Zawody obsługuje firma Datasport

9. Górski Bieg Niepodległości - ODWOŁANE
Świerki, 11 listopada 2020 r.


Liczba zawodników : 409
Liczba opłaconych zawodników: 296
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono
1  ADAMOWICZ WŁODZIMIERZ  10km / M30POZNAŃOK 
2 ZAWODNIK ANONIMOWY 10km / M30   
3 ZAWODNIK ANONIMOWY 10km / K40 ŚWO  
4  BALICKI PIOTR  10km / M40OLEŚNICAPENNY GONDEK TEAM OLEŚNICAOK 
5 ZAWODNIK ANONIMOWY 10km / M40 NSZZ SOLIDARNOŚĆ VOLKSWAGEN MOTOR POLSKA  
6  BANAŚ ROBERT  10km / M30NOWA RUDAAKTYWNA NOWA RUDAOK 
7  BARAŃSKA AGNIESZKA  10km / K30POPIELÓWOK 
8  BARTOSIEWICZ ADAM  10km / M40GRYFINOEOL RUNNING TEAMOK 
9  BARTOSIK KRZYSZTOF  10km / M40BOGATYNIAOK 
10 BEDNARCZYK EWELINA 10km / K30HOLENDRYOK 
11  BEDNAREK SEBASTIAN  10km / M30NOWA RUDAOK 
12  BEKACZ STANISŁAW  10km / M55WIŃSKOSTART ŚCINAWAOK 
13  BEMBENEK KAROL  10km / M30ZDUŃSKA WOLAOK 
14  BEREŚNIEWICZ MICHAŁ  10km / M30ŚWIDNICABIEGOWA ŚWIDNICA  
15  BEREŚNIEWICZ MICHAŁ  10km / M30ŚWIDNICABIEGOWA ŚWIDNICAOK 
16  BIECUSZEK TOMASZ  10km / M40NOWA RUDAAKTYWNA NOWA RUDAOK 
17  BIELAWSKI JAN  10km / M55ŚCINAWASTART ŚCINAWAOK 
18 BIŃCZYK DARIUSZ 10km / M30CZĘSTOCHOWAKABEX PODKOWA JANÓWOK 
19  BLAŹNIAK IGOR  10km / M16NOWA RUDA SŁUPIECAKTYWNA NOWA RUDAOK 
20 BŁASZCZYK JERZY 10km / M60ZĄBKOWICE SLĄSKIEZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSZTEINOK 
21  BŁAUCIAK MACIEJ  10km / M16ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEIN  
22  BOGDAŁ JACEK  10km / M40WROCŁAWŻERZUSZYCEOK 
23  BOMBA ZYGMUNT  10km / M65ZŁOTY STOKAMATOROK 
24  BONIEC RADOSŁAW  10km / M20ŻARYOK 
25  BORECKI PIOTR  10km / M30NOWA RUDACZAJKERSIOK 
26  BOROWSKA KAROLINA  10km / K30LUBINKGHM ZG RUNOK 
27 ZAWODNIK ANONIMOWY 10km / K30 PRO-RUN WROCŁAW  
28 ZAWODNIK ANONIMOWY 10km / M40 KB ZDYSZAAANI CHOCIANÓW  
29 ZAWODNIK ANONIMOWY 10km / K30 KB ZDYSZAAANI CHOCIANÓW  
30 ZAWODNIK ANONIMOWY 10km / M30 POSITIVE VIBRATION  
31  BROJ MARCEL  10km / M20ŹLINICEBUFF TEAM POLANDOK 
32  BRYDL PAVEL  10km / M40TRUTNOVMUAY RUNNING TEAM  
33  BYKOWSKA WERONIKA  10km / K16ŚCINAWKA ŚREDNIAAKTYWNA NOWA RUDA  
34 BYKOWSKI MAREK 10km / M20ŚCINAWKA ŚREDNIAAKTYWNA NOWA RUDA  
35  CABAN RAFAŁ  10km / M40OLEŚNICAUKS LUDWIKOWICEOK 
36  CEPIELIK WOJCIECH  10km / M30PUSTELNIKAKTYWNA GMINA MARCISZÓW  
37  CHORZĘPA WIOLETA  10km / K30PRZYGÓRZEAKTYWNA NOWA RUDAOK 
38  CHRZĄSZCZ MARIUSZ  10km / M40MIROSZOWICEOK 
39  CICHOCKA MAŁGORZATA  10km / K30LUBIN  
40 ZAWODNIK ANONIMOWY 10km / K20   
41 CIURASZKIEWICZ ANDRZEJ 10km / M40WROCŁAWOK 
42  CYLICH PAWEŁ  10km / M40WAKEFIELDAKA DJ NIUTONOK 
43  CZAJKOWSKI STANISŁAW  10km / M70JELCZ-LASKOWICEKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEOK 
44  CZERWIŃSKA KATARZYNA  10km / K30WARSZAWA