Zawody obsługuje firma Datasport
naglowek
Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Liczba zawodników : 1042
Lp. Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje
1ADAMCZAK JOLANTA 42km / K40PAWŁOWICEOD PONIEDZIAŁKUOK 
2 ADAMCZEWSKA MILENA  42km / K40WROCŁAWOK 
3 ADAMCZYK PIOTR  42km / M50WROCŁAWOK 
4 ADAMSKA MARTA  42km / K30WROCŁAWOK 
5 ADAMUS RAFAŁ  42km / M30ŚWIDNICAOK 
6 AKSAMIT-SZUŁAKIEWICZ AGNIESZKA  42km / K40DĄBROWA TARNOWSKARUN TEAM DĄBROWA TARNOWSKAOK 
7 AKUTKO DAWID  42km / M20KŁODZKOOK 
8 AKUTKO PAWEŁ  42km / M30KŁODZKO-OK 
9 ANDRZEJEWSKI SEBASTIAN  42km / M30WROCŁAWOK 
10 ANTONIEWICZ ZBIGNIEW  42km / M50MIĘDZYCHÓDOK 
11 BABINIEC WOJCIECH  42km / M40BRZEGOK 
12 BACZYNSKA ANETA  42km / K30SIEDLCEOK 
13 BADOWSKI ADAM  42km / M30WARSZAWAPZU SPORT TEAMOK 
14 BAGROWSKI MAREK  42km / M50JANOWO DĄBROWA CHEŁMIŃSKAUMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO-MEDYCZNE RATUJE I BIEGAOK 
15 BAHINSKYI OLEKSANDR  42km / M40BYDGOSZCZOK 
16 BAJOR RAFAŁ  42km / M40ŻORYREBELLION OF FREE RUNNERSOK 
17 BALCERZAK MICHAŁ  42km / M20WROCŁAWOK 
18 BAŁDYGA SŁAWOMIR  42km / M40SZCZECINOK 
19 BANACHOWICZ ADRIAN  42km / M20WROCLAWOK 
20 BANASIAK ANDRZEJ  42km / M40SZCZECINOK 
21 BANAŚ MICHAŁ  42km / M30WROCŁAWIPA WROCŁAWOK 
22 BAŃKOWSKI MAREK  42km / M40KĄTY WROCŁAWSKIEOKGmina 
23 BARAN EWA  42km / K40WROCŁAWMARATON TEAMOK 
24 BARANIECKI ZBIGNIEW  42km / M60POZNAŃ100 MARATHON CLUB POLANDOK 
25 BARANOWSKI ANTONI  42km / M60TUMIDAJNIEZRZESZONYOK 
26 BARAŃSKI ANDRZEJ  42km / M60CZERNICAPRO-RUN WROCŁAWOK 
27 BARGLIK ADAM  42km / M40KARCZEWOK 
28BARON TOMASZ 42km / M30BIERUŃOK 
29 BARTMAN DOBROMIŁ  42km / M40WROCŁAWOK 
30 BAUGÄRTNER MARCIN  42km / M40WrocławKLUBSILESIA.PLOK 
31 BECHERT MACIEJ  42km / M50GNIEZNONIGHT RUNNERS GNIEZNOOK 
32 BEDNARCZYK BOGUSŁAW  42km / M50WROCŁAWTHIRTY SPORTS GROUPOK 
33 BEDNARZAK TADEUSZ  42km / M60SIEDLCEYULO RUN TEAM SIEDLCEOK 
34 BENSZ-SMAGAŁA EWA  42km / K30CHORZÓWOK 
35 BERDYCHOWSKI TOMASZ  42km / M40BRZEGBRZEG BIEGAOK 
36 BEREDA KRZYSZTOF  42km / M50WARSZAWAKUŹNIA TRIATHLONUOK 
37 BERNADEK PATRYK  42km / M20OBORNIKI ŚLĄSKIEOK 
38 BERTILSSON PARANIAK BARBRO  42km / K60HUDDINGEOK 
39BERTRAM FRANK 42km / M60BORDESHOLMLT EINFELDOK 
40 BĘBEN SANDRA  42km / K30RUDA ŚLĄSKAOK 
41 BIAŁAS STANISŁAW  42km / M60LEWIN BRZESKILEWIN BIEGAOK 
42 BIAŁEK ERNEST  42km / M20SYCÓWDZBANYOK 
43 BIEGAŃSKI ŁUKASZ  42km / M40RYPIN-OK 
44 BIEŁUŃSKI SEBASTIAN  42km / M40WROCŁAWOK 
45 BIEŃCZYK JAKUB  42km / M20WROCLAWOK 
46 BIEŃKOWSKI PIOTR  42km / M50KIEŁCZÓWMOLDUR TEAMOK 
47 BIERNACKI MATEUSZ  42km / M30WROCŁAWOK 
48 BIERUT PRZEMYSŁAW  42km / M30WROCŁAWSMABBLEROK 
49 BIGAS ADAM  42km / M40BOCHNIACREATIVE BOCHNIA BIEGA TEAMOK 
50 BIŁOZUR MACIEJ  42km / M30WROCŁAWOK 
51 BISAGA BOGDAN  42km / M30MAKÓW PODHALANSKIBIEGAM BO LUBIĘOK 
52 BIZIEL MICHAŁ  42km / M40WROCŁAWOK 
53 BŁASZCZUK KAROL  42km / M30KRAKÓWOK 
54 BŁASZCZYK PAULINA  42km / K20CHORZÓWBIEGAM BO LUBIĘOK 
55 BŁOŃSKI PIOTR  42km / M50SMOLECPOLISH WINGSOKGmina 
56 BOCHNAK PAWEŁ  42km / M30WROCŁAWOK 
57 BODYCH MACIEJ  42km / M40ZĄBKIOK 
58 BODZIONY MATEUSZ  42km / M30WROCŁAWOK 
59 BOGUSZEWICZ SEBASTIAN  42km / M40WROCŁAWABCOK 
60BOMBICKI MIŁOSZ 42km / M30SZUBINOK 
61 BONK BARTOSZ  42km / M30OLSZTYNPSZCZÓŁKOWSKI TEAMOK 
62 BORA ANDRZEJ  42km / M70WROCLAWWKB PIAST WROCLAWOK 
63 BOREK MACIEJ  42km / M40POZNAŃKB MANIAC POZNAŃOK 
64 BOROWCZAK TOMASZ  42km / M30WROCŁAW3M RUNNING TEAMOK 
65 BOROWIEC BARTEK  42km / M30WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWOK 
66 BOŻEK TOMASZ  42km / M30WROCŁAWSPAJROOK 
67 BRAC-WALCZYK MALGORZATA  42km / K60DOLNA GRUPABIEGNĘ DLA MARYSIOKNSZZ 
68 BRONIKOWSKI MARCIN  42km / M40ŚWIDNICAGOMORRA TEAMOK 
69BRYL TOMASZ 42km / M20OBORNIKI ŚLĄSKIEOK 
70 BRZEZIŃSKI BŁAŻEJ  42km / M40SOSNOWIECOK 
71 BRZOZOWSKI ANDRZEJ  42km / M60ZAMOŚĆWKZOK 
72 BUCZYŃSKA DAGMARA  42km / K40DOBROSZYCEOK 
73 BUDZIAK PIOTR  42km / M40GROBLICECWIICH WROCŁAWOK 
74 BUGIEL ADAM  42km / M40BRZEŹNICAOK 
75 BUKAŁA JANUSZ  42km / M40OTMUCHÓWOTM.BOK 
76 BURCZYK SZYMON  42km / M30WROCŁAWOK 
77 BURY MARCIN  42km / M40WROCŁAWTRIATHLON CLUB WROCŁAWOK 
78 BUTOWSKI KRZYSZTOF  42km / M30TORUŃSTUDIO NIERUCHOMOŚCI TORUŃOK 
79 BUZDEREWICZ DANIEL  42km / M40BIELSKO-BIAŁAOK 
80 BYŁÓW ANDRZEJ  42km / M40WROCŁAWOKGmina 
81 BYŚ MATEUSZ  42km / M30WROCŁAWOK 
82 BZDUN JACEK  42km / M40WROCŁAWOK 
83 CAP DOROTA  42km / K40SUSZROZBIEGANY SUSZOK 
84 CAP TOMASZ  42km / M40SUSZROZBIEGANY SUSZOK 
85 CEBULA GRZEGORZ  42km / M50IWINYCROSS TRENING BOX BOLESŁAWIECOK 
86CEPA MARIUSZ 42km / M40WROCŁAWOK 
87CERANOWSKI RADOSŁAW 42km / M20WROCŁAWOK 
88 CHABIERA MAREK  42km / M40ZGIERZWHIRLPOOL RUNNING TEAMOK 
89 CHAMERSKI TOMASZ  42km / M50WROCŁAWMT-CHAMEROK 
90 CHAPIŃSKI MAREK  42km / M40WROCŁAWOK 
91 CHARUK GRZEGORZ  42km / M40WOŁÓWOK 
92 CHEREVKO VOLODYMYR  42km / M30BILYKYОСНОВА БІГУOK 
93 CHMIELEWSKI PAWEŁ  42km / M30WROCŁAWWKURW_TEAMOK 
94 CHMIELEWSKI TOMASZ  42km / M40BYTOM ODRZAŃSKIRACEHARD / GBBOOK 
95 CHMURZYŃSKI PAWEŁ  42km / M30KRAKÓWOK 
96 CHODORSKI PIOTR  42km / M40WROCŁAWWKB PIAST WROCŁAWOK 
97 CHODOWIEC MACIEJ  42km / M50SKAWINAPGB SPORTOWA PACZKAOK 
98 CHOJA SŁAWOMIR  42km / M50PONIATÓWTOP FIT CENTEROK 
99CHOJECKA AGNIESZKA 42km / K40KĄTY WROCŁAWSKIEOKGmina 
100 CHOJNACKA BOŻENA  42km / K60WROCŁAWPIKO-SPORT ERREA & PATRICKOK 
101 CHOJNACKI ARTUR  42km / M30WROCŁAWPIKO-SPORT ERREA & PATRICKOK 
102 CHOŁUJ JAROSŁAW  42km / M40KOSZALINFOR-REST-RUN KOSZALINOK 
103 CHOMKA KRZYSZTOF  42km / M40DZIERŻONIÓWOK 
104 CHOWANIEC BARBARA  42km / K30WADOWICE-OK 
105 CHRABĄSZCZ DAMIAN  42km / M30TARNÓW#TWOJASTARATEAMOK 
106CHWASTYK GRZEGORZ 42km / M40KĄTY WROCŁAWSKIEOKGmina 
107 CHWIAŁKOWSKI ŁUKASZ  42km / M30LUBINOK 
108 CIECIUCH WALDEMAR  42km / M50ŚWIĘTA KATARZYNAQADOK 
109 CIELAK JERZY  42km / M60PASZCZYNAREKINOK 
110 CIEPLUCH MARCIN  42km / M20OLEŚNICACALA OLEŚNICA BIEGAOK 
111 CIEPŁUCH MICHAŁ  42km / M20POZNAŃZWYROLINDOR TEAMOK 
112 CIEPŁY KAMIL  42km / M20WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAW / KS KOSYNIERZY WROCŁAWOK 
113 CIERESZKO BEATA  42km / K30BIAŁYSTOKBIAŁYSTOK BIEGA TEAMOK 
114 CIESIELSKA BEATA  42km / K40CHEŁMIECKS ACTIVE URANOK 
115 CIESIELSKI MATEUSZ  42km / M30WROCŁAWOK 
116 CIEŚLA PATRYK  42km / M30ŚWIDNICAŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAOK 
117 CIEŚLA PIOTR  42km / M20BIELANY WROCŁAWSKIE-OK 
118 CIEŚLAK GRZEGORZ  42km / M30KOŁOBRZEGOK 
119 CIEŚLAR DARIUSZ  42km / M30WISŁA-OK 
120ZAWODNIK ANONIMOWY 42km / K60 OK 
121 CISŁAK ANNA  42km / K30STARA IWICZNABECKHOFF TEAMOK 
122 CITUK GRZEGORZ  42km / M40TYCHYSPORTREBELRUNTEAMOK 
123 CUDEK BARTEK  42km / M30KRAKÓWWKURW_TEAMOK 
124 CWENAR MAREK  42km / M50WROCŁAWTHE BEST FAMILYOK 
125 CWENAR ROBERT  42km / M20WROCŁAWTHE BEST FAMILYOK 
126 CYMANEK ANDRZEJ  42km / M50WROCŁAWE.K. TWARDZIELOKNSZZ 
127 CZAJA JAROSŁAW  42km / M40OTMUCHÓWOK 
128 CZAPCZYK ADRIAN  42km / M30POZNAŃOK 
129 CZAPLA NATALIA  42km / K20MALBORKOK 
130 CZARNECKI DARIUSZ  42km / M40LUBNIEWICE-OK 
131 CZARNECKI ROBERT  42km / M50RADOMOK 
132 CZECHOWSKI PAWEŁ  42km / M40WROCŁAWIPA WROCŁAWOK 
133 CZERENKIEWICZ-PAŁUCKA JOANNA  42km / K40WŁOCŁAWEKANWILTEAMOK 
134 CZERWIŃSKI RAFAŁ  42km / M30OLEŚNICAKB LUPUS OLEŚNICAOK 
135 CZERWONKA KRZYSZTOF  42km / M30KARWIANYOK 
136 CZOSZYK-KAWALA OLGA  42km / K40POZNAŃŚWIERCZEWO RUNOK 
137 CZUCHNOWSKI PAWEŁ  42km / M20KIEŁCZÓWBIEGUSIEM.PLOK 
138 CZWAKIEL MARCIN  42km / M30WROCŁAWGEPARDY PALESTRYOK 
139 CZWOJDZIŃSKI MAREK  42km / M40LESZNOBRZECHWA TEAMOK 
140 CZYŻ MATEUSZ  42km / M30PIERŚCIECLICHOTA TEAMOK 
141 CZYŻYCKI DAWID  42km / M40WROCŁAWDZIDAOK