Zawody obsługuje firma Datasport

Indoor Triathlon Gdynia presented by Enea IRONMAN 70.3 Gdynia
Gdynia, 09 lutego 2020 r.


Liczba zawodników : 160
Liczba opłaconych zawodników: 125
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono
1 BARANOWSKI MAREK214Tri / M50KOSAKOWOCOM-DKMOK 
2 BARAŃSKI BARTOSZ309Tri / M40GDAŃSKSMARUJ NA TRENING TEAMOK 
3 BARTKOWSKI MAREK710Tri / M40WARSZAWAENDURE TEAMOK 
4 BAUMGART MICHAŁ215Tri / M30STRASZYNOK 
5 BELLWON PAWEŁ708Tri / M30GDYNIATEAM BABLOOK 
6 BODIO-ZIÓŁKOWSKA EWA910Tri / K40WARSZAWATRIMARCHEWKA  
7 BOGUT DAWID609Tri / M20GDAŃSKOK 
8 BORUTA PRZEMYSŁAW408Tri / M30GDYNIABORUCIK TRI TEAMOK 
9 BRZEZICKI MACIEJ210Tri / M40GDYNIAOK 
10 BUCHERT PIOTR110Tri / M40GDYNIAMEWA GDYNIAOK 
11 CZAJKOWSKA ALEKSANDRA909Tri / K20GDAŃSK  
12 CZAJKOWSKI PAWEŁ606Tri / M30GDYNIABCT TEAM GDYNIAOK 
13 CZECH MARIUSZ405Tri / M30GDYNIAAG TRI - TEAM RUMIAOK 
14 CZYNSZ ALEKSANDER115Tri / M60REDAAG TRI-TEAM RUMIA/ ISAVEOK 
15 DADEJ RAFAŁ515Tri / M40GDYNIAPIASKIEM W RAKAOK 
16 DIETRICH KRZYSZTOF615Tri / M40GDYNIASPORTOWY JEŻ PORANNY / KS NIEMANIEMOGĘ / BAŁTYK FCOK 
17 DRELICH MICHAŁ812Tri / M30GDYNIASPORT EVOLUTIONOK 
18 DRESPA PATRYK513Tri / M30GDYNIALILI TEAMOK 
19 DZIEZYC TOMEK604Tri / M40KLESZCZEWOWANKERSOK 
20 DZIOBA MICHAŁ706Tri / M40SOPOTDZIOBA TEAMOK 
21 FILIPCZAK ROBERT401Tri / M20BOJANOSOPOCKI KLUB JEŹDZIECKIOK 
22 FREITAG JACEK713Tri / M30STAROGARD GD.DREAM TRI TEAMOK 
23 GAJEWSKI MARCIN505Tri / M30GDAŃSKNORDEA TRIATHLON TEAMOK 
24 GIEDROJC GRZEGORZ316Tri / M30GDANSKOK 
25 GLOC JOANNA1007Tri / K20GDYNIA  
26 GOSZKA JAKUB113Tri / M20SZĄBRUKOK 
27 GOŹDZIEWICZ PAWEŁ711Tri / M40GDYNIABIEGAMYRAZEM.PLOK 
28 GÓRSKI SŁAWOMIR404Tri / M40WEJHEROWOAG TRI-TEAM RUMIAOK 
29 GRABAN EMILIA904Tri / K20GDAŃSKBIKE U UP  
30 GRĘBOSZ DAWID707Tri / M20PSZCZYNAOK 
31 GRUBICH BARTŁOMIEJ514Tri / M30TCZEWOK 
32 GRZELEC JAROSŁAW510Tri / M50GDAŃSKSMARUJ NA TRENING TEAMOK 
33 HUMIŃSKI ANDRZEJ614Tri / M40GDAŃSKSMARUJ NA TRENING TEAM / EATON TRIATHLON TEAMOK 
34 JAGUŚ ŁUKASZ715Tri / M30POGÓRZEDYWIZJON OKRĘTÓW PODWODNYCHOK 
35 ZAWODNIK ANONIMOWY211Tri / M30 OK 
36 JANKOWSKI MICHAŁ109Tri / M30GDAŃSKOK 
37 JASKUŁKE IREK308Tri / M40PUCKPORTA ACTIVE TEAMOK 
38 JAŚKIEWICZ PAWEŁ305Tri / M40RUMIASHIPCUPOK 
39 KAMIŃSKI IRENEUSZ813Tri / M50GDYNIAKLUB SPORTOWY ISKRA PRZY AMWOK 
40 KAWCZYNSKI PAWEL805Tri / M30GDYNIAELITE SPORTSOK 
41 KĄKOL KACPER616Tri / M20GDYNIABIEGOWY_ŚWIROK 
42 KĘPKA MARCIN807Tri / M30GDANSKDREAM TRI TEAMOK 
43 KLOS LUKASZ311Tri / M30GDYNIAOK 
44 KOLWICZ DAMIAN516Tri / M30GDAŃSKWYDRA SQUADOK 
45 KOŁODZIEJCZYK-KOTASIŃSKA MILENA1005Tri / K30GDYNIAPLYWANIETROJMIASTO.PL  
46 KOPER MATEUSZ603Tri / M30TCZEWEATON TRIATHLON TEAMOK 
47 KORJAT BARTEK204Tri / M30GDYNIAOK 
48 KOROL MAREK703Tri / M40GDAŃSKSMARUJ NA TRENING TEAMOK 
49 KRÓLICKI MACIEJ802Tri / M30GDAŃSKTRI NEGUOK 
50 KRUPA JAN209Tri / M30STAWKIJARECKI COACHINGOK 
51 KRUŻYŃSKI PAWEŁ206Tri / M20GDAŃSKOK 
52 KRZEMIŃSKI JAKUB203Tri / M20GDAŃSK3ATHLETE/FUNDACJAJEPPESENA/OK 
53 KUCAL MACIEJ102Tri / M30GDAŃSK3ATHLETE.PLOK 
54 KUJAWIŃSKI ROBERT411Tri / M40GDAŃSKSPORTEVOOK 
55 KULAS JAKUB705Tri / M40GDYNIAMASAKRA CHAMPIONSOK 
56 KWIATKOWSKI GRZEGORZ202Tri / M40GDAŃSKF3 TEAMOK 
57 KWIDZIŃSKI KRZYSZTOF612Tri / M40GDYNIAOK 
58 KWIDZIŃSKI OSKAR811Tri / M20GDYNIASHARKS GDYNIAOK 
59 LASKOWSKI KAMIL402Tri / M20TCZEWJEPPESENOK 
60 LASKOWSKI MICHAŁ611Tri / M20GDYNIAOK 
61 LEPA-ROMAN MAGDALENA905Tri / K40BOLSZEWOPRZECINAK77  
62 LESZKOWICZ KORNEL601Tri / M30GDYNIAPBC BUDOWNICTWOOK 
63 LESZKOWICZ KRZYSZTOF208Tri / M30POGÓRZEDOMAX RACING TEAMOK 
64 LIPKOWSKI PAWEŁ103Tri / M30TCZEW3ATHLETE.PLOK 
65 LISOWSKA EMILIA901Tri / K30GDAŃSKJEPPESEN POLAND  
66 LISZEWSKI TOMASZ313Tri / M40GDYNIAFRANKE GDYNIAOK 
67 ŁAWECKA KATARZYNA1006Tri / K30WARSZAWAKUŹNIA TRIATHLONU  
68 ŁAZARONEK PIOTR507Tri / M30STARA SIKORSKA HUTAOLIMPSWIM/SKAWIŃSKI/KROPEKOK 
69 ŁOPACIŃSKI TOMASZ410Tri / M40GDAŃSKSPORTEVOOK 
70 ŁUBKOWSKA JUSTYNA916Tri / K30GDAŃSK  
71 ŁUGIEWICZ PRZEMYSŁAW111Tri / M40GDAŃSKOK 
72 ŁUKASIEWICZ MICHAŁ704Tri / M30GDAŃSKOK 
73 MACHNIO ADAM108Tri / M30TCZEWGK GRYF TCZEWOK 
74 MAGNUSKI MICHAŁ213Tri / M20MALBORKFRAGLES TEAMOK 
75 MARSZAŁEK KARINA1003Tri / K40GDYNIAENDURE TEAM  
76 MARZEC MIESZKO107Tri / M40GDYNIAAQUASTACJA GDAŃSKOK 
77 MATWIEJCZUK ELIZA915Tri / K30OLSZTYN  
78 MICHALAK PIOTR415Tri / M20USTKAOK 
79 MICKIEWICZ KONRAD702Tri / M40GDANSKFABTYKA CZEKOLADY BAŁTYK/ SNT/ ŁANKERSOK 
80 MIODUSZEWSKA-SIENKIEWICZ MARTA1004Tri / K40GDYNIA  
81 MROCZEK PATRYK116Tri / M20GDYNIAOK 
82 MURAWSKI BARTŁOMIEJ310Tri / M20GDAŃSKJEPPESENOK 
83 MYŚLISZ ŁUKASZ501Tri / M40WŁADYSŁAWOWOOK 
84 NAPIÓRKOWSKI JAKUB112Tri / M20WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEK TRIATHLON TEAMOK 
85 NIEDŹWIECKI MATEUSZ504Tri / M30RUMIARUGBYSKLEP.PLOK 
86 NOWAK MIESZKO605Tri / M30GDAŃSKTRIATHLON TRÓJMIASTO / ATENAOK 
87 NOVAK OLEKSANDR307Tri / M20LĘBORKVARIOSTEELOK 
88 OCZACHOWSKA KAROLINA914Tri / K40GDAŃSKSPORTEVO  
89 OGIEGŁO WITOLD511Tri / M40GDYNIABST BANACH SPORT TEAMOK 
90 OSTROWSKI ŁUKASZ306Tri / M20GDYNIAINVICTUS 3CITYOK 
91 OŻAROWSKA MONIKA907Tri / K30GDAŃSKSPORTEVO / PROXIT TEAM  
92 PACZKOWSKI MACIEJ608Tri / M30GDYNIAOK 
93 PASCHKE ROMAN409Tri / M40GDYNIASHIPCUPOK 
94 PAWLAK DEZYDERIA1008Tri / K40GDYNIACTS  
95 PIĘTA SYLWESTER216Tri / M30STRASZYNOK 
96 PIOTROWSKI DANIEL712Tri / M20SOPOTSWIMSTORYOK 
97 POŁOM ADAM304Tri / M30GDAŃSKOK 
98 PONIATOWSKA ALEKSANDRA1001Tri / K30BANINOSMARUJ NA TRENING TEAM  
99 PORTEE WOJCIECH301Tri / M40GDYNIASPORTEVOOK 
100 PUSEK MIKOŁAJ114Tri / M20WARSZAWAOK 
101 REICH MAREK302Tri / M30OLSZTYNOK 
102 RICHERT PIOTR502Tri / M40GDAŃSKOK 
103 ROGIŃSKI MICHAŁ809Tri / GDAŃSKOK 
104 ROMAN KRZYSZTOF607Tri / M40BOLSZEWOPRZECINAK77OK 
105 RUSAK LUKASZ101Tri / M40GDYNIACZEMUNIE RUN-PASSIONOK 
106 RUSAK MICHAŁ303Tri / M30GDYNIAJA TRENUJEOK 
107 RUTKOWSKA AGNIESZKA913Tri / K20SŁUPSK  
108 RYŚ DAWID205Tri / M30GDYNIAOK 
109 RYŚ MARCIN207Tri / M40GDYNIALYNXUPOK 
110 RZEPA BORYS314Tri / M20GDYNIAOK 
111 RZEPA MACIEJ315Tri / M40GDYNIAOK 
112 SAFRANOW MARCIN801Tri / M40GDANSKMOTOSYBERIA.COM | AFROMOTO.PLOK 
113 SANKOWSKA EWELINA906Tri / K40GDYNIA  
114 SIENKIEWICZ PATRYK804Tri / M40GDYNIADREAM TRI TEAMOK 
115 SKOPOWSKI KRZYSZTOF312Tri / M40BYDGOSZCZSALUSOK 
116 SOBCZAK PAWEŁ406Tri / M30GDAŃSKJEPPESENOK 
117 SOBISS JOANNA903Tri / K30GDANSKJEPPESEN  
118 SOSNOWSKI ŁUKASZ714Tri / M30WIĘCBORKENDURE TEAMOK 
119 STANISŁAWCZYK PAWEL201Tri / M30GDYNIAJABŁOŃSKI BOXING TEAMOK 
120 STASIAK KATARZYNA902Tri / K30SŁUPSK  
121 STASIAK KRZYSZTOF701Tri / M40GDAŃSKHELLMANNOK 
122 STĘPNIEWSKI ADAM407Tri / M50GDANSKOK 
123 SULIGA MAREK810Tri / M40GDYNIAOK 
124 SUSKA ARKADIUSZ416Tri / M40GDYNIAASTRAINER - MASAŻ MOBILNYOK 
125 SWINARSKI MACIEJ803Tri / M40GDANSKMOTOSYBERIA.COM BIKE U UPOK 
126 SYRYCA NATALIA1002Tri / K30GDYNIATEAM BABLO  
127 SZCZEPAŃSKI MICHAŁ403Tri / M20GŁOGÓWOK 
128 SZEWCZYK PIOTR602Tri / M30GDYNIASZEWCZYK TEAMOK 
129 SZUCA LUKASZ412Tri / M30GDAŃSKOK 
130 SZWEDOWSKI BŁAŻEJ610Tri / M30STAROGARD GDAŃSKITRI STAROGARD GDAŃSKIOK 
131 SZWEDOWSKI DAWID512Tri / M30NOWA WIEŚ RZECZNATRI STAROGARD GDAŃSKIOK 
132 SZYMKUN MARCIN613Tri / M20GDYNIAOK 
133 ŚLIWKA JAROSŁAW716Tri / M40GDAŃSKOK 
134 TĘGI MACIEJ503Tri / M30GDYNIAOK 
135 TOPOREK JOANNA908Tri / K40GDYNIAKRÓLOWA MAJTEK  
136 TWAROWSKI MICHAŁ808Tri / M40STRASZYNJEPPESEN POLAND / TRISPACE TREKOK 
137 WASIAK TOMASZ414Tri / M30ELBLAGWANIEWSKI COACHINGOK 
138 WOŹNIAK JACEK509Tri / M40GDAŃSKCTS / PORTA ACTIVE TEAMOK 
139 WRÓBLEWSKI MACIEJ806Tri / M30GDYNIAWYDRA SQUAD / LOTOS RUNNING TEAMOK 
140 WULCZYŃSKI ZBIGNIEW413Tri / M50GDAŃSKMASTERLEASE SPORT TEAMOK 
141 ZAWODNIK ANONIMOWY105Tri / M20 OK 
142 ZADROGA PIOTR104Tri / M40GDAŃSKDRINK TEAMOK 
143 ZAJĄC MACIEJ709Tri / M30GDAŃSKDREAM TRI TEAMOK 
144 ZALEWSKI KAROL212Tri / M40RUMIAJATRENUJEOK 
145 ZAWISTOWSKA JOANNA911Tri / K40GDYNIA  
146 ZAWISTOWSKI MICHAŁ508Tri / M40PRZYJAŹŃSMARUJ NA TRENING TEAMOK 
147 ZAWISTOWSKA MONIKA912Tri / K40GDYNIA  
148 ZINIEWICZ ŁUKASZ506Tri / M40MALBORKWANIEWSKI COACHINGOK 
149 ZUBOWICZ MAREK106Tri / M50TUCHOMDRINK TEAMOK