Zawody obsługuje firma Datasport

IX LEGNICA PÓŁMARATON/II Legnicka Dziesiątka Wirtualny
Cały Świat, 4-11 października 2020 r


Liczba zawodników : 165
Liczba opłaconych zawodników: 118
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono
1  ADAMCZAK ARTUR 1
Pobierz
21km / M40KOŚCIELECOK 
2  ADAMCZUK PIOTR 2
Pobierz
21km / M40LEGNICAOK 
3  ARCHUTICZ JOANNA 3
Pobierz
21km / K20LEGNICAOK 
4 BAŁASZ WOJCIECH4
Pobierz
21km / M50RUJAOK 
5  BARAŃSKI PAWEŁ 5
Pobierz
21km / M30WIECHLICEWIECHLICE RUNOK 
6  BASIŃSKI ŁUKASZ 94
Pobierz
21km / M40POZNAŃBIEGAMSTRASZNIEWOLNOOK 
7  BASZCZYJ ANNA  21km / K20CHOJNÓWROZBIEGANI CHOJNÓW  
8  BEDNARZ NATALIA 6
Pobierz
21km / K30LEGNICAOK 
9  BIEŃKOWSKI PIOTR 104
Pobierz
21km / M50LEGNICAOK 
10  BOGUCKI KAMIL  21km / M30LEGNICAŁĄCZKA TEAM LEGNICA  
11  BORA ANDRZEJ 7
Pobierz
10km / M70WROCLAWWKB PIAST WROCLAWOK 
12  BORECKI MICHAŁ 96
Pobierz
21km / M30LEGNICADECATHLON LEGNICAOK 
13  BURMAS DARIUSZ  10km / M50BOLESŁAWIECMAKOŚ TEAM  
14  CHMIEL PATRYCJA 101
Pobierz
21km / K20LEGNICADECATHLON LEGNICAOK 
15  CHOBOT MARCIN 8
Pobierz
21km / M40CHOCIANÓWKGHM ZG RUNOK 
16  CYBUŁKA MARIUSZ 9
Pobierz
21km / M30GRODZISK WIELKOPOLSKISTAŚ BIEGAOK 
17  CZAJA ADRIAN 10
Pobierz
21km / M30LUBINMSPORT TEAMOK 
18 CZAPLICKA-BEDNARZ IRENA115
Pobierz
10km / K60KOŚCINOOK 
19  DOMAŃSKI JAROSŁAW  21km / M40ŚWIERZAWABIEGAMDLAZDROWIA.PL  
20  DOMINIAK GRZEGORZ 11
Pobierz
10km / M40POLKOWICEOK 
21  DRZEWI TOLA  10km / K20LESZNO  
22 DYDAK DAWID 21km / M30NADARZYNTEAM DEAF RUNNING  
23  DYGUDAJ JERZY  10km / M70GMINA KUNICEKB LEW LEGNICA  
24  ELSNER KATARZYNA 12
Pobierz
10km / K30WROCŁAWOK 
25  FALKOWSKI MAREK 13
Pobierz
21km / M40BIAŁYSTOKST4.PLOK 
26  FALUTA ŁUKASZ 100
Pobierz
21km / M20CHOJNÓWDECATHLON LEGNICAOK 
27  FIGIEL MARIUSZ 14
Pobierz
21km / M50KATOWICEOK 
28  FONAŁ TOMASZ  10km / M30LEGNICA:)  
29  FRANKIEWICZ ROMAN 15
Pobierz
21km / M50LEGNICAOK 
30  FRYDECKA ELŻBIETA  10km / K50ŹRÓDŁAAKB ESEMAS  
31  FRYDECKI SLAWOMIR  10km / M60ŹRÓDŁAAKB ESEMAS  
32  FURMANIUK JAROMIR 111
Pobierz
21km / M40POZNAŃSAMOTNY BIAŁY ŻAGIELOK 
33  GAŁUSZKA RAFAŁ  21km / M30LEGNICA  
34  GLIŃSKI RADOSŁAW 16
Pobierz
10km / M40RADWANICEOK 
35  GOGÓŁ FRANCISZEK  21km / M60LEGNICAFRANEK I DINO  
36  GOGÓŁ FRANCISZEK 17
Pobierz
21km / M60LEGNICAFRANEK I DINOOK 
37 GOŁĘBIEWSKI SEBASTIAN 10km / M20BOGATYNIAENERGIA Z BIEGANIA  
38  HADZIK TOMASZ 118
Pobierz
10km / M30KATOWICEDZIKI LIGOTAOK 
39  HARASIMOWICZ MARCIN 107
Pobierz
21km / M30LEGNICKIE POLEVACATIO LEGINSOK 
40  HOŁÓWKA TOMASZ  21km / M30ZŁOTORYJAOLAWS ZŁOTORYJA  
41  JABŁOŃSKI JACEK 18
Pobierz
10km / M30LEGNICAOK 
42  JABŁOŃSKI PAWEŁ 19
Pobierz
21km / M40LEGNICAIPA JELENIA GÓRAOK 
43 JACEWICZ AGATA108
Pobierz
21km / K30LEGNICAVACATIO LEGINSOK 
44  JAKIMCZYK TOMASZ 20
Pobierz
10km / M40LEGNICAMORSOWNICY Z LEGNICYOK 
45 JANKOWSKI GRZEGORZ 21km / M40JACZÓWKGHM ZG RUN  
46  JÓZEF MAREK 21
Pobierz
21km / M40KATOWICELIVER TEAMOK 
47 KACZMAREK SYLWIA22
Pobierz
21km / K40ZIELONA GÓRAOK 
48  KACZOR JAN  21km / M20WAŁBRZYCH  
49  KALINOWSKA MAŁGORZATA 23
Pobierz
10km / K40LEGNICALEGNICKA GRUPA GŁUCHYCHOK 
50  KALINOWSKI KRZYSZTOF 112
Pobierz
10km / M40TARNOWSKIE GÓRYGOGGLE PAE TEAMOK 
51  KALINOWSKI SZYMON 24
Pobierz
21km / M30PEŁCZNICAPEŁCZNICKIE PTAKIOK 
52  KĄKLEWSKI TOMASZ 25
Pobierz
21km / M40LEGNICAKGHM ZG RUNOK 
53  KLIKS DARIUSZ 26
Pobierz
21km / M50POZNAŃZMĘCZENI JUŻ PRZED BIEGIEMOK 
54  KOCIŁOWICZ DANIEL 27
Pobierz
10km / M40LEGNICAIRBET TEAMOK 
55  KOTWICA MIROSŁAW 28
Pobierz
21km / M40LEGNICAOK 
56  KOWALSKI JANUSZ  21km / M50BOLKÓWBOLKÓW TEAM  
57 KOWALSKI REMIGIUSZ 10km / M20RUSZÓW  
58  KOWNACKI ARKADIUSZ 29
Pobierz
21km / M50WITKOWOWATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE / DRUŻYNA SZPIKUOK 
59  KRAJEWSKA ANNA 30
Pobierz
10km / K40LEGNICA4K LEGNICAOK 
60  KRAJEWSKI GRZEGORZ 110
Pobierz
21km / M30LEGNICA4K LEGNICAOK 
61  KRAJEWSKI MAREK 31
Pobierz
21km / M40LEGNICA4K LEGNICAOK 
62  KRAWCZYK PIOTR 32
Pobierz
21km / M30LEGNICALEGNICAOK 
63 KRYSIAK MAREK 10km / M40BRZEZINY:)  
64  KRZAK KRZYSZTOF  10km / M30LEGNICABRAK  
65  KRZYWICKI PIOTR 105
Pobierz
21km / M30LEGNICAOK 
66 KUCHARSKA KATARZYNA33
Pobierz
10km / K30LEGNICAOK 
67  KUCHARSKI JAKUB 34
Pobierz
21km / M40GRUSZCZYNJKU1979OK 
68  KUCHCZYŃSKI KRZYSZTOF 35
Pobierz
10km / M30LUBINBIEGAJACA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTAOK 
69  KUCZENSKI JANUSZ 36
Pobierz
21km / M60BOGUSZÓW-GORCEOK 
70  KUDELSKI IRENEUSZ  21km / M50CHOJNÓWROZBIEGANI CHOJNÓW  
71  KULIŃSKI BOGDAN 37
Pobierz
10km / M60GŁOGÓWDRUŻYNA SZPIKU KGHMOK 
72 KURZAWA ARKADIUSZ38
Pobierz
10km / M40LEGNICAMKS1971OK 
73  KWAŚNIEWSKA WIESŁAWA 39
Pobierz
21km / K40WROCŁAWOK 
74  LECHKI TOMASZ  21km / M40WOŁÓWWOŁÓW BIEGA  
75  LEŃCZUK RAFAŁ  21km / M40JAWORELRAV  
76  LEWANDOWSKI TADEUSZ 40
Pobierz
21km / M70WROCŁAWWKB PIAST WROCLAWOK 
77  LUBERA DANIEL 41
Pobierz
10km / M40ZGORZELECEDI TEAMOK 
78  ŁUKASZEWICZ PAWEŁ 42
Pobierz
10km / M40JELENIA GÓRASOBIESZÓW FAMILY - RUNNERSOK 
79  MAKOWSKA-DOMARADZKA ROKSANA 43
Pobierz
21km / K30LEGNICAOK 
80  MALUCHNIK MAREK 44
Pobierz
10km / M40NASIELSKGARAŻ NASIELSKOK 
81  MAŁUCKA EWA  10km / K50GŁOGÓW  
82  MAŁUCKI ADAM  10km / M50GŁOGÓW  
83  MARCINEK RAFAŁ 45
Pobierz
21km / M40WROCŁAWMARCINEK TEAMOK 
84  MARCINKIEWICZ TADEUSZ  10km / M60WROCLAWMASTERS WROCLAW  
85  MARCZYK EWELINA 109
Pobierz
10km / K40LEGNICAOK 
86  MARTIN MATEUSZ  10km / M20RUDA ŚLĄSKADECATHLON LEGNICA  
87  MAŚNICKI BARTOSZ  10km / M20KONIN  
88  MATYS KATARZYNA 103
Pobierz
10km / K20LEGNICADECATHLON LEGNICAOK 
89  MĘKAL RADEK  21km / M40WAŁBRZYCH#SOBASTEAM  
90  MIJAS RAFAŁ 46
Pobierz
21km / M30LEGNICATEAM KOŚCIUSZKIOK 
91 MIKOŁAJCZAK JAN47
Pobierz
10km / M60LEGNICAOK 
92  MIKULSKI RAFAŁ  21km / M40KUNICERUN FORREST RUN  
93  MOLENDA ADAM 48
Pobierz
21km / M40GORZYCAOK 
94  NADROWSKI KAMIL 49
Pobierz
21km / M30BEŁCHATÓWOK 
95  NADYBSKI PIOTR 50
Pobierz
21km / M30LEGNICAKS SPARTA LEGNICAOK 
96  NAJDUK DANIEL  21km / M30CHOJNÓWROZBIEGANI CHOJNÓW  
97  NAJDUK JAKUB  10km / M20CHOJNÓWROZBIEGANI CHOJNÓW  
98  NASTAWSKA BOGUMIŁA 51
Pobierz
10km / K40WAŁBRZYCHPONIATÓW BIEGA!OK 
99  NEHRING GUGULSKA MAGDALENA 95
Pobierz
10km / K50WARSZAWABIEGAM DZIĘKI BOGUOK 
100  NELKE KAMIL 52
Pobierz
10km / M30WROCLAWOK 
101 NELKE MACIEJ53
Pobierz
10km / M50WROCŁAWOK 
102  NIEWOLIN TOMASZ 54
Pobierz
21km / M30POZNAŃOK 
103  NIWISIEWICZ TOMASZ  21km / M40LUBINKGHM ZG RUN  
104  NOWICKA IWONA 55
Pobierz
10km / K40WAŁBRZYCHDATASPORTOK 
105  OJDOWSKI LEON 56
Pobierz
21km / M50WAŁBRZYCHWODOCIĄGI WAŁBRZYCHOK 
106  OLECHNOWSKI ROBERT  21km / M30LUBIN  
107  OLEŚ TOMASZ 117
Pobierz
10km / M30NOWY SĄCZOK 
108  ORZEŁ SEBASTIAN  21km / M30LEGNICABENTOMANIA.PL  
109  OSADA KRZYSZTOF 57
Pobierz
21km / M20WROCŁAWOK 
110  OWSIANNIK GRZEGORZ 102
Pobierz
10km / M40LEGNICADECATHLON LEGNICAOK 
111  PALEJ ELŻBIETA 58
Pobierz
10km / K60LUBINOK 
112  PASTERNAK MARCIN 59
Pobierz
21km / M40LEGNICAOK 
113  PĄCHALSKI WOJCIECH 60
Pobierz
21km / M30LEGNICAGUMBAS TEAMOK 
114  PĘKAŁA PIOTR 61
Pobierz
21km / M40KOSZALINSP MANOWOOK 
115  PIELACH PIOTR 62
Pobierz
10km / M40LEGNICAKGHM ZG RUNOK 
116  PIETRZYK ANDRZEJ 113
Pobierz
10km / M60BUCZEKOK 
117  PILITOWSKI MARCIN 63
Pobierz
21km / M40BOLESŁAWIECOK 
118  PIORUN TOMASZ 64
Pobierz
21km / M50LEGNICADZIEWIĘĆSIŁ LEGNICAOK 
119  PIOTROWSKA JUSTYNA  10km / K30LEGNICA  
120  POPIELSKI GRZEGORZ 65
Pobierz
21km / M40CHOJNÓWROZBIEGANI CHOJNÓWOK 
121  POPŁAWSKI WOJCIECH 66
Pobierz
21km / M40LEGNICAOK 
122  POSTOŁ KAROL  10km / M20WROCŁAWPERFECT GLOSS  
123  PROŃKO KAMIL 99
Pobierz
21km / M20LEGNICADECATHLON LEGNICAOK 
124 PRZYBYLAK PAWEŁ 67
Pobierz
10km / M50LESZNOALMARK LESZNOOK 
125  RAKOWSKA AGNIESZKA 68
Pobierz
10km / K40LEGNICALEGNICKA GRUPA GŁUCHYCHOK 
126  REWIŃSKI SŁAWOMIR  21km / M40ŻARY  
127  ROSÓŁ SONIA 69
Pobierz
10km / K40LEGNICAOK 
128  ROSZKIEWICZ MAREK  21km / M50LEGNICA  
129  ROZMUS MATEUSZ  21km / M20GŁOGÓWBIEGANIE W TEORII  
130  RUDYK WOJCIECH  21km / M20OLSZANYENERGETYKA  
131  RYBCZYŃSKA ANNA 70
Pobierz
21km / K40CHOJNÓWKLUB PSICH ZAPRZĘGÓW SFORA CHOJNÓW/ROZBIEGANI CHOJNÓWOK 
132  SANIUK JOANNA  21km / K30ŻARYŻARY RUNNERS TEAM  
133  SAWICKI RAFAŁ 71
Pobierz
21km / M40LEGNICAKGHM ZG RUNOK 
134  SEMBRAT DARIA 72
Pobierz
21km / K30LEGNICALEGNICKIE MORSYOK 
135  SERAFIN ADAM 73
Pobierz
21km / M30LEGNICALIFEMEDOK 
136  SIESS JAROSŁAW 74
Pobierz
10km / M50PABIANICEOK 
137  SKUZA KRZYSZTOF  10km / M40LEGNICASTUDIO URODY JULIA  
138 SMOLAREK DANIEL75
Pobierz
21km / M20BRZEG DOLNYOK 
139 SMÓLSKI KACPER76
Pobierz
21km / M30LEGNICAOK 
140 SOBASZEK MARCIN77
Pobierz
21km / M30KROTOSZYCEOK 
141  SOCHACKI ANDRZEJ 78
Pobierz
10km / M40LEGNICAKOŚCIUSZKI LEGNICAOK 
142  SORBIAN PAWEŁ 114
Pobierz
10km / M40SZKLARSKA PORĘBAOK 
143  STABROWSKI HUZAR MAREK 79
Pobierz
21km / M50LIPCEOK 
144  STABROWSKI HUZAR MAREK  21km / M50LIPCE  
145 ZAWODNIK ANONIMOWY8021km / M40 WYBIERZOK 
146  SUDOŁ RYSZARD 81
Pobierz
21km / M50SPALONAFENIKS LEGNICAOK 
147  SZCZUPACZYŃSKA KLAUDIA  21km / K20CHOJNÓWROZBIEGANI CHOJNÓW  
148  SZCZYREK AGATA 106
Pobierz
10km / K20GŁOGÓWBRAKOK 
149  SZKUDLARZ HANNA 98
Pobierz
21km / K30PRZYGODZICEDECATHLON LEGNICAOK 
150  SZOPA ZBIGNIEW 82
Pobierz
21km / M60LEGNICAOK 
151  SZULC MICHAŁ  21km / M30LEGNICA  
152 SZYPOSZ ANDRZEJ83
Pobierz
21km / M50LUBIN:)OK 
153  ŚLIWIŃSKA BARBARA 84
Pobierz
21km / K30LEGNICAOK 
154  ŚWIERCZEK MICHAŁ 85
Pobierz
21km / M30LEGNICAOK 
155  TELEGA ADAM 86
Pobierz
21km / M40JELENIA GÓRA-TS REGLE SZKLARSKA PORĘBAOK 
156  TERSA KRYSPIN  21km / M30PIESZYCE  
157  TUMIEL DANIEL 87
Pobierz
21km / M40SOKOLKACALCATERRA SPORT ASDOK 
158  WALENTYNOWICZ ANETA 88
Pobierz
10km / K40PRUSZCZ GDAŃSKILOTOS RUNNING TEAM/PRUSZCZ BIEGAOK 
159  WINNA JULITA 97
Pobierz
21km / K20GOLANKA GÓRNADECATHLON LEGNICAOK 
160  WITKOWSKI JAROSŁAW 89
Pobierz
21km / M40MARKOWICERUN INVESTMENT LIFEOK 
161  WORONKO-ZACZYŃSKA JANINA 90
Pobierz
10km / K70LUBINKS METRACO POLKOWICEOLKOWICEOK 
162  WOŹNIAK SEBASTIAN 91
Pobierz
21km / M40LUBINDRUŻYNA SZPIKU SITECHOK 
163  WOŹNICZKA RADOSŁAW 116
Pobierz
10km / M40KRAKÓWJÓZEFIŃSKA TEAMOK 
164  ZAKRZEWSKI KACPER 92
Pobierz
10km / M30ZŁOTORYJAKAZAN ZŁOTORYJAOK 
165  ZDZIECHOWICZ JAKUB 93
Pobierz
21km / M30ZŁOTORYJAOLAWS ZŁOTORYJAOK