Zawody obsługuje firma Datasport

V Wąbrzeska Dziesiątka - Biegi dziecięce
Wąbrzeźno, 05 września 2020 r.


Liczba zawodników : 138
Liczba opłaconych zawodników: 95
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono
1 ADAMIAK EMILKA 200m / WĄBRZEŹNOPRZEDSZKOLE MIEJSKIE BAJKA  
2 ADAMIAK SEBASTIAN 400m / WĄBRZEŹNOSP 2  
3  ALEKSANDRA PUZON 10400m / WĄBRZEŹNOOK 
4  ANGOWSKI BARTOSZ 11800m / WĄBRZEŹNOOK 
5 BANASZEWSKA MAJA12800m / GRUDZIĄDZPARKRUN GRUDZIĄDZOK 
6 BANASZEWSKA MARTA13600m / GRUDZIĄDZPARKRUN GRUDZIĄDZOK 
7 BECMER KRZYSZTOF14600m / BRODNICASP 7 BRODNICAOK 
8 BECMER MATEUSZ15200m / BRODNICAOK 
9 BECMER MONIKA16400m / BRODNICAOK 
10 BESTJAN JULIA17600m / WĄBRZEŹNOOK 
11 BESTJAN MICHAŁ18200m / WĄBRZEŹNOOK 
12 BOROWSKI MIŁOSZ19800m / WĄBRZEŹNOOK 
13  BUCZKOWSKI MARCEL 20400m / WĄBRZEŹNOSP 3OK 
14 CHOJNOWKI BARTOSZ21200m / WĄBRZEŹNOBAJKAOK 
15  CISLO EMILIA 22400m / WĄBRZEŹNOSP 3OK 
16 CZUDAK SEWERYN 800m / WĄBRZEŹNOSP 2  
17  DĄBRÓWKA MIESZKO 23600m / WĄBRZEŹNOSP 3OK 
18 DĄBRÓWKA ZOFIA24600m / WĄBRZEŹNOMUKP PRZYJAZNE WODYOK 
19 DUDKIEWICZ WERONIKA25400m / WĄBRZEŹNOOK 
20  DZIADOSZ JULIA 26600m / WĄBRZEŹNOSP 2OK 
21  DZIADOSZ MIKOŁAJ 27200m / WĄBRZEŹNOSP 2OK 
22  FABRYKIEWICZ MICHALINA 28600m / WĄBRZEŹNOPRZYJAZNE WODYOK 
23 FETER PATRYCJA 400m / WAŁYCZ  
24 FIAŁKOWSKI WIKTOR 200m / WĄBRZEŹNO  
25 GARKOWSKI IGOR 400m / GOLUB-DOBRZYŃ  
26  GĘBKA MICHAŁ 29200m / WĄBRZEŹNOOK 
27  GĘBKA ZOSIA 30200m / WĄBRZEŹNOOK 
28 GOŁĘBIEWSKI ALAN31600m / WAŁYCZOK 
29 GOŁĘBIEWSKI MARCEL32200m / WĄBRZEŹNOOK 
30 GOŁĘBIEWSKI SZYMON33600m / WĄBRZEŹNOOK 
31  GÓRECKI DAMIAN  400m / GOLUB DOBRZYN  
32 GRZENKIEWICZ MIKOŁAJ 400m / DĘBOWA ŁĄKAPRZYJAZNE WODY  
33 GUŚCIORA KAJETAN 400m / WĄBRZEŹNO  
34 HAŁAJ ADRIAN34200m / WĄBRZEŹNOBAJKAOK 
35 HAŁAJ AGATA 600m / WĄBRZEŹNOSP 3  
36 HAŁAJ MARCEL35400m / WĄBRZEŹNOSP 3OK 
37 HAŁAJ PIOTR 400m / WĄBRZEŹNOSP 3  
38 IGNACY WELS36400m / WĄBRZEŹNOPRZEDSZKOLE MIEJSKIE BAJKAOK 
39 ISBRANDT NELA 600m / WABRZEZNOSP 3  
40 ISBRANDT NOE 200m / WĄBRZEŹNOBAJKA  
41 ISBRANDT TYMOTEUSZ 600m / WĄBRZEŹNOSP 3  
42 JABŁOŃSKA NINA 400m / WĄBRZEŹNO  
43 JABŁOŃSKA POLA 200m / WĄBRZEŹNO  
44  JEZIORSKI HUBERT 37600m / ŁYSOMICEOK 
45 JURCZAK FRANCISZEK38400m / GDAŃSKOK 
46  KALINOWSKA MARTYNA  600m / WĄBRZEŹNOSP 3  
47  KALISZCZAK OSCAR 39400m / WĄBRZEŹNOSP 2OK 
48 KAMPER WERONIKA40400m / WĄBRZEŹNOELANOWCY.PLOK 
49 KAROLINA FRĄCKIEWICZ 200m / GRUDZIĄDZ  
50 KLIMEK ANTONINA41400m / BLIZNOKLIMKI BIEGNOOK 
51 KLIMEK HELENA 200m / BLIZNOKLIMKI BIEGNO  
52 KLIMEK JAN42200m / BLIZNOKLIMKI BIEGNOOK 
53 KMIECIK ANTONI 400m / MYŚLIWIECSP 3  
54 KMIECIK ZUZANNA 200m / MYŚLIWIECPRZEDSZKOLE MIEJSKIE BAJKA  
55 KOŁODZIEJSKA AMELIA43400m / WĄBRZEŹNOSP 3OK 
56 KOŁODZIEJSKI MATEUSZ44600m / WĄBRZEŹNOSP 3OK 
57  KONIECZKA KACPER  400m / INOWROCŁAW  
58 KOSSOWSKI ALEKSANDER45400m / WĄBRZEŹNOOK 
59 KOSSOWSKI WOJTEK46200m / WĄBRZEŹNOOK 
60 KOTŁOWSKA HELENA47200m / WĄBRZEŹNOOK 
61 KOTŁOWSKA URSZULA48400m / WĄBRZEŹNOOK 
62 KOTŁOWSKI KRZYSZTOF49600m / WĄBRZEŹNOOK 
63  KOWALSKA ALEKSANDRA  800m / WĄBRZEŹNOAGRO-MIL MTB GREEN TEAM  
64 KRACZYŃSKI GRZEGORZ50200m / WĄBRZEŹNOOK 
65  KRAJNIEWSKI OLAF 51200m / WABRZEŹNOOK 
66  KRAUSE BARTOSZ 52400m / WĄBRZEŹNOOK 
67  KRĘPEĆ JOANNA 53400m / GOLUB-DOBRZYŃOK 
68  KRĘPEĆ NIKODEM 54400m / GOLUB-DOBRZYŃOK 
69  KRUK GRZEGORZ 55400m / WĄBRZEŹNOSP 2OK 
70 KRUPIŃSKA MICHALINA56400m / GRUDZIĄDZOK 
71KULIFER KALLINA57400m / WĄBRZEŹNOOK 
72KULIFER KRYSPIN58600m / WĄBRZEŹNOOK 
73 KWIATKOWSKI PIOTR59200m / WĄBRZEŹNOOK 
74  LAMAŃSKI WIKTOR 60600m / WABRZEZNOWSR WĄBRZEŹNOOK 
75 LEWANDOWSKA OLIWIA61600m / WĄBRZEŹNOSP 2OK 
 Tak zgadzam się
76 LEWANDOWSKI WOJCIECH62200m / WĄBRZEŹNOOK 
77 LOREK PIOTR63600m / WĄBRZEŹNOSP 2OK 
78  MADEJA JAKUB 64200m / WĄBRZEŹNOOK 
79 MAJKA AMELIA65200m / WĄBRZEŹNOOK 
80 MAJKA FILIP66400m / WĄBRZEŹNOOK 
81 MALINOWSKA POLA67200m / WĄBRZEŹNOSP 2OK 
82  MARTIN CASTILLA IGNACIO 68200m / GDAŃSKOK 
83 MAZURKIEWICZ FRYDERYK69400m / WĄBRZEŹNOOK 
84 MAZURKIEWICZ HENRYK70200m / WĄBRZEŹNOOK 
85  MICHAŁ TYMIŃSKI 71400m / TORUŃ#4FAJTEROK 
86  MIECHOWICZ KORNELIA  400m / WĄBRZEŹNORODZINA  
87 MONIKA OLESIŃSKA72600m / WŁOCŁAWEKREFLEX BIEGAOK 
88  NIZWANTOWSKA SARA 73200m / WĄBRZEŹNOOK 
89 NOSKIEWICZ GABRIELA 600m / WĄBRZEZNO  
90 OGORZAŁEK PIOTR74400m / WĄBRZEŹNOOK 
91  OLEKSA KATARZYNA  400m / GRUPA  
92 OLEKSA OLIWIA75400m / GRUPAOK 
93  OSMAŃSKI ALEKSANDER 76200m / WĄBRZEŹNOPRZEDSZKOLE MIEJSKIE BAJKAOK 
94 PESTA ALICJA77200m / WĄBRZEŹNOSP 3OK 
95 PESTA ANNA78200m / WĄBRZEŹNOSP 3OK 
96 PIROWSKA ZUZANNA79400m / WĄBRZEŹNOALPIDOOK 
97 PLIT JULIUSZ80800m / MEŁNOUKS BOGUSZEWOOK 
98 POCHYLSKA JULIA81400m / WĄBRZEŹNOSP 3OK 
99 POLAK HELENA 400m / DĘBOWA ŁĄKA  
100 POPŁAWSKA KLAUDIA 400m / CIELETASP 7 BRODNICA  
101 POPŁAWSKA MAJA 600m / CIELETASP 7 BRODNICA  
102 PUZON DOMINIKA 200m / WĄBRZEŹNO  
103  RARUS MATYLDA  400m / WĄBRZEŹNOMUKP PRZYJAZNE WODY  
104 RASIELEWSKA ALICJA82200m / WABRZEZNOPRZEDSZKOLE MIEJSKIE BAJKAOK 
105 RASIELEWSKA MARTYNA83400m / WABRZEZNOSP 3OK 
106 RĄCZKA KACPER 200m / GOLUB-DOBRZYŃ  
107 REIWER ALEKSANDRA84200m / WĄBRZEŹNOALPIDOOK 
108 ROSŁAN LENA85400m / WĄBRZEŹNORODZINAOK 
109  ROZWADOWSKA AMELIA 86400m / WĄBRZEŹNOWĄBRZESKA GRUPA KOLARSKAOK 
110  SAMOCIUK KACPER 87400m / WĄBRZEŹNOOK 
111 SANKIEWICZ TADEUSZ88400m / WĄBRZEŹNOSP 3OK 
112 SANKIEWICZ ZOFIA89400m / WĄBRZEŹNOALPIDOOK 
113 SIMSON IGA90200m / WĄBRZEŹNOOK 
114  SKOCZYLAS KACPER 91600m / WĄBRZEŹNOSP 2OK 
115 STASIAK BORYS92200m / WĄBRZEŹNOOK 
116 STASIAK OLGA93400m / WĄBRZEŹNOSP 2OK 
117 ŚCIESIŃSKI NIKODEM94200m / WĄBRZEŹNOOK 
118 ŚWIŚ MIŁOSZ95600m / WĄBRZEŹNOOK 
119 ŚWIŚ WIKTORIA96600m / WĄBRZEŹNOOK 
120 TIRE ANTONINA 600m / WĄBRZEŹNO  
121 TIRE MICHALINA 600m / WĄBRZEŹNO  
122 WARSICKI DOMINIK 400m / WĄBRZEŹNOSP 3  
123 WARSICKI NIKODEM 400m / WĄBRZEŹNOSP 3  
124 WASIELEWSKI HUBERT 400m / GOLUB-DOBRZYŃ  
125 WASIELEWSKI OSKAR 600m / GOLUB-DOBRZYN  
126 WAWRZYNIAK PATRYK 600m / WĄBRZEŹNO  
127WĘGLIŃSKI IGOR97200m / WĄBRZEŹNOOK 
128 WOJDYŁO OLIWIER98400m / BRODNICABRODNICA BIEGAOK 
129  WOJTACKA LENA 99600m / GRUDZIĄDZSOSNOWA TEAM GRUDZIĄDZOK 
130 WZOREK ADRIANNA100200m / WĄBRZEŹNOBAJKAOK 
131 ZABŁOCKA MARCELINA101200m / JABŁONOWO POMORSKIEOK 
132 ZAKRZEWSKA KALINA102400m / WĄBRZEŹNOSZOK 
133  ZALEWSKI JĘDRZEJ 103600m / WĄBRZEŹNOOK 
134 ZAWADZKA NADIA 200m / BRODNICA  
135 ZAWADZKI NIKODEM 200m / BRODNICA  
136 ZDZIEBŁOWSKI BŁAŻEJ 200m / CYMBARK  
137 ZDZIEBŁOWSKI JAKUB 400m / CYMBARK  
138 ZYCH JULIA104600m / WĄBRZEŹNOOK