Formularz systemu Datasport

ORLEN e-Maraton „Solidarności” z 5-tką w tle - SOLIDARNI - RAZEM, CHOCIAŻ OSOBNO!
Cały Świat, 31 sierpnia 2020 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Liczba zawodników : 298
  Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje
  ABRAHAMOWICZ JAKUB 11
Pobierz
MR / M30RYBNIKQBAOK 
  ADAMCZYK GRZEGORZ 245
Pobierz
MR / M50CHORZÓWCOQUELICOT WEDDING DESIGNERSOK 
  ADAMIAK MARCIN 129
Pobierz
5km / M40OLSZTYNOK 
  ALEKSANDROWICZ KRZYSZTOF 267
Pobierz
MR / M30POZNAŃNSZZ SOLIDARNOŚĆ REGION WIELKOPOLSKAOKSolid 
  ANDRZEJAK AGNIESZKA 99
Pobierz
MR / K40STOWMARKETOK 
 BAJKOWSKI PAWEŁ219
Pobierz
MR / M30WARSZAWAPZU SPORT TEAMOK 
  BAJOREK JACEK 93
Pobierz
MR / M40WYSZKÓWMARKOWI BIEGACZEOK 
  BALICKI CHRISTOPH 302
Pobierz
MR / M40RAVENSBURGTSB RAVENSBURGOK 
  BANACH ARTUR 174
Pobierz
M / M40POLKOWICENSZZ \\\\\\\SOLIDARNOŚĆ\\\\\\\ VOLKSWAGEN MOTOR POLSKAOKSolid 
  BARCZAK TOMASZ 274
Pobierz
MR / M40BYDGOSZCZOK 
  BASZKO RADOSŁAW 264
Pobierz
MR / M30BIAŁYSTOKOK 
  BEDNARSKI PRZEMYSŁAW 58
Pobierz
MR / M40JANIKOK 
  BEDZIESZAK JOANNA 39
Pobierz
5km / K40OSTRÓW WLKP.OK 
 BERNACKI SEBASTIAN133
Pobierz
M / M30PIOTRKÓW TRYBUNALSKIPIOTROWSKI KLUB BIEGACZA ENDIRFINAOK 
  BERTILSSON PARANIAK BARBRO 285
Pobierz
MR / K60HUDDINGETEAM SKAVSARET IFOK 
  BIAŁA BEATA 66
Pobierz
M / K50GDAŃSKOK 
  BIAŁEK JAROSŁAW 57
Pobierz
M / M40OLSZTYNZABIEGANI OLSZTYNOK 
  BIAŁEK PIOTR 83
Pobierz
M / M40OLSZTYNZABIEGANI OLSZTYNOK 
  BIELECKI TADEUSZ 49
Pobierz
M / M40RUMIAUKS SIÓDEMKA RUMIAOKPom Solid 
  BOCZULA KRZYSZTOF 126
Pobierz
M / M50BIELAWAWKB PIAST WROCŁAWOKSolid 
  BONDAR MAKSYM 77
Pobierz
5km / M20GDANSKPIĘKNYOKPom 
  BORKOWSKI JERZY 26
Pobierz
M / M60RADOMBIEGIEM RADOM!OK 
  BORUCH KATARZYNA 117
Pobierz
MR / K40ZGIERZOK 
  BORUŃ AGNIESZKA 237
Pobierz
5km / K30WARSZAWAPZU SPORT TEAMOK 
  BOŻEDAJEK KAMIL 221
Pobierz
MR / M30MIĘDZYRZEC PODLASKIPZU SPORT TEAMOK 
  BRZEZIŃSKA EWA 153
Pobierz
MR / K50GDYNIAOK 
  BURTOWY PIOTR 240
Pobierz
MR / M30BARGŁÓW KOŚCIELNYADVAOKPom 
  CHODA MICHAŁ 222
Pobierz
MR / M30WARSZAWAPZU SPORT TEAMOK 
  CHOJECKI WOJCIECH 28
Pobierz
M / M50WARSZAWALONESOME RUNNERSOK 
  CHOLEWIŃSKI TOMEK 225
Pobierz
MR / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEPZU SPORT TEAMOK 
  CHOMA-GACA AGNIESZKA 190
Pobierz
M / K40WARSZAWAPZU SPORT TEAMOK 
  CHRZANOWSKI CZESŁAW 257
Pobierz
MR / M60SOSNOWIECMYSŁOWICKI KLUB BIEGACZA NOIOK 
  CHYBIŃSKA KATARZYNA 115
Pobierz
MR / K30WAŁCZOK 
 CIESIELSKI KRZYSZTOF111
Pobierz
5km / M60GNIEZNOFAST WALKEROK 
  CYANKIEWICZ AGNIESZKA 100
Pobierz
MR / K40KRAKÓWKIJANKIOK 
  CYSEWSKI MIECZYSŁAW 97
Pobierz
MR / M50GRUDZIĄDZOK 
  CZAJ KAROL 91
Pobierz
M / M30SZCZAWNO-ZDRÓJOK 
  CZAJA WOJCIECH 141
Pobierz
MR / M30WROCŁAWOK 
  CZEPIEL ROBERT 188
Pobierz
5km / M20WARSZAWAPZU SPORT TEAMOK 
  CZERWIŃSKI JANUSZ 135
Pobierz
MR / M60ZEGRZEDAMY RADĘ ZEGRZEOK 
  CZYŻ RAFAŁ 289
Pobierz
MR / M40GDAŃSKCZYŻYKIOKPom