Zawody obsługuje firma Datasport

Indoor Triathlon Warsaw presented by IRONMAN 5150 Warsaw
Warszawa, 01 lutego 2020 r.


Liczba zawodników : 132
Liczba opłaconych zawodników: 131
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono
1 ABRAMCZYK MARCIN912OPEN / M40OLSZTYNYANUSHE TRIATHLON TEAMOK 
2 AGIER MATEUSZ305OPEN / M30TUSZYNTSN RUNNERSOK 
3 BANASIEWICZ MARCIN306OPEN / M40MARKINEON TEAMOK 
4 BANASZCZYK ARKADIUSZ905OPEN / M40OŻARÓW MAZOWIECKI#RUNMENOK 
5 BAR WIESLAW206OPEN / M50WARSAWOK 
6 BARTKOWSKI MAREK203OPEN / M40WARSZAWAENDURE TEAMOK 
7 BEŁDYGA BARTOSZ511OPEN / M30SUWAŁKISUWAŁKI NANUQ TEAMOK 
8 BENISZ MICHAŁ1004OPEN / M20WARSZAWAOK 
9 BIŁKO KRYSTIAN309OPEN / M30WARSZAWA4BILKOOK 
10 BOHDANOWICZ ZBIGNIEW501OPEN / M40WARSZAWATRI LYNXOK 
11 BORKOWSKI JACEK107OPEN / M30WARSZAWAOK 
12 BUJAK PIOTR1003OPEN / M30WARSZAWAOK 
13 CELMER MARCIN612OPEN / M30PŁOCKACTIVE RUNNERS PŁOCKOK 
14 CHOMICKI SZYMON1105OPEN / M40OLSZTYNKRISS COACHINGOK 
15 CHYRCHEL ŁUKASZ1005OPEN / M30LUBLINOK 
16 CUSZLAG JAKUB906OPEN / M50WARSZAWALK KLOSTERSOK 
17 CZEGIEL AGNIESZKA101OPEN / K30ŁÓDŹOK 
18 DANYLCHENKO YURIY409OPEN / M40LATCHORZEWMASTERS OF TRIOK 
19 DĄBROWSKI MICHAŁ211OPEN / M30WARSZAWAOK 
20 DĘBOWSKI BŁAŻEJ607OPEN / M30WARSZAWAOK 
21 DRAŻBA DOMINIK109OPEN / M30EŁKTRI NEGUOK 
22 DUDELA ADRIAN404OPEN / M40WARSZAWAOK 
23 DZIUBEK MACIEJ1104OPEN / M30WARSZAWAOK 
24 FALIN BERNARD901OPEN / M50WARSZAWAOK 
25 FIJOŁEK-WARSZEWSKA AGNIESZKA104OPEN / K40WARSZAWAKUŹNIA TRIATHLONUOK 
26 FOLKERT KAMIL304OPEN / M30TYCHYGVTOK 
27 GALANCIAK PIOTR904OPEN / M30ŁÓDŹCERI INTERNATIONAL ŁÓDŹ / KS CELIRONMANOK 
28 GĄSIOR PATRYK209OPEN / M20WARSZAWA#GASIORTEAMOK 
29 GLAPIŃSKI MAKSYMILIAN711OPEN / M20WARSZAWAOK 
30 GORTAT KAMIL810OPEN / M20DĄBRÓWKA WIELKACERI INTERNATIONAL ŁÓDŹOK 
31 GRONEK GRZEGORZ410OPEN / M30WARSZAWAADIDAS RUNNERS WARSAWOK 
32 GUTENPLAN PATRYK809OPEN / M20LODZOK 
33 HORSZCZARUK JACEK106OPEN / M50WARSZAWAJOŻIN Z BAŻINOK 
34 IGNATOWICZ ANDRZEJ911OPEN / M40WARSZAWATEAM KARAŚOK 
35 IWAŃCZUK TYMOTEUSZ102OPEN / M30WARSZAWAOK 
36 JANIGA OSKAR1008OPEN / M20WARSZAWAOK 
37 JANIGA ROBERT1007OPEN / M40WARSZAWAOK 
38 JAROCKA WIOLETA701OPEN / K30LEGIONOWOTRI LEVELOK 
39 JAROSZEWSKI JAKUB611OPEN / M20WARSZAWAOK 
40 JARZABEK LINDHOLM ANNA108OPEN / K40WARSZAWATRICLUB, (TRIWAWA) MYBIKE.PL, COCOBONGOPINKTEAMOK 
41 JEGLIŃSKI ŁUKASZ508OPEN / M30MŁAWKATWISTER TEAMOK 
42 KOKSA ŁUKASZ712OPEN / M30SIEDLCEKOKSA TEAM FAMILYOK 
43 KOŁOSOWSKI KAMIL411OPEN / M30BIAŁYSTOKOK 
44 KOŚLA PAWEŁ406OPEN / M30ŻYRARDÓWOK 
45 KRAWCZYK ALEKSANDRA907OPEN / K30WARSZAWACOCO BONGO PINK TEAM/ TRI W KOLORZE BLONDOK 
46 KRÓL MACIEJ902OPEN / M20RDZAWATRIWISE TRIATHLON TEAMOK 
47 KSENIAK SZYMON903OPEN / M40WARSZAWAOK 
48 KUBINSKI ARTUR504OPEN / M40OŻARÓW MAZOWIECKITRI LYNXOK 
49 KUŹMICZ DOMINIK702OPEN / M20TORUŃOK 
50 KWIATKOWSKI GRZEGORZ204OPEN / M40GDAŃSKF3 TEAMOK 
51 ZAWODNIK ANONIMOWY112OPEN / M20 WITCOK 
52 LACHOWIECKI WOJCIECH703OPEN / M40STARE BABICEOK 
53 LISOWSKI ALEKSANDER403OPEN / M30ŁÓDŹRAZEM TRENUJEMY SPORTOK 
54 MAJCZAK MIROSLAW608OPEN / M40WARSZAWADEMANT TECHNOLOGY CENTREOK 
55 MAŁKIŃSKA ZUZANNA412OPEN / K20WARSZAWAOK 
56 MARON JACEK704OPEN / M50WARSZAWAJACK TEAM/ ADIDAS RUNNWRS WARSAWOK 
57 MAZUR ANDRZEJ310OPEN / M40OTWOCKADIDAS RUNNERS CLUBOK 
58 METRYCKI MARCIN509OPEN / M20LASKIOK 
59 MIEDZIŃSKI PIOTR407OPEN / M50ŁOMIANKI DOLNEMSD RUNNING CLUBOK 
60 MOCIAK JAKUB1002OPEN / M20WARSZAWAOK 
61 MOSTOWSKI ARTUR502OPEN / M40WARSZAWATRI LYNXOK 
62 NADOLNY PIOTR105OPEN / M40LEONCINOK 
63 NIEWIŃSKI ŁUKASZ808OPEN / M30WARSZAWATARCHOMIN TRIATHLON TEAMOK 
64 OCHENKOWSKI SEBASTIAN708OPEN / M30WARSZAWAOK 
65 OGŁOBLIN ADAM311OPEN / M20WARSZAWAI-SPORTOK 
66 OLDENBURG TIM804OPEN / M40CZAPURYTEAM ZOOT EUROPEOK 
67 ORZESZEK PIOTR1102OPEN / M30WARSZAWATRIWAWAOK 
68 OTTO TOMASZ506OPEN / M20WARSZAWAOK 
69 PADUSZYŃSKI PIOTR805OPEN / M40WARSZAWAEDUSTACYJKA.PL TRIATHLON TEAMOK 
70 PAJKOWSKA KATARZYNA807OPEN / K20WARSZAWAOK 
71 PALUS MALGORZATA202OPEN / K40PIASECZNOISANDSOK 
72 PALUS PAWEŁ201OPEN / M40WARSZAWASIDOR TEAM_ISANDS ENKLAWA SPORTUOK 
73 PAŁKA MATEUSZ212OPEN / M20PŁOŃSKOK 
74 PAŁYSA JOANNA301OPEN / K40DAWIDY BANKOWETRI NEGUOK 
75 PAŁYSA MAREK302OPEN / M40DAWIDY BANKOWETRI NEGUOK 
76 PAULOVICH YAUHENI910OPEN / M20WARSZAWATRAINIACOK 
77 PAWLIK PIOTR308OPEN / M40WARSZAWAOK 
78 PAWLUKIEWICZ ALEKSANDER111OPEN / M50ZĄBKIOK 
79 PĘCZEK DAWID605OPEN / M30LASZELKA ASEKOK 
80 PIETRASZEWSKI ROBERT602OPEN / M40TOMASZÓW MAZOWIECKIBBL - TOMASZÓW MAZOWIECKIOK 
81 PIETRUCZUK GRZEGORZ1107OPEN / M40WARSZAWA - BIELANYOK 
82 PISARCZYK GRZEGORZ505OPEN / M40WARSZAWATRI LYNXOK 
83 PODLASZEWSKI KAMIL1006OPEN / M30WARSZAWAOK 
84 POPŁAWSKA ANNA103OPEN / K30WARSZAWAKUŹNIA TRIATHLONUOK 
85 RATALEWSKI SLAWOMIR312OPEN / M50TOMASZOWOK 
86 ROGOWSKI PAWEŁ811OPEN / M30WARSZAWAOK 
87 ROSZKOWSKI MICHAŁ909OPEN / M20WARSZAWAOK 
88 RURAK FILIP610OPEN / M20WARSZAWATEAM KALACHOK 
89 RYBICKI ARTUR801OPEN / M20RADZANÓWTWISTER TEAMOK 
90 RYBOŁOWIK FILIP507OPEN / M30WARSZAWAOK 
91 RZEPKA JAKUB401OPEN / M30WARSZAWATRI_N_ROLLOK 
92 SADOWSKI ALEKSANDER806OPEN / M40BRZOZOWAOK 
93 SARNECKI PAWEŁ705OPEN / M20WARSZAWAOK 
94 SIELICKI KRZYSZTOF707OPEN / M30MYSIADŁOOK 
95 SŁOMKA MATEUSZ603OPEN / M30TOMASZÓW MAZOWIECKIOK 
96 SŁUPIK TOMASZ408OPEN / M20WARSZAWAOK 
97 SOBCZYK SERGIUSZ303OPEN / M20WARSZAWATRINERGY TEAMOK 
98 SOJKOWSKI PIOTR606OPEN / M30WARSZAWATRI NEGUOK 
99 SOSNOWSKI MIŁOSZ503OPEN / M40WARSZAWATRI LYNXOK 
100 SPYCHAŁA PIOTR1103OPEN / M40WARSZAWAOK 
101 SWIANIEWICZ ANTONI803OPEN / M30WARSZAWAAKS POLONIA WARSZAWAOK 
102 SYGUŁA JOANNA402OPEN / K40WARSZAWAOK 
103 SZACIŁOWSKI PRZEMYSŁAW207OPEN / M30BIAŁYSTOKNADAKTYWNI BIAŁYSTOKOK 
104 SZYSZKA ŁUKASZ210OPEN / M30WARSZAWADRUŻYNA TVNOK 
105 ŚLESICKI MATEUSZ604OPEN / M20KOBYŁKAOK 
106 TARCZYŃSKI MARCIN512OPEN / M40MARKITARCZA BIEGAOK 
107 TOMCZAK MARCIN802OPEN / M30POZNAŃGVT BMC TRIATHLON TEAMOK 
108 URBAŃCZYK MICHAŁ601OPEN / M40SWOLSZEWICE MAŁEWHEREVER I GO I RUNOK 
109 WALUSINSKI JAROSLAW1101OPEN / M20PULAWY#TEAMKARAŚOK 
110 WALUSIŃSKI MARIUSZ1001OPEN / M30PUŁAWYOK 
111 WASZKIEWICZ RADOSŁAW307OPEN / M30WARSZAWADELOITTE ADVENTURE TEAM / NEON TEAMOK 
112 WĘDZIK ŁUKASZ110OPEN / M30ŁÓDŹOK 
113 WĘGLIŃSKI SEBASTIAN710OPEN / M30MIŃSK MAZKS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIOK 
114 WIERZCHOWIECKI MICHAŁ908OPEN / M40WARSZAWAOK 
115 WIETRZYCKI MARCIN208OPEN / M30WARSZAWAREBELLION OF FREE RUNNERSOK 
116 WÓJCIK GRZEGORZ812OPEN / M40WARSZAWAMBC TEAMOK 
117 WÓJCIK MIREK609OPEN / M50TOMASZÓW MAZ.TIME4RUNNINGOK 
118 ZALEWSKA EWA ADRIANNA709OPEN / K20WARSZAWAOK 
119 ZAREMBA OLGA1106OPEN / K20WARSZAWAOK 
120 ZAWADZKA KATARZYNA205OPEN / K30WARSZAWATRINERGYOK 
121 ZIELIŃSKI ANDRZEJ706OPEN / M40OŻARÓW MAZOWIECKITEAM KARAŚOK 
122 ZIELIŃSKI TOMASZ510OPEN / M40WARSZAWAVELOCITY WARSZAWAOK 
123 ŻARŁOK KAMIL405OPEN / M30WARSZAWAOK