Zawody obsługuje firma Datasport

8. MORORUN Bieg Aleksandrowski z okazji Święta Wojska Polskiego
Aleksandrów Łódzki, 15 sierpnia 2021 r.


Liczba zawodników : 160
Liczba opłaconych zawodników: 121
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje
1  ADAMCZEWSKI KONRAD  21km / M30ŁÓDŹORANGE POLSKAOK 
2  ADAMCZYK MONIKA  21km / K40PODDĘBICEDOBRA FORMA PODDĘBICEOK 
3 ADAMOWICZ ANDRZEJ 5km / M60ŁÓDŹOK 
4  ADAMOWICZ ANNA  5km / K40ŁÓDŹ  
5  ADAMSKI RADOSŁAW  21km / M50ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIAMARATONCZYCYOKGmina 
6  ANDRZEJEWSKI TOMASZ  5km / M50PABIANICEGILLETTE RUNOK 
7 BANASIAK PIOTR  5km / M50OZORKÓWKRZAL ADVENTURE TEAMOKSamorzad 
8  BAUER PIOTR  5km / M30ŁÓDŹOKSM 
9  BECK PIOTR  5km / M40ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIJULKA TEAM Gmina 
10  BENDINGER KRZYSZTOF  21km / M40ŁÓDŹRAZEM TRENUJEMY SPORT  
11  BLASZCZYK AGNIESZKA  21km / K40ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI Gmina 
12  BŁASZCZYK ROBERT  21km / M40ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIEVERRRUNOKGmina 
13  BRYKOWSKA TERESA  5km / K50PABIANICEADA TEAMOK 
14  BRYKOWSKI ANDRZEJ  5km / M50PABIANICEADA TEAMOK 
15  CABAŃSKA DOROTA  5km / K40ŁOMIANKI  
16  CERANKA ROMEK  21km / M40PIOTRKÓW TRYBUNALSKISTOWARZYSZENIE KOMBATANTÓW MISJI POKOJOWYCH SM 
17  CHAUTUREWICZ AUTUMN  21km / K40ZGIERZOK 
18  CHĘCIŃSKI GRZEGORZ  21km / M40PABIANICEOK 
19  CHMIELEWSKI ADAM  21km / M30ŁÓDŹOK 
20  CHMIELEWSKA AGNIESZKA  5km / K40POLICECHMIELEWSKI TEAM-BBL POLICE  
21  CHMIELEWSKI JANUSZ  5km / M60POLICECHMIELEWSKI TEAM-BBL POLICE  
22  CZAJ KAROL  21km / M30SZCZAWNO-ZDRÓJDATASPORT  
23  DALGIEWICZ DARIUSZ  21km / M60ŁOMIANKIOK 
24  DĄBROWSKI JAN  21km / M30ALEKSANDRÓW ŁÓDZKINORDEA RUNNERSOKGmina 
25  DOMINIAK ANDRZEJ  21km / M60ŁÓDŹKB STOPA  
26  DOMINIAK JAROSŁAW  21km / M40ŁÓDŹOK 
27  DOPIERAŁA ŁUKASZ  5km / M30ŁÓDŹB/S/H/ ŁÓDŹ RUNNING TEAMOK 
28 DRĄŻEK MICHAŁ 21km / M20BEŁCHATÓWOK 
29  DROŻDŻEWSKI JAROSŁAW  5km / M30ŁÓDŹ  
30  DROŻDŻEWSKI MICHAŁ  5km / M30ŁÓDŹ  
31 DUBIŃSKA MAGDALENA 5km / K30ŁÓDŹOK 
32  DURKOWSKI MAREK  5km / M30LODZNIEZRZESZONY  
33  DZIUBA TOMASZ  21km / M30DOBIESZKÓW, POW. ŁÓDZKI WSCHODNINIESAMOWICI ONI  
34  EWERTOWSKI PIOTR  21km / M50MARKISENSOR CLINIQ RUN TEAM SM 
35  FIAŁKOWSKI ROBERT  5km / M20TUSZYNOK 
36  FILIPIAK ADAM  5km / M30ŁÓDŹŁÓDŹ KOCHA SPORTOK 
37  FLORCZAK SYLWIA  21km / K40ŁÓDŹKB HERONOK 
38  FRANKOWSKI MACIEJ  21km / M40KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIBEAUTY SPORTOK 
39  GIEROWSKI MATEUSZ  21km / M20ŁÓDŹOK 
40  GLIŃSKI JAREK  5km / M30ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIŚFAGRY Gmina Samorzad 
41  GŁADYSZ WŁODZIMIERZ  5km / M60PRASZKAOK 
42 GŁOGOWSKI JAROSŁAW 21km / M40ZDUŃSKA WOLABBL ZDUŃSKA WOLAOK 
43  GŁOWINKOWSKA AGNIESZKA  5km / K40ALEKSANDRÓW ŁÓDZKICRAZY RUNNERFUCKERS  
44  GOŁUCHOWSKA PAULINA  21km / K30ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIOKGmina 
45  GÓRSKA GABRIELA  21km / K16ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIOKGmina 
46  GRABARZ PRZEMYSLAW  21km / M30PABIANICESII RUNNING TEAMOK 
47  GRABOWSKI MARIUSZ  21km / M40RĄBIEŃVICTORIA RĄBIEŃOKGmina Samorzad 
48  GRODZICKI SEBASTIAN  21km / M40ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIAGB TORFYOKGmina 
49  GRUSZCZYŃSKI MARIUSZ  21km / M30ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIAMARATONCZYCYOKGmina 
50  GRZEGORCZYK DARIUSZ  21km / M30ŁÓDŹ#HAPPYRUNNERS  
51  GURAZDA HALINA  21km / K60PABIANICEOK 
52  JANIAK KATARZYNA  5km / K40ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIOKGmina 
53  JANIAK MICHAŁ  5km / M20ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIOKGmina 
54  JANIAK NORBERT  21km / M20ŁÓDŹOK 
55  JANIAK ROMAN  5km / M50ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI Gmina 
56 JANIK PIOTR 5km / M40ZDUŃSKA WOLAOK 
57 JARCZEWSKA RENATA 5km / K50GOLENIÓW  
58  JAROS MATEUSZ  21km / M20PRZYKONAKB GEOTERMIA UNIEJÓW  
59 JASIŃSKI TOMASZ 21km / M40PLESZEWVEGE RUNNERS/HERB MARATONÓW  
60 KACPRZAK BOGUMIŁA 21km / K40ZGIERZSNG WILD DUCKS  
61  KAŁAJAK MAREK  21km / M50KALISZKALISZOK 
62  KARDAS MARZENA  21km / K40ŁÓDŹOK 
63  KARLIKOWSKA-ANTOSIAK MAŁGORZATA  21km / K40ŁĘCZYCAKOBIETY W BIEGU  
64  KINDELA MICHAŁ  21km / M30ŁÓDŹOK 
65  KOŁSUT MICHAŁ  5km / M20ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIOKGmina 
66  KONARCZAK KACPER  21km / M20ŁÓDŹCERI INTERNATIONALOK 
67  KORC ANNA  5km / K40ALEKSANDRÓW ŁÓDZKISASKA TEAMOKGmina 
68 KOSECKI KONRAD 21km / M40ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIKB GEOTERMIA UNIEJÓW Gmina 
69  KOSECKI KOSA  5km / M40ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIAMARATONCZYCY Gmina 
70  KOWALCZYK ILONA  21km / K30ŁÓDŹ#HAPPYRUNNERSOK 
71  KOWALSKI BARTŁOMIEJ  5km / M30PODDĘBICEROSSMANNOK 
72  KOZIELSKI RYSZARD  21km / M60ŁÓDŹREEBOKRUNCREW LDZOK 
73  KOZIEŁ JACEK  5km / M50ŁÓDŹOK 
74  KRAWCZYK KACPER  5km / M20BEŁCHATÓWWP SM 
75  KRZEMIŃSKI KAMIL  21km / M30ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIOKGmina 
76  KULAK ŻANETA  5km / K20SZADEKRAJSPORT ACTIVEOK 
77  KUNA TOMASZ  5km / M20ŁÓDŹOK 
78  KUNICKI KRZYSZTOF  21km / M30ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIROSSMANNOKGmina 
79  KUŹMICKI MICHAŁ  21km / M30ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIOKGmina 
80 LIS JAROSŁAW 21km / M40ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIFOX TEAM ALEKSANDRÓW Gmina 
81  LIS MARCIN  21km / M30ALEKSANDRÓWFOX TEAM ALEKSANDRÓWOKGmina 
82  ŁAPCZYŃSKI STEFAN  5km / M60KONSTANTYNÓW ŁÓDZKINIEZRZESZONYOK 
83  MADEJ RAFAŁ  5km / M30ŁÓDŹOK 
84  MAJEWSKI ŁUKASZ  5km / M30ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIOKGmina 
85  MAŁOLEPSZY ZDZISŁAW  21km / M50ŁÓDŹJEDNOOSOBOWY TEAMOK 
86 MARCINIAK ROBERT 5km / M30ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIOKGmina 
87  MATAŚKA RAFAŁ  5km / M30ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIOKGmina 
88  MATUSIAK MATEUSZ  21km / M30ZGIERZSNG WILD DUCKSOK 
89  MENDRZYCKI SZYMON  21km / M30ŁÓDŹSZAKALE BAŁUT ŁÓDŹOK 
90 MICHALAK SŁAWOMIR 21km / M40ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIOKGmina 
91  MICOR JOLANTA  21km / K20ŁÓDŹ#HAPPYRUNNERSOK 
92  MIKOŁAJCZYK GRZEGORZ  21km / M40WARTKOWICESUPER KOTKI  
93  MODELSKI MACIEJ  5km / M30ŁÓDŹOKSM 
94  MOSIŃSKI ROBERT  5km / M50ŁÓDŻR. S TEAMOKSM 
95 ZAWODNIK ANONIMOWY 5km / K20 RYSIOTEAM  
96  NAWROCKI MARIUSZ  21km / M30LUTUTÓWOK 
97  NOGAJEWSKI KAROL  5km / M30ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIOKGmina 
98  NOWAK MARCIN  21km / M40ŁÓDŹKB HERONOKSM 
99 NOWAK PIOTR 21km / M40ŁÓDŹ#BIEGAM BO KOCHAM TEN STANOK 
100  OBERSKI JAKUB  5km / M40ŁÓDŹCRAZY RUNNERFUCKERSOK 
101  OCHOTA SLAWOMIR  5km / M50RĄBIEŃOKGmina 
102  OGIŃSKI NORBERT  21km / M20ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIOKGmina 
103  OLEJNICZAK KAROLINA  21km / K20ŁÓDŹ  
104 OSTROWSKA-LENTAS IWONA 5km / K40ŁÓDŹRAZEM TRENUJEMY SPORTOK 
105  PAPROCKI TOMASZ  21km / M40ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIPOLSKA ORGANIZACJA WOJSKOWA Gmina SM 
106  PAWŁOWSKI SEBASTIAN  5km / M20ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI36 MINUT ZŁOTNOOKGmina 
107  PĄCZEK WERONIKA  21km / K20SUŁKOWICE ŁĘGWATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE  
108  PIERŚCIŃSKI RAFAŁ  21km / M40ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIOKGmina 
109 ZAWODNIK ANONIMOWY 21km / M20   
110  PIETRZAK ANNA  21km / K40ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIOKGmina 
111  PIETRZAK DARIUSZ  21km / M30ŁÓDŹT-MOBILE SPORT TEAMOK 
112  POGODA ALEKSANDRA  5km / K40KOLONIA BRUŻYCAOKGmina 
113  POGODA MARTA  5km / K30ŁÓDŹOK 
114 PRZESPOLEWSKA LUCYNA 21km / K50PODDĘBICEOK 
115 PRZYTARSKI MICHAŁ 21km / M40KOŁCZYGŁOWYADA TEAMOK 
116  PRZYWARA ELIZA  5km / K16JUSTYNÓW Gmina 
117  ROGALA JAKUB  21km / M20RABIEN ABOKGmina 
118  ROGUT KATARZYNA  21km / K40RĄBIEŃ ABAGB TORFYOKGmina 
119  ROGUT WERONIKA  21km / K20RĄBIEŃ ABAGB TORFYOKGmina 
120  RÓG DAWID  21km / M30KOLONIA BRUŻYCAOKGmina 
121 RUTA TOMASZ 5km / M30ŁÓDŹŁÓDŹ KOCHA SPORTOK 
122  SADOWSKI MARCIN  5km / M40KOLONIA BRUŻYCACENTRUM UBEZPIECZEN AGNIESZKA SADOWSKAOKGmina 
123 SIEMCZUK-ŚWIĄTCZAK MONIKA 5km / K30WOLA GRZYMKOWAOKGmina SM 
124  SIENKIEWICZ ANNA  5km / K30ŁÓDŹŁÓDŹ KOCHA SPORTOK 
125  SŁOMSKA ALEKSANDRA  21km / K40ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIAGB TORFYOKGmina 
126  SŁOWIŃSKA SYLWIA  5km / K40TUSZYNR.S -TEAMOKSM 
127  SOBCZAK-WALIŚ MONIKA  5km / K40LISKÓWOK 
128  SOCHA PAWEL  21km / M30KROSNOWICEOKSM 
129  SOŁTYSIAK ROGER  5km / M30RAWA MAZOWIECKA SM 
130  STANIELEWICZ BARTOSZ  21km / M20ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIOKGmina 
131  STEFAŃCZYK TERESA  21km / K50ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIAGB TORFYOKGmina 
132  STEGLIŃSKA MARTA  5km / K30ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIOKGmina 
133 STEGLIŃSKI PIOTR 21km / M30ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIFOX TEAM ALEKSANDRÓWOKGmina 
134  STĘPIEŃ KATARZYNA  5km / K30KŁODAWAOK 
135  STODULNY RAFAŁ  21km / M30ZGIERZSNG WILD DUCKSOK 
136  SZULC MONIKA  5km / K30ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIOKGmina 
137  SZYMCZAK DOMINIK  21km / M30LODZFRANEK RUNNING CLUBOK 
138  ŚWIATŁY LESZEK  21km / M40MOKRSKOMOGREOK 
139  ŚWIERCZYŃSKI RADOSŁAW  21km / M20ŁÓDŹBIEGIEM PO PIWOOK 
140  TAŃSKI MICHAŁ  21km / M40BRATOSZEWICEMIKLAN TEAMOK 
141 ZAWODNIK ANONIMOWY 21km / M30 OK 
142  TRZEWIKOWSKA PAULINA  5km / K30ŁÓDŹ  
143  TYMUŁA-WOJTYSIAK MARTA  5km / K40ALEKSANDRÓW ŁÓDZKINORDEA RUNNERS Gmina 
144  URBAŃSKI MICHAŁ  21km / M30ŁÓDŹWHIRLPOOL RUNNING TEAMOK 
145 WALASEK KATARZYNA 5km / K30ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIOKGmina 
146  WALIS GRAŻYNA  21km / K50OZORKÓWOK 
147  WAWRZYNIAK KAMIL  5km / M30ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIOKGmina 
148  WAWRZYNIAK MAREK  21km / M50ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIOKGmina 
149  WERECKI MACIEJ  5km / M30ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIŚFAGRYOKGmina SM 
150  WIELGOS MILENA  21km / K30ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIOK 
151  WIĘCKOWSKI ARKADIUSZ  21km / M40ZGIERZSLĘZAK TEAM  
152  WIŚNIEWSKI JACEK  5km / M50KRZYWIECPĘDZIWIATRYOKGmina 
153  WOŹNIAK ADRIAN  5km / M30ŁÓDŹSTG ŁÓDŹOK 
154  WRÓBEL RADOSŁAW  21km / M40JULIANÓWDOBRA FORMA PODDĘBICEOK 
155  WYDERKA DARIUSZ  21km / M20ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIROSSMANNOKGmina SM 
156  WYDERKA MARCIN  21km / M30ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIOKGmina 
157  WYMYSŁOWSKI MARCIN  21km / M30ALEKSANDRÓW ŁÓDZKISNG WILD DUCKSOKGmina 
158  ZALASA WOJCIECH  5km / M50ŁÓDŹŁÓDŹ KOCHA SPORTOK 
159  ZAWIASA ŁUKASZ  5km / M30ŁÓDŹOK 
160  ZIMIŃSKA JOANNA  21km / K40ŁÓDŹ#HAPPYRUNNERSOK