Zawody obsługuje firma Datasport

V Wąbrzeska Dziesiątka - Biegi dziecięce
Wąbrzeźno, 05 września 2020 r.


Liczba zawodników : 125
Liczba opłaconych zawodników: 88
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono
1 ADAMIAK EMILKA 200m / WĄBRZEŹNOPRZEDSZKOLE MIEJSKIE BAJKA  
2 ADAMIAK SEBASTIAN 400m / WĄBRZEŹNOSP 2  
3  ALEKSANDRA PUZON  400m / WĄBRZEŹNOOK 
4  ANGOWSKI BARTOSZ  800m / WĄBRZEŹNOOK 
5 BECMER KRZYSZTOF 600m / BRODNICASP 7 BRODNICAOK 
6 BECMER MATEUSZ 200m / BRODNICAOK 
7 BECMER MONIKA 400m / BRODNICAOK 
8 BESTJAN JULIA 600m / WĄBRZEŹNOOK 
9 BESTJAN MICHAŁ 200m / WĄBRZEŹNOOK 
10 BOROWSKI MIŁOSZ 800m / WĄBRZEŹNOOK 
11  BUCZKOWSKI MARCEL  400m / WĄBRZEŹNOSP 3OK 
12 CHOJNOWKI BARTOSZ 200m / WĄBRZEŹNOBAJKAOK 
13  CISLO EMILIA  400m / WĄBRZEŹNOSP 3OK 
14 CZUDAK SEWERYN 800m / WĄBRZEŹNOSP 2  
15 DUDKIEWICZ WERONIKA 400m / WĄBRZEŹNOOK 
16  DZIADOSZ JULIA  600m / WĄBRZEŹNOSP 2OK 
17  DZIADOSZ MIKOŁAJ  200m / WĄBRZEŹNOSP 2OK 
18  FABRYKIEWICZ MICHALINA  600m / WĄBRZEŹNOPRZYJAZNE WODYOK 
19 FETER PATRYCJA 400m / WAŁYCZ  
20 FIAŁKOWSKI WIKTOR 200m / WĄBRZEŹNO  
21 GARKOWSKI IGOR 400m / GOLUB-DOBRZYŃ  
22  GĘBKA MICHAŁ  200m / WĄBRZEŹNOOK 
23  GĘBKA ZOSIA  200m / WĄBRZEŹNOOK 
24 GOŁĘBIEWSKI ALAN 600m / WAŁYCZOK 
25 GOŁĘBIEWSKI MARCEL 200m / WĄBRZEŹNOOK 
26 GOŁĘBIEWSKI SZYMON 600m / WĄBRZEŹNOOK 
27  GÓRECKI DAMIAN  400m / GOLUB DOBRZYN  
28 GRZENKIEWICZ MIKOŁAJ 400m / DĘBOWA ŁĄKAPRZYJAZNE WODY  
29 GUŚCIORA KAJETAN 400m / WĄBRZEŹNO  
30 HAŁAJ ADRIAN 200m / WĄBRZEŹNOBAJKAOK 
31 HAŁAJ AGATA 600m / WĄBRZEŹNOSP 3  
32 HAŁAJ MARCEL 400m / WĄBRZEŹNOSP 3OK 
33 HAŁAJ PIOTR 400m / WĄBRZEŹNOSP 3  
34 IGNACY WELS 400m / WĄBRZEŹNOPRZEDSZKOLE MIEJSKIE BAJKAOK 
35 ISBRANDT NELA 600m / WABRZEZNOSP 3  
36 ISBRANDT NOE 200m / WĄBRZEŹNOBAJKA  
37 JABŁOŃSKA NINA 400m / WĄBRZEŹNO  
38 JABŁOŃSKA POLA 200m / WĄBRZEŹNO  
39 JURCZAK FRANCISZEK 400m / GDAŃSKOK 
40  KALINOWSKA MARTYNA  600m / WĄBRZEŹNOSP 3  
41  KALISZCZAK OSCAR  400m / WĄBRZEŹNOSP 2OK 
42 KAMPER WERONIKA 400m / WĄBRZEŹNOELANOWCY.PLOK 
43 KAROLINA FRĄCKIEWICZ 200m / GRUDZIĄDZ  
44 KLIMEK ANTONINA 400m / BLIZNOKLIMKI BIEGNOOK 
45 KLIMEK HELENA 200m / BLIZNOKLIMKI BIEGNO  
46 KLIMEK JAN 200m / BLIZNOKLIMKI BIEGNOOK 
47 KMIECIK ANTONI 400m / MYŚLIWIECSP 3  
48 KMIECIK ZUZANNA 200m / MYŚLIWIECPRZEDSZKOLE MIEJSKIE BAJKA  
49 KOŁODZIEJSKA AMELIA 400m / WĄBRZEŹNOSP 3OK 
50 KOŁODZIEJSKI MATEUSZ 600m / WĄBRZEŹNOSP 3OK 
51  KONIECZKA KACPER  400m / INOWROCŁAW  
52 KOSSOWSKI ALEKSANDER 400m / WĄBRZEŹNOOK 
53 KOSSOWSKI WOJTEK 200m / WĄBRZEŹNOOK 
54 KOTŁOWSKA HELENA 200m / WĄBRZEŹNOOK 
55 KOTŁOWSKA URSZULA 400m / WĄBRZEŹNOOK 
56 KOTŁOWSKI KRZYSZTOF 600m / WĄBRZEŹNOOK 
57  KOWALSKA ALEKSANDRA  800m / WĄBRZEŹNOAGRO-MIL MTB GREEN TEAM  
58 KRACZYŃSKI GRZEGORZ 200m / WĄBRZEŹNOOK 
59  KRAJNIEWSKI OLAF  200m / WABRZEŹNOOK 
60  KRAUSE BARTOSZ  400m / WĄBRZEŹNOOK 
61  KRĘPEĆ JOANNA  400m / GOLUB-DOBRZYŃOK 
62  KRĘPEĆ NIKODEM  400m / GOLUB-DOBRZYŃOK 
63  KRUK GRZEGORZ  400m / WĄBRZEŹNOSP 2OK 
64 KRUPIŃSKA MICHALINA 400m / GRUDZIĄDZOK 
65KULIFER KALLINA 400m / WĄBRZEŹNOOK 
66KULIFER KRYSPIN 600m / WĄBRZEŹNOOK 
67  LAMAŃSKI WIKTOR  600m / WABRZEZNOWSR WĄBRZEŹNOOK 
68 LEWANDOWSKA OLIWIA 600m / WĄBRZEŹNOSP 2OK 
 Tak zgadzam się
69 LEWANDOWSKI WOJCIECH 200m / WĄBRZEŹNOOK 
70 LOREK PIOTR 600m / WĄBRZEŹNOSP 2OK 
71  MADEJA JAKUB  200m / WĄBRZEŹNOOK 
72 MAJKA AMELIA 200m / WĄBRZEŹNOOK 
73 MAJKA FILIP 400m / WĄBRZEŹNOOK 
74 MALINOWSKA POLA 200m / WĄBRZEŹNOSP 2OK 
75  MARTIN CASTILLA IGNACIO  200m / GDAŃSKOK 
76 MAZURKIEWICZ FRYDERYK 400m / WĄBRZEŹNOOK 
77 MAZURKIEWICZ HENRYK 200m / WĄBRZEŹNOOK 
78  MICHAŁ TYMIŃSKI  400m / TORUŃ#4FAJTEROK 
79  MIECHOWICZ KORNELIA  400m / WĄBRZEŹNORODZINA  
80 MONIKA OLESIŃSKA 600m / WŁOCŁAWEKREFLEX BIEGAOK 
81  NIZWANTOWSKA SARA  200m / WĄBRZEŹNOOK 
82 NOSKIEWICZ GABRIELA 600m / WĄBRZEZNO  
83 OGORZAŁEK PIOTR 400m / WĄBRZEŹNOOK 
84  OSMAŃSKI ALEKSANDER  200m / WĄBRZEŹNOPRZEDSZKOLE MIEJSKIE BAJKAOK 
85 PESTA ALICJA 200m / WĄBRZEŹNOSP 3OK 
86 PESTA ANNA 200m / WĄBRZEŹNOSP 3OK 
87 PIROWSKA ZUZANNA 400m / WĄBRZEŹNOALPIDOOK 
88 PLIT JULIUSZ 800m / MEŁNOUKS BOGUSZEWOOK 
89 POLAK HELENA 400m / DĘBOWA ŁĄKAOK 
90 POPŁAWSKA KLAUDIA 400m / CIELETASP 7 BRODNICA  
91 POPŁAWSKA MAJA 600m / CIELETASP 7 BRODNICA  
92  RARUS MATYLDA  400m / WĄBRZEŹNOMUKP PRZYJAZNE WODY  
93 RASIELEWSKA ALICJA 200m / WABRZEZNOPRZEDSZKOLE MIEJSKIE BAJKAOK 
94 RASIELEWSKA MARTYNA 400m / WABRZEZNOSP 3OK 
95 RĄCZKA KACPER 200m / GOLUB-DOBRZYŃ  
96 REIWER ALEKSANDRA 200m / WĄBRZEŹNOALPIDOOK 
97 ROSŁAN LENA 400m / WĄBRZEŹNORODZINAOK 
98  ROZWADOWSKA AMELIA  400m / WĄBRZEŹNOWĄBRZESKA GRUPA KOLARSKAOK 
99 RYDZIK ALICJA 200m / WĄBRZEŹNOPRZEDSZKOLE MIEJSKIE \\\\\\\BAJKA\\\\\\\OK 
100  SAMOCIUK KACPER  400m / WĄBRZEŹNOOK 
101 SANKIEWICZ TADEUSZ 400m / WĄBRZEŹNOSP 3OK 
102 SANKIEWICZ ZOFIA 400m / WĄBRZEŹNOALPIDOOK 
103 SIMSON IGA 200m / WĄBRZEŹNOOK 
104  SKOCZYLAS KACPER  600m / WĄBRZEŹNOSP 2OK 
105 STASIAK BORYS 200m / WĄBRZEŹNOOK 
106 STASIAK OLGA 400m / WĄBRZEŹNOSP 2OK 
107 ŚCIESIŃSKI NIKODEM 200m / WĄBRZEŹNOOK 
108 ŚWIŚ MIŁOSZ 600m / WĄBRZEŹNOOK 
109 ŚWIŚ WIKTORIA 600m / WĄBRZEŹNOOK 
110 TIRE ANTONINA 600m / WĄBRZEŹNO  
111 TIRE MICHALINA 600m / WĄBRZEŹNO  
112 WARSICKI DOMINIK 400m / WĄBRZEŹNOSP 3  
113 WARSICKI NIKODEM 400m / WĄBRZEŹNOSP 3  
114 WASIELEWSKI HUBERT 400m / GOLUB-DOBRZYŃ  
115 WASIELEWSKI OSKAR 600m / GOLUB-DOBRZYN  
116 WAWRZYNIAK PATRYK 600m / WĄBRZEŹNO  
117WĘGLIŃSKI IGOR 200m / WĄBRZEŹNOOK 
118  WOJTACKA LENA  600m / GRUDZIĄDZSOSNOWA TEAM GRUDZIĄDZOK 
119 WZOREK ADRIANNA 200m / WĄBRZEŹNOBAJKAOK 
120 ZABŁOCKA MARCELINA 200m / JABŁONOWO POMORSKIEOK 
121 ZAKRZEWSKA KALINA 400m / WĄBRZEŹNOSZOK 
122  ZALEWSKI JĘDRZEJ  600m / WĄBRZEŹNOOK 
123 ZDZIEBŁOWSKI BŁAŻEJ 200m / CYMBARK  
124 ZDZIEBŁOWSKI JAKUB 400m / CYMBARK  
125 ZYCH JULIA 600m / WĄBRZEŹNOOK