Formularz systemu Datasport

BIEG STULECIA BITWY WARSZAWSKIEJ
Warszawa, 16 sierpnia 2020 r.


Liczba zawodników : 140
Liczba opłaconych zawodników: 104
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono
1  A AGA  OPEN / BRWINOWAGA  
2 ADAMOWICZ ANDRZEJ OPEN / ŁÓDŹ  
3  ANYSZKA MAŁGORZATA  OPEN / ŁOWICZOK 
4  BALCERZAK - DANILEWICZ KATARZYNA  OPEN / WARSZAWAOK 
5  BIELEŃ ŁUKASZ  OPEN / WARSZAWA  
6  BRZOZOWSKI ANDRZEJ  OPEN / ZAMOŚĆKRÓLEWSKI KLUB BIEGACZAOK 
7  BUGAJSKI ADAM  OPEN / WARSZAWAPOLANIEOK 
8  BYTNER-KWIATKOWSKA MONIKA  OPEN / WARSZAWABIEGAM NA TARCHOMINIEOK 
9  BZURA EMILIA  OPEN / WARSZAWAOK 
10  BZURA JACEK  OPEN / WARSZAWAOK 
11 CHŁYSTEK MICHAŁ OPEN / WARSZAWA  
12  CIMOCHOWSKI MIECZYSŁAW  OPEN / KANIEKAMANOK 
13  CZARNECKI JAROSŁAW  OPEN / NOWY DWÓR MAZOWIECKI1. BLTROK 
14  CZYŻOWSKI JÓZEF  OPEN / JÓZEFÓWOK 
15 DANILCZUK AGNIESZKA OPEN / ANDERLECHT  
16  DANILEWICZ RYSZARD  OPEN / WARSZAWAOK 
17 DĄBROWSKI ANDRZEJ OPEN / JÓZEFÓWOK 
18 DOMAŃSKI JACEK EXPEDYT OPEN / WARSZAWAWKB META LUBLINIEC  
19 DRABCZYK SZYMON OPEN / WARSZAWAOK 
20 DUDEK BEATA OPEN / WARSZAWAOK 
21  DZIEDZIC MARLENA  OPEN / WARSZAWATRUCHT TARCHOMIN TEAM  
22  DZIEPAK PIOTR  OPEN / WOLA MROKOWSKA1. BLTROK 
23  FALBA ZBIGNIEW  OPEN / WARSZAWAOK 
24  FILIP ANNA  OPEN / WARSZAWAOK 
25  FOK TOMASZ  OPEN / WARSZAWAK(R)OPKA TEAMOK 
26  GALANT WALDEMAR  OPEN / ŁĘCZYCADGRSZ  
27  GALEWICZ EWA  OPEN / PŁOCKOK 
28  GAWRACZYŃSKA ANNA  OPEN / WARSZAWAWTŁ STEGNYOK 
29  GŁODOWSKI MICHAŁ  OPEN / WARSZAWAŻÓRAWSKI TEAM  
30  GOLISZ ADAM  OPEN / MYSIADŁOOK 
31  GOLISZ EWA  OPEN / WARSZAWA  
32  GORAL TADEUSZ  OPEN / WARSZAWAKKBOK 
33  GOZDEK RADEK  OPEN / WARSZAWANUDNE PIĄTKIOK 
34  GRĄDZIK MARCIN  OPEN / DŁUGOSIODŁOOK 
35  GRĘBOSZ ANNA  OPEN / PŁOCK  
36  GROCHOWSKI PAWEL  OPEN / WARSZAWAMBCOK 
37  GRZĘDA PIOTR  OPEN / PRAŻMÓW  
38  HELMAN ARTUR  OPEN / WARSZAWAARCZI TEAMOK 
39  JAKUBISIAK RENATA  OPEN / WARSZAWAAEGONRUNOK 
40  JASZCZUK ANETA  OPEN / BRANIEWOKLUB HDK `KROPELKA`OK 
41  JASZCZUK JAROSŁAW  OPEN / BRANIEWOOK 
42 JASZCZUK MARTA OPEN / BRANIEWOOK 
43  JÓŹWIK GRZEGORZ  OPEN / JÓZEFOSŁAW  
44  JURCZYK ŁUKASZ  OPEN / WARSZAWARESZTA ŚWIATAOK 
45  JUSIŃSKI KRYSTIAN  OPEN / WARSZAWABRACTWO BIEGOWE BGKOK 
46  KACZMARCZYK ADAM  OPEN / WARSZAWAOK 
47  KALINOWSKI JANUSZ  OPEN / WARSZAWAKRÓLEWSKI KLUB BIEGACZAOK 
48  KAMIŃSKI STANISŁAW  OPEN / NADARZYNGOS NADARZYNOK 
49  KARWACZ DOMINIK  OPEN / WOŁOMINOK 
50  KIESZEK TADEUSZ  OPEN / LESZNO/K WARSZAWYDYSTANS LESZNO  
51  KISIEL WINCENTY  OPEN / ZĄBKIWIDŁOROGIOK 
52  KLAŚ ŁUKASZ  OPEN / WARSZAWANUDNE PIĄTKIOK 
53  KLUJ BOGUSŁAW  OPEN / ZAKRĘTBIEGAM DLA SANDRY I ROBERTAOK 
54  KLUSEK JOLANTA  OPEN / WARSZAWAYOLA YOLANDAOK 
55  KŁUDKIEWICZ TOMASZ  OPEN / LESZNODYSTANS LESZNOOK 
56  KOCIMSKI JAN  OPEN / SOCHACZEWKM AKTYWNI SOCHACZEWOK 
57  KOLASA ANDRZEJ  OPEN / WARSZAWA-WESOŁAKLUB J.SŁOWACKIEGOOK 
58  KOLASA BARBARA  OPEN / WARSZAWA-WESOŁAKLUB J.SŁOWACKIEGOOK 
59  KORKOSZ ANDRZEJ  OPEN / BLIZNE JASIŃSKIEGOGROTY TEAM  
60  KOŚCIK JAKUB  OPEN / WARSZAWAKRÓLEWSKI KLUB BIEGACZA  
61 KOT JACEK OPEN / KOSZALIN  
62  KOTLARZ MARIUSZ  OPEN / WARSZAWAOK 
63  KOWALCZYK BOGDAN  OPEN / WARSZAWAWARSZAWA-BRÓDNOOK 
64 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN /  OK 
65 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN /  OK 
66 KOWALCZYK RYSZARD OPEN / WARSZAWAAPOSTOŁOWIE TRXOK 
67 KOZŁOWSKI WITOLD OPEN / WARSZAWAOK 
68 KRUPIŃSKI MAREK OPEN / WARSZAWARR/ DĄBROWSKI TEAM  
69  KUBERA PIOTR  OPEN / JÓZEFÓWDUKLANOWSKI TEAMOK 
70  KULCZYCKI JAN  OPEN / GDAŃSKOK 
71 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN /    
72  KUŹDUB PIOTR  OPEN / GĄSAWY RZĄDOWE  
73  KWIATKOWSKA MAŁGORZATA  OPEN / WARSZAWAOK 
74  KWIATKOWSKI MICHAŁ  OPEN / GÓRA KALWARIAOK 
75  LIPIEC TOMASZ  OPEN / WARSZAWALIPIEC RUNNING TEAM  
76  ŁUBINSKI KRZYSZTOF  OPEN / WARSZAWAOK 
77  MACANDER JAKUB  OPEN / SKIERNIEWICEOK 
78  MAJEWSKA EDYTA  OPEN / WOŁOMINWIDŁOROGIOK 
79  MALUCHNIK MAREK  OPEN / NASIELSKGARAŻ NASIELSK  
80  MAREK HENRYK  OPEN / WARSZAWA-9  
81  MAREK ROMAN  OPEN / WARSZAWAIPNOK 
82 MATUSIK PIOTR OPEN / WARSZAWAWATAHA (L) TEAMOK 
83 MAZUŚ JAREK OPEN / WARSZAWAOK 
84  MĘDRZYCKI MIROSŁAW  OPEN / WARSZAWAWARSZAWA-BRÓDNOOK 
85  MICHALSKI ROBERT  OPEN / WARSZAWAZABIEGANY WOŁOMINOK 
86  MIELCZAREK KRZYSZTOF  OPEN / WARSZAWAROZBIEGANI ŻYCHLIN/BIEGAM NA TARCHOMINIEOK 
87  MIKINA ARTUR  OPEN / WARSZAWAPWPW SAOK 
88  MIKOŚ ROMAN  OPEN / OTWOCKOK 
89  MIKOŚ TERESA  OPEN / OTWOCKOK 
90  MIKUŁA TOMASZ  OPEN / WARSZAWAOK 
91  MUSIAŁ PAWEŁ  OPEN / WARSZAWAADIDAS RUNNERS WARSAWOK 
92  NAGÓRSKI RYSZARD  OPEN / CIECHOCINEK  
93  NASKRĘT MARIUSZ  OPEN / WARSZAWA - WESOŁAOK 
94  NIEDZIÓŁKA JACEK  OPEN / WARSZAWATO NATURALNEOK 
95  NOWAKOWSKI CZESŁAW  OPEN / WARSZAWAKLUB BIEGACZA GOCHOK 
96  NOWINA-KONOPKA STANISŁAW  OPEN / WARSZAWAOK 
97  NOWORYTA JACEK  OPEN / WARSZAWAASA TEAM BIEGIEM PO ZDROWIEOK 
98  OGOŃCZYK DONATA  OPEN / LEGIONOWOOK 
99 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN /  OK 
100  PALUCH KAMIL  OPEN / WARSZAWAOK 
101 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN /  ADIDAS RUNNERS WARSAWOK 
102  PANCER MICHAŁ  OPEN / WARSZAWAOK 
103  PAŹ PAWEŁ  OPEN / MARKIOK 
104  POLAK MICHAL  OPEN / WARSZAWAOK 
105  PRZYBYŁOWICZ OLGA  OPEN / WARSZAWAKRÓLEWSKI KLUB BIEGACZAOK 
106  ROGSCH DAMIAN  OPEN / RADZYMINRADZYMIN RUN TEAMOK 
107 ROSZCZYK ANNA OPEN / WARSZAWAOK 
108 RUDO JAKUB OPEN / ŁOCHÓWŁOCHOWSKA GRUPA BIEGOWA /PGB SPORTOWA PACZKAOK 
109  RUMIN WIESŁAW  OPEN / WARSZAWAOK 
110  RZEPKOWSKI RAFAŁ  OPEN / NOWA IWICZNAPOLISH WINGSOK 
111 SAWICKA SANDRA OPEN / WARSZAWAOK 
112 SIERZPUTOWSKA EWA OPEN / WARSZAWASIE_BIEGAOK 
113  SIESS JAROSŁAW  OPEN / PABIANICEOK 
114  SIKORSKI PAWEŁ  OPEN / GRODZISK MAZOWIECKIOK 
115 SKORY WOJCIECH OPEN / WARSZAWAKRÓLEWSKI KLUB BIEGACZAOK 
116  SOCHOCKI DARIUSZ  OPEN / LEGIONOWOOK 
117  SOKOŁOWSKI DARIUSZ  OPEN / WARSZAWAAZS WARSZAWAOK 
118  SÓWKA GRZEGORZ  OPEN / CHORZÓWSTADION ŚLĄSKI  
119  STANSKI SLAWOMIR  OPEN / WARSZAWATO NATURALNEOK 
120  STAŃCZYK KRZYSZTOF  OPEN / WARSZAWAKB V-MAX ADAMÓWOK 
121 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN /  OK 
122 SYGUŁA ALEKSANDER OPEN / MICHAŁOWICEKOLARSKI.EU TEAM  
123 SYGUŁA KACPER OPEN / MICHAŁOWICEKOLARSKI.EU TEAM  
124  SYGUŁA KACPER  OPEN / MICHALOWICEKOLARSKI.EU TEAM  
125  SYGUŁA MATEUSZ  OPEN / WARSZAWAKOLARSKI TEAM  
126  SZCZEPKOWSKI PAWEŁ  OPEN / WARSZAWAARTEQUIPMENT  
127  SZOTA WOJCIECH  OPEN / WARSZAWAMARATOŃCZYK.PL  
128  ŚLEPOWROŃSKI BOGDAN  OPEN / WARSZAWATO NATURALNEOK 
129  TOMCZAK MARCIN  OPEN / CIECHANÓWKOCI PAZUR  
130  TORZEWSKA AGNIESZKA  OPEN / WARSZAWAOK 
131  TORZEWSKI JANUSZ  OPEN / WARSZAWAWATOK 
132  TRUSZKOWSKI ROBERT  OPEN / LEGIONOWOOK 
133  TURCZYŃSKA MONIKA  OPEN / WARSZAWALECZO TEAMOK 
134  WASILEWSKI SŁAWOMIR  OPEN / WARSZAWAPASJA NORDIC WALKINGOK 
135  WITKOWSKI BARTOSZ  OPEN / WARSZAWASGH WARSZAWA  
136  WRÓBEL MARCIN  OPEN / ŁÓDŹ  
137  ZARODKIEWICZ DAWID  OPEN / WĘŻEWOTEAM ZABIEGANEDNIOK 
138  ZARZYCKI PIOTR  OPEN / WARSZAWA  
139  ZATKE DOROTA  OPEN / ŁÓDŹAKADEMIA BIEGACZA PL SL SALOS WODNA  
140 ŻURANIEWSKA AGNIESZKA OPEN / WARSZAWANUDNE PIĄTKIOK