Zawody obsługuje firma Datasport

VII Bieg Szerszenia - Nocny Bieg Świętojański
Oleśnica, 26 czerwca 2021 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Liczba zawodników : 150
Odebrało numery: 134

Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1  BAGIŃSKI MAREK 6610km / M50BORÓWAPTENEO RUNNING TEAMOK 
2  BANASZAK MARCIN 3810km / M40KĘPNORUNNERS TEAM KĘPNOOK  
3  BĄK ALICJA 11410km / K40JELCZ-LASKOWICEKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEOK 
4  BŁASZCZYNA NATASZA 14510km / K40WROCŁAWOK 
5  BŁAŻUK RAFAŁ 7110km / M40SZLICHTYNGOWAGUMISIEOK 
6  BOROWIK AGATA 12010km / K30OLEŚNICACAŁA OLEŚNICA BIEGAOKMiasto 
7  BRZOZOWSKA KATARZYNA 2410km / K40WROCŁAWNOAOK 
8  BUBIEŃ STANISŁAW 3610km / M60+OLEŚNICAOKMiasto  
9  BUCA MAREK 5910km / M40ZAWONIAOK 
10  BURAWSKI PIOTR 110km / M40OLEŚNICADĄBROWSKI TEAMOKMiasto 
11  CABAN RAFAŁ 2810km / M40OLEŚNICAUKS LUDWIKOWICEOKMiasto 
12  CEBO ARKADIUSZ 8710km / M40OLEŚNICAARMONT- INSTALACJE POD KONTROLĄOKMiasto 
13 CHELIŃSKA MAGDALENA10110km / K40OLEŚNICAOKMiasto  
14  CHMIELUK GRZEGORZ 2210km / M30JELCZ-LASKOWICEWSTAWAJ I WALCZ!OK 
15  CISZEWSKI PAWEŁ 12410km / M20WROCŁAWOK 
16  CIURA KRZYSZTOF 8010km / M40SPALICEJBR SPORT TEAMOK 
17  CZERWIŃSKI RAFAŁ 14110km / M30OLEŚNICAKB LUPUS OLEŚNICAOKMiasto 
18 ZAWODNIK ANONIMOWY 10km / M40 FOREHEAD RUNSOK  
19  DASZCZYK DAWID 9110km / M30RZETNIAAKTYWNY OSTRZESZÓWOK 
20  DERESIŃSKI TOMASZ 5410km / M40TOPOLA-OSIEDLEKS FABRYKA BIEGANIA OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
21  DOMAGAŁA GRAŻYNA 11810km / K30WROCŁAWOK 
22  DOMSKA ALEKSANDRA 10610km / K30STĘPINKB LUPUS OLEŚNICAOK 
23  DOŃCZYK-KARSZNIA KATARZYNA 10010km / K40WROCŁAWKOBIETY W BIEGUOK 
24  DRAB PAWEŁ 8210km / M40JESZKOWICELEAN-TECHOK 
25  DRZAZGA JAKUB 2110km / M30WROCŁAWPUNCHER WROCŁAWOK  
26  DUNDZIAK KRZYSZTOF 4310km / M30WIELUŃPO BIEGU PIWKOOK 
27  DYLUŚ KAMIL 10810km / M30WROCŁAWOK  
28  DZIEDZIC PIOTR 2510km / M50MILICZRUNNING TEAM MILICZOK 
29 FIOŁKA PRZEMYSŁAW8310km / M30KĘPNOKS LENIWIECOK 
30 FIOŁKA SALAMON MONIKA8410km / K20MIEDZYBÓRZOK 
31  FIOŁKA TOMASZ 8510km / M30KĘPNOOK 
32 FLANK PAWEŁ8110km / M40SIECHNICEZABIEGANE DZIARYOK 
33 FORYŚ MARIUSZ11910km / M30KRYNICZNOOK 
34  FRĄCKOWIAK ANNA 12210km / K50JELCZ-LASKOWICEKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEOK 
35  FRYDECKA ELŻBIETA 14710km / K50ŹRÓDŁAAKB ESEMASOK 
36  FRYDECKI SLAWOMIR 14810km / M60+ŹRÓDŁAAKB ESEMASOK 
37 ZAWODNIK ANONIMOWY10310km / M20 OK  
38  GAŁKIEWICZ IRENA 8810km / K40WROCŁAWOK 
39  GĄSZCZAK IWONA 810km / K40KĘPNOKS LENIWIECOK 
40 GĄSZCZAK MARIUSZ710km / M40KĘPNOKS LENIWIECOK 
41  GONERA-BATOR ANNA 13910km / K30NADOLICE WIELKIEKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEOK 
42  GONERA JANINA 1910km / K60+MIŁOSZYCEKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEOK 
43  GRĘBOWICZ ANDRZEJ 12710km / M40JANIKÓWBIEGAM DLA SIEBIEOK 
44  GROBELNY RAFAŁ 5110km / M30BYSTRECAŁA OLEŚNICA BIEGAOK  
45  GRUSZKA ROBERT 1210km / M40GALEWICEGRU-KOOK 
46  GRZELAK DANUTA 4610km / K50WROCŁAWPSZCZÓŁKOWSKI TEAMOK 
47  GRZESIAK PAWEŁ 2310km / M20SOŚNIEWKURW_TEAMOK  
48  HOLAK TOMASZ 3210km / M40OLEŚNICA1/2PANKRACYENTERTIMENTOKMiasto 
49  HOŁDA JOLANTA 1810km / K60+OLEŚNICAKUBISA TEAM OLEŚNICAOKMiasto  
50  HOŁUB TOMASZ 2610km / M30DOMASZOWICEOK  
51  HRYNKIEWICZ KATARZYNA 5610km / K30WROCŁAWKALASIEOK  
52  HUTNIK WOJCIECH 6710km / M30WYSOKAAPTENEO RUNNING TEAMOK 
53  IGRAS MIECZYSŁAW 4910km / M60+NYSARUNNERS TEAM NYSA/TIGERS PRUDNIKOK 
54  JANISIÓW MICHAŁ 5310km / M40JAWORKS ACTIVE URANOK 
55  JASIŃSKI PAWEŁ 610km / M40SIECHNICEAPTENEO RUNNING TEAMOK 
56 JĘDRZEJCZYK PIOTR15010km / APTENEO RUNNING TEAMOK 
57  KACZMAREK ADAM 310km / M40MILICZOK 
58  KACZMAREK ANNA 510km / K30MILICZOK 
59  KARGOL PIOTR 11110km / M40OLEŚNICAKB LUPUS OLEŚNICAOKMiasto 
60  KAROLEWICZ ANNA 2710km / K50BRZEGMORSY I FOCZKI BRZEGOK 
61  KARPIŃSKA MAŁGORZATA 10410km / K40KIEŁCZÓWOK 
62  KAWCZYŃSKA MONIKA 9510km / K40OLEŚNICAGUSTAW TEŻ BIEGAOKMiasto 
63  KAWCZYŃSKI PIOTR 9410km / M40OLEŚNICAGUSTAW TEŻ BIEGAOKMiasto 
64  KLIMALA ANGELIKA 9610km / K40OLEŚNICACAŁA OLEŚNICA BIEGAOKMiasto 
65  KOBIELA PIOTR 3410km / M40DOBROSZYCEOK  
66 KOCHNOWICZ GRZEGORZ7710km / M40JELCZ-LASKOWICEKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEOK 
67  KOŁODZIEJ ANDRZEJ 5810km / M50MIŁKOWICEKS ACTIVE URANOK 
68  KOŁODZIEJSKI KRZYSZTOF 12510km / M40BRZEGOK 
69 KOSSOK-ZAWADA MARTA9710km / K30OLEŚNICACAŁA OLEŚNICA BIEGAOKMiasto 
70  KOWZAN MARZENA 1610km / K40WAŁBRZYCHTEMMPO WAŁBRZYCHOK  
71  KOZAK BARTOSZ 6910km / M40DŁUGOŁĘKAKOZAKIOK 
72  KOZAK EWA 7010km / K40DŁUGOŁĘKAKOZAKIOK 
73  KOZICA DAWID 14310km / M30KSIĘGINICEOK 
74  KOZICA MACIEJ 14210km / M20STARY SIELECRUN&BIKE STARY SIELECOK 
75  KOZIOŁ STEFAN 7310km / M30JAWORZYNA ŚLĄSKAOK 
76  KUBASZCZYK JAKUB 410km / M20OLEŚNICAOKMiasto 
77  KULIŃSKI BOGDAN 11310km / M60+GŁOGÓWKYOKUSHIN KARATE GŁOGÓWOK 
78  KUREK KRZYSZTOF 13610km / M50MIŁKOWICEKS ACTIVE URANOK 
79 KWIECIEŃ ZBIGNIEW11010km / M60+BIERUTÓWBIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWAOK 
80  LACH AGNIESZKA 6010km / K40WROCŁAWOK  
81  LEWICKI TOMASZ 3310km / M50OLEŚNICACAŁA OLEŚNICA BIEGAOKMiasto 
82  LISOWSKI ANDRZEJ 5210km / M60+WROCŁAWADRIAN DANILEWICZ GROUPOK  
83  LISOWSKI CZESŁAW 13010km / M60+DZIERŻONIÓWBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAOK 
84 LISOWSKI JACEK12910km / M50TURAWAOK 
85  MAĆKÓW AGNIESZKA 2910km / K40PAKOSŁAWICEOK 
86  MAĆKÓW KLAUDIA 3010km / K20PAKOSŁAWICEOK 
87  MADERA ANDRZEJ 12810km / M40WROCŁAWKILOMETRY POMOCYOK 
88  MAZUR JAKUB 5510km / M20MUCHÓWKS ACTIVE URANOK 
89  MAZUR MAREK 7810km / M50OŁAWABIEGNIJ OŁAWOOK  
90  MIAZGA MARCIN 7510km / M40OŁAWAPO BIEGU PIWKOOK 
91  MICHALAK ANDRZEJ 6210km / M30OLEŚNICAELCOROKMiasto  
92  MIKODA STANISŁAW 2010km / M40PRZEŁĘKOK 
93  MUSIELAK WIOLETA 1310km / K40MILICZRUNNING TEAM MILICZOK 
94  NAPIERAŁA PAWEŁ 1110km / M40ŚWIDNICAAKTYWNY WAŁBRZYCHOK  
95  NELKE KAMIL 9210km / M30WROCŁAWOK 
96 NELKE MACIEJ9310km / M60+WROCŁAWOK 
97  NOWOJSKI JACEK 3510km / M50NAMYSŁÓWOK  
98  OLSZOWA ANETTA 4710km / K40JAWOROK  
99  OSKULSKI ROBERT 12610km / M40KOWARYKOWARY BIEGAJĄOK 
100  OWCZAREK JAKUB 7910km / M20KĘPNOOK 
101  PABIS PIOTR STANISŁAW 11510km / M30CHOJNÓWOK 
102  PACAN BOGUMIŁ 3110km / M40OLEŚNICAOKMiasto 
103  PANCERZ DAWID 13110km / M30MYŚLIBÓRZKS ACTIVE URANOK 
104  PARTYKA WOJCIECH 14610km / M40JELCZ-LASKOWICEOK 
105  PASCHKE MARCIN 4510km / M30WYSOKAALIOR RUNNING TEAMOK 
106  PELCZER AGNIESZKA 12110km / K40MIŁOSZYCEKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEOK 
107  PESZKO RAFAŁ 12310km / M20WROCŁAWDĄBROWSKI TEAMOK 
108  PŁUSKA PAWEŁ 4810km / M40OLEŚNICAOKMiasto  
109  PORADA STANISŁAW 8910km / M50PROSZKÓWAKB ESEMASOK 
110  POSŁUSZNA ANNA 9910km / K40GŁOSKAAKB ESEMASOK 
111  POSŁUSZNY MARIUSZ 9810km / M40GŁOSKAAKB ESEMASOK 
112 PRZYBYLAK PAWEŁ 6310km / M50LESZNOALMARK LESZNOOK 
113  PRZYBYŁ MARIUSZ 10710km / M40OLEŚNICAOKMiasto 
114  PUŁKOWNIK MACIEJ 4010km / M40CZĘSTOCHOWAJEST LEPIEJ RUN TEAMOK 
115  RASZKA KRZYSZTOF 1710km / M40MILICZDTR BIEGA / MARIO TEAMOK 
116  RYMUT SZYMON 10510km / M30WROCŁAWOK 
117  SADOWSKA GRAZYNA 10210km / K40WROCŁAWOK  
118  SANKIEWICZ MARIUSZ 910km / M20OLEŚNICACAŁA OLEŚNICA BIEGAOKMiasto 
119  SIEDLECKA JOANNA 5710km / K40OLEŚNICAOKMiasto 
120  SIESS JAROSŁAW 8610km / M60+PABIANICEOK 
121  SIRING KRZYSZTOF 4110km / M30NAMYSŁÓWDANIEL & DAWIDOK  
122  SKIBIŃSKA MAŁGORZATA 1010km / K30WROCŁAWOK 
123  SKOWROŃSKI MICHAŁ 11610km / M40WROCŁAWGO VEGAN!OK 
124  SOBCZAK-WALIŚ MONIKA 4210km / K40LISKÓWOK 
125  SOLARZ PAWEŁ 14010km / M40SYCÓWOK 
126  SOWA SYLWIA 6410km / K40ZAWADZKIEZAWADZKIE BIEGNIEOK  
127  STARKE MARIUSZ 14910km / M50ŚWIDNICAOPOROWSKAOK 
128  STELMACH BARBARA 13710km / K50WROCLAWSTELMACH TEAMOK 
129  STELMACH PIOTR 13810km / M40WROCŁAWSTELMACH TEAMOK 
130  STĘPIEŃ MATEUSZ 13210km / M40WROCŁAWOK 
131  STĘPIEŃ WALDEK 4410km / M60+WROCŁAWPSZCZÓŁKOWSKI TEAMOK 
132  SZAFRANIEC KAROLINA 7610km / K30WROCŁAWLEAN-TECHOK 
133  SZAFRANIEC KRZYSZTOF 7210km / M30KIELCZOWLEAN-TECHOK 
134  SZERSZEŃ AGATA 13510km / K30WYSOKI KOŚCIÓŁDTR BIEGA / MARIO TEAMOK 
135  TRELA MAGDALENA 5010km / K30SMOLECGONIĘ STAREGOOK 
136  UCIEKLAK WALDEMAR 3910km / M50CZĘSTOCHOWAPSZCZÓŁKOWSKI TEAMOK 
137  USS MACIEJ 6510km / M20ŚWIDNICAGRUPA RAJDOWA SURFEROK  
138  WAŁEK JAROSŁAW 6810km / M50JELCZ-LASKOWICEKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEOK 
139  WESOŁOWSKA URSZULA 13310km / K50WROCŁAWOK 
140  WESOŁOWSKI MACIEJ 13410km / M50WROCŁAWOK 
141  WIECZOREK PIOTR 1410km / M60+OLEŚNICACAŁA OLEŚNICA BIEGAOKMiasto 
142  WIRKIJOWSKA ANETA 14410km / K40WROCŁAWOK