Formularz systemu Datasport

Gladiator Junior
Bielawa, 12 czerwca 2021 r.


Liczba zawodników : 87
Liczba opłaconych zawodników: 80
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono
1 BARAN JAKUB S2 / WAŁBRZYCHMAD RUNNERS WAŁBRZYCHOK 
2 BIAŁEK ZUZANNA S3 / BIELAWAOK 
3 BOCHNIARZ MAKSYMILIAN S5 / JEDLINA-ZDRÓJDRINK TIMEOK 
4BUMBUL KLAUDIA S2 / WAŁBRZYCHDRINK TIME  
 Lubię tańczyć i śpiewać
5BUMBUL LENA S3 / WALBRZYCHDRINK TIME  
 Mam na imię Lena lubię piłkę nożną i sporty eksttamalne
6 BUTA RAFAŁ S5 / ŚWIDNICAOK 
7 CHMIEL PAWEŁ S5 / WAŁBRZYCHOK 
8 CHMIELEWSKI ANTONI S3 / WALBRZYCHOK 
9 CHMIELEWSKI FRANCISZEK S1 / WALBRZYCHOK 
10 CIĄDER MATEUSZ S2 / SIECHNICEMKS SIECHNICEOK 
11  ĆWIKOWSKA ZUZANNA  S3 / WROCŁAWBAJANA TEAM JUNIOROK 
12  DARMOCHWAŁA AMELIA  S1 / BIELAWAOK 
13  DAWYDOW GRZEGORZ  S2 / SIECHNICEOK 
14 DELALICZ DE LAVAL PATRYK S1 / BIELAWAOK 
15 DRZEWIECKI FILIP S5 / WAŁBRZYCHMAD RUNNERSOK 
16 DRZEWIECKI KUBA S2 / WAŁBRZYCHMAD RUNNERSOK 
17  DUL HONORATA  S1 / BIELAWAOK 
18  DUNIN-BARKOWSKI MAKSYMILIAN  S3 / ŻERNIKI WROCŁAWSKIEOK 
19 DYDUCH KUBA S1 / BIELAWAOK 
20  GĘBAROWSKA LAURA  S5 / ŚWIEBODZICEOK 
21 GIL BARTOSZ S3 / BIELAWA  
22  GŁOWACKA JOANNA  S2 / SIECHNICEMKS SIECHNICEOK 
23 GRAJETA DAWID S3 / WAŁBRZYCHOK 
24 GRAJETA FILIP S1 / WAŁBRZYCHOK 
25  GROBELNY SEBASTIAN  S4 / BIELAWASKT TIGEROK 
26 GRUDZIEŃ MAKSYMILIAN S4 / BIELAWAOK 
27 GRZESIAK MIŁOSZ S2 / STARE BOGACZOWICEAKTYWNY WAŁBRZYCHOK 
28 GRZESIAK TYMON S2 / STARE BOGACZOWICEAKTYWNY WAŁBRZYCHOK 
29  HENDZEL ANNA  S5 / OSTROSZOWICEOK 
30 HISZPAŃSKA NIKOLA S5 / GŁUSZYCA1978OK 
31  ILKÓW BARTEK  S3 / OLEŚNICAOK 
32 JANIK MIKOŁAJ S2 / DZIERŻONIÓWOK 
33 JANKOWSKI AMELIA S1 / WAŁBRZYCHPREDATORS WAŁBRZYCHOK 
34 JANKOWSKI K S4 / WAŁBRZYCHPREDATORS WAŁBRZYCH  
35 JANKOWSKI KONRAD S3 / WAŁBRZYCHPREDATORS WAŁBRZYCHOK 
36 JATKOWSKA JAGODA S4 / BIELAWAOK 
37 JERZYK MARTYNA S5 / GŁUSZYCAOK 
38 JĘDRZEJCZYK MONIKA S5 / GŁUSZYCAOK 
39 JĘDRZEJCZYK WIKTORIA S4 / GŁUSZYCAOK 
 I miejsce bieg Smerfusia Świdnica 2018 :)
40  KARLIŃSKI DOMINIK  S3 / BIELAWABIELAWIANKA BIELAWAOK 
41 KASPEREK FILIP S3 / WAŁBRZYCHGÓRNIK NOWE MIASTO WALBRZYCHOK 
42 KOSEWSKA JULIE S4 / BIELAWAOK 
43  KOSOWICZ ZUZANNA  S5 / BOGATYNIAOK 
44  KOWALCZYK LENA  S4 / BIELAWAPIĘKNI I ZDROWIOK 
45 KOZŁOWSKA FAUSTYNA S5 / BIELAWAOK 
46 KOZŁOWSKI DAWID S1 / BIELAWAOK 
47  KRYSZCZUK ARTUR  S4 / SOBÓTKARODZINAOK 
48 KUJAWA ZOSIA S2 / SIECHNICEMKS SIECHNICEOK 
49  ŁABĘDZKA ALEKSANDRA  S1 / BIELAWAOK 
50 MAKUCH ERYK S1 / BOGUSZÓW-GORCEUKN MELAFIR CZARNY BÓR  
51MANIAK ALAN S4 / DZIERŻONIÓWSKT TIGEROK 
52  NAJDEK NINA  S5 / BIELAWAOK 
53  NOGAWKA FILIP  S3 / ŚWIEBODZICEOK 
54  OLSZAK ANTONINA  S5 / KAMIENNAGÓRAKS SZORTYOK 
55 PAWLUS-SOCINSKI KONRAD S4 / BIELAWAPIĘKNI I ZDROWIOK 
56  PIĄTKOWSKI STEFAN  S2 / WAŁBRZYCHOK 
57 QANNITA AMANI S2 / DZIERŻONIÓWOK 
58 QANNITA MOIN S4 / DZIERŻONIÓWOK 
59  RASZEWSKI HUBERT  S3 / BIELAWAOK 
60  RELISZKA DAMIAN  S4 / RADWANICEMKS SIECHNICEOK 
61 REMISZEWSKI KACPER S5 / DZIERŻONIÓWOK 
62  RUDZKI BORYS  S4 / DZIERŻONIÓWOK 
63 RYBAK HUBERT S4 / DUSZNIKI-ZDRÓJOK 
64 SKROBISZ ALAN S5 / SIECHNICEOK 
65SMOLIŃSKI KUBA S3 / BIELAWAGLADIATOROK 
66 STANASIUK FILIP S1 / PIESZYCESKT TIGEROK 
67 STANASIUK MILOSZ S1 / PIESZYCESKT TIGEROK 
68 SZUSTAK FRANEK S2 / ŚWIDNICADRINK TIME  
69 TEODORCZYK JULIA S5 / GŁUSZYCADRINK TIMEOK 
70 TEODORCZYK MIKOŁAJ S2 / GŁUSZYCADRINK TIMEOK 
71 TRZASKA SZYMON S4 / PISARZOWICEOK 
72 TRZECIAK LAURA S3 / MYŚLISZÓW  
73 TUREK WIKTOR S2 / ŚWIDNICAOK 
74  WĘGRZYN SEBASTIAN  S3 / PIŁAWA DOLNAOK 
75  WILK BŁAŻEJ  S4 / BIELAWAIRON BULLSOK 
76 WIŚNIEWSKA MARIA S2 / WROCŁAWBAJANA TEAM JUNIOROK 
77 WIŚNIEWSKA MATYLDA S3 / WROCŁAWBAJANA TEAM JUNIOROK 
78  WIŚNIEWSKI SZYMON  S5 / ŚWIDNICASP WITOSZÓW DOLNYOK 
79WOLF MIKOŁAJ S3 / BIELAWAGLADIATOROK 
80  WOŹNIAK HANNA  S1 / BIELAWAOK 
81  WOŹNIAK RADOSŁAW  S3 / BIELAWAOK 
82  ZAKRZEWSKI ROBERT  S5 / BIELAWAOK 
83 ZAWADZKA LENA S3 / SIECHNICEMKS SIECHNICEOK 
84 ZAWADZKA MARCELINA S2 / SIECHNICEMKS SIECHNICEOK 
85  ZDOLSKI FILIP  S4 / BIELAWAOK 
86  ZIENIEWICZ KAMILA  S3 / BIELAWASZKOŁA EKOLOGICZNA NR.7 BIELAWAOK 
87  ZIEWIEC MARCEL  S3 / GROBLICEMKS SIECHNICEOK