Zawody obsługuje firma Datasport

XXVI Maraton Solidarności
Gdańsk, 15 sierpnia 2020 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Liczba zawodników : 136
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Koszulka Klasyfikacje
1 ANDROSHCHUK ANDREY127OPEN / M30KYIVHOBO.RUNOKOK 
2  BAHINSKYI OLEKSANDR 124OPEN / M40BYDGOSZCZOKOK 
3  BANACH ARTUR 56OPEN / M40POLKOWICENSZZ \\\SOLIDARNOŚĆ\\\ VWMP POLKOWICEOKOKNSZZ 
4  BARANIECKI ZBIGNIEW 87OPEN / M60POZNAŃ100 MARATHON CLUB POLSKAOKOK 
5  BROWARCZYK PAWEŁ 129OPEN / M40SZEMUDFKPOKOK 
6  BUCZYŃSKI PAWEŁ 128OPEN / M40TRĄBKI MAŁEOKOK 
7  BUDZIAK WIESŁAW 159OPEN / M60CHEŁMŻABIEGUŚOKOK 
8  BUHR PETER 130OPEN / M50/TRI CLUB DENMARKOKOK 
9  CESARCZYK GRZEGORZ 34OPEN / M40OLSZTYNOLSZTYŃSKI KLUB SPORTÓW WODNYCHOKOKNSZZ 
10  CIBA MICHAŁ 133OPEN / M40WEJHEROWOOKOK 
11  CISOŃ MICHAŁ 116OPEN / M30GDAŃSKOKOK 
12  CZAPSKI-PRUSZAK PIOTR 122OPEN / M40TCZEWOKOK 
13  DĄBROWSKI TADEUSZ 158OPEN / M50GDYNIAOKSYWIEOKOK 
14  DORSZ BEATA 48OPEN / K40GDYNIAOKOK 
15  DREWNICKA-OGRODNIIK JOANNA 163OPEN / K50WROCŁAW-PRZEMIŁÓWDEVINITIOKOK 
16  DROZDOWSKI KACPER 26OPEN / M30BANINOOKOK 
17  DRZASTWA STANISŁAW 65OPEN / M20SŁUPSKOKOK 
18  GAJDUS WIKTOR 36OPEN / M30GDAŃSKDCT DRUŻYNA BIEGOWAOKOKNSZZ 
19  GARBOWSKI KRZYSZTOF 119OPEN / M30SZTUMGARBOTEAM ZANTYR SZTUMOKOKNSZZ 
20  GAWEŁ IRENEUSZ 142OPEN / M40RUMIAOKOK 
21  GAWRYLCZYK PAWEŁ 38OPEN / M30WEJHEROWOOKOK 
22  GOGÓŁ FRANCISZEK 118OPEN / M60LEGNICAFRANEK I DINOOKOKNSZZ 
23  GRALAK MARCIN 160OPEN / M40INOWROCŁAWTG SOKÓŁ GNIEWKOWOOKOKNSZZ 
24  GRZYBOWICZ ŁUKASZ 145OPEN / M30BŁAŻEJOWICEOKOK 
25  GRZYWACZ KAROL 43OPEN / M30GDYNIALOLO TEAMOKOK 
26  GUMIENNY TOMASZ 23OPEN / M40GNIEZNOOKOKNSZZ 
27  HJELLE NILS 58OPEN / M50OSLOTEAM SPORTSMANDENOKOK 
28  HOLMES KYLE 74OPEN / M20JERSEY CITYOKOK 
29  IZYDORCZAK MICHAŁ 110OPEN / M20WEJHEROWOOKOK 
30  JAGIELSKI JERZY 67OPEN / M30JAWORJKS SALAMANDRAOKOKNSZZ 
31  JAKUBEK ZBIGNIEW ZIBI 49OPEN / M40GDAŃSKNIEZRZESZONYOKOK 
32  JASTRZEMBSKI EDMUND 139OPEN / M40GDAŃSKSILESIA MARATHON TEAM/BYDGOSZCZ FAN MARATONOKOK 
33  JENDRZEJEWSKI PIOTR 161OPEN / M40TCZEWEATON RUNNING TEAMOKOKNSZZ 
34  JEZIORNY RYSZARD 81OPEN / M50WIELUŃWIELUŃ BIEGAOKOK 
35  KALISZUK JANUSZ 33OPEN / M40BIAŁA PODLASKAOKS BOZPNOKOKNSZZ 
36  KAMIŃSKI KRZYSZTOF 64OPEN / M30GĄBINGĄBIN BIEGAOKOKNSZZ 
37  KARŁO MAŁGORZATA 84OPEN / K20GDAŃSKDREAM TEAMOKOK 
38  KARWOWSKI MICHAŁ 50OPEN / M30ŁÓDŹKS ULTRA TEAM ŁÓDŹOKOK 
39  KASPRZYCKI FILIP 89OPEN / M20RUMIANESTRUNOKOK 
40  KLEWEK ANDRZEJ 150OPEN / M40GDAŃSKCIUŁACZE SEKUNDOKOK 
41  KŁOSEK JACEK 76OPEN / M30RACIBÓRZINSTAL-TECH TEAMOKOK 
42  KONARZEWSKI JACEK 60OPEN / M40RUMIARUMIA BIEGAOKOK 
43  KONSTANTYNOWICZ MACIEK 70OPEN / M50HADDENHAMHADDENHAMOKOK 
44  KOS SŁAWOMIR 61OPEN / M40NOWY DWÓR GDAŃSKI/ORŁOWODCT DRUŻYNA BIEGOWAOKOKNSZZ 
45 KOSIECKI MACIEJ165OPEN / M30LINIEWOREMUS KOŚCIERZYNAOKOKNSZZ 
46  KOZDEMBA KRZYSZTOF 114OPEN / M50WIŚLINKATEAM WIŚLINKAOKOK 
47  KOZŁOWSKI RAFAŁ 24OPEN / M40KONINOKOKNSZZ 
48  KRAJEWSKI MAREK 59OPEN / M40LEGNICA4K LEGNICAOKOK 
49  KRASKA TOMASZ 82OPEN / M50NOWE MIASTO NAD PILICĄBIEGIEM PRZEZ POLSKĘOKOK 
50  KRÓL ADAM 100OPEN / M60OPOLENSZZ SOLIDARNOŚĆ ELEKTROWNIA OPOLEOKOKNSZZ 
51  KRYSIAK DARIUSZ 79OPEN / M60WROCŁAWNSZZ `SOLIDARNOŚĆ` UNIWERSYTETU EKONOMICZNEGO WE WROCŁAWIUOKOKNSZZ 
52  KUCHARSKI JAKUB 77OPEN / M40GRUSZCZYNJKU1979OKOKNSZZ 
53  KUJAWSKA-PIEKAREK BEATA 75OPEN / K30CAMBRIDGEOKOK 
54  KULGAJUK MICHAŁ 117OPEN / M30PRUSZCZ GDAŃSKISTRASZYN BIEGA, SUTOKOK 
55  KUNDO RAFAŁ 136OPEN / M20GDAŃSKOKOK 
56  KUŹNIAR WOJCIECH 53OPEN / M30RUMIADREAM TRI TEAMOKOK 
57  KWARCIŃSKI PAWEŁ 140OPEN / M30GDAŃSKRYNHAKI ROLNIK TEAMOKOK 
58  LARYSZ BERNARD 126OPEN / M40GDYNIAWIJHARSOKOK 
59  LASKOWSKI RADOSŁAW 134OPEN / M40GDYNIAKS PIDRINA GDYNIAOKOK 
60 LATAŁA ERYK156OPEN / M40SKOROSZYCEOKOKNSZZ 
61  LESNAU WITOLD 141OPEN / M50PUCKOKOK 
62  LEWANDOWSKI BARTOSZ 46OPEN / M30ELBLĄGOKOK 
63  LEWONIEC SZYMON 69OPEN / M30STARGARDWWW.SPATIUM.COOKOK 
64  LORENZO LIMA 115OPEN / M20GDAŃSKLORO COACHOKOK 
65 ZAWODNIK ANONIMOWY164OPEN / M20 OKOK 
66  ŁOŻYŃSKI PIOTR 147OPEN / M50OLSZTYNNSZZ SOLIDARNOŚĆOKOKNSZZ 
67  MAJ MATEUSZ 27OPEN / M30GDYNIAOKOK 
68  MAKARSKI MICHAŁ 132OPEN / M30CZECZEWOESTEE MED SOPOTOKOK 
69  MALITOWSKI RAFAŁ 98OPEN / M30JELCZ-LASKOWICEKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEOKOK 
70  MARCINEK WOJCIECH 90OPEN / M40TRZEBOWNISKOWARSZTAT RUCHU KATARZYNA ŻEBRAKOWSKAOKOKNSZZ 
71  MARTOWICZ TOMASZ 25OPEN / M40WILKSZYNWABCO RUNNERSOKOKNSZZ 
72  MATYSZEWSKI JAROSŁAW 137OPEN / M50GDAŃSKOKOK 
73  METELSKI JANUSZ 54OPEN / M50LESZNONIEZRZESZONYOKOK 
74  MICHALKIEWICZ ADAM 71OPEN / M30POZNAŃOKOKNSZZ 
75  MIĘTKA KRZYSZTOF 29OPEN / M40KRAKÓWDRUŻYNA MOKOKNSZZ 
76  MIKA DAMIAN 62OPEN / M50RACIBÓRZEKO-OKNO. RUNNERSOKOKNSZZ 
77  MROWICKI GRZEGORZ 151OPEN / M30ŁÓDŹLUZAKI NA FANTAZJI NOPROBLEM RUNINGOKOK 
78  MURAWSKI MAREK 146OPEN / M40GDAŃSKNIEZRZESZONYOKOK 
79 NARÓG PAWEŁ107OPEN / M40ŚLĘZAOKOK 
80  OCHNIO RYSZARD 138OPEN / M40JASTROWIEPOLONIA JASTROWIEOKOK 
81  OLĘDZKA EMILIA 63OPEN / K40WARSZAWAREMBERTÓW TEAMOKOKNSZZ 
82 PARANIAK BARBRO103OPEN / K6014135 HUDDINGEMARATHONGUIDERNAOKOK 
83 PARANIAK JAN104OPEN / M7014135 HUDDINGEMARATHONGUIDERNAOKOK 
84  PATYNA RADOSLAW 72OPEN / M40GDANSKOKOK 
85  PAWLIŃSKI PIOTR 45OPEN / M30POLICENSZZ SOLIDARNOŚĆ-GRUPA AZOTY POLICEOKOKNSZZ 
86  PIĄTEK STANISŁAW 125OPEN / M60KRAKÓWITMBW KRAKÓWOKOKNSZZ 
87  PIEKAREK LUKASZ 102OPEN / M30CAMBRIDGEOKOK 
88  PIEKARSKI AREK 155OPEN / M30BYDGOSZCZTMS & GLOBART TEAMOKOK 
89  PIOTROWSKI PIOTR 85OPEN / M50LUBLINFILMIC TEAMOKOK 
90 PIÓRKOWSKI MARIUSZ 39OPEN / M30GDAŃSKTAKA RYBAOKOK 
91  POKOTYCKI DENIS 37OPEN / M30KOSTRZYN NAD ODRĄOTOMO STPOKOK 
92  POŁOŃSKI ANDRZEJ 44OPEN / M50RADOMBIEGIEM RADOM!OKOK 
93  PROKOPIUK KRZYSZTOF 47OPEN / M40GDYNIAOKOKNSZZ 
94  PSZCZOŁA IRENEUSZ 35OPEN / M30LUBLINOKOKNSZZ 
95 PYLKKANEN MATTI105OPEN / M7059096 OEVERUMMARATHONGUIDERNAOKOK 
96  ROBENEK DOMINIK 93OPEN / M20HAVÍŘOVOKOK 
97  ROMPCA DARIUSZ 121OPEN / M50LUZINOGKS KASZUBI LUZINOOKOKNSZZ 
98  ROZMUS WIKTOR 57OPEN / M30GDANSKOKOK 
99  RZEPECKI RADOSŁAW 131OPEN / M40GDAŃSKOKOK 
100  SALITA LECH 52OPEN / M60GNIEZNOALTOM GNIEZNOOKOK 
101  SCHIEWE ANDRZEJ 149OPEN / M50ŚWIDNICAOKOK 
102  SCHRÖDER ADAM 28OPEN / M40GDYNIAOKOK 
103  SHEVCHENKO EUGENIA 167OPEN / K30KRAKOWOKOK 
104 SHEVCHYSHYN ANDRII40OPEN / M30GDANSKDCT DRUŻYNA BIEGOWAOKOK 
105  SIELUTIN WADIM 22OPEN / M60LEGNICAKB LEW LEGNICA 2000OKOKNSZZ 
106  SINGER MARCIN 109OPEN / M30EGIERTOWOOKOK 
107  SINGER WIESŁAW 108OPEN / M60POŁĘCZYNONIEZRZESZONYOKOK 
108  SŁOJEWSKI MACIEJ 154OPEN / M40GDAŃSKOKOK 
109  SMORAWSKI IRENEUSZ 55OPEN / M30WRZEŚNIAOKOK 
110  SMYK KAMIL 99OPEN / M30GDAŃSKOKOK 
111 ZAWODNIK ANONIMOWY153OPEN / M20 OKOK 
112  STANISZEWSKI MARCIN 31OPEN / M40HAJNÓWKAOKOK 
113  STĘPIEŃ ŁUKASZ 51OPEN / M40JAWORJKS SALAMANDRAOKOKNSZZ 
114  STUPNOWICZ PRZEMEK 41OPEN / M20ŁÓDŹEPOKA NORDICA ŁÓDŹOKOK 
115  SZABŁOWSKI KAMIL 80OPEN / M30GDAŃSKGM TEAMOKOK 
116  SZOTA WOJCIECH 13OPEN / M40WARSZAWAMARATOŃCZYK.PLOKOK 
117  SZTYBOR JOANNA 78OPEN / K40GDAŃSKOKOK 
118  SZUBA MONIKA 143OPEN / K30GDAŃSKOKOKNSZZ 
119  SZYMAŃSKI FILIP 32OPEN / M20KATOWICEPOMYKACZEOKOKNSZZ 
120  ŚLUSARCZYK ANDRZEJ 83OPEN / M40PRUSZCZ GDAŃSKIPRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ONOKOK 
121  TORŁOP PRZEMYSŁAW 152OPEN / M50GDAŃSKGRUPA TRÓJMIASTO/FUNDACJA HOSPICYJNA TUMBOTEAMOKOKNSZZ 
122  TRAFALSKI KRZYSZTOF 113OPEN / M40GDYNIABIEGOWA DĄBROWAOKOK 
123  WALIGORSKI TOMASZ 111OPEN / M40GDYNIAOKOK 
124  WASILEWSKI SŁAWOMIR 42OPEN / M40KOLBUDYAKTYWUJ SIĘ W MARATONIE #RUNGDNOKOK 
125  WAWRZYNIAK ADRIAN 97OPEN / M30KRAKOWOKOK 
126  WAWRZYNIAK PAWEŁ 91OPEN / M30ŚREMRUNNER`S POWEROKOK 
127  WELM GRZEGORZ 157OPEN / M50CZĘSTOCHOWAZABIEGANI CZĘSTOCHOWAOKOKNSZZ 
128  WESOŁOWSKI TADEUSZ 112OPEN / M60GDYNIAOKOK 
129 WIESLER PETER106OPEN / M6018461 AKERSBERGAMARATHONGUIDERNAOKOK 
130  WINIARSKI ARKADIUSZ 66OPEN / M30GDAŃSKOKOK 
131  WOLFRAM DAWID 96OPEN / M30GDYNIAOKOK 
132  WRÓBEL ROBERT 94OPEN / M40WROCŁAWOKOKNSZZ 
133  WYRODA ALEKSANDRA 123OPEN / K20KWIDZYNOKOK 
134 ZIELIŃSKA KINGA92OPEN / K40KOŚCIANOKFIR ŚMIGIELOKOKNSZZ 
135  ZIELIŃSKI PRZEMYSŁAW 86OPEN / M40OLSZTYNTEAM JANAOKOKNSZZ 
136  ZIELONKA MARIUSZ 95OPEN / M50POZNAŃCENTRUM SZKOLENIA WOJSK LĄDOWYCH POZNAŃOKOK