŁAW  22km / M20ŻARYOK 
24  BOROWIEC BARTEK  22km / M30WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWOK 
25  BOROWSKA-NAJDEREK PAULINA  22km / K40ROKIETNICAWLKP MOUNTAINS ULTRA/FREE RUNOK 
26  BRODA DOMINIK  22km / M30WROCŁAWPOSITIVE VIBRATIONOK 
27  BROJ ADRIAN  22km / M50ŹLINICEBROJ TEAM ŹLINICEOK 
28  BROJ MARCEL  22km / M20ŹLINICEBUFF TEAM POLANDOK 
29  BUGAJ ALAN  22km / M30CZARNY BÓR-OK 
30  BUKIEL DAWID  22km / M30WROCŁAWKACZMARSKI GROUP MTB TEAMOK 
31  BUŁAT RADOSŁAW  22km / M20WROCŁAWAPPLOVEROK 
32  CABAN RAFAŁ  22km / M40OLEŚNICAUKS LUDWIKOWICEOK 
33  CHABKO JACEK  22km / M50WROCŁAWWROCLAW MARATHON TEAMOK 
34  CHŁOPEK RAFAŁ  22km / M40JANKOW PRZYGODZKIELDORET DOLINY BARYCZYOK 
35  CHRESCIAK BARTOSZ  22km / M20WROCŁAWOK 
36  CHROMIK KRZYSZTOF  22km / M40WROCLAWOK 
37  CHRZĄSZCZ DAMIAN  22km / M30LUBINVEGERUNNERSOK 
38  CHWALISZ PAWEL  22km / M40WROCŁAWOK 
39  CICHOCKI ROBERT  22km / M40PSARSKIEBOSCH SERWIS OLSZEWSKIOK 
40 CIURASZKIEWICZ ANDRZEJ 22km / M40WROCŁAWOK 
41  CZAJKA BOGUMIŁ  22km / M50ŻARYOK 
42  CZAPIGA GRZEGORZ  22km / M30BORÓWBORECZEK TEAMOK 
43  CZERNIK BARBARA  22km / K30NOWOGRODZIECCROSS TRENING BOX BOLESŁAWIECOK 
44 CZERNIK PAWEŁ 22km / M30MILIKÓWCROSS TRENING BOX BOLESŁAWIECOK 
45  CZOCHARA MARTA  22km / K40OPOLEBIEGAMY DLA SIEBIEOK 
46  CZOCHARA ROBERT  22km / M40OPOLEBIEGAM DLA SIEBIEOK