Formularz systemu Datasport

ORLEN e-Maraton „Solidarności” z 5-tką w tle - SOLIDARNI - RAZEM, CHOCIAŻ OSOBNO!
Cały Świat, 07 września 2020 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Liczba zawodników : 697
  Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje
  ABRAHAMOWICZ JAKUB 11
Pobierz
MR / M30RYBNIKQBAOK 
  ADAMCZYK GRZEGORZ 245
Pobierz
MR / M50CHORZÓWCOQUELICOT WEDDING DESIGNERSOK 
  ADAMIAK MARCIN 129
Pobierz
5km / M40OLSZTYNOK 
  ALEGRIA SUSANA 323
Pobierz
M / K40AVANCAAFIS OVAR - PORTUGALOK 
  ALEKSANDROWICZ KRZYSZTOF 267
Pobierz
MR / M30POZNAŃNSZZ SOLIDARNOŚĆ REGION WIELKOPOLSKAOKSolid 
  ANDRZEJAK AGNIESZKA 99
Pobierz
MR / K40STOWMARKETOK 
 BABIŃSKA EWELINA656
Pobierz
5km / K30WARSZAWAOKSolid 
  BACZYŃSKA DOROTA 474
Pobierz
5km / K50WAPNOBIEGAJĄCY GÓRNIK WAPNOOKSolid 
  BACZYŃSKI LESZEK 168
Pobierz
M / M50WAPNOBIEGAJĄCY GÓRNIK WAPNOOKSolid 
 BAJKOWSKI PAWEŁ219
Pobierz
MR / M30WARSZAWAPZU SPORT TEAMOK 
  BAJOREK JACEK 93
Pobierz
MR / M40WYSZKÓWMARKOWI BIEGACZEOK 
  BALCERZAK-JAŁTUSZEWSKA KATARZYNA 544
Pobierz
5km / K40MARKIMARKOWI BIEGACZEOK 
  BALICKI CHRISTOPH 302
Pobierz
MR / M40RAVENSBURGTSB RAVENSBURGOK 
  BALICKI ZBIGNIEW 688
Pobierz
MR / M40ZWIERZYNIECFOREST CARABUS TEAMOKSolid 
  BANACH ARTUR 174
Pobierz
M / M40POLKOWICENSZZ SOLIDARNOŚĆ VOLKSWAGEN MOTOR POLSKAOKSolid 
  BANASIAK ANDRZEJ 530
Pobierz
M / M40SZCZECINOK 
  BANASIAK PIOTR 618
Pobierz
MR / M50WARSZAWAOK 
  BARCZAK TOMASZ 274
Pobierz
MR / M40BYDGOSZCZOK 
  BARGŁOWSKI KAMIL 681
Pobierz
5km / M20BIAŁYSTOKOK 
  BASZKO RADOSŁAW 264
Pobierz
MR / M30BIAŁYSTOKOK 
  BATIUK RAFAŁ 599
Pobierz
MR / M40GRUDZIADZOK 
  BEDNARSKI PRZEMYSŁAW 58
Pobierz
MR / M40JANIKOK 
  BEDZIESZAK JOANNA 39
Pobierz
5km / K40OSTRÓW WLKP.OK 
  BENDOWSKA ALEKSANDRA 601
Pobierz
5km / K50GRODZISK WIELKOPOLSKIOK 
  BENDOWSKI MAREK 602
Pobierz
5km / M50GRODZISK WIELKOPOLSKIOK 
 BERNACKI SEBASTIAN133
Pobierz
M / M30PIOTRKÓW TRYBUNALSKIPIOTROWSKI KLUB BIEGACZA ENDIRFINAOK 
  BERTILSSON PARANIAK BARBRO 285
Pobierz
MR / K60HUDDINGETEAM SKAVSARET IFOK 
  BIAŁEK JAROSŁAW 57
Pobierz
M / M40OLSZTYNZABIEGANI OLSZTYNOK 
  BIAŁEK PIOTR 83
Pobierz
M / M40OLSZTYNZABIEGANI OLSZTYNOK 
  BIELECKI TADEUSZ 49
Pobierz
M / M40RUMIAUKS SIÓDEMKA RUMIAOKPom Solid 
  BIELECKI WOJCIECH 347
Pobierz
MR / M30BEŁŻYCEOSP WZGÓRZEOK 
  BIENIEK ARKADIUSZ 314
Pobierz
MR / M40GDAŃSKOKPom 
  BIGOS GRZEGORZ 351
Pobierz
MR / M40JAWORZNOGRAMMIOK 
  BISKO KAROLINA 672
Pobierz
MR / K30GDYNIAOK 
 BISKUPSKI WALDEMAR623
Pobierz
5km / M50KOSTRZYNWALDEKOK 
  BŁOŃSKI ROBERT 306
Pobierz
MR / M40WARSZAWAOK 
  BOCZULA KRZYSZTOF 126
Pobierz
M / M50BIELAWAWKB PIAST WROCŁAWOKSolid 
  BONDAR MAKSYM 77
Pobierz
5km / M20GDANSKPIĘKNYOKPom 
  BORKOWSKI ANDRZEJ 577
Pobierz
MR / M30STARGARDBS FAMILY TEAMOK 
  BORKOWSKI JACEK 668
Pobierz
5km / M30WARSZAWAOK 
  BORKOWSKI JERZY 26
Pobierz
M / M60RADOMBIEGIEM RADOM!OK 
  BORKOWSKI LESZEK 367
Pobierz
5km / M50SIEDLCENOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDOK 
  BORUCH KATARZYNA 117
Pobierz
MR / K40ZGIERZOK 
  BORUŃ AGNIESZKA 237
Pobierz
5km / K30WARSZAWAPZU SPORT TEAMOK 
  BOŻEDAJEK KAMIL 221
Pobierz
MR / M30MIĘDZYRZEC PODLASKIPZU SPORT TEAMOK 
  BRZEZIŃSKA EWA 153
Pobierz
MR / K50GDYNIAOK 
  BRZOZOWSKI ANDRZEJ 691
Pobierz
5km / M60ZAMOŚĆWKZOK 
  BRZOZOWSKI ANDRZEJ 694
Pobierz
M / M60ZAMOŚĆWKZOK 
  BUCKA NATALIA 422
Pobierz
5km / K30CZELADŹROSSMANNOK 
BUDZIAREK ADAM 374
Pobierz
MR / M40GDAŃSKBIEGAM BO KOCHAM TEN STANOKPom 
  BURTOWY PIOTR 240
Pobierz
MR / M30BARGŁÓW KOŚCIELNYADVAOKPom 
  BURY LILIANA 676
Pobierz
MR / K30REDAZMOTYWOWANIOKPom 
  BYSTRZYCKI PIOTR 662
Pobierz
5km / M30KRAKÓW16 BPD KRAKÓWOK 
  CHAJDUKOWSKI MAREK 594
Pobierz
MR / M50SOPOTOK 
  CHODA MICHAŁ 222
Pobierz
MR / M30WARSZAWAPZU SPORT TEAMOK 
  CHOJECKI WOJCIECH 28
Pobierz
M / M50WARSZAWALONESOME RUNNERSOK 
  CHOLEWIŃSKI TOMEK 225
Pobierz
MR / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEPZU SPORT TEAMOK 
  CHOMA-GACA AGNIESZKA 190
Pobierz
M / K40WARSZAWAPZU SPORT TEAMOK 
  CHORĄŻY KAROLINA 413
Pobierz
M / K30KOSZALINLEO-TEAMOK 
 CHRABONSZCZ JERZY466
Pobierz
MR / M60OSTRÓDACHRABI OSTRÓDAOK 
  CHRAPEK JANUSZ 423
Pobierz
M / M40WARSZAWAROSSMANNOK 
  CHRZANOWSKI CZESŁAW 257
Pobierz
MR / M60SOSNOWIECMYSŁOWICKI KLUB BIEGACZA NOIOK 
  CHUDY BŁAŻEJ 545
Pobierz
MR / M20GDAŃSKOKPom 
  CHUDY ROMAN 598
Pobierz
M / M60RYDZYNAR-TEAM RYDZYNAOK 
  CHYBIŃSKA KATARZYNA 115
Pobierz
MR / K30WAŁCZOK 
 CHYBIŃSKI MARCIN559
Pobierz
MR / M40SZAMOTUŁYOK 
  CIESIELSKI JAN 452
Pobierz
M / M40TORUŃPGB SPORTOWA PACZKAOK 
 CIESIELSKI KRZYSZTOF111
Pobierz
5km / M60GNIEZNOFAST WALKEROK 
  CIESZKIEWICZ JAROSŁAW 420
Pobierz
MR / M40POZNAŃOK 
 CIEŚLA MONIKA641
Pobierz
MR / K40BRZEZINYBIEGAM BO KOCHAM TEN STANOK 
  CIEŚLEWICZ-GALAS KATARZYNA 346
Pobierz
MR / K40POZNAŃHERNIK TEAMOK 
  CYANKIEWICZ AGNIESZKA 100
Pobierz
MR / K40KRAKÓWKIJANKIOK 
  CYSEWSKI MIECZYSŁAW 97
Pobierz
MR / M50GRUDZIĄDZOK 
  CZAJ KAROL 91
Pobierz
M / M30SZCZAWNO-ZDRÓJOK 
  CZAJA MAŁGORZATA 639
Pobierz
MR / K40WROCŁAWMINICLASSIC.PLOK 
  CZAJA WOJCIECH 141
Pobierz
MR / M30WROCŁAWOK 
  CZECHOWSKI PAWEŁ 368
Pobierz
M / M40WROCŁAWIPA WROCŁAWOK 
  CZEPIEL ROBERT 188
Pobierz
5km / M20WARSZAWAPZU SPORT TEAMOK 
  CZERWIŃSKI JANUSZ 135
Pobierz
MR / M60ZEGRZEDAMY RADĘ ZEGRZEOK 
  CZYŻ RAFAŁ 289
Pobierz
MR / M40GDAŃSKCZYŻYKIOKPom 
  CZYŻ STANISŁAW 381
Pobierz
MR / M30WISŁAOK