Formularz systemu Datasport

Wirtualny Izerski Weekend Biegowy 2020
Cały świat, 31 sierpnia 2020 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Pary Małżeńskie - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 61
  Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje
  BARDELAS MACIEJ 47
Pobierz
10km / M40DROSZKÓWOKVEGE 
 BĄKOWSKI DAWID8
Pobierz
21km / M30BYDGOSZCZOK 
 BĘBEN WIOLETA51
Pobierz
21km / K40KOŻUCHÓWKB WIKON NOWA SÓL, CNSOK 
  BIAŁEK JAROSŁAW 57
Pobierz
21km / M40OLSZTYNZABIEGANI OLSZTYNOK 
  BUCZYŃSKI SYLWESTER 49
Pobierz
21km / M40ZIELONA GÓRAOK 
 CIECHORSKI JAREK43
Pobierz
21km / M40ZbąszyńECOBAG NETWORKOK 
  CIERNIEWSKI RYSZARD 38
Pobierz
21km / M50DOBRZYCABS.TRUCHTACZ DOBRZYCAOK 
  DOMBROWA ROBERT 22
Pobierz
21km / M50NOWY ŚWIATNOWY ŚWIAT BIEGAOK 
  FIDURA JACEK 50
Pobierz
10km / M40MAŁKINIA GÓRNAOK 
  JÓŹWIK MAREK 33
Pobierz
42km / M40RADOMBIEGIEM RADOM!OK 
  KARWAT DAWID 21
Pobierz
21km / M30ŚWIEBODZICEOK 
 KIWERTZ ANNA5
Pobierz
21km / K40POZNAŃRUN VEGAN TEAMOKVEGE 
 KORDAS-PŁATEK NATALIA62
Pobierz
5km / K40WROCŁAWOKVEGE 
  KOROLUK SŁAWOMIR 18
Pobierz
21km / M40GDYNIAOK 
  KRAWCZYK PIOTR 64
Pobierz
10km / M30LEGNICAGOŚCIESZOWICEOK 
  KUCHARCZYK ROBERT 34
Pobierz
21km / M40CHORZÓWSILESIA RUNNERS CLUBOK 
  KUKLA-KOWALSKA ALICJA 6
Pobierz
10km / K40LUSÓWKOBIEGAM BO NIE LUBIĘOKVEGE 
  KUŹNIARSKI PAWEŁ 48
Pobierz
21km / M30WARSZAWAT-MOBILE SPORT TEAMOK 
  LEWANDOWSKA KAMILA 29
Pobierz
5km / K30GORZÓW WLKP.LEWANDOWSCY TEAMOK 
  LEWANDOWSKI WALDEMAR 28
Pobierz
5km / M40GORZÓW WLKP.LEWANDOWSCY TEAMOK 
 LUDWICZAK KRZYSZTOF35
Pobierz
21km / M40KOŚCIANKOŚCIAN TEAMOK 
  ŁUKASZEWICZ PAWEŁ 17
Pobierz
10km / M40JELENIA GÓRASOBIESZÓW FAMILY - RUNNERSOK 
 MACHTELEWSKA ALICJA40
Pobierz
21km / K40JELENIA GÓRATS REGLE SZKLARSKA PORĘBAOK 
 MACHTELEWSKI ARTUR41
Pobierz
21km / M50JELENIA GÓRATS REGLE SZKLARSKA PORĘBAOK 
  MAJEWSKA MARTA 45
Pobierz
5km / K30WRZEŚNIASPIN FORCE RUNNERSOKVEGE 
  MAJEWSKI MICHAŁ 12
Pobierz
21km / M30BIERZGLINEKSPIN FORCE RUNNERSOKVEGE 
  MAŁKIŃSKA-BIĘGA DOROTA 9
Pobierz
21km / K30BYDGOSZCZOK 
  MARCINIAK SZYMON 63
Pobierz
42km / M40WARSZAWACOLLEGIUM SZKOŁA SŁUŻB MEDYCZNYCHOKVEGE 
  MAREK HENRYK 39
Pobierz
5km / M60WARSZAWAWARSZAWAOK 
  MATUSZAK JÓZEF 32
Pobierz
21km / M40STARA KAMIENICATS REGLE SZKLARSKA PORĘBAOK 
  MIKINA ARTUR 25
Pobierz
21km / M60WARSZAWAPWPW SAOK 
  NADROWSKI KAMIL 10
Pobierz
42km / M30BEŁCHATÓWOK 
  NAJDA KRZYSZTOF 16
Pobierz
42km / M30WROCŁAWOK 
  NIEPOKÓJ PATRYK 15
Pobierz
21km / M40WROCŁAWOK 
  NOWICKA IWONA 37
Pobierz
42km / K40WAŁBRZYCHDATASPORTOK 
  OSKULSKI ROBERT 52
Pobierz
21km / M40KOWARYSMS KOWARY, KOWARY BIEGAJĄOK 
 PALIŃSKA ANETA30
Pobierz
21km / K40SZKLARSKA PORĘBATS REGLE SZKLARSKA PORĘBAOK 
  PALIŃSKI PIOTR 31
Pobierz
21km / M50SZKLARSKA PORĘBATS REGLE SZKLARSKA PORĘBAOK 
  PĘKAŁA PIOTR 58
Pobierz
42km / M40KOSZALINSP MANOWOOK 
 PIEPRZAK KAROLINA7
Pobierz
5km / K40SZCZECINOKVEGE 
  PIÓREK GRZEGORZ 14
Pobierz
21km / M18KOBYLA GÓRAOK 
PRZYBYLAK PAWEŁ 46
Pobierz
10km / M50LESZNOALMARK LESZNOOK 
  PUCZEL PIOTR 59
Pobierz
21km / M30OLSZTYNOK 
  REKOWSKI ROBERT 23
Pobierz
10km / M50BUKOWIECOK 
  RÓŻAŃSKA MAGDALENA 26
Pobierz
21km / K40WARSZAWAOKVEGE GiH 
  RUDŹKO WOJCIECH 61
Pobierz
5km / M50WEJHEROWOOK 
  RUTKOWSKI MAREK 42
Pobierz
42km / M60SIERAKÓW WIELKOPOLSKIKLUB BIEGACZA 100 JEZIOROK 
  SIESS JAROSŁAW 13
Pobierz
10km / M50PABIANICEOK 
  SKOTNY BARBARA 11
Pobierz
21km / K30WROCŁAWOK 
  SZAMBELAŃCZYK MACIEJ 19
Pobierz
21km / M40LUSOWKOOK 
  SZAMBELAŃCZYK MAŁGORZATA 27
Pobierz
21km / K40LUSÓWKOOKVEGE 
  SZLESZYŃSKI ANDRZEJ 60
Pobierz
21km / M50OLSZTYNOK 
  SZMYTKOWSKI KRZYSZTOF 53
Pobierz
21km / M40LEGIONOWOMIA SAN MIAOK 
  SZYMANKIEWICZ EDYTA 20
Pobierz
21km / K40GŁOGÓWCROSS STRACEŃCÓW TEAMOKVEGE 
  SZYMANKIEWICZ MARCIN 65
Pobierz
21km / M40GŁOGÓWCROSS STRACEŃCÓW TEAMOK 
  SZYMANOWICZ MARIUSZ 24
Pobierz
21km / M40POZNAŃCHARTY CHARTOWO/KB MANIAC POZNAŃOK 
  ŚCIGAŁA WALDEMAR 36
Pobierz
21km / M40JELENIA GÓRAJELENIA PLAST SPORT TEAMOK 
  TELEŚNICKA ELZBIETA 55
Pobierz
10km / K50WARSZAWAOK 
  TELEŚNICKI GRZEGORZ 56
Pobierz
21km / M40WARSZAWABBL_GROTYOK 
  WOŁOSZCZAK FILIP 54
Pobierz
10km / M30WARSZAWAOK 
  ZINKIEVITCH NEVILLE 44
Pobierz
21km / M40ŁÓDŹKOTTER FUTTER BAŁUTYOK