Zawody obsługuje firma Datasport

Tropem Wilczym Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych 10 km Kielce
Kielce, 29 lutego 2020 r.


Liczba zawodników : 908
Odebrało numery: 668

Liczba opłaconych zawodników: 693
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Koszulka Odebrał
numer
1  ADACH CEZARY 515B1 / M40MASŁÓWBEZ KLUBUOKOK 
2  ADACH MARIUSZ 723B1 / M40MNIÓWPSP KOŃSKIEOKOK 
3  ADAMCZYK BARTEK 768B1 / M20BLIŻYNSILVERGYM SKARŻYSKO-KAMIENNAOKOK 
4  ADAMCZYK BARTŁOMIEJ 152B1 / M30KIELCENAKINDACZAMYOKOK 
5  ADAMCZYK DANUTA 153B1 / K50KIELCEZABIEGANI W KIELCACHOKOK 
6  ADAMCZYK KRZYSZTOF 815B1 / M40KIELCEOKOK 
7 ADAMCZYK MAGDALENA B1 / K30KIELCEAKTYWNY ĆMIŃSK OK  
8  ADAMCZYK MARIUSZ 154B1 / M50KIELCEZABIEGANI W KIELCACHOKOK 
9  ADAMSKI GRZEGORZ 155B1 / M40KIELCEOKOK 
10  ADAMSKI WOJCIECH  B1 / M20KIELCE OK  
11  ADEREK JACEK 156B1 / M30KIELCEWKURW_TEAMOKOK 
12  AGATOWSKI MARCIN 816B1 / M40BILCZAFUNDACJA MOŻESZ WIĘCEJOKOK 
13 ZAWODNIK ANONIMOWY B1 / K30  OK  
14  ANIOŁ MATEUSZ  B1 / M30RADLINKILLAZ RADLIN OK  
15 ANTAS MARIOLA652B1 / K40KIELCE-OKOK 
16  ANTCZAK ILIANA 760B1 / K30MIEDZIANA GÓRAZABIEGANI W KIELCACHOKOK 
17  ARABASZ ANETA 790B1 / K40WOLA KOPCOWAOKOK 
18  BALAKIER RENATA 992B1 / K40GÓRNONSKKIELCE RUN TEAM DOBIEGLI OK 
19  BANASIK ŁUKASZ  B1 / M30KIELCE- OK  
20  BANAŚ EWELINA 157B1 / K30KIELCEOKOK 
21  BANAŚ KAMIL 158B1 / M30KIELCEEGISOKOK 
22 BARABASZ MAŁGORZATA677B1 / K40KIELCEOKOK 
23  BARABASZ OLA 412B1 / K20KIELCEOKOK 
24  BARABASZ PIOTR 159B1 / M40KIELCESTOWARZYSZENIE SKRZYDLACI DZIECIOMOKOK 
25  BARAN MARCIN 817B1 / M20KIELCEBIKEFACTORY KIELCEOKOK 
26  BARAŃSKI PAWEŁ 413B1 / M40KIELCEMIX SPORT TEAMOKOK  
27  BARAŃSKI TOMASZ 602B1 / M40KIELCECPDMZ KIELCEOKOK 
28 BARDZKI SYLWESTER836B1 / M40KIELCEBEZ KLUBUOKOK 
29  BARTUSIAK MACIEJ 516B1 / M20OLEŚNICAOKOK 
30  BARUCHA ROBERT 472B1 / M50KIELCEOKOK 
31  BARWINEK ROBERT  B1 / M30KIELCEBIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆOKOK 
32  BAZAK ANDRZEJ 160B1 / M40KIELCEOKOK 
33  BĄK BEATA 414B1 / K40TUMLIN WYKIEŃOKOK 
34  BĄK DANIEL 161B1 / M20BILCZAOKOK 
35 BĄK KAMIL162B1 / M20BILCZAOKOK 
36 BĄK KAROL555B1 / M20ŁAGÓWNEXTEP TECHNOLOGIESOKOK 
37  BĄK MARCIN 415B1 / M40MIEDZIANA GÓRAOKOK 
38  BĄK MICHAŁ 163B1 / M30KIELCEWKURW_TEAMOKOK 
39 BĄK TOMASZ164B1 / M50BILCZAOKOK 
40  BEDNARCZYK SZYMON 165B1 / M40KIELCEZABIEGANI W KIELCACHOKOK 
41  BEDNARSKA JOANNA 166B1 / K40KIELCEBIEGNĘ ŻEBY BARTEK MÓGŁOKOK  
42  BEDNARZ WOJCIECH 619B1 / M40KIELCEOKOK 
43 BEREZIŃSKA ALEKSANDRA791B1 / K20KIELCEOKOK 
44  BĘBACZ MONIKA  B1 / K40OBLĘGOREKWSZYSCY RAZEM OK  
45  BĘBACZ RAFAŁ 818B1 / M40OBLĘGOREKWSZYSCY RAZEMOKOK 
46  BĘBEN JACEK 167B1 / M30KIELCEOKOK 
47  BĘBEN ROBERT  B1 / M40OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIOSTROBIEC OK  
48 ZAWODNIK ANONIMOWY B1 / M30  OK  
49 ZAWODNIK ANONIMOWY B1 / M20  OK  
50  BIELACHA MACIEJ 709B1 / M30MIEDZIANA GÓRAMECHANIK I PRZYJACIELEOKOK 
51 ZAWODNIK ANONIMOWY B1 / M30 BRAK OK  
52  BIENIEK TOMASZ  B1 / M50JĘDRZEJÓW OK  
53  BISKUPSKI MAREK 168B1 / M40KIELCEBIEGAM BO BIEGAMOKOK 
54  BISKUPSKI TOMASZ 169B1 / M20SUKÓWZABIEGANI W KIELCACH - TOMATO MARKETOKOK 
55  BŁASZCZYK DAWID 416B1 / M30KIELCEOKOK 
56  BŁASZKIEWICZ KRZYSZTOF 662B1 / M40KIELCEOKOK 
57 ZAWODNIK ANONIMOWY620B1 / M40 OKOK 
58  BOCHEN AGNIESZKA  B1 / K40MICHAŁÓW OK  
59 BOCHEN ARTUR B1 / M40MICHAŁÓW OK  
60  BOCHENEK KRZYSZTOF 621B1 / M40KIELCEOKOK 
61 ZAWODNIK ANONIMOWY B1 / K30 KAMARO SPORT LINE OK  
62  BORKOWSKI PAWEŁ 653B1 / M40KIELCEOKOK 
63  BOROŃ PAWEŁ  B1 / M40STASZÓW OK  
64  BORUŃ KRZYSZTOF 517B1 / M40STĄPORKÓWWOŹNIAK RUNNING TEAMOKOK 
65  BORUŃ ZBIGNIEW 769B1 / M30STĄPORKÓWWOŹNIAK RUNNING TEAMOKOK 
66  BORYCKI KAMIL 170B1 / M30GÓRNOKTMOTORSOKOK 
67 ZAWODNIK ANONIMOWY B1 / M30 STOKOWCZYKI TEAM OK  
68  BOTKIEWICZ AGNIESZKA 171B1 / K40PIASECZNA GÓRKAWKURW_TEAMOKOK 
69  BOTKIEWICZ JAROSŁAW 172B1 / M40PIASECZNA GÓRKASTOKOWCZYKI TEAMOKOK 
70  BRYCH KAMIL  B1 / M30KIELCEZABIEGANI W KIELCACH OK  
71  BRZOZA PIOTR 173B1 / M30KIELCEBB KIELCE TEAMOKOK 
72  BRZOZA SEBASTIAN 174B1 / M40KIELCEOKOK 
73  BRZYSKIEWICZ KINGA  B1 / K40KIELCE- OK  
74  BUBICZ KRZYSZTOF 175B1 / M40ŚWIDNIKWKURW_TEAM/BIEGAJĄCY ŚWIDNIKOKOK 
75 BUGAJSKI BARTOSZ B1 / M20MĄCHOCICE KAPITULNESCYZORY OK  
76 BUGAJSKI JAKUB176B1 / M20MĄCHOCICE KAPITULNEOKOK 
77  BUJNOWSKI RAFAŁ 177B1 / M40MIEDZIANA GÓRAOKOK 
78  BURDZYŃSKI HUBERT 819B1 / M20KRASOCINOKOK 
79  BUTKIEWICZ WOJCIECH 178B1 / M30KIELCEOKOK 
80  BYSIAK ŁUKASZ 556B1 / M30KIELCEBYCZAOKOK 
81  CEBULA ŁUKASZ 417B1 / M30KIELCEOKOK 
82  CEDRO-ŁOSAK BEATA 761B1 / K30DALESZYCETEAM BEZ NAZWYOKOK 
83  CHABA KRZYSZTOF  B1 / M20KIELCE OK  
84  CHABA TOMASZ  B1 / M20ZAGNANSKKOCHAM MADZIE OK  
85  CHABOWSKA KATARZYNA 179B1 / K40WOLA KOPCOWACHABUSIEOKOK 
86  CHABOWSKI MICHAŁ 180B1 / M40WOLA KOPCOWAOKOK 
87  CHOCHOROWSKI GRZEGORZ 181B1 / M40PIŃCZÓWALOOKOK 
88  CHOJNACKA MAGDALENA 710B1 / K40KIELCEOKOK 
89  CHOLEWA MAGDALENA 497B1 / K20KIELCEBIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆOKOK 
90  CIEPIELEWSKI KAMIL 518B1 / M30KIELCEOKOK 
91 CIEPLUCH SZYMON747B1 / M20KIELCEOKOK 
92  CIEŚLAK MICHAŁ 603B1 / M20KIELCEAZS UJK KIELCEOKOK 
93 CIEŚLIK DAMIAN182B1 / M30KIELCEOKOK 
94  CIOŁCZYK JACEK 519B1 / M30KIELCETEDDYBEARSOKOK 
95  CIOSK MICHAŁ 418B1 / M30KIELCEKLUB KARATE MORAWICAOKOK 
96  CIOSK RADOSŁAW 540B1 / M40KIELCEHIT I MAGIAOKOK 
97  CISZEK MAGDALENA 770B1 / K40STRAWCZYNDZIEWCZYNY BIEGAJĄOKOK 
98  CUDZIŁO ŁUKASZ 835B1 / M30KIELCEX-MAN TEAMOKOK 
99 CUDZIŁO PRZEMYSŁAW902B1 / M30  
100  CZARNOTA MAŁGORZATA 792B1 / K20JASTRZĄBOKOK 
101  CZECHOWICZ GRZEGORZ 473B1 / M30PIEKOSZÓWOKOK 
102  CZECHOWICZ MARTYNA 474B1 / K20PIEKOSZÓWOKOK 
103 ZAWODNIK ANONIMOWY B1 / M40  OK  
104  CZERWIAK JOANNA  B1 / K30KIELCE OK  
105  CZERWIAK PAWEŁ  B1 / M30KIELCE OK  
106  CZERWINSKI MICHAL 498B1 / M30KIELCEOKOK 
107  CZERWIŃSKI ROBERT 183B1 / M40KIELCEOKOK 
108  CZESNY BARTOSZ 557B1 / M20TARŁÓWBIEGAM ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆOKOK  
109  CZOP KAROL 184B1 / M20KIELCEOKOK 
110  CZUPRYŃSKI MARCIN  B1 / M30ŁOPUSZNOŁOPUSZNO ACTIVE TEAM OK  
111  CZUPRYŃSKI ZBIGNIEW 520B1 / M50CHĘCINYOKOK