Zawody obsługuje firma Datasport

Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych Bieg 1963
Kielce, 29 lutego 2020 r.


Liczba zawodników : 178
Odebrało numery: 38

Liczba opłaconych zawodników: 144
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Odebrał
numer
1  BANAŚ SYLWIA 31OPEN / K30KIELCEKLUB BIEGOWY GEPARDOK 
2  BANAŚ WIKTORIA 124OPEN / K20STRAWCZYNSSR OLIMP STRAWCZYNOK 
3  BEDLA JAKUB 120OPEN / M20NOWINYCPDMZ KIELCEOK  
4 BERUS STANISŁAW24OPEN / M20SKARŻYSKO-KAMIENNAOK  
5  BIELECKA ALEKSANDRA 132OPEN / K20KIELCEBRAKOK  
6  BIEŃKOWSKA IWONA  OPEN / K50KIELCEBIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ   
7 BIERNAT MAŁGORZATA26OPEN / K20SKARŻYSKO-KAMIENNAOK  
8 BIERNAT SŁAWOMIR11OPEN / M50SKARŻYSKO-KAMIENNAOK  
9  BILEWICZ KACPER 81OPEN / M20JĘDRZEJÓWTS AKWEDUKT KIELCEOK 
10  BISKUPSKI TOMASZ  OPEN / M20SUKÓWZABIEGANI W KIELCACH - TOMATO MARKET   
11 BŁAUT ANNA79OPEN / K40KIELCEBRAKOK  
12 BOROWIEC MAJA19OPEN / K20SKARŻYSKO-KAMIENNAOK  
13 BORUŃ NATALIA63OPEN / K20STĄPORKÓWOK  
14  BORUŃ ZBIGNIEW  OPEN / M30STĄPORKÓWBRAK   
15 BOSZCZYK GABRIELA27OPEN / K20ZAGNAŃSKOK  
16 BOTKIEWICZ MATEUSZ72OPEN / M20PIASECZNA GÓRKABIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆOK  
17 BRZÓSKA JAN32OPEN / M20KIELCETS AKWEDUKT KIELCEOK  
18  BUJNOWSKI MICHAŁ  OPEN / M20MIEDZIANA GÓRAMIEDZIAKI   
19  CHABOWSKA KATARZYNA 67OPEN / K40WOLA KOPCOWACHABUSIEOK  
20 CHAJDAŚ WIKTOR21OPEN / M20SKARŻYSKO-KAMIENNAOK  
21  CHOJNACKA MAGDALENA  OPEN / K40KIELCE   
22 CIOPIŃSKA AGNIESZKA OPEN / K60ĆMIŃSKAKTYWNY ĆMIŃSK   
23  CIOPIŃSKA AGNIESZKA  OPEN / K60ĆMIŃSK,IAKTYWNY ĆMIŃSK   
24 CUDZIŁO PRZEMYSŁAW49OPEN / M30KIELCEOK  
25  CZAJEWICZ MAGORZATA 70OPEN / K50KIELCEOK  
26 CZERWINSKA JULIA66OPEN / K20KIELCEOK  
27  CZUBA ARKADIUSZ 77OPEN / M30KIELCEOK  
28  DOROZ KAROLINA 121OPEN / K30KIELCEBRAKOK 
29 DOROŻYŃSKI FILIP54OPEN / M20DALESZYCEOK 
30 DOROŻYŃSKI JAKUB55OPEN / M20DALESZYCEOK 
31 DUDZIC MONIKA131OPEN / K30KIELCEOK  
32  DZIEDZIC ALEKSANDER  OPEN / M20MIEDZIANA GÓRA   
33 DZIEWIĘCKA IZA99OPEN / K20KIELCEOK 
34 DZIEWIĘCKA KINGA98OPEN / K20KIELCEOK 
35 DZIEWIĘCKI KACPER96OPEN / M20KIELCEBRAKOK 
36 DZIEWIĘCKI MARCIN93OPEN / M30KIELCEBRAKOK 
37 FERT KRYSTIAN52OPEN / M20ĆMIŃSKAKTYWNY ĆMIŃSKOK  
38 FERT MAŁGORZATA50OPEN / K30ĆMIŃSKAKTYWNY ĆMIŃSKOK  
39  FIDOR ANNA 51OPEN / K30SMYKÓWBRAKOK 
40 FILIPIAK WIKTORIA41OPEN / K20BILCZAOK  
41  GONCIARZ PATRYCJA 64OPEN / K20ĆMIŃSKAKTYWNY ĆMIŃSKOK  
42 GÓRECKA KATARZYNA122OPEN / K20KIELCEOK 
43  GÓRECKA MARZENA  OPEN / K40STRAWCZYNDZIEWCZYNY BIEGAJĄ   
44 GÓRLICKA ALICJA134OPEN / CHLEWISKAPASIEKA GÓRLICCYOK  
45 GÓRLICKA ANNA135OPEN / CHLEWISKAPASIEKA GÓRLICCYOK  
46 GÓRLICKA EDYTA136OPEN / K30KIELCEPASIEKA GÓRLICCYOK  
47 GÓRLICKA IRENA20OPEN / K60KIELCEPASIEKA GÓRLICCYOK  
48  GÓRLICKA KAROLINA 106OPEN / K30CHLEWISKAPASIEKA GÓRLICCYOK  
49 GÓRLICKI STANISLAW112OPEN / KIELCEPASIEKA GÓRLICCYOK  
50 GRUSZCZŃSKA JULIA OPEN / K20MASŁÓWKKL KIELCE   
51  GRZELA SEBASTIAN 8OPEN / M20KIELCETS AKWEDUKT KIELCEOK  
52 GRZYB AMELIA10OPEN / K20CHĘCINYSKRZYDLACI DZIECIOMOK  
53 HABA WIKTORIA12OPEN / K20ZAGNAŃSKOK  
54  JAKUB PIETRZYKOWSKI 65OPEN / M20KIELCEKKL KIELCEOK  
55  JAWOR KAROL 103OPEN / M20BĘCZKÓWOK  
56  JAWOR PIOTR 102OPEN / M20BĘCZKÓWOK  
57 JĘDRYKA JULIA15OPEN / K20ZAGNAŃSKOK  
58 ZAWODNIK ANONIMOWY141OPEN / K20 OK 
59 KAMIŃSKA BARBARA OPEN / K20MASŁÓW IBIEGACZ Z MASŁOWA   
60  KAMIŃSKA KAMILA  OPEN / K40MORAWICA   
61 KAMIŃSKI ANTONI OPEN / M20MASŁÓW IBIEGACZ Z MASŁOWA   
62 KARBOWNIK KRZYSZTOF105OPEN / M30KIELCEOK  
63  KARCZ ANNA 57OPEN / K40DALESZYCEOK 
64 KARCZ KACPER9OPEN / M20ZAGNAŃSKOK  
65 KARCZ TOMASZ56OPEN / M20BUSKO-ZDROJOK 
66  KLASIŃSKA PAULINA 119OPEN / K30PIŃCZÓW5 SÓW RUN TEAM PIŃCOK 
67 KORBIŃSKA EDYTA87OPEN / K40KIELCEAKTYWNY ĆMIŃSKOK  
68 KOS DAWID OPEN / M20MORAWICATS AKWEDUKT KIELCE   
69 KOS WIKTORIA OPEN / K20MORAWICATS AKWEDUKT KIELCE   
70 KOSIŃSKA AGNIESZKA137OPEN / K40ŁOPUSZNOOK 
71 KOSIŃSKI ANTONI138OPEN / M20ŁOPUSZNOOK 
72 ZAWODNIK ANONIMOWY140OPEN / K20 OK 
73  KOWALSKA MILENA 82OPEN / K30KIELCEBRAKOK  
74 KOWALSKI PIOTR OPEN / M20MAŁOGOSZCZ   
75  KRASZEWSKA ALEKSANDRA 116OPEN / K20KIELCEOK  
76  KRECZKO WIOLETTA KAMILA  OPEN / K50KIELCEVITBERG   
77 KRÓLICKA MONIKA117OPEN / K20SANOKFINISZ RYMANÓWOK 
78  KRÓLICKI MATEUSZ 118OPEN / M20RYMANÓWFINISZ RYMANÓWOK 
79 KRZYSIEK DAWID23OPEN / M20BIELINYEKIPA BIELACHYOK  
80 KUKLA LENA28OPEN / K20KIELCETS AKWEDUKT KIELCEOK  
81  KUKLA ŁUKASZ 4OPEN / M30KIELCETS AKWEDUKT KIELCEOK  
82 KWIECIŃSKA KATARZYNA44OPEN / K20PIŃCZÓWOK  
83 KWIECIŃSKA MAŁGORZATA42OPEN / K40KIELCEOK  
84 LATAŃSKA ANNA92OPEN / K30KIELCEOK  
85 LIPIEC OŁENA OPEN / K20BUSKO-ZDRÓJVELOSOKAL   
86 LITWINEK ADELA45OPEN / K20SUKÓWCPDMZ KIELCEOK 
87 LUŚCIŃSKI KONRAD OPEN / M50KIELCE   
88 ŁABĘDZKA EWELINA142OPEN / K20PIEKOSZÓWBRAKOK  
89 ŁAZAREWICZ OLIWIA107OPEN / K20KIELCEOK  
90 ŁODEJ PIOTR OPEN / M20MAKOSZYNMDP BELNO   
91  MACHNIK DOMINIK 43OPEN / M20MAŁOGOSZCZOK  
92 MATUSIEWICZ JULIA OPEN / K20KIELCE   
93 MATUSIEWICZ KAROLINA OPEN / K20KIELCE   
94  MATUSIEWICZ MARZENA 60OPEN / K40KIELCEOK  
95 MAZUR HANNA OPEN / K20ZAGNAŃSK27 DRUŻYNA HARCERSKA IM. T. KOŚCIUSZKI Z ZAGNAŃSKAOK  
96  MAZURKIEWICZ TYMON 62OPEN / M20KIELCETS AKWEDUKT KIELCEOK  
97  MENDZELEWSKA MARTYNA 36OPEN / K20PIEKOSZÓWFIT HARMONIAOK  
98  MICHTA AGNIESZKA 68OPEN / K40ZAGNAŃSKAKTYWNY ĆMIŃSKOK  
99 MICHTA IGOR69OPEN / M20ZAGNAŃSKAKTYWNY ĆMIŃSKOK  
100 MINNER JULIANNA5OPEN / K20GÓRNOOK  
101 MINNER MAGDALENA139OPEN / K20GÓRNOOK  
102 MINNER MARIA7OPEN / K30GÓRNOOK  
103  MINNER ROMAN 1OPEN / M30GÓRNOBBL KIELCEOK  
104  MISZTAL KRZYSZTOF 37OPEN / M20BILCZATS AKWEDUKT KIELCEOK  
105  MRÓZ MAGDALENA 84OPEN / K20KIELCEOK  
106 NAPOROWSKA LENA35OPEN / K20NOWINYTS AKWEDUKT KIELCEOK  
107  NIEBUDEK JUSTYNA  OPEN / K40KIELCEBRAK   
108 OBARZANEK MAŁGORZATA115OPEN / K40KIELCEOK  
109 OLCHOWY MAGDALENA46OPEN / K20KIELCEOK  
110 OLCHOWY MICHAL47OPEN / M20KIELCEOK  
111  OLEKSIAK MAGDALENA 48OPEN / K30KIELCEBIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆOK  
112  OLESIAK NADIA  OPEN / K20KIELCEMAMY BIEGAMY KIELCE KIDS   
113  PĄCZKIEWICZ JAKUB 71OPEN / M20KIELCEKKL KIELCEOK  
114  PERZ MICHAŁ 6OPEN / M20KIELCEOK  
115  PICHETA WIOLETTA  OPEN / K40ĆMIŃSKAKTYWNY ĆMIŃSK   
116  PIOTROWSKI-WÓJCIK KRZYSZTOF 80OPEN / M40KIELCEOK  
117  PODSIADŁO JUSTYNA 83OPEN / K40KIELCEOK  
118  PRZEPIÓRA BARTOSZ 73OPEN / M20PROMNIKKLUB BIEGOWY GEPARDOK 
119  PUZON KACPER 104OPEN / M20PIEKOSZÓWOK  
120  RADECKA ANNA 75OPEN / K30KIELCEBRAKOK  
121 ROBAK DOMINIKA109OPEN / K20MAŁOGOSZCZMKS WIERNA MAŁOGOSZCZ SEKCJA BIEGOWAOK  
122 ROBAK EDYTA110OPEN / K40MAŁOGOSZCZKLUB BIEGOWY -WIERNA- MAŁOGOSZCZOK  
123 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / K30 BRAK   
124  ROKICKA PAULINA 90OPEN / K30DALESZYCEBRAKOK 
125  ROKICKA PAULINA 94OPEN / K30CISÓWBRAKOK 
126  SADŁO ADAM 61OPEN / M40KIELCEKIELCE KLUBOK  
127 SADŁO ANTONINA113OPEN / K20KIELCEKIELCE KLUBOK  
 BŁYSKAWICA
128  SALWA BOGUSŁAWA 108OPEN / K50KIELCEOK  
129  SALWA GABRIEL 78OPEN / M30KIELCEOK  
130 SAP SEBASTIAN86OPEN / M20SŁUPIAOK  
131  SIEDLARZ KINGA 130OPEN / K20KIELCESSR OLIMP STRAWCZYNOK 
132 SIERADZAN NATANIEL29OPEN / M20KIELCETS AKWEDUKT KIELCEOK  
133 SIKORA AMELIA18OPEN / K20ZAGNAŃSKOK  
134 SIKORA MARIA17OPEN / K20ZAGNAŃSKOK  
135 SŁAWIŃSKI BARTŁOMIEJ53OPEN / M20KIELCETS AKWEDUKT KIELCEOK  
136 SMÓL MARTA13OPEN / K20BUKOWAEKIPA BIELACHYOK  
137  SOBIERAJSKA EWA 25OPEN / K30ZAGNANSKOK 
138  STACHURA DAMIAN 95OPEN / M20BĘCZKÓWCHRZEŚCIJAŃSKI KLUB SPORTOWYOK 
139  STACHURA ROBERT 123OPEN / M40SOBKÓWBRAKOK  
140 ZAWODNIK ANONIMOWY91OPEN / M40 OK  
141  STAŃCZAK PAULINA  OPEN / K20STARACHOWICELKB RUDNIK   
142  STAROŚCIAK PATRYK 30OPEN / M20KIELCEKLUB BIEGOWY GEPARDOK 
143STASZCZYK MAJA OPEN / K20KIELCETS AKWEDUKT KIELCE   
144 STAWECKI BARTŁOMIEJ34OPEN / M20KIELCEOK  
145 ZAWODNIK ANONIMOWY88OPEN / M30 BRAKOK  
146  STOLAREK AGATA 125OPEN / K40KIELCEOK 
147 STYCZEŃ MAGDA OPEN / K20MASŁÓWTS AKWEDUKT   
148 SUCHOŃ EDYTA14OPEN / K50KIELCEBRAKOK 
149 SUCHOŃ KAROL22OPEN / M20KIELCERAZEMOK 
150  SURDYKOWSKA EWELINA 58OPEN / K40PIEKOSZÓWOK  
151  SZCZEŚNIAK ANNA  OPEN / K40KIELCEAKTYWNY ĆMIŃSK   
152  SZLUFIK KRYSTIAN 101OPEN / M20BĘCZKÓWOK  
153 ŚLUSARSKA ANNA111OPEN / K20CHMIELNIK/PIOTRKOWICERUN TEAM CHMIELNIKOK  
154  TERELAK MAGDALENA 59OPEN / K40PIEKOSZÓWOK  
155  TOKAR MAŁGORZATA 85OPEN / K30KIELCEOK  
156  TOMCZAK RENATA 129OPEN / K50KIELCEOK  
157  TUTAJ AGATA 76OPEN / K50DOMASZOWICEOK  
158  WIECZOREK GRZEGORZ 133OPEN / M50KIELCEOK 
159  WIJAS PAWEŁ  OPEN / M40PIEKOSZÓW   
160 WOJDA PATRYK40OPEN / M20BRZEZINYOK  
161  WOJTIUK NATALIA 33OPEN / K20KIELCEOK  
162 WOJTON LILIANA114OPEN / K20KIELCEBIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆOK  
163 WOŚ ŁUKASZ89OPEN / M20KIELCEOK  
164 WOŹNIAK DARIA16OPEN / K20WINCENTÓWEKIPA BIELACHYOK  
165  WÓJCICKI PAWEŁ 128OPEN / M60KIELCEBIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKIOK  
166  WÓJCIK DOMINIKA 97OPEN / K30KIELCEOK 
167 WÓJCIK JULIA100OPEN / K20KIELCEOK 
168 WÓJCIK KONRAD74OPEN / M20TUMLINOK  
169 WÓJCIK MAJA, ANTONI143OPEN / K20KIELCEOK 
170  ZAGNIŃSKA KATARZYNA 2OPEN / K20KIELCEEKIPA BIELACHYOK  
171 ZATORSKA JULIA39OPEN / K20KOSTOMŁOTY PIERWSZETS AKWEDUKT KIELCEOK  
172 ZATORSKI JAKUB38OPEN / M20MIEDZIANA GÓRATS AKWEDUKT KIELCEOK  
173 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / K30 OK  
174  ZIEMNIAK JAROSŁAW  OPEN / M50KIELCE   
175 ZIÓŁKOWSKA KATARZYNA127OPEN / K30PIŃCZÓWOK 
176  ZYGMUNT MARCIN  OPEN / M20KIELCECPDMZ KIELCE   
177  ŻAK TERESA 126OPEN / K60ĆMIŃSKAKTYWNY ĆMIŃSKOK