Zawody obsługuje firma Datasport

12. Cieszyński FORTUNA Bieg
Cieszyn, 25 kwietnia 2021 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Liczba zawodników : 374
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono
1  ADAMKOVA PETRA 2110km / K16ČESKÝ TEŠÍNBĚŽECKÁ SKUPINA V ČESKÉM TĚŠÍNĚOK 
2 BAJCAR BEATA38610km / K40CHYBIEKOBIETY NA 5 +OK 
3  BAJTEK ROSTISLAV 4010km / M30ČESKÝ TĚŠÍNBĚŽECKÁ SKUPINA V ČESKÉM TĚŠÍNĚOK 
4  BARSKI RAFAŁ 8710km / M40MYSŁOWICEOK 
5  BENESZ MILAN 7610km / M40ČESKÝ TEŠÍNBĚŽECKÁ SKUPINA V ČESKÉM TĚŠÍNĚOK 
6  BENESZOVÁ ALENA 7510km / K30ČESKÝ TĚŠÍNBĚŽECKÁ SKUPINA V ČESKÉM TĚŠÍNĚOK 
7  BEŇOVÁ LUCIE 32710km / K30TŘINECMŇAMISOK 
8  BIELA RAFAŁ 18710km / M40ŻORYOK 
9  BIŁKO SŁAWOMIR 2210km / M40LESZNA GÓRNAOK 
10 BŁAHUT MAŁGORZATA35110km / K40BIELSKO BIAŁAOK 
11 BŁASIAK HENRYK 2310km / M40PORĄBKAOK 
12  BOCHENEK JAKUB 41810km / M30CIESZYNFORTUNAOK 
13  BODNAR ANNA 2410km / K30CIESZYNENDURE TEAM / SUPERDOG TEAMOK 
14  BOGDAŁ KRZYSZTOF 36410km / M30PEWEL ŚLEMIEŃSKAHUSARIA RACE TEAMOK 
15  BOGUCKA GABRIELA 34910km / K30BIELSKO-BIALAOK 
16  BOLEK VOJTĚCH 28710km / M40HORNÍ SUCHÁBĚŽECKÁ SKUPINA V ČESKÉM TĚŠÍNĚOK 
17  BORKOWSKI ANDRZEJ 34110km / M50ORZESZEOK 
18  BORUCKI DARIUSZ 36110km / M40KOŃCZYCE MAŁEOK 
19  BOŻEK-KIEŁBAS ANNA 28010km / K30BYSTRANIEZRZESZONAOK 
20 BROL DOMINIKA31310km / K30SIEMIANOWICEENDURANCE TEAMOK 
21  BRYCHLEC RENATA 23610km / K50WIŚLICASZARE MORSYOK 
22  BRZEŹNY ZBIGNIEW 34210km / M50BIELSKO-BIAŁAOK 
23  BRZUSKA KATARZYNA 7810km / K40CIESZYNOLZA CIESZYNOK 
24  BUGIEL ROMAN 15610km / M50TYCHYTYCHY/GÓRKI WIELKIEOK 
25  BUJOK ZBIGNIEW 7910km / M30BAŻANOWICEPARKRUN CIESZYNOK 
26  BUZEK TOMÁŠ 27810km / M40CHOTĚBUZSOKOL CHOTĚBUZOK 
27  BYLINKO LESZEK 15110km / M40BIELSKO-BIAŁAKS KALETNICZAOK 
28  BYRTUS BRONISLAW 25610km / M40ČESKÝ TĚŠÍNBĚŽECKÁ SKUPINA V ČESKÉM TĚŠÍNĚOK 
29  CABAŁA TOMASZ 22910km / M30PRZYSZOWAPRZYSZOWAOK 
30  CAŁKO ALEKSANDER 22710km / M40BIELSKO-BIAŁAB365.PL / BTCOK 
31  CAPAŁA MARCIN 21810km / M40SKOCZÓWNOWAK-TEAMOK 
32  CASTILLO-ŻARCZYŃSKI LUZ 33710km / K50BIELSKO-BIAŁAULTRA BESKID SPORTOK 
33  CEMBALA MAGDALENA 30110km / K40BIELSKO-BIAŁAOK 
34  CHWIEJDA BARBARA 40710km / K30BIELSKO-BIAŁASBRT BIELSKO-BIAŁAOK 
35  CIBIS WIESŁAW 42510km / M50CIESZYNNIEZRZESZONYOK 
36  CIEMAŁA DAWID 15210km / M16OGRODZONAAVENTIOK 
37  CIEMAŁA RADOSŁAW 15310km / M40OGRODZONAAVENTIOK 
38  CIENCIALA LUKÁŠ 17110km / M30ČESKÝ TĚŠÍNOK 
39  CIENCIALOVÁ MARTINA 28410km / K40ČESKÝ TĚŠÍNBĚŽECKÁ SKUPINA V ČESKÉM TĚŠÍNĚOK 
40  CIERNIAK KLAUDIA 2610km / K40ORZESZEOK 
41  CIERNIAK TOMASZ 2710km / M30ORZESZEOK 
42  CIEŚLAR EWA 35710km / K40CIESZYNOK 
43  CIEŚLIK DARIUSZ 37010km / M40BĘDZIN-OK 
44  CIURLA MATEUSZ 23510km / M16WILKOWICEULTRA BESKID SPORTOK 
45  CYGANIK PIOTR 25710km / M30CHORZÓWFC CWANIAKIOK 
46  CYL MICHAL 19810km / M30TARNOWSKIE GORYPKOK 
47  CZARNECKI MIKOŁAJ 40410km / M16BIELSKO-BIALAOK 
48  CZYLOK PAVEL 2810km / M40ČESKÝ TEŠÍNBĚŽECKÁ SKUPINA V ČESKÉM TĚŠÍNĚOK 
49  CZYLOK TOMASZ 25110km / M40KANIÓWOK 
50  CZYŻ LEONARDA 10810km / K40CIESZYNOLZA CIESZYNOK 
51  CZYŻ MATEUSZ 39010km / M30PIERŚCIECLICHOTA TEAMOK 
52  ČÍŽKOVÁ VERONIKA 20010km / K30ČESKÝ TĚŠÍNOK