Zawody obsługuje firma Datasport

Global Charity Race 2020 - 10 km
Cały Świat, 15 lipca 2020 - 31 października 2020


Drużyna - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 190
Liczba opłaconych zawodników: 172
  Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono
  ADAMOWICZ DARIUSZ 134
Pobierz
10km / M40WARSZAWAWOODRUNOK 
  ADAMUS KATARZYNA 80
Pobierz
10km / K40PIASECZNODECATHLONOK 
 ZAWODNIK ANONIMOWY14910km / M60 POLICEOK 
  BALCERZAK PRZEMYSŁAW  10km / M30POLICEUKL ÓSEMKA POLICE  
  BANASIAK MARCIN  10km / M30BEOGRAD  
 BARTOSZ SADKOWSKI60
Pobierz
10km / M40ŁBISKAWOODRUNOK 
  BASZAK MAGDALENA 69
Pobierz
10km / K40WROCŁAWOK 
  BASZAK NATALIA 101
Pobierz
10km / K20WROCŁAWOK 
  BĄCZKOWSKI RAFAŁ 135
Pobierz
10km / M40CHODZIEŻPCH RUN CHODZIEŻOK 
  BEDNARZ IRENEUSZ 93
Pobierz
10km / M40POZNAŃOK 
  BELOF JAROSŁAW 126
Pobierz
10km / M40POLKOWICEKGHM ZG RUNOK 
  BERNACKI GRZEGORZ 30
Pobierz
10km / M40ROMANOWO DOLNERMF4RTGLADIATORSOK 
  BIAŁKOWSKI MAREK 122
Pobierz
10km / M30BIAŁYSTOKOTOBIALYSTOK.PLOK 
  BIELECKI KAROL 116
Pobierz
10km / M40SZCZECINBNOW SPORTSOK 
 BIENIEK KAMIL157
Pobierz
10km / M30POLICEPOLICKA PIĘTNASTKAOK 
  BIENIEK KATARZYNA 108
Pobierz
10km / K30SKOCZÓWOK 
  BIERNAT KATARZYNA 14
Pobierz
10km / K30SIEDLCEWOODRUNOK 
  BLOCH KATARZYNA 97
Pobierz
10km / K40RAJSZEWOK 
  BORKOWSKI LESZEK 61
Pobierz
10km / M50SIEDLCENOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDOK 
  BRODZIUK ANNA 59
Pobierz
10km / K40WARSZAWAWOODRUNOK 
  BUDEK JOANNA  10km / K40WARSZAWAWOODRUN  
  BUKOWIECKI KONRAD 35
Pobierz
RFF / M20SZCZYTNOINPOST ATHLETICS TEAMOK 
  BULA JUSTYNA 87
Pobierz
10km / K40TYCHYOK 
  CABAJ KRZYSZTOF 161
Pobierz
10km / M40DOMANICEYULO RUN TEAM SIEDLCEOK 
  CHMIELEWSKA AGNIESZKA 158
Pobierz
10km / K40POLICECHMIELEWSKI TEAM-BBL POLICEOK 
  CHMIELEWSKI JANUSZ 159
Pobierz
10km / M60POLICECHMIELEWSKI TEAM-BBL POLICEOK 
 CHOJECKA-LEANDRO LIDIA73
Pobierz
10km / K40SIEDLCESIEDLCEOK 
  CHOJNACKA ZOFIA 92
Pobierz
10km / K50SZPETAL GÓRNY728330366OK 
  CHROBOT MICHAŁ 41
Pobierz
10km / M20WROCŁAWWOODRUNOK 
  CHRZANOWSKA OLGA 75
Pobierz
10km / K30WARSZAWAWOODRUNOK 
  CHRZANOWSKI PAWEŁ 12
Pobierz
10km / M30WARSZAWAOK 
  CIELUCH PAULINA  10km / K30POLICE  
  CYRULSKI KRZYSZTOF 100
Pobierz
10km / M30KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIOK 
  CZECZELEWSKA MARTA 67
Pobierz
10km / K40COLNEWOODRUNOK 
  CZERWOŃSKI ARTUR 47
Pobierz
10km / M50ŁOMIANKIWIDŁOROGIOK 
  CZYŻEWSKI ŁUKASZ 153
Pobierz
10km / M30POLICEPATOBIEGANIEOK 
  DEJNECKA EWA 54
Pobierz
10km / K30TORUŃWOODRUNOK 
  DELĄG JAKUB 88
Pobierz
RFF / M20PIOTRKÓW TRYBUNALSKINORDIC WALKING POLANDOK 
  DELONG-MICHALOWSKA IZABELA 13
Pobierz
10km / K40RYBNIKWOODRUNOK 
  DOBROSZ MICHAŁ 120
Pobierz
10km / M40ŁÓDŹOK 
  DOMERACKI DAMIAN 44
Pobierz
10km / M40ŁOCHOWOWOODRUNOK 
 DOMINIAK DANIEL76
Pobierz
10km / M20WARSZAWAWOODRUNOK 
  DRÓZD KRZYSZTOF 82
Pobierz
10km / M30PRUSZCZ GDAŃSKIOK 
  DRZYMAŁA MARCIN 124
Pobierz
RFF / M30STRZELCE OPOLSKIEOK 
 DURSKI MICHAŁ119
Pobierz
RFF / M30WARSZAWAWOODRUNOK 
  DZIADOSZ ALEKSANDER 34
Pobierz
10km / M40JASIENICA DOLNAWOODRUNOK 
  ECHAUST ARTUR 150
Pobierz
10km / M30POLICE#RADNYZABIEGANYOK 
  FIDURA JACEK  10km / M40MAŁKINIA GÓRNA  
  FRĄTCZAK MARCIN 32
Pobierz
10km / M40WARSZAWAWOODRUNOK 
  GĄSIOR KACPER 25
Pobierz
10km / M20WROCŁAWWOODRUNOK 
 GĄSIOR PAULINA64
Pobierz
RFF / K20WROCŁAWOK 
  GĄSIOR PAWEŁ 49
Pobierz
10km / M50KOSZARAWAOK 
  GEMBARA ANDRZEJ 106
Pobierz
10km / M40ZIELONA GÓRAHARPAGAN ZGOK 
  GHANAYEM NASR 85
Pobierz
10km / M30PIASECZNOWOODRUNOK 
  GOLEC RAFAŁ 168
Pobierz
10km / M30KRZESK KRÓLOWA NIWAOK 
  GOŁĘBIOWSKI ANDRZEJ 42
Pobierz
10km / M40CHYLICEWOODRUNOK 
  GÓRZYŃSKA IZABELLA 57
Pobierz
10km / K50PIASECZNOWOODRUNOK 
  GÓRZYŃSKA NATALIA 48
Pobierz
10km / K20PIASECZNOWOODRUNOK 
  GÓRZYŃSKI MACIEJ 10
Pobierz
RFF / M50PIASECZNOWOODRUNOK 
  GRAD ADRIAN 65
Pobierz
10km / M30SUCHY LASOK 
  GROBERSKI MICHAŁ 138
Pobierz
10km / M20SZCZECINBNOW SPORTSOK 
 GRZESZCZUK ŁUKASZ51
Pobierz
10km / M30WARSZAWAINPOST ATHLETIC TEAMOK 
  GULCZYŃSKA NATALIA 53
Pobierz
10km / K20SZCZECINBNOW SPORTSOK 
  HAJDUK TOMEK 162
Pobierz
10km / M40SIEDLCEYULO RUN TEAM SIEDLCEOK 
  HARTLEB DAWID 123
Pobierz
10km / M30SIENIAWA10BKPANCOK 
  HAWRYLAK MARCIN 160
Pobierz
10km / M50SZCZECINBBL SZCZECINOK 
  HOEFLICH TOMASZ 19
Pobierz
10km / M40MYSŁOWICEWOODRUNOK 
  HOŁUBIEC AGNIESZKA 169
Pobierz
10km / K40SIEDLCEYULO RUN TEAM SIEDLCEOK 
 IWANOWSKA NATALIA156
Pobierz
10km / K30SZCZECINOK 
  JAKUBIAK ANNA 139
Pobierz
10km / K50SZCZECINRAZ SZCZECINOK 
  JAKUBOWSKA JOLANTA 110
Pobierz
10km / K50WIELUŃOK 
  JANASZEK GRZEGORZ 155
Pobierz
10km / M40SZCZECINBYLE DO METYOK 
  JANIKOWSKI ARTUR 18
Pobierz
10km / M40LEGIONOWOOK 
 JANIKOWSKI ARTUR145
Pobierz
10km / M40LEGIONOWOWOODRUNOK 
  JAROSZEWICZ GRZEGORZ 148
Pobierz
10km / M40POLICEKB PIONIER SZCZECINOK 
  JASKULSKA MONIKA 74
Pobierz
10km / K30SZCZECINOK 
  JASKULSKI ARKADIUSZ 142
Pobierz
10km / M60SZCZECINOK 
  JASTRZĘBSKI PAWEŁ 163
Pobierz
10km / M40SIEDLCEYULO RUN TEAM SIEDLCEOK 
  JESIONOWSKI JAROSŁAW 102
Pobierz
RFF / M40ŁÓDŹORANGE POLSKAOK 
  KACZOR AGNIESZKA 129
Pobierz
10km / K30DEBRZNOUKS WIKING RYCHNOWYOK 
  KAMIŃSKI ROMAN 140
Pobierz
10km / M60SZCZECINRAZ SZCZECINOK 
  KANCLERZ-MAZURCZUK MONIKA 5
Pobierz
10km / K40CHELMWOODRUNOK 
  KARAŚ JACEK 143
Pobierz
10km / M40POZNAŃDRUŻYNA SZPIKU / RED RUNNEROK 
 KĄKOL DARIUSZ81
Pobierz
10km / M50KAMIONKAOK 
  KESY MARCIN 132
Pobierz
10km / M30POZNANBNOW SPORTSOK 
  KOALA PATRYK 107
Pobierz
10km / M30WARSZAWAOK 
  KOCZUREK JERZY 114
Pobierz
10km / M40BIELSKO-BIAŁABIEGAJĄCY PIWOWARZY DOMOWIOK 
  KOŃKA MARIUSZ 24
Pobierz
10km / M40CHOJNÓWBOGDAN TEAMOK 
  KOŃKO TOMASZ 172
Pobierz
10km / M50SIEDLCEZSP NR 1 SIEDLCEOK 
  KOPAŃSKA KATARZYNA 166
Pobierz
10km / K50PRUSZYNTRIATHLON SIEDLCE CLUBOK 
  KORZENIOWSKI TOMASZ 170
Pobierz
10km / M30SIEDLCEYULO RUN TEAM SIEDLCEOK 
  KOSIOR TOMASZ 77
Pobierz
10km / M40PIASECZNOOK 
  KOSTECKI PAWEŁ  10km / M30WARSZAWA  
  KOT RAFAŁ  RFF / M40SZCZYTNOMUAY RUNNING TEAM  
  KOWALEC ŁUKASZ 127
Pobierz
10km / M40PIASTÓWWOODRUNOK 
  KOWALIK TOMASZ 98
Pobierz
10km / M30CZĘSTOCHOWAZABIEGANI CZĘSTOCHOWAOK 
  KRAJEWSKI MARCIN 125
Pobierz
10km / M30CHEŁMIECOK 
  KROJCIG EWA  10km / K40ZIELONA GÓRA  
  KRUKOWSKI MARCIN 46
Pobierz
RFF / M20WARSZAWAINPOST ATHLETICS TEAMOK 
  KRUPA PIOTR 22
Pobierz
10km / M30BYDGOSZCZWOODRUNOK 
  KUMANOWSKI PIOTR 15
Pobierz
10km / M40RAWA MAZOWIECKAWOODRUNOK 
  LASEK JAKUB 174
Pobierz
10km / M30OPOLEKW OPOLEOK 
 LEGĘĆ JERZY175
Pobierz
10km / M50SZCZECINRAZ SZCZECINOK 
  ŁAŹNIEWSKI MICHAŁ 105
Pobierz
10km / M20ŁÓDŹOK 
  ŁODZIANA DOROTA 71
Pobierz
10km / K30DYWITYWOODRUNOK 
  MAKUCH ANNA 11
Pobierz
10km / K30KOSZARAWAOK 
  MAKUCH MACIEJ 58
Pobierz
10km / M60KATOWICEOK 
  MARCINIUK LESZEK 165
Pobierz
10km / M40SIEDLCEYULO RUN TEAM SIEDLCEOK 
  MARCIŃCZYK AGNIESZKA 86
Pobierz
10km / K50WARSZAWAWOODRUNOK 
  MATYJASIAK KONRAD 29
Pobierz
10km / M40WARSZAWAWOODRUNOK 
  MICHALSKI ŁUKASZ 83
Pobierz
10km / M30PLEWISKAWOODRUNOK 
  MIELCZREK KATARZYNA 84
Pobierz
10km / K40KOSZALINOK 
  MIKA ŁUKASZ 55
Pobierz
RFF / M30RYDUŁTOWYMIKESZ COACH / FUNDACJA MYŚL POZYTYWNIE DZIAŁAJ ODWAŻNIEOK 
  MIKOŁAJEWSKA KAROLINA  RFF / K20RYDUŁTOWYMIKESZ COACH / FUNDACJA MPDO  
  MILLER TOMASZ 103
Pobierz
10km / M30ZĄBKIBIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAMOK 
  MITROFANIUK MAREK 171
Pobierz
10km / M30SIEDLCEYULO RUN TEAM SIEDLCEOK 
  MULAK MICHAŁ 89
Pobierz
10km / M40NOWA IWICZNAKLUB OCHRONY ORANGUTANÓW MAJKIOK 
  MURAWSKI PRZEMYSŁAW 151
Pobierz
10km / M50WARSZAWAOK 
  NOWICKI ADAM 79
Pobierz
10km / M30SZCZECINASICS EUROPEOK 
  NOWICKI BARTOSZ 40
Pobierz
RFF / M30SZCZECINBNOW SPORTSOK 
  NOWICKI ŁUKASZ 90
Pobierz
10km / M40WARSZAWASUNMAKEOK 
  NOWICKI MARCIN 31
Pobierz
RFF / M20NIETUSZKOWORMF4RTGLADIATORSOK 
  NOWICKI WOJCIECH 7
Pobierz
RFF / M30BIAŁYSTOKOK 
  NOWICKI ZBIGNIEW 43
Pobierz
10km / M40SUWAŁKIWOODRUNOK 
  OSETEK SEBASTIAN 113
Pobierz
10km / M30GRYFINOKB HERMES GRYFINOOK 
  OSTANIEWICZ KAMILA 23
Pobierz
10km / K30BYDGOSZCZOK 
  OSTASZEWSKI JAKUB 27
Pobierz
10km / M40WARSZAWAWOODRUNOK 
  PISOWŁODZKA DAGMARA 121
Pobierz
10km / K40DĄBROWA GÓRNICZAOK 
  PIWOŃSKA JULITA 8
Pobierz
10km / K40EŁKWOODRUNOK 
POTYRAŁA RENATA78
Pobierz
10km / K30BIELAWASUDETY Z PLECAKIEMOK 
  PRUSZAK LESZEK 50
Pobierz
10km / M40RACIBORZEASYRUN RACIBÓRZOK 
  PRZYBYŚ BARTOSZ  10km / M20LUBLIN  
  PSZCZÓŁKOWSKI PAWEŁ 147
Pobierz
10km / M30OLSZTYNPSZCZÓŁKOWSKI TEAMOK 
PUCZYŃSKA RENATA 96
Pobierz
10km / K40WARSZAWAWOODRUNOK 
  RADZIKOWSKA JOANNA 173
Pobierz
10km / K40SIEDLCESLOW JOGGING SIEDLCEOK 
  RAJCA AGNIESZKA 62
Pobierz
10km / K40ŁÓDŹOK 
  RAJCHERT JOANNA 38
Pobierz
10km / K40PIASECZNOWOODRUNOK 
  RAKOWSKI PIOTR 152
Pobierz
10km / M50POLICEOK 
  RĘKAS SEBASTIAN 133
Pobierz
10km / M40BYDGOSZCZOK 
  RUSIN MARCIN  10km / M30RZESZÓW  
  RUTKA MAREK  RFF / M40POZNANWOODRUN  
  RUTKOWSKI PRZEMYSŁAW 33
Pobierz
10km / M40ŁUKTAWOODRUNOK 
  SADOWSKA MAŁGORZATA 144
Pobierz
RFF / K30WARSZAWAOK 
  SCHON BENIAMIN 21
Pobierz
10km / M40ŁOMIANKIOK 
  SKRZYPIŃSKI ARKADIUSZ 95
Pobierz
RFF / M40SZCZECINKSI START SZCZECINOK 
  SMOLEWSKI JAN 63
Pobierz
10km / M70PIASECZNOWOODRUNOK 
  SOBCZAK WOJCIECH 111
Pobierz
10km / M50CHOJNICEOK 
  SOBIESZEK SYLWIA 112
Pobierz
10km / K30ZWOLEŃZWOLEŃ-NICY BIEGA-NIAOK 
SOKOŁOWSKI RAFAŁ66
Pobierz
10km / M40SUWAŁKIWOODRUNOK 
  STAŃCZUK DOROTA 146
Pobierz
10km / K50SIEDLCESLOW JOGGING SIEDLCEOK 
  STELMACH DOMINIKA  RFF / K30WARSZAWARK ATHLETICS  
  STRYJAK JACEK 17
Pobierz
10km / M50INOWROCŁAWWOODRUNOK 
  SUSZCZEWSKI MARCIN 137
Pobierz
10km / M20WROCŁAWAKADEMIA WOJSK LĄDOWYCH IM. GENERAŁA TADEUSZA KOŚCIUSZKIOK 
  SUSZCZEWSKI MARCIN 136
Pobierz
10km / M20PRZECŁAWAKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHOK 
 SZARECKA MAGDALENA115
Pobierz
10km / K30WARSZAWAWOODRUNOK 
  SZATYŁOWICZ PRZEMYSŁAW 104
Pobierz
10km / M40KRAKÓWPORANNY PATROLOK 
  SZCZEPANEK MACIEJ  10km / M30PROSZOWICE  
  SZEWCZYK ZBIGNIEW 141
Pobierz
10km / M40ACWORTHBNOW SPORTSOK 
  SZOTEK JAKUB 167
Pobierz
10km / M30BOLESŁAWNAUKA BIEGAOK 
  SZUBERT-WALENCZAK MAGDALENA 39
Pobierz
10km / K40WARSZAWAWOODRUNOK 
  ŚLOSARSKA-ŁAZARSKA KINGA 16
Pobierz
10km / K40BARTOSZEWOOK 
  TERSA KRYSPIN  10km / M30PIESZYCE  
  TOMASIUK GRZEGORZ 117
Pobierz
10km / M30SOKOŁÓW PODLASKIOK 
  TROĆ KAROL PAWEŁ 164
Pobierz
10km / M40SIEDLCESLOW JOGGING SIEDLCEOK 
  TROJGA KAROLINA 6
Pobierz
10km / K30SZCZECINWOODRUNOK 
  TRUSIAK ARTUR 128
Pobierz
10km / M40ZĄBKIBIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAMOK 
  TYMIŃSKA EWA 9
Pobierz
10km / K40BYDGOSZCZWOODRUNOK 
  TYMUŁA-WOJTYSIAK MARTA  RFF / K40ALEKSANDRÓW ŁÓDZKINORDEA RUNNERS  
 URBANEK ROBERT52
Pobierz
RFF / M30ŁĘCZYCAINPOST ATHLETIC TEAMOK 
  URBAŃSKA MAGDALENA 70
Pobierz
10km / K30KRAKÓWOK 
 WACHNIK GOSIA130
Pobierz
RFF / K30WARSZAWAOK 
  WATOROWSKI IRENEUSZ 56
Pobierz
10km / M30BYDGOSZCZOK 
  WIŚNIEWSKA MARTA 154
Pobierz
10km / K30SZCZECINPATOBIEGANIEOK 
  WITKIEWICZ MAGDALENA 91
Pobierz
10km / K40BIAŁOGARDKLUB BIEGACZA DZIESIĄTKA BIAŁOGARDOK 
  WOJCIECHOWSKI BARTOSZ 36
Pobierz
10km / M30GRABOWO KOSCIERSKIEOK 
  WOŹNIAK PAULINA 20
Pobierz
10km / K20POLICEWOODRUNOK 
  WÓJCIK BARBARA 94
Pobierz
RFF / K60KRZCZONÓWNORDIC WALKING POLANDOK 
  WÓJCIK ŁUKASZ  RFF / M40WROCŁAWTHE WORLD GAMES 2017  
  WRĘBIAK DARIUSZ 176
Pobierz
10km / M40SZCZECINRAZ SZCZECIN--OK 
  VOLKOV VIKTOR 118
Pobierz
10km / M30PABIANICEO CO BIEGAOK 
  XIĘŻOPOLSKI TOMASZ 131
Pobierz
10km / M30SZCZECINZS CROSSFITOK 
 ZABOROWICZ ŁUKASZ99
Pobierz
10km / M30GDANSKME MYSELF AND IOK 
  ZACHWIEJA KATARZYNA 26
Pobierz
10km / K50KRAKÓWWOODRUNOK 
  ZAKRZEWSKI PIOTR 37
Pobierz
10km / M30RZESZÓWOK 
  ZARODA ZBIGNIEW  RFF / M50KONINWKURW_TEAM  
  ZBOCH JOANNA 72
Pobierz
10km / K50PIASECZNOOK 
 ZDUN TOMASZ109
Pobierz
10km / M40GORZÓW WIELKOPOLSKIGORZÓWOK 
  ZYZAŃSKI ANDRZEJ 45
Pobierz
10km / M40WROCŁAWZIZUOK 
 ŻURAWSKI MICHAŁ68
Pobierz
10km / M40PIASECZNOOK 
  ŻURAWSKI ROBERT 28
Pobierz
10km / M40OTWOCKWOODRUNOK