Zawody obsługuje firma Datasport

Wirtualny Bieg Europejski – Podróż nie tylko sentymentalna
Świat, 30 czerwca 2020 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Liczba zawodników : 352
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono
1  ADAMCZYK MARIUSZ 130
Pobierz
50km / M40GNIEZNOALTOM GNIEZNOPOLPOLOK 
2  ANTCZAK ŁUKASZ 142
Pobierz
50km / M30GNIEZNOSPODENKI NISKO OPUSZCZONEPOLPOLOK 
3  BAJOREK JACEK 110
Pobierz
50km / M40WYSZKÓWMARKOWI BIEGACZEPOLPOLOK 
4 BANACH PATRYCJA 193
Pobierz
50km / K20MIEŚCISKO-POLPOLOK 
5  BANASZAK SŁAWOMIR 293
Pobierz
50km / M30CZERWONAKBRIDGESTONEPOLPOLOK 
6  BARLIK MATEUSZ 351
Pobierz
50km / M30ŁUBOWOPOLPOLOK 
7  BARTHA ADRIAN 65
Pobierz
50km / M30KOŁOBRZEGPOLPOLOK 
8  BARTKOWIAK MARIUSZ 106
Pobierz
50km / M30ŁUBOWOL.U.N.A.POLPOLOK 
9  BASIŃSKA JOANNA 82
Pobierz
50km / K40GNIEZNOALTOM GNIEZNOPOLPOLOK 
10  BEDNAREK ROMAN 199
Pobierz
50km / M60POZNAŃNIGHT RUNNERSPOLPOLOK 
11 BEDZIESZAK JOANNA 236
Pobierz
50km / K40OSTRÓW WLKP.-POLPOLOK 
12  BERG DARIUSZ 282
Pobierz
50km / M40MNICHOWOBRIDGESTONEPOLPOLOK 
13  BEŚKA DAMIAN 220
Pobierz
50km / M20SKOKOWAPOLPOLOK 
14 BINKIEWICZ KATARZYNA320
Pobierz
50km / K30WARSZAWAVELUXPOLPOLOK 
15  BŁASZCZYK JAKUB 304
Pobierz
50km / M30MIESZKÓWBRIDGESTONEPOLPOLOK 
16 BŁASZCZYK PAWEŁ290
Pobierz
50km / M30WITASZYCEBRIDGESTONEPOLPOLOK 
17  BOGUCKA MILENA 147
Pobierz
50km / K30GNIEZNODRINK TEAMPOLPOLOK 
18  BOGUCKI PATRYK 111
Pobierz
50km / M20GNIEZNO-POLPOLOK 
19  BOLEWSKA HONORATA 276
Pobierz
50km / K30ŁUBOWOBOLEWSCY BIEGAJĄPOLPOLOK 
20  BOLEWSKI DAMIAN 128
Pobierz
50km / M30CZERNIEJEWOCZERNIEJEWO BIEGAPOLPOLOK 
21  BOLEWSKI JAKUB 124
Pobierz
50km / M30SOKOLNIKIBOLEWSCY BIEGAJĄPOLPOLOK 
22  BOLEWSKI ŁUKASZ 277
Pobierz
50km / M30ŁUBOWOBOLEWSCY BIEGAJĄPOLPOLOK 
23 BRONIARCZYK ARTUR215
Pobierz
50km / M20MIŁOSŁAWPOLPOLOK 
24 BUBACZ EWA136
Pobierz
50km / K40GNIEZNOPOLPOLOK 
25  BUBACZ JANUSZ 329
Pobierz
50km / M50GNIEZNOPOLPOLOK 
26  BUDASZ TOMASZ 100
Pobierz
50km / M40GNIEZNOURZĄD MIEJSKI GNIEZNOPOLPOLOK 
27  BURAK JOANNA 184
Pobierz
50km / K20ORLAAMATORPOLPOLOK 
28  BUZALSKI TOMASZ 287
Pobierz
50km / M30POZNAŃBRIDGESTONEPOLPOLOK 
29  BYCHOWIEC JOANNA 11
Pobierz
50km / K30GNIEZNOTIP-TOPOLPOLPOLOK 
30  BYCHOWIEC ŁUKASZ 12
Pobierz
50km / M30GNIEZNOTIP-TOPOLPOLPOLOK 
31  CHOJECKI WOJCIECH 114
Pobierz
50km / M50WARSZAWAPOLPOLOK 
32  CHRZAN JACEK 249
Pobierz
50km / M30GNIEZNOSŁYNNI KENIJCZYCYPOLPOLOK 
33 CIESIELSKI KRZYSZTOF85
Pobierz
50km / M60GNIEZNOFAST WALKERPOLPOLOK 
34  CZARNECKI JAROSŁAW 13
Pobierz
50km / M40NOWY DWÓR MAZOWIECKI1. BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGOPOLPOLOK 
35  CZECHOWSKI JERZY 159
Pobierz
50km / M70WARSZAWAMZA WARSZAWAPOLPOLOK 
36  CZECHOWSKI KRZYSZTOF 275
Pobierz
50km / M40SWARZĘDZBRIDGESTONEPOLPOLOK 
37  CZOSNOWSKI MACIEJ 237
Pobierz
50km / M40WRONKI-POLPOLOK