Zawody obsługuje firma Datasport

XX Nocny Półmaraton Wtórpol, IV Nocna Dycha Wtórpol
Skarżysko-Kamienna, 22 sierpnia 2020 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Mistrzostwa Polski Małżeństw - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 35
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Koszulka Klasyfikacje
1  BASTRZYK TOMASZ  21km / M40SKARŻYSKO-KAMIENNAMECHANIK I PRZYJACIELEOKOK 
2  BOCZEK MARIAN  21km / M60SKARŻYSKO-KAMIENNA-OKOK 
3 BUKOWCZAN MARIAN 21km / M60KRAKÓWAZS AWF KRAKÓW MASTERSOKOK 
4  DULEWICZ RAFAŁ  21km / M40KOŃSKIEPASAT KOŃSKIEOKOK 
5  DZIWOŃ GRZEGORZ  10km / M3NOWINYŻÓŁWIKERSIOKOK 
6  FULARSKI SEBASTIAN  21km / M40KIELCEMWISE TEAMOKOK 
7  GOSKA SZCZEPAN  21km / M40LUBOCHNIALUBOCHNIA-TOMASZÓW MAZ.OKOK 
8  GRABOWSKI MICHAŁ  21km / M30SUCHEDNIÓWOKOK 
9  JANISZEWSKI ANDRZEJ  10km / M5SKARŻYSKO-KAMIENNAOKOK 
10  JANKOWSKI EUGENIUSZ  21km / M60PUŁAWYOPEC - PUŁAWYOKOK 
11  JASEK TADEUSZ  21km / M60RADZIECHOWYPZLAMOKOK 
12  KISIEL TOMASZ  21km / M50WRZOSOWACOOPER STANDARD CZĘSTOCHOWAOKOK 
13  KŁONICKI AUGUSTYN  21km / M30CHMIELNIKBIEGNĘ,ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆOKOK 
14  KORKOSZ ANDRZEJ  21km / M40BLIZNE JASIŃSKIEGOGROTY TEAMOKOK 
15  KRASKA TADEUSZ  21km / M70RADOMBIEGIEM RADOM!OKOK 
16  KRASKA WŁODZIMIERZ  21km / M70KRAKÓWNIEZRZESZONYOKOK 
17 KURKUS ALEKSANDER 21km / M40WARSZAWADOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIOKOK 
18  LASOCKA KLAUDIA  21km / K20KIELCEOKOK 
19  ŁUKASIK ANDRZEJ  21km / M50LUBLINOKOK 
20  MAJCHRZAK SŁAWOMIR  10km / M4STARACHOWICEUKS TYCHÓW STARYOKOK 
21  NOWAK PRZEMYSŁAW  21km / M30SUCHEDNIÓWOKOK 
22  OKŁA ANDRZEJ  21km / M50BLIŻYN-OKOK 
23  OLSZEWSKI SŁAWOMIR  21km / M40DENKÓWEKOKOK 
24  ORCZYKOWSKI DARIUSZ  21km / M50RADOMBIEGIEM RADOM!OKOK 
25  ORDYŃSKA ANIA  21km / K30SKARŻYSKO-KAMIENNAOKOK 
26  PAWLAK ROBERT  21km / M40SKARŻYSKO-KAMIENNARUDYKOŃOKOK 
27 PIETRAS ZBIGNIEW 21km / M50SKARŻYSKO-KOŚCIELNEOKOK 
28 RYCHLICKI WALDEMAR 21km / M50AUGUSTÓW-OKOK 
29  SŁOWIŃSKI PIOTR  21km / M30KIELCEBIEGNĘ,ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆOKOK 
30  STARSKI MARCIN  21km / M30JEDLIŃSKSTREET RUN RADOMOKOK 
31  STRZELEC PAWEŁ  21km / M40SKARŻYSKO-KAMIENNACENTRUM BHPOKOK 
32  STRZELEC SYLWIA  21km / K30SKARŻYSKO-KAMIENNACENTRUM BHPOKOK 
33  ŚRODA ARTUR  10km / M4SKARŻYSKO-KAMIENNAOKOK 
34  TUSIEŃ KRYSTIAN  21km / M30ZAGNAŃSKBIEGNĘ,ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆOKOK 
35  WÓJCIK MARCIN  21km / M40SKARŻYSKO-KAMIENNALEPSI NIŻ WCZORAJOKOK