Zawody obsługuje firma Datasport

XI Kwidzyński Bieg Papiernika
Kwidzyn, 23 maja 2020 r.


Drużyna - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 1320
Lp. Nazwisko Imię
Numer
Klasyfikacje
1 ADAMCZYK ARKADIUSZ  10km / M50PIŁABLUE TEAM PIŁA 
2 ADAMCZYK MIROSŁAW  10km / M50PIŁA 
3 ADAMCZYK WIOLETTA  10km / K45PIŁABLUE TEAM PIŁA 
4 ADAMSKA ANNA  10km / K30GRUDZIĄDZ 
5 ADAMSKA JUSTYNA  10km / K40BANINOTRIMS 
6 ADAMSKA MAŁGORZATA  10km / K35GRUDZIĄDZ 
7ADRYAN ADAM 10km / M45WIELICHOWOWATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIE 
8 ALBEKIER KAROLINA  10km / K30GRUDZIĄDZPARKRUN GRUDZIĄDZ 
9 ANACZKOWSKI MIROSŁAW  10km / M60SZTUMLKS ZANTYR SZTUM 
10 ANDRZEJEWSKA MAGDALENA  10km / K40RUMIADALEKO JESZCZE 
11 ANDRZEJEWSKI RAFAŁ  10km / M45RUMIADALEKO JESZCZE 
12 ANISZEWSKI DARIUSZ  10km / M45GARDEJA 
13 APANOWICZ MARTA  10km / K35ELBLĄGAPACZE TEAM 
14 APANOWICZ RADOSŁAW  10km / M40ELBLĄGAPACZE TEAM 
15 ARBAT MARIUSZ  10km / M40KWIDZYNJABIL TEAM 
16 ARCZYŃSKI ADAM  10km / M45ŚWIECIEOSP ŚWIECIE-PRZECHOWO 
17 AUGUSTYNOWICZ ANDRZEJ  10km / M45BYDGOSZCZRCI BYDGOSZCZ 
18 AUGUSTYNOWICZ AURELIA  10km / K45BYDGOSZCZRCI BYDGOSZCZ 
19 BABICKA MAGDALENA  10km / K40GRUDZIĄDZ 
20BACZEWSKI JACEK 10km / M40GDAŃSK7PBOT 
21BACZEWSKI ROBERT 10km / M45TCZEWLATIF TCZEW 
22 BADOWSKA DANUTA  10km / K55GOLUB-DOBRZYŃENDO GOLUB-DOBRZYŃ 
23 BADZIONG MATEUSZ  10km / M25LĘBORK 
24 BAGIŃSKI TOMASZ  10km / M40GDAŃSKTOMMIBAGINS.PL 
25 BALCERZAK DOROTA  10km / K50GRUDZIĄDZAKADEMIA BIEGANIA GRUDZIADZ 
26 BALCERZAK MILENA  10km / K20GRUDZIĄDZ 
27 BALICKA LIDIA  10km / K40PRUSZCZ GDAŃSKI 
28 BALMAS PIOTR  10km / M30KWIDZYNTRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYNIPKwidzyn 
29 BAŁDYGA ADAM  10km / M40GRUDZIĄDZ 
30 BAŁDYGA RADOSŁAW  10km / M45ELBLĄGJBB 
31 BAŃKOWSKI PIOTR  10km / M40KWIDZYN 
32 BARANOWSKA KORNELIA  10km / K45GDAŃSKKS PIDRINA GDYNIA 
33 BARANOWSKI MACIEJ  10km / M45GDAŃSKKS PIDRINA GDYNIA 
34 BARANOWSKI MARIUSZ  10km / M55MALBORKEMBIKE 
35 BARANOWSKI PIOTR  10km / M30NOWA WIEŚ MALBORSKA 
36 BARCZYKOWSKI PIOTR  10km / M25KWIDZYNPIOTR BARCZYKOWSKI DOMOWA REHABILITACJA 
37 BARECKA KAROLINA  10km / K35GDAŃSKIRON TEAM 
38 BARSKI TOMASZ  10km / M30ŁÓDŹSOLENIS 
39 BARTEK ŚPIEĆ  10km / M16KWIDZYN 
40 BARTŁOMIEJCZYK MARCIN  10km / M35GDAŃSK 
41 BARTNIKOWSKI STANISLAW  10km / M55ELBLAGGE POWER TEAM 
42 BARTOSIAK RYSZARD  10km / M55GARDEJAGMINA GARDEJA BIEGA 
43ZAWODNIK ANONIMOWY 10km / K40 STRASZYN BIEGA 
44 BARTOŚ RAFAŁ  10km / M35GRUTA726059047 
45 BATOR EWELINA  10km / K25KWIDZYN 
46 BĄCZKOWSKI SŁAWOMIR  10km / M40GRUDZIĄDZSLK TEAM 
47 BĄK MARCIN  10km / M40TCZEW7 PBOT 
48 BEBECKI RADOSŁAW  10km / M30KWIDZYNFLEX RUNNERS 
49 BECZEK ALEKSANDRA  10km / K40SUCHY DWÓRPARKRUN GDYNIA 
50 BECZEK DARIUSZ  10km / M55RUMIABHMW 
51 BECZEK SŁAWOMIR  10km / M40SUCHY DWÓRPARKRUN GDYNIA 
52 BELKA PRZEMYSŁAW  10km / M30IŁAWAIŁAWA BIEGA 
53 BERENDT JANUSZ  10km / M25ROGÓŹNOPROFESSOR.PL 
54BERNACIAK MICHAŁ 10km / M30KWIDZYNIP KWIDZYN TEAMIPKwidzyn 
55 BETA MALGORZATA  10km / K35PRABUTYAMATORKA 
56 BĘDKOWSKA DARIA  10km / K45ELBLĄG 
57 BIAŁEK KRZYSZTOF  10km / M40SUSZBRAK 
58 BIAŁOUS KRZYSZTOF  10km / M60BYDGOSZCZBRAK 
59 BIELAK PAWEŁ  10km / M30GRUDZIĄDZ 
60 BIELSKI PIOTR  10km / M45RADOMNORADOMNO BIEGA 
61BIEŃKOWSKI TOMASZ 10km / M30GDAŃSKTHERMAGEN 
62 BIERNACKA ANNA  10km / K40BYDGOSZCZ 
63 BINISZKIEWICZ MARCIN  10km / M40TCZEW 
64 BIRYŁO KATARZYNA  10km / K45BRANIEWO 
65 BIRYŁO ROMAN  10km / M45BRANIEWO 
66 BISKO KAROLINA  10km / K35GDYNIADALEKO JESZCZE 
67 BISKUP AGNIESZKA  10km / K30GARDEJAGMINA GARDEJA BIEGAIPKwidzyn 
68BLASZKIEWICZ JULIA 10km / K16GRUDZIĄDZ 
69 BLOCH ŁUKASZ  10km / M35KWIDZYN 
70 BLOCH SZYMON  10km / M30GDYNIA 
71 BŁADZIKOWSKI RAFAŁ  10km / M40TCZEW 
72 BŁASZKIEWICZ MARZENA  10km / K40BORÓWNOCHOŁE KŁÓLIKI 
73 BŁAŻEWICZ-BARANOWSKA AGNIESZKA  10km / K35ELBLĄG 
74BŁĄDEK RAFAŁ 10km / M40NOWA WIEŚ MALBORSKANEW VILLAGE TEAM #ŚWIRY 
75 BŁĘDZKI MICHAŁ  10km / M30KWIDZYN 
76 BOCHON AGATA  10km / K25MALBORKBBKTS 
77BOCZARSKI GRZEGORZ 10km / M30ELBLAG 
78 BOGUSZ MATEUSZ  10km / M30KWIDZYNRUNEBELIA 
79 BOJANOWSKA NATALIA  10km / K30KWIDZYN 
80ZAWODNIK ANONIMOWY 10km / K35 BRAK 
81 BONCZKOWSKI MARCEL  10km / M20KWIDZYNIP KWIDZYN TEAMIPKwidzyn 
82BONK ŁUKASZ 10km / M35KWIDZYNIP KWIDZYN TEAMIPKwidzyn 
83 BORC MARZANNA  10km / K50GRUDZIĄDZAKADEMIA BIEGANIA GRUDZIADZ 
84 BORC PIOTR  10km / M50GRUDZIĄDZAKADEMIA BIEGANIA GRUDZIADZ 
85 BOROWIAK PAULINA  10km / K30GRUDZIĄDZ. 
86BOROWSKA NATALIA 10km / K20KWIDZYN 
87 BORUCH KRYSTIAN  10km / M20SADLINKI 
88BOŻYK DARIA 10km / K30GDAŃSKIRON TEAM 
89 BRAC-WALCZYK MALGORZATA  10km / K60DOLNA GRUPAAKADEMIA BIEGANIA GRUDZIADZ 
90BRATKOWSKA KATARZYNA 10km / K20SADLINKIIP KWIDZYN TEAMIPKwidzyn 
91 BRODZIK KAMILA  10km / K35KWIDZYNKWIDZYN BIEGA 
92 BRODZIŃSKI MARIUSZ  10km / M40BARTNICZKASAMINDRUK BRODNICA 
93BRUSZCZAK KAROLINA 10km / K25KWIDZYNKWIDZYN BIEGA 
94 BRUZDOWSKI TOMASZ  10km / M30TORUŃ 
95 BRYŁA MACIEJ  10km / M45PRUSZCZ GDAŃSKIPRUSZCZ BIEGA/49BLOT 
96 BRYMERSKA ANETA  10km / K40IŁAWA#8RANOBASEN EMP IŁAWA 
97 BRYMERSKI ZBIGNIEW  10km / M40IŁAWA#8RANOBASEN EMP IŁAWA 
98 BRZOZOWSKI JACEK  10km / M35ELBLĄGTEAM KARAŚ ELBLĄG 
99 BRZOZOWSKI JAROSŁAW  10km / M55BRZOZABRZOZA TRI TEAM 
100 BRZUSZKIEWICZ BARTŁOMIEJ  10km / M40KWIDZYNTOR-PAL TEAMTorPAL 
101 BUCZYŃSKI PAWEŁ  10km / M45TRĄBKI MAŁE 
102 BUDZANOWSKI PAWEŁ  10km / M30STAROGARD GDAŃSKITRI STAROGARD GDAŃSKI 
103 BUDZIŃSKA DOROTA  10km / K25FIJEWOBIEGAM U KOLESI 
104 BUDZYŃSKA ELŻBIETA  10km / K50SŁUPSK 
105 BUGAJEWSKA ANNA  10km / K55PŁOŃSKKB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO 
106BUGAJEWSKI JANUSZ 10km / M55PŁOŃSKKB IM. P. SĘKOWSKIEGO 
107 BUJAK ALEKSANDRA  10km / K25BOLSZEWORUNEDA 
108 BUKOWSKI BARTOSZ  10km / M18ANNOWOPARKRUN GRUDZIĄDZ 
109 BULLMANN DARIUSZ  10km / M45NOWY DWÓR GDAŃSKI 
110BURNA MARCELINA 10km / K25PRABUTY 
111 BURZAŁA ŁUKASZ  10km / M35DĄBROWA SZLACHECKAIPKwidzyn 
112CABAN KRZYSZTOF 10km / M30ELBLĄGZACZYNAM TRUCHTAĆ /43 BLP 
113 CABAŃSKA BLANKA  10km / K45WARSZAWAMARKOWI BIEGACZE 
114CACKOWSKI KAROL 10km / M30GRUDZIĄDZPARKRUN GRUDZIĄDZ 
115 CACKOWSKI ŁUKASZ  10km / M35GRUDZIĄDZPARKRUN GRUDZIĄDZ 
116 CEBULA BOGDAN  10km / M55SZTUMLKS ZANTYR SZTUM 
117 CEJROWSKI PIOTR  10km / M35GDAŃSKGDAŃSKI KLUB KARATE KYOKUSHIN 
118 CELEGRAT ANDRZEJ  10km / M35GRUPA 
119 CENDROWSKI JAKUB  10km / M20SUSZROZBIEGANY SUSZ 
120 CENTKOWSKA EWELINA  10km / K40CIECHOCINEKSPC 
121 CERAN KASIA  10km / K30NOWY STAWNOWY STAW BIEGA 
122 CHABOWSKI TOMASZ  10km / M40TCZEWBIEGAJĄCY TCZEW 
123 CHARKIEWICZ MONIKA  10km / K35STRASZYNSTRASZYN BIEGA 
124 CHEĆKO EWA  10km / K40OLSZTYNSĄ WOLNIEJSI 
125CHMARA-BAKER GRAZYNA 10km / K40BRZEZINY 
126 CHMARA MARZENNA  10km / K50ŚWIECIE. 
127 CHMURA EWA  10km / K35GRUDZIĄDZ 
128 CHMURA TOMASZ  10km / M40GRUDZIĄDZ 
129 CHODOWSKI KAMIL  10km / M25KWIDZYNLACROIX ELECTRONICS 
130 CHODUKIEWICZ MONIKA  10km / K18KWIDZYN 
131 CHOJNACKA KRYSTYNA  10km / K65SIERPCTKKF KUBUŚ SIERPC 
132 CHOJNACKI KRZYSZTOF  10km / M50KWIDZYNIP KWIDZYN TEAMIPKwidzyn 
133 CHRZĄSTKOWSKI LUCJAN  10km / M70ELBLĄGEL AKTYWNI 
134 CHUDECKA BEATA  10km / K40GRÓDEKDIABELSKIE PIORUNY 
135 CHUDECKI ROBERT  10km / M40GRÓDEKDIABELSKIE PIORUNY 
136 CHUDEK JUSTYNA  10km / K40ROGÓŹNOPARKRUN GRUDZIĄDZ 
137 CHUDZIK KRZYSZTOF  10km / M30SZTUMSZTUM BIEGA 
138 CHYLIŃSKI ŁUKASZ  10km / M35GRUDZIĄDZPARKRUN GRUDZIĄDZ 
139 CHYŁA MONIKA  10km / K40GRUDZIADZPARKRUN GRUDZIĄDZ 
140 CHYŻYŃSKA MARZENA  10km / K40SZCZEPKOWO 
141 CICHAŃSKI PRZEMYSŁAW  10km / M30KWIDZYN 
142 CICHOCKI TOMASZ  10km / M45GDYNIA 
143 CIEĆKO ELŻBIETA  10km / K25DOBRE MIASTOSĄ WOLNIEJSI 
144 CIESZYŃSKA MONIKA  10km / K35GRUDZIĄDZFITLADY 
145CIEŚLAK ALINA 10km / K30KWIDZYNIP KWIDZYN TEAMIPKwidzyn 
146CIEŚLIK MARTA 10km / K25PRUSZCZ GDAŃSKIPRUSZCZ BIEGA 
147CUDAKIEWICZ AGNIESZKA 10km / K35OLSZTYN 
148 CYBULSKI KAROL  10km / M35MALBORKNYBORG - MAWENT 
149 CZABAJ JACEK  10km / M50KWIDZYNKWIDZYN BIEGA 
150 CZABAJ KONRAD  10km / M25KWIDZYN 
151 CZABAJ LAURA  10km / K25KWIDZYN 
152 CZACHOROWSKI ADRIAN  10km / M35SUBKOWY 
153 CZAJKOWSKA SYLWIA  10km / K40BYDGOSZCZBYDGOSKIE OKONIE 
154 CZAJKOWSKI KRYSTIAN  10km / M40BYDGOSZCZFOSFÓR TEAM 4.0 
155 CZAJKOWSKI MARCIN  10km / M25GDAŃSK 
156 CZAPIEWSKI STEFAN  10km / M65PELPLIN 
157 CZARNECKA-PIJAROWSKA DOMINIKA  10km / K40BYDGOSZCZKU BLISKOŚCI 
158 CZARNECKA DANUTA  10km / K50CHODZIEŻFABRYKA PAPIERU KACZORY 
159 CZARNECKA EDYTA  10km / K30GDAŃSK 
160 CZARNECKI JANUSZ  10km / M20BOCHLINOSP NOWE 
161 CZARNY PAWEŁ  10km / M50BEŁCHATÓW 
162 CZARZASTA ANETA  10km / K40IŁAWAZENO TEAM 
163 CZARZASTY PATRYK  10km / M18OLSZTYNSKAZANI NA SUKCES 
164 CZARZASTY ZBIGNIEW  10km / M45IŁAWAZENO TEAM 
165 CZAYKOWSKI WOJCIECH  10km / M40GDYNIAMAMY TO 
166 CZECHLEWSKA IWONA  10km / K35GDAŃSK 
167 CZERNIAK GRZEGORZ  10km / M35NOWA WIEŚMAM OCHOTĘ POBIEGAĆ 
168 CZESZEJKO KAROL  10km / M35KWIDZYN 
169 CZOP FILIP  10km / M20KORZENIEWO 
170CZUMIEL ANNA 10km / K35KWIDZYN 
171 CZYŻAK KAMIL  10km / M35ELBLĄGNIEZRZESZONY 
172 ĆWIEK RADOSŁAW  10km / M40KWIDZYNIP KWIDZYN TEAMIPKwidzyn 
173 ĆWIRKO-GODYCKA MARTA  10km / K35MALBORKGODLEWSKI RUNNERS