Zawody obsługuje firma Datasport

28. Bieg Fiata
Bielsko-Biała, 22 maja 2022 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Liczba zawodników : 1271
Odebrało numery: 1067

Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1 ADAMCZYK BOGUSŁAW64210km / M40LEŚNAHUTCHINSON ZAKŁAD ŻYWIEC 1POLPOLOK 
2  ADAMCZYK PAWEL 26510km / M40RYBNIKACCIDENTURE RUNNERS CLUBPOLPOLOK 
3 ADAMCZYK RYSZARD 10km / M20BIELSKO BIAŁABRAKPOLPOLOK  
4  ADAMCZYK WIOLETTA  10km / K40BIELSKO-BIAŁA-POLPOLOK  
5  ADAMUS JANUSZ 96210km / M40OSIEKPOLPOLOKFCAP SFCAP 
6  ADAMUS-KOWALSKA JUSTYNA 115410km / K40PRZYBĘDZAPRZYBĘDZAPOLPOLOK 
7  ANDRUSIEWICZ MARTA 62410km / K30ŻYWIECPOLPOLOK 
8  ANTOŃCZYK KRZYSZTOF 25310km / M40BIELSKO-BIAŁAI-GUMPOLPOLOK 
9  AUGUST RYSZARD  10km / M50CZELADŹKOLEGA MARKA I KAJTKAPOLPOLOKMPL  
10  AUGUSTYNIAK PIOTR 7310km / M40BIELSKO-BIAŁABIEGAM ŻEBY ŻREĆ WIĘCEJ CIASTKÓWPOLPOLOK 
11 BABICKA IZABELA36510km / K40BIELSKO-BIAŁACRIK FCA POLANDPOLPOLOK 
12  BABICKI JAROSŁAW 50810km / M40BIELSKO-BIAŁACRIK FCA POLANDPOLPOLOKFCAP SFCAP 
13  BABIK LUCJAN 59610km / M30BIELSKO-BIAŁAMŁYNARSCY NIERUCHOMOŚCI RUNNING TEAMPOLPOLOK 
14  BADOWSKA ELA 58010km / K30KĘTYPOLPOLOK 
15  BAŁA-TABOR MARTA 103010km / K20CHORZÓWPOLPOLOK 
16  BAŁOS KRZYSZTOF 54010km / M20BUDZÓW-POLPOLOK 
17 BANET ELIZA34010km / K40BIELSKO-BIAŁAPOLPOLOK 
18  BAŃBUR AGNIESZKA 37110km / K40BIELSKO-BIAŁAEATON RUNNING TEAMPOLPOLOK 
19  BARAN ZBIGNIEW  HB / BIELSKO BIAŁAIKS SMOK ORNETAPOLPOLOK  
20  BARANOWSKI RAFAŁ 60810km / M30BIELSKO-BIAŁADALEKO JESZCZE?POLPOLOK 
21  BARAŃSKA WANDA 118310km / K50KRAKÓWPOLPOLOK 
22  BARAŃSKI JAKUB 118410km / M20KRAKÓWAZS UJPOLPOLOK 
23 BARCIK AGNIESZKA46910km / K40BIELSKO-BIALAPOLPOLOKSFCAP 
24 BARKHOLZ-KLANTE RENATE71310km / K50WOLFSBURGGERGEROK  
25  BARON DAMIAN  10km / M40BIELSKO BIAŁAEATON RUNNING TEAMPOLPOLOK  
26  BARON TOBIASZ 81910km / M30UJSOŁYPOLPOLOK 
27  BARTAS MATEUSZ 60510km / M20JASIENICAPOLPOLOK 
28  BARTCZAK ROBERT  10km / M30ŻERNIKI WROCŁAWSKIETMTEAMPOLPOLOK  
29  BASTA DOROTA 113810km / K40CHELMEKZADYSZKA OŚWIĘCIMPOLPOLOK 
30  BASTA GRZEGORZ 113710km / M50CHEŁMEKZADYSZKA OŚWIĘCIMPOLPOLOK 
31  BASZCZYŃSKA KINGA 72210km / K40BIELSKO-BIAŁABB RUNNERSPOLPOLOK 
32  BAWOŁEK ADAM  10km / M30KATOWICEROZBIEGANA LIGOTAPOLPOLOK  
33  BEDNARSKI RAFAŁ 71610km / M40DĄBROWA GÓRNICZAW POGONI ZA DUCHEMPOLPOLOK 
34  BENASIEWICZ RAFAŁ 46710km / M20BIELSKO-BIAŁATI FLUID SYSTEMSPOLPOLOK 
35  BERGER KRZYSZTOF 80010km / M40CZECHOWICE-DZIEDZICEKANCELARIA ADWOKACKA BERGER LEGALPOLPOLOK 
36  BERKE KRZYSZTOF 44110km / M50JAWISZOWICESPEED TEAM BRZESZCZEPOLPOLOK 
37 BETYNA TOMASZ 10km / M30MIKOŁÓW-POLPOLOK  
38  BIAŁECKI PATRYK 20210km / M30BIELSKO-BIAŁACIEPŁE BAMBOSZEPOLPOLOK 
39  BIAŁOMAZUR TOMASZ 8510km / M40BIELSKO-BIAŁASTARE BIELSKOPOLPOLOK 
40  BIAŁY ANNA 52110km / K30BIELSKO-BIAŁAMŁYNARSCY NIERUCHOMOŚCI RUNNING TEAMPOLPOLOK 
41  BIEDROŃ BARTŁOMIEJ 53310km / M30BIELSKO-BIAŁABBL BIELSKO-BIAŁAPOLPOLOK 
42  BIEL ANDRZEJ 59310km / M30ŻYWIECPOLPOLOK 
43  BIEL RAFAŁ 21310km / M40BIELSKO-BIAŁAŚRUBENA UNIA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOK 
44  BIELIK PAWEŁ 115910km / M30KATOWICEPOLPOLOK 
45  BIENIEK MATEUSZ  10km / M30CZECHOWICE-DZIEDZICEPOLPOLOK  
46  BIERNACKA SYLWIA 93810km / K30KATOWICENIEZWYKŁE MIEJSCA W POLSCEPOLPOLOK 
47  BIERNOT MICHAŁ 37810km / M30MAZAŃCOWICEPOLPOLOK 
48  BIEROŃSKA KAROLINA 16410km / K30DANKOWICEPOLPOLOK 
49  BIEROŃSKI JAN 16610km / M50DANKOWICEPOLPOLOK 
50  BIEROŃSKI TOMASZ 56910km / M40DANKOWICE-POLPOLOK 
51  BIGOS IWONA  10km / K20BIELSKO-BIAŁAFCA SERVICES POLSKAPOLPOLOK  
52  BIJAS PAULINA  10km / K20BIELSKO - BIAŁAPOLPOLOK  
53  BILSKI BŁAŻEJ 13210km / M30BIELSKO-BIAŁABIEGAJĄCE INSEKTYPOLPOLOKFCAP SFCAP 
54 BIŁKA KINGA19510km / K30BIELSKO BIAŁAPOLPOLOK 
55  BIŁKA KRZYSZTOF 28410km / M30BIELSKO-BIAŁAPOLPOLOK 
56  BINDA JACEK 29910km / M50BIELSKO-BIAŁAWATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE / NO LIMITSPOLPOLOK 
57 BINDA JOANNA13410km / K20BIELSKO-BIAŁA-POLPOLOK 
58  BIZACKI SZYMON 58310km / M40JEDLINAPOLPOLOK 
59  BLASZKE AGATA 53110km / K30BIELSKO-BIAŁAPOLPOLOK 
60  BŁASIAK ADRIAN 71110km / M40BIELSKO-BIAŁASZPITAL ŚW. ŁUKASZAPOLPOLOKMPL 
61  BŁASIAK HENRYK 45710km / M40PORĄBKAKĘCKIE HARPAGANYPOLPOLOK 
62  BŁASZCZYK MAREK 80810km / M40RUDA ŚLĄSKASTELLANTIS ACTIVE TEAMPOLPOLOKSFCAP 
63  BŁOTKO PIOTR 106310km / M20BIELSKO BIAŁAHIGHLANDERSPOLPOLOK 
64  BOCHENEK ADAM 13610km / M20CIESZYNPOLPOLOK 
65  BOCHEŃSKA SYLWIA 61210km / K30USTROŃPOLPOLOK 
66  BOCHEŃSKI PAWEŁ 102410km / M40JAWISZOWICE-----POLPOLOK 
67  BOCHYNEK TOMASZ 94110km / M40WIEPRZTI FLUID SYSTEMSPOLPOLOK 
68  BOCZARSKI ARTUR  10km / M30SIENIAWAPOLPOLOK  
69  BOCZKOWSKI DAWID 44810km / M30BIELSKO-BIAŁATI FLUID SYSTEMSPOLPOLOK 
70  BOGACZ RADOSŁAW 95710km / M40NIDEKPOLPOLOK 
71  BOGDAŁ KRZYSZTOF 59510km / M30PEWEL ŚLEMIEŃSKAHUSARIA RACE TEAMPOLPOLOK 
72  BOGUCKA GABRIELA  10km / K40BIELSKO-BIALAPOLPOLOK  
73  BOGUCKI ARTUR  10km / M30WROCŁAWPOLPOLOK  
74  BOHN MARIUSZ 90610km / M50PIEKARY ŚLĄSKIEPIEKARY ŚLĄSKIEPOLPOLOK 
75  BOJCZUK TOMASZ 111210km / M50BUCZKOWICEMARELLIPOLPOLOK 
76  BOJDYS JAROSŁAW 52810km / M30BIELSKO-BIAŁABIEGAM ŻEBY ŻREĆ WIĘCEJ CIASTKÓWPOLPOLOKSFCAP 
77  BOM OSKAR 74610km / M30KRAKÓWOSKAR BOM SPORTSPOLPOLOK 
78  BONDARCZUK SYLWIA 6010km / K40BIELSKO-BIAŁAULTRA BESKID SPORTPOLPOLOK 
79  BORATYŃSKI KRZYSZTOF 72110km / M50BIELSKO-BIALAPOLPOLOK 
80  BORGOSZ ARKADIUSZ 9610km / M50BIELSKO-BIAŁA-POLPOLOK 
81  BORGOSZ SZYMON 26310km / M30BIELSKO-BIAŁAPOLPOLOK 
82  BOROWSKI JAROSŁAW  10km / M50BRZESZCZEZADYSZKA OŚWIĘCIMPOLPOLOK  
83  BOROWSKI TOMASZ 29810km / M30BIELSKO-BIAŁAPOLPOLOK 
84  BORUCKI DARIUSZ 104410km / M40KOŃCZYCE MAŁEPOLPOLOKSFCAP 
85  BORUTA ADAM 51010km / M30KRAKÓW1SGSPOLPOLOK 
86 BOSEK PAWEL53510km / M40BIELSKO-BIAŁABOSKIPOLPOLOK 
87  BOUHAFS FARID 103210km / M30GERMERINGLG STADTWERKE MÜNCHENGERGEROK 
88  BRACHMAŃSKI DARIUSZ 81310km / M50MARKLOWICERYBNICKA GRUPA BIEGOWA-PĘDZIMY RAZEMPOLPOLOK 
89  BRODA IRENEUSZ 69910km / M40DANKOWICETI FLUID SYSTEMSPOLPOLOK 
90  BRONIATOWSKA KATARZYNA 98610km / K30KRAKOWAZS AWF KRAKOW MASTERSPOLPOLOK 
91  BRUDNY RYSZARD 105010km / M40OCHABYPOLPOLOK 
92  BRYCH-PAJAK EWA 100410km / K40KORWINÓWJKLA JAWOR JAWORZNOPOLPOLOK 
93  BRYŚ KAMIL 99210km / M20ŻYWIECPOLPOLOK 
94  BRZAZGACZ PIOTR 1503WS / WILKOWICEPOLPOLOK 
95  BRZEZINA KLAUDIA 95810km / K20ZEBRZYDOWICE-POLPOLOK 
96  BRZEZINA TADEUSZ 95910km / M30ZEBRZYDOWICE-POLPOLOK 
97  BUBLEWICZ RENATA 77110km / K30KRAKÓWPOLPOLOK 
98  BUCKI WOJCIECH 42910km / M30KRAKÓWPOLPOLOK 
99  BUDKIEWICZ ADAM 43910km / M50BIELSKO-BIAŁABUDKA MEDIALNAPOLPOLOK 
100  BUDKIEWICZ MACIEJ 25110km / M16BIELSKO-BIAŁAPOLPOLOK 
101  BUDKIEWICZ-NOWAK JOANNA 79410km / K20BIELSKO-BIAŁAPOLPOLOK 
102  BUGIEL ROMAN 30110km / M50TYCHYPOLPOLOK 
103 BUJAKOWSKI MACIEJ29710km / M40BIELSKO-BIAŁAPOLPOLOK 
104  BURNAGIEL TOMASZ 95210km / M50CZERWIONKA-LESZCZYNYHRMAX ŻORYPOLPOLOK 
105  BURZYŃSKI RAFAŁ 25010km / M40BIELSKO-BIAŁAPOLPOLOK 
106  BYLINKO LESZEK 8910km / M40BIELSKO-BIAŁAATH BIELSKO-BIAŁAPOLPOLOK 
107  BYTNAR TOMASZ  10km / M40BIELSKO-BIAŁABRAKPOLPOLOK  
108  BZDAK ZDZISŁAW  10km / M50PAJĘCZNOPAJECZNOPOLPOLOK  
109  BZDĘGA JAN 47910km / M60CZĘSTOCHOWANIEZRZESZONYPOLPOLOKMPL 
110 CADET DIDER3010km / M50TYCHYTEAM JEEPFRAFRAOKSFCAP  
111  CAŁUS BOGUSŁAW 15410km / M40BIELSKO-BIAŁAPOLPOLOK 
112  CAPAŁA MARCIN 62910km / M50SKOCZÓWNOWAK-TEAMPOLPOLOK 
113  CAPEK MARTIN 113110km / M30ČADCAČADEČKA V POHYBESVKSVKOK 
114  CAPIK PIOTR 113010km / M60CZECHOWICE-DZIEDZICEROZBIEGAMY TO MIASTO - CZECHOWICE-DZIEDZICEPOLPOLOK 
115  CAPUTA PAWEŁ 51810km / M30RYBARZOWICEPOLPOLOK 
116  CAPUTA STANISŁAW 6410km / M50LIPOWA-LIPOWA BIEGAPOLPOLOKMPL 
117  CEGLARZ JOANNA 17210km / K40PIASEKTEAM FUN RUNNINGPOLPOLOK 
118  CEGLARZ RADOSŁAW 17110km / M40PIASEKTEAM FUN RUNNINGPOLPOLOK 
119  CEL RAFAŁ 92410km / M50BIELSKO-BIAŁAIMPERIUM SPORTUPOLPOLOK 
120  CEMBALA ARKADIUSZ 96910km / M40MIĘDZYRZECZE GÓRNEEATON RUNNING TEAMPOLPOLOK 
121  CHILIŃSKI KRYSTIAN 93210km / M40MYSŁOWICEPOLPOLOK 
122  CHMIEL DOMINIKA 78710km / K30BIELSKO-BIAŁAPOLPOLOK 
123  CHMIELARZ RAFAŁ 34910km / M40BIELSKO-BIAŁAPOLPOLOK 
124  CHODAWSKA DOROTA 80410km / K30ZABRZESTELLANTIS ACTIVE TEAMPOLPOLOKSFCAP 
125  CHOJNACKA NATALIA  10km / K30WARSZAWAWYBIERZPOLPOLOK  
126  CHOJNACKI JAKUB 40710km / M40BIELSKO-BIAŁAPOLPOLOK 
127  CHOJNACKI SZYMON 40810km / M16BIELSKO-BIAŁAPOLPOLOK 
128  CHOLEWKA JAN 50410km / M20GILOWICEPOLPOLOK 
129  CHORĄŻEWICZ ŁUKASZ 46110km / M20BIELSKO - BIAŁAZBÓJ TEAM ULTRA BESKID SPORTPOLPOLOK 
130  CHRAPEK DAWID 97110km / M30CHYBIEPOLPOLOK 
131  CHROBAK AGNIESZKA 55310km / K40ZABRZEGROZBIEGAMY TO MIASTO - CZECHOWICE-DZIEDZICEPOLPOLOK 
132  CHROBAK ARMEN 34510km / M50BIELSKO-BPOLPOLOK 
133  CHROBAK MAREK 53210km / M50ZABRZEGROZBIEGAMY TO MIASTO - CZECHOWICE-DZIEDZICEPOLPOLOK 
134  CHROBAK PAWEŁ 38110km / M50BIELSKO-BIAŁA-POLPOLOK 
135  CHROMIK DARIUSZ  10km / M50KOZYPOLPOLOKMPL  
136  CHROMIK SEBASTIAN 3110km / M30KATOWICETEAM JEEPPOLPOLOKFCAP SFCAP  
137  CHRONOWSKI RAFAŁ 28310km / M40BIELSKO-BIAŁADRUŻYNA KROPKAPOLPOLOK 
138  CHRUKIN PATRYCJA 70610km / K30BIELSKO-BIAŁA-POLPOLOK 
139 CHWAŁEK EWELINA22810km / K40BESTWINAPOLPOLOK 
140  CICHOS KONRAD 102810km / M40CHORZÓWCOJABIEGNEPOLPOLOK 
141  CIELOCH JAKUB 65910km / M20SKARŻYSKO-KAMIENNAPOLPOLOK 
142  CIEMAŁA DAWID 12110km / M20OGRODZONAAVENTI.PLPOLPOLOK 
143  CIEMAŁA RADOSŁAW 12210km / M50OGRODZONAAVENTI.PLPOLPOLOK 
144  CIEPŁAK MARCIN 104010km / M30RYBNIKJA CIĘ KOCHAM A TY BIEGASZPOLPOLOK 
145  CIERESZKO DARIUSZ 112510km / M30BIELSKO BIALAPOLPOLOK 
146  CIEŚLAR ANITA 19410km / K30BIELSKO-BIAŁAPOLPOLOK 
147  CIEŚLAR MACIEJ 25910km / M30CIESZYNPOLPOLOK 
148  CIMPRICH MARCEL 103910km / M50ŠENOV-----CZECZEOK 
149  CIMPRICHOVÁ JANA 103710km / K40ŠENOVŠENOVCZECZEOK 
150  CISŁO ANITA 23810km / K20BIELSKO-BIAŁA-POLPOLOK 
151  CISZEK MARCIN 30910km / M30ŻYWIECCISZEK SPORT TEAMPOLPOLOK 
152  CISZEK URSZULA 64310km / K30ŻYWIECHUTCHINSON ZAKŁAD ŻYWIEC 1POLPOLOK 
153  CIUPAK MARCIN 31210km / M40BIELSKO-BIALAEATON RUNNING TEAMPOLPOLOK 
154  CIURLA MATEUSZ 65010km / M30WILKOWICEULTRA BESKID SPORTPOLPOLOK 
155  CIURLA MIKOŁAJ 64910km / M20WILKOWICEKS `SPRINT` BIELSKO-BIAŁAPOLPOLOK 
156  CYGAN KATARZYNA 83410km / K30ŚWINOUJŚCIEPOLPOLOKMPL 
157  CZAPIEWSKI JANUSZ  10km / M60BIERUŃCRIK FCA POLANDPOLPOLOKFCAP SFCAP  
158  CZARNA EDYTA 13310km / K40WILKOWICEPOLPOLOKSFCAP 
159  CZARNECKI MIKOŁAJ 64710km / M16BIELSKO-BIALAPOLPOLOK 
160  CZARNOTA JERZY 9710km / M50ŁODYGOWICETRAILCODERPOLPOLOK 
161  CZARNOTA PIOTR 1504WS / KATOWICEVICTORIA JAWORZNOPOLPOLOK 
162  CZECH DAMIAN 70710km / M30BIELSKO-BIAŁA2BPOLPOLOKSFCAP 
163  CZEKAJ ANDRZEJ 100910km / M40DĄBROWA GÓRNICZABREMBOPOLPOLOK 
164  CZEKAJ MILENA 100810km / K40DĄBROWA GÓRNICZAPOLPOLOK 
165  CZEMBOR DAWID  10km / M30PSZCZYNAPOLPOLOK  
166  CZOSTKÓW WIOLA 40510km / K30WARSZAWAACCENTUREPOLPOLOK 
167  CZUWAJ KRZYSZTOF 44010km / M50BRZESZCZEPOLPOLOK 
168  CZYPEK DAMIAN 91010km / M40TYCHYCRIK FCA POLANDPOLPOLOKFCAP SFCAP 
169  CZYŻ MAREK 93710km / M40ZABRZEGPOLPOLOK 
170  CZYŻ MATEUSZ  10km / M30PIERŚCIECLICHOTA TEAMPOLPOLOK  
171  ĆWIĘKAŁA GRZEGORZ 21610km / M30ŻYWIECŚRUBENA UNIA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOK 
172  ČOREJ JOZEF 1510HB / MICHALOVCEHANDBIKE LIPTOVSVKSVKOK