Zawody obsługuje firma Datasport

XIV Hunters Grodziski Półmaraton „Słowaka”
Grodzisk Wielkopolski, 14 czerwca 2020 r.


Liczba zawodników : 3548
Liczba opłaconych zawodników: 232
  Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje
 ABRAMOWICZ DAMIAN 21km / M45KALISZREKSIO TEAM  
  ADACH MAGDALENA  21km / K25WSCHOWAENDORFINA WSCHOWA  
  ADAM KRZYSZTOF  21km / M50WOLSZTYN  
  ADAMCZAK ARKADIUSZ  21km / M40LESZNO  
  ADAMCZAK ARTUR  21km / M45POZNAŃ  
 ADAMCZAK JOLANTA 21km / K45PAWŁOWICEOD PONIEDZIAŁKU  
  ADAMCZAK MAŁGORZATA  21km / K45GRODZISK WIELKOPOLSKI- Absolwent Gmina 
 ADAMCZAK MARTYNA 21km / K25PAWLOWICE  
  ADAMCZAK PRZEMYSŁAW  21km / M45GRODZISK WLKP. Gmina 
 ADAMCZYK DAWID 21km / M25GÓRA  
 ADAMCZYK KAROLINA 21km / K35ŁÓDŹ  
  ADAMCZYK PIOTR  21km / M40ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIE  
  ADAMCZYK PIOTR  21km / M50WROCŁAW  
  ADAMIAK PIOTR  21km / M45WARSZAWABIEGAM Z IDEA KUCHNI  
  ADAMSKI ROBERT  21km / M50LUBOŃDRUŻYNA SZPIKU  
 AGACIŃSKI TADEUSZ 21km / M55POZNAŃSPORTOWY KAŹMIERZ  
  ALBRECHT KATARZYNA  21km / K35POZNAŃSMASHING PĄPKINS  
  ALEKSANDEREK MAŁGORZATA  21km / K40RAWICZ  
 AMANOWICZ MAGDALENA 21km / K35CHODZIEZPCH RUN  
  AMBROSZCZYK MAŁGORZATA  21km / K35BIELAWABIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA  
  ANCUKIEWICZ MAGDALENA  21km / K30POZNAŃ  
  ANDRUSZKÓW MAREK  21km / M30SKWIERZYNAKM PSP GORZÓW WLKP.  
  ANDRYS LUCYNA  21km / K18GRODZISK WLKPABSOLWENCI LO GRODZISK Absolwent Gmina 
  ANDRYS MARCIN  21km / M30GRODZISK WIELKOPOLSKI Gmina 
  ANDRYSZAK RADEK  21km / M45RĄBCZYNTEAM A  
  ANDRYSZAK SŁAWOMIR  21km / M45ZALASEWOTEAM A  
  ANDRZEJCZAK ANNA  21km / K35NOWY TOMYŚLNKB CHYŻY NOWY TOMYŚL  
  ANDRZEJCZAK EWA  21km / K45JAROCINWATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE  
  ANDRZEJCZAK ŁUKASZ  21km / M35NOWY TOMYŚLNKB CHYŻY NOWY TOMYŚL  
  ANDRZEJEWSKI WOJCIECH  21km / M25POZNAŃDECATHLON KOMORNIKI  
 ANGIEL RADOSŁAW 21km / WOLSZTYNOK 
  ANGIER RENATA  21km / K40LESZNO Gmina 
  ANGIER SZYMON  21km / M40LESZNO  
 ANGOWSKI ANDRZEJ 21km / M35POZNAŃOK 
  ANIOŁA KRYSTIAN  21km / M25GRODZISK WIELKOPOLSKI Gmina 
  ANTCZAK ARKADIUSZ  21km / M40DOPIEWO  
  ANTCZAK GRZEGORZ  21km / M60PoznańDRUŻYNA SZPIKU  
  ANTKOWIAK BARTOSZ  21km / M35WOLSZTYNANTONIKO  
  ANTKOWIAK KATARZYNA  21km / K40KALISZPARKRUN KALISZ  
  ANTKOWIAK MIROSŁAW  21km / M55KROSNO ODRZAŃSKIE  
  ANTKOWIAK SEBASTIAN  21km / M45KALISZSUPERMARATON KALISZ  
  ANTOSZ EMILIA  21km / K40WROCŁAW  
  APOLINAREK ALEKSANDRA  21km / K25GRODZISK WIELKOPOLSKI Absolwent Gmina 
  ARENT JACEK  21km / M40RAKONIEWICE  
  ARTWIŃSKI MARCIN  21km / M35WOLSZTYN  
 AUGUSTYNIAK MACIEJ 21km / M50SKÓRZEWOSKÓRZEWO  
 BACHORZ AGNIESZKA 21km / K40KOŚCIANKOŚCIAN TEAM  
  BACZYŃSKI ANDRZEJ  21km / M35JANOWIEC WIELKOPOLSKIRODZINAPL  
  BAGROWSKI MAREK  21km / M55JANOWOOK 
  BAIER-JASTRZĄBEK MARTA  21km / K40ROŻNOWOOBORNICKI KLUB LEKKOATLETYCZNY  
  BAJEK ADAM  21km / M30SZCZECINFIZJOBIEGACZE SZCZECIN  
  BAJER KRZYSZTOF  21km / M40GRODZISKO GM. PONIECGRODZISKO  
 BAJER PRZEMYSŁAW 21km / M45CZEMPIŃBAJER  
  BAJER TOMASZ  21km / M45CZEMPIŃHELIOS CZEMPIŃ TEAM  
  BAJERSKA RENATA  21km / K55KACZORYGRUPA BIEGOWA ENERGY KACZORY  
  BAJERSKI ARKADIUSZ  21km / M50KACZORYGRUPA BIEGOEA ENERGY KACZORY  
  BAJSEROWICZ ANNA  21km / K35ZIELONA GÓRABOHAR PALETY RUNNERS  
  BAJSTOK MONIKA  21km / K40KOŚCIANKOŚCIAN TEAM  
 BAJZERT SZYMON 21km / M45LESZNO MPWet 
 BAKALARZ ADAM 21km / M35DARŁOWOREHA OMTOK 
  BAKUN ADAM  21km / M35ZŁOCIENIECNIGHT RUNNERS  
  BALAS MICHAŁ  21km / M45POZNAŃ  
  BALCARCZYK EMILIA  21km / K30DĘBNODĘBNOWSKIE CZŁAPAKI  
  BALCEROWSKI RAFAŁ  21km / M35ZĄBKIWYBIERZ  
  BALCZYŃSKA ANNA  21km / K35POZNAŃPIĄTKOWO NA BIEGOWO  
  BAŁA ADAM  21km / M50SZCZAWNO-ZDRÓJPREDATORS WAŁBRZYCH  
  BANACHOWSKI WALDEMAR  21km / M40BRZEGWALVET MPWet 
  BANASZAK MACIEJ  21km / M35KOŚCIAN  
  BANASZCZYK PIOTR  21km / M45KAŹMIERZSANTANDER RUNNERS TEAM  
  BANASZEK-WRONKA ANNA  21km / K45ZIELONKA  
  BANDURA KAROL  21km / M35WRONKIWRONIECKI KLUB BIEGACZA  
  BARAN MARTA  21km / K25LUBINKGHM ZG RUN  
  BARANIAK BEATA  21km / K45DASZEWICEDRUŻYNA SZPIKU  
  BARAŃSKI ANDRZEJ  21km / M60CZERNICAPRO-RUN WROCŁAW  
  BARAŃSKI MARCIN  21km / M30PIŁA  
  BARAŃSKI PAWEŁ  21km / M30PIŁA  
 BARASIŃSKA MARTA 21km / K35OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
  BARASIŃSKI TOMASZ  21km / M45BEŁCHATÓWKB SPARTAKUS BEŁCHATÓW  
  BARCZAK ROBERT  21km / M45RYDZYNAR-TEAM RYDZYNA  
  BARDZIŃSKI RAFAŁ  21km / M25LEGNICAJANOSPORT TEAM LEGNICA  
  BAREŁKOWSKA KATARZYNA  21km / K45POZNAŃNIGHT RUNNERS  
  BARSKI TOMASZ  21km / M30BIELAWABIBA REUNION  
  BARSZCZ MARTA  21km / K35ZALASEWOPRO366  
  BARTCZAK ARKADIUSZ  21km / M40GRYFINOKB HERMES GRYFINO  
  BARTCZAK PAWEŁ  21km / M35KRUSZWICADRUŻYNA SZPIKU  
BARTECKI TOMASZ  21km / M35WROCŁAW  
  BARTKIEWICZ HALINA  21km / K45ZIELONA GÓRA  
  BARTKIEWICZ LECH  21km / M45ZIELONA GÓRA  
  BARTKOWIAK MICHAŁ  21km / M30GDYNIATRUCHTACZ/TRÓJMIEJSKIE PYRY  
  BARTKOWIAK PATRYK  21km / M25GRODZISK WLKP. Gmina 
  BARTKOWIAK PIOTR  21km / M40GRODZISK WLKP.GRODZISKI KLUB BIEGACZAOKAbsolwent Gmina 
  BARTKOWSKA ANETA  21km / K25TRZEMESZNOBOLT TRZEMESZNO  
  BARTMANSKA MIRKA  21km / K40BIELANY WROCŁAWSKIEGAZ MUSZTARDOWY  
  BARTOSIK MACIEJ  21km / M30BARLINEKHRMAX BARLINEK  
  BARTOSIK PRZEMYSŁAW  21km / M40BARLINEKHRMAX BARLINEK  
  BARTOSIK WOJCIECH  21km / M30BARLINEKHRMAX BARLINEK  
  BARWICKI MARCIN  21km / M40WARSZAWA  
  BARYŁA PIOTR  21km / M35WAŁBRZYCHRONAL POLSKA RUN  
  BASIŃSKI PAWEŁ  21km / M35SULĘCINMOLEX TEAM  
  BASZCZYŃSKA BARBARA  21km / K55BRZEGWKURW_TEAM  
  BAUMGART MATEUSZ  21km / M25SWARZĘDZNIGHT RUNNERS  
  BAZYLI MICHAŁ  21km / M30RYBOJEDZKO  
 BĄCZKIEWICZ DARIA 21km / K25GRODZISK WIELKOPOLSKIRODZINA PATOLI Absolwent Gmina 
  BĄK ROBERT  21km / M50POZNAŃWIELKOPOLSKI KLUB AIKIDO  
  BEDNARCZYK BOGUSŁAW  21km / M50WROCŁAWTHIRTY SPORTS GROUP  
 BEDNAREK ANETA 21km / K40POZNAŃ  
  BEDNAREK ARKADIUSZ  21km / M40POZNAŃNIEBIESKA FALA TEAM / KIBOLSKI KS  
  BEDNAREK GRZEGORZ  21km / M35KĘPNOKS GEPARD KĘPNO  
  BEDNAREK MARCIN  21km / M35POZNAŃDORADCARN.PL  
  BEDNARSKI MIROSŁAW  21km / M45WĄGROWIECWATAHA WMK  
  BEDNARZ AGNIESZKA  21km / K40BEŁCHATÓW-  
  BEDNARZ MICHAŁ  21km / M40RATAJE-  
  BEHRENDT MAGDALENA  21km / K40RATAJEPCH_RUN  
 BEHRENDT PIOTR 21km / M45CHODZIEŻPCH_RUN  
 BELGRAU SZYMON 21km / M25STRZELCEOK 
  BEŁZA PIOTR  21km / M40OLEŚNICA  
  BENDKOWSKI ANDRZEJ  21km / M45LEGNICAJANOSPORT TEAM LEGNICA  
  BENDOWSKI ŁUKASZ  21km / M25GRODZISK WIELKOPOLSKIGRODZISKI KLUB BIEGACZAOKGmina 
  BERDYCHOWSKI ŁUKASZ  21km / M30CZERWONA WIEŚMROZOODPORNI/ MONDI  
  BERESZYŃSKA KINGA  21km / K18GRODZISK WLKPDANFLOR TEAM Gmina 
  BEREZA MICHAŁ  21km / M30SKARŻYSKO-KAMIENNAMOUNTAIN BUSTERS  
  BERLIŃSKI ANDRZEJ  21km / M30DREZDENKOFSD RUN DREZDENKO  
  BERNACKI BARTOSZ  21km / M30GRODZISK WLKPBIMBER TEAM Absolwent Gmina 
  BERNACKI ZBIGNIEW  21km / M70Grodzisk WlkpGRODZISKI KLUB BIEGACZAOK 
  BERNAT ARKADIUSZ  21km / M45ŚWIDNICABIEGOWA ŚWIDNICA  
  BERNAT KATARZYNA  21km / K50ŚWIDNICABIEGOWA ŚWIDNICA  
  BERWID JAKUB  21km / M40ŚREM  
  BESZ-MALINOWSKA KATARZYNA  21km / K45POZNAŃ  
  BĘBEN WIOLETA  21km / K45KOŻUCHÓWKB WIKON NOWA SÓL  
  BIAŁA MONIKA  21km / K45POZNAŃ  
  BIAŁEK BEATA  21km / K40GRYFINOKB HERMES GRYFINO  
  BIAŁEK MARIUSZ  21km / M50POZNAŃŚWIERCZEWO RUN  
  BIAŁEK MIROSŁAW  21km / M35WRONKIWRONIECKI KLUB BIEGACZA  
  BIAŁOBŁOCKI TOMASZ  21km / M50KIEKRZGRUPA MEDYCZNA  
  BIAŁOŻYD ANDRZEJ  21km / M60WROCŁAW  
  BIAŁOŻYD BOŻENA  21km / K60WROCŁAW  
 BIANEK MICHAŁ 21km / M30GNIEZNOOK 
  BIANGA MICHAŁ  21km / M30MALBORK  
  BIEDA ROBERT  21km / M55CZASTARYGKS CZASTARY  
  BIELAŃSKI KRZYSZTOF  21km / M60STARGARD  
  BIELAŃSKI MIROSŁAW  21km / M60STARGARD  
  BIELAWA KAMILA  21km / K35PAPROĆNKB CHYŻY NOWY TOMYŚL  
  BIELAWA MACIEJ  21km / M40PAPROĆNKB CHYŻY NOWY TOMYŚL  
  BIELAWNY PAWEŁ  21km / M30ROZDRAŻEWKOŹMIN BIEGA  
  BIELAWNY PIOTR  21km / M30GRODZISK WLKPGRODZISKI KLUB BIEGACZAOKAbsolwent Gmina 
  BIELAWSKI TOMASZ  21km / M25KUBACZYNDRUŻYNA SZPIKU GRANOWO  
  BIELECKA ARLETA  21km / K50BUDZYNENERGY KACZORY  
  BIENIAS JOANNA  21km / K45MIĘDZYRZECZ  
  BIENIAS ŁUKASZ  21km / M35DZIERŻONIÓWPCH SPORT TEAM  
  BIERNACKI ANDRZEJ  21km / M40MOSTKOWOTEAMOCHAL  
  BIERNACKI RAFAŁ  21km / M45KOŚCIANALMA-EL TEAM  
 BIERNACKI RENE 21km / M70POLANICA-ZDRÓJ  
  BIGOS GRZEGORZ  21km / M40JAWORZNOGRAMMI  
 BIJAS PIOTR 21km / M45SWARZĘDZKB MANIAC POZNAŃ  
 BILIŃSKA EWA 21km / K40DĄBRÓWKAST RUNNERS  
  BILSKI MARCIN  21km / M30POZNAŃM&M  
  BILSKI MICHAŁ HUBERT  21km / M18POZNAŃM&M  
  BIŁAN PAWEŁ  21km / M45GUBINGUBIN  
  BINEK KATARZYNA  21km / K30POZNAŃNIGHT RUNNERS  
  BINIAK PAWEŁ  21km / M40GRODZISK WIELKOPOLSKISPEED B Gmina 
  BINKOWSKA MAGDALENA  21km / K35POZNANŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAM  
  BINKOWSKI MATEUSZ  21km / M30TORUŃNPB  
  BINKOWSKI MICHAŁ  21km / M30ROKIETNICA  
  BIŃCZARSKI PATRYK  21km / M35WŁOCŁAWEKWKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK  
 BIRECKA KAMILLA 21km / K45KALISZAGORA TEAM  
  BIRLET PAWEŁ  21km / M35KROSNO K/MOSINY  
  BIS MARCIN  21km / M30GORZÓW WIELKOPOLSKIBBL GORZÓW  
  BIZAN ŁUKASZ  21km / M40SWARZĘDZBIZON`S CREW  
  BLICHARSKI KAMIL  21km / M35SŁOŃSK----  
  BŁACHOWIAK DOMINIK  21km / M40SWARZĘDZ  
  BŁASEK RADOSŁAW  21km / M40KĘPNOKS LENIWIEC  
  BŁASZCZAK KATARZYNA  21km / K35JANINÓWDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI  
 BŁASZCZYK BARTŁOMIEJ 21km / M60POZNAŃORANGE POLSKA  
  BŁASZCZYK DANUSIA  21km / K35POZNAŃKB MANIAC  
  BŁASZCZYK DAWID  21km / M30POZNAŃKB MANIAC POZNAŃ  
  BŁAŻEJEWSKI FILIP  21km / M18PARZĘCZEWO-  
  BŁAŻKO MACIEJ  21km / M35GDYNIAPRZYSZŁOŚĆ ZACZYNA SIĘ DZIŚ! / TRUCHTACZ  
  BŁAŻUK JOANNA  21km / K35SZLICHTYNGOWAFITARENA  
  BŁAŻUTYCZ PAWEŁ  21km / M45CIESZKÓWKS KROTOSZ KROTOSZYN  
  BŁAŻYŃSKA ILONA  21km / K35SKOKIKB KATORŻNIK MUROWANA GOŚLINA  
  BŁESNOWSKI KRZYSZTOF  21km / M35ŚMIGIELBIEGANIE NA ŚNIADANIE ŚMIGIEL  
  BŁOCH ARLETA  21km / K45CHOJNO-MŁYNWRONIECKI KLUB BIEGACZA  
  BŁOGOWSKA KATARZYNA  21km / K35SZCZECINWIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE  
  BŁOTNY MIKOŁAJ  21km / M18GRODZISK WIELKOPOLSKI Absolwent Gmina 
  BOBER GRZEGORZ  21km / M35WARSZAWA  
 BOBORYK PIOTR 21km / M35GORZÓW WIELKOPOLSKI  
  BOBROWSKI ARTUR  21km / M50POZNAŃ  
  BOCHEŃSKA JUSTYNA  21km / K45SKARYSZEWZABIEGANY SKARYSZEW  
  BOCHEŃSKI KRZYSZTOF  21km / M45SKARYSZEWZABIEGANY SKARYSZEW  
  BOCIAN JULIAN  21km / M40STĘSZEWAMIBELLE  
  BOCIAN PAWEŁ  21km / M40KOMORNIKI  
  BOCZKOWSKA MAŁGORZATA  21km / K40NOWY DWOREK  
  BOGACKA MAŁGORZATA  21km / K45OSTRÓW WLKP  
  BOGACKI ARKADIUSZ  21km / M55OSTRÓW WIELKOPOLSKI  
  BOGACKI MAREK  21km / M30POZNAŃMARCELKOSTWO  
  BOGACZYK PIOTR  21km / M25OSTRÓW WIELKOPOLSKI  
  BOHAREWICZ MAŁGORZATA  21km / K35ZIELONA GÓRABOHAR PALETY RUNNERS  
  BOHAREWICZ PAWEŁ  21km / M40ZIELONA GÓRABOHAR PALETY RUNNERS  
  BOJKOWSKI ŁUKASZ  21km / M30STĘSZEWAWF POZNAŃ  
  BOKUS EUGENIUSZ  21km / M55KOSCIANKOŚCIAN TEAM  
  BOLEWSKI DAMIAN  21km / M30CZERNIEJEWOCZERNIEJEWO BIEGA  
  BOŃCZEK MICHAŁ  21km / M40LESZNO  
  BORATYŃSKI ŁUKASZ  21km / M45GAĆPOPAPRANIEC Z GAĆ  
  BORDUNA EMILIA  21km / K40DREZDENKOFSD RUN DREZDENKO  
  BORDUNA ŁUKASZ  21km / M40DREZDENKOFSD RUN DREZDENKO  
  BORKOWSKA AGNIESZKA  21km / K35WĄGROWIECWATAHA  
  BORKOWSKA ALICJA  21km / K45ZŁOCIENIEC  
  BORKOWSKA BOŻENA  21km / K50SULECHÓWSULMA SULECHÓW  
  BORKOWSKA EWA  21km / K65ZŁOTÓW  
  BORKOWSKI BOGDAN  21km / M45LEŚNABE ACTIVE LEŚNA  
  BORKOWSKI PIOTR  21km / M55SULECHÓWSULMA SULECHÓW  
  BORKOWSKI RAFAŁ  21km / M18POZNAŃ  
  BOROWCZYK SONIA  21km / K25ZALASEWO  
  BOROWIAK SŁAWOMIR  21km / M40RACOTPKS RACOT RUN  
  BOROWIAK TOMASZ  21km / M35KRZYWIŃSZYMANOWSKITEAM  
  BOROWICZ ANNA  21km / K35BYDGOSZCZ  
  BOROWICZ IRENEUSZ  21km / M35BYDGOSZCZRUNMORS  
  BOROWIEC DARIUSZ  21km / M50POLKOWICEKGHM ZG RUN  
  BOROWIEC KAROL  21km / M40DASZEWICE2. SKRZYDŁO LOTNICTWA TAKTYCZNEGO  
  BOROWIEC KINGA  21km / K35DASZEWICE  
  BOROWSKA-NAJDEREK PAULINA  21km / K40ROKIETNICA-WLKP ULTRA MOUNTAINS/FREE RUN