Zawody obsługuje firma Datasport

III Impresje Biegowe Łopuszno
Łopuszno, 29 sierpnia 2020 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Liczba zawodników : 199
Odebrało numery: 201

Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ADAMCZYK DANUTA 1295km / K50KIELCEZABIEGANI W KIELCACHOK 
2  ADAMCZYK MARIUSZ 1305km / M50KIELCEZABIEGANI W KIELCACHOK 
3 ANTCZAK ILIANA1425km / K30MIEDZIANA GÓRAZABIEGANI W KIELCACHOK 
4 BAJKOWSKA WIOLETA NW / CZERWONA WOLASTOWARZYSZENIE SKAŁA LASOCINOK  
5  BALIŃSKA KINGA 1465km / K20SZKUCINBALAX TEAMOK 
6  BALIŃSKI WOJCIECH 1235km / M40RUDA MALENIECKABALAX TEAMOK 
7 BAŁASIŃSKA JOANNA187NW / LASOCINKGW LASOCINOK 
8 BARUCHA TERESA180NW / ZAGNAŃSKTOWARZYSTWO ZIEMI SAMSONOWSKIEJOK 
9  BĄK MICHAŁ 1405km / M30CHEŁMCECZARNECKI RUN TEAMOK 
10  BERNAT DAMIAN 1325km / M20BLIŻYNCZARNECKI RUN TEAMOK 
11  BĘBACZ RAFAŁ 815km / M40OBLĘGOREKWSZYSCY RAZEMOK 
12  BIELACHA MACIEJ 145km / M30MIEDZIANA GÓRAMECHANIK I PRZYJACIELEOK 
13  BODO PRZEMYSŁAW 1315km / M40ŚWIERCZEKMECHANIK I PRZYJACIELEOK 
14  BORUŃ KRZYSZTOF 1065km / M40STĄPORKÓWWOŹNIAK RUNNING TEAMOK 
15  BORUŃ ZBIGNIEW 45km / M30STĄPORKÓWWOŹNIAK RUNNING TEAMOK 
16 BREBEL STEFAN189NW / PROMNIKKLUB SENIORA W OBLĘGORZEOK 
17  BRELSKI MARIUSZ 355km / M40ŁOPUSZNOSTOWARZYSZENIE WPIERANIA INICJATYW LOKALNYCH `SKAŁA`.OKGmina 
18  CHROBOT DANIEL 1255km / M20KIELCEWOŹNIAK RUNNING TEAMOK 
19 CHYB JADWIGA178NW / ZAGNAŃSKTOWARZYSTWO ZIEMI SAMSONOWSKIEJOK 
20  CIEPLUCH BEATA 955km / K50STARACHOWICEJUVENTA STARACHOWICEOK 
21  CISOWSKA BARBARA 165km / K30KIELCEBIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆOK 
22  CZARNECKA LIDIA 1335km / K30BLIŻYNCZARNECKI RUN TEAMOK 
23  CZARNECKI RAFAŁ 1345km / M40BLIŻYNCZARNECKI RUN TEAMOK 
24  CZARNOTA MAŁGORZATA 435km / K20JASTRZĄBOK 
25  CZECH KAMIL 275km / M30KIELCE3ECH EDUKACJAOK 
26  DOMAGAŁA DAMIAN  5km / M30ŁOPUSZNOZWŁASZCZA TEAMOKGmina  
27  DOROSZKO KATARZYNA 465km / K20ŁOPUSZNOŁOPUSZNO ACTIVE TEAMOKGmina 
28  DRAGAN ALEKSANDER 385km / M30KIELCEOK 
29  DZIERZGWA ANNA 945km / K20PRZEDBORZLUKS START DOBROMIERZOK 
30 DZWONEK KAROL 5km / M30GÓRNOLAMBADA TEAMOK  
31  GAJEK ZUZANNA 485km / K30MAŁOGOSZCZOK 
32  GAJOS ŁUKASZ 505km / M30CHĘCINYOK 
33 GAWEŁ IRENA199NW / OBLĘGÓRKLUB SENIORA W OBLĘGORZEOK 
34 GAWEŁ STANISŁAW200NW / OBLĘGÓRKLUB SENIORA W OBLĘGORZEOK 
35  GAWROŃSKI TOMASZ 125km / M20JĘDRZEJÓWOK 
36  GOLAŃSKI PAWEŁ 915km / M20STĄPORKÓWAAOK 
37 GOS KRYSTYNA195NW / STRACZYNEKKLUB SENIORA W OBLĘGORZEOK 
38 GÓRZYŃSKA HENRYKA173NW / ZAGNAŃSKTOWARZYSTWO ZIEMI SAMSONOWSKIEJOK 
39 GRUDZIEŃ ANNA174NW / ZAGNAŃSKTOWARZYSTWO ZIEMI SAMSONOWSKIEJOK 
40  GRUND PAWEŁ 1035km / M30ŁOPUSZNOŁOPUSZNO ACTIVE TEAMOKGmina 
41 GRZYB ADRIAN 5km / M30CHĘCINYSTOWARZYSZENIE SKRZYDLACI DZIECIOMOK  
42 GRZYB MONIKA 5km / K30CHĘCINYSTOWARZYSZENIE SKRZYDLACI DZIECIOMOK  
43  GURSIEL TOMASZ 75km / M30KIELCEBIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆOK 
44 HAJDUK BEATA85km / K20ŁOPUSZNOOKGmina 
45  HAJDUK KATARZYNA 135km / K20ŁOPUSZNOOKGmina 
46 HANULAK ROBERT181NW / ZAGNAŃSKTOWARZYSTWO ZIEMI SAMSONOWSKIEJOK 
47  HASIK ZBIGNIEW 875km / M50SOSNOWIECOK 
48  HEDA PAWEŁ 265km / M40NIETULISKO DUŻEOK 
49  IWAN TOMASZ 885km / M20KIELCEWOŹNIAK RUNNING TEAMOK 
50  JAKUBCZYK DARIUSZ 225km / M40KIELCECKBABCIE / WOŹNIAK RUNING TEAMOK 
51  JAMIOŁ ANNA 605km / K30KIELCEBBL KIELCEOK 
52  JAMIOŁ MICHAŁ 615km / M40KIELCENIEZRZESZONYOK 
53  JANISZEWSKI ANDRZEJ 1215km / M50SKARŻYSKO-KAMIENNAOK 
54 JARZĄBEK MAŁGORZATA165NW / ŁOPUSZNOGOSW ŁOPUSZNOOK 
55  JASZCZYK AGNIESZKA 935km / K50KIELCEOK 
56 JAWORSKA ANNA NW / ŁOPUSZNOGOSW ŁOPUSZNOOK  
57  KARWACKI MATEUSZ 595km / M30KIELCEDANIEL WOSIK TERVEL TEAM / MECHANIK I PRZYJACIELEOK 
58  KASPRZYK MATEUSZ 1525km / M30KIELCEWOŹNIAK RUNNING TEAMOK 
59  KIERCZYŃSKA WIOLETTA 1095km / K40BRZEZINYBIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆOK 
60  KLUK BEATA 95km / K30ŁOPUSZNOOKGmina 
61  KOŁODZIEJ RAFAŁ 155km / M30KIELCEZABIEGANI W KIELCACHOK 
62 KOMISARCZYK BARBARA166NW / ŁOPUSZNOGOSW ŁOPUSZNOOK 
63  KONIECZNY SYLWESTER 795km / M50SZYDŁOWIECOK 
64  KONOPKO KRZYSZTOF 895km / M40MIKOŁÓWOK 
65 KORUS ELŻBIETA182NW / ZAGNAŃSKTOWARZYSTWO ZIEMI SAMSONOWSKIEJOK 
66 KOSYK ALEXANDER 1025km / M40KIELCERUN`N`UP POLSKAOK 
67 KOŚCIOŁEK PRZEMYSŁAW 5km / M20WŁOSZCZOWAMTB TEAM WŁOSZCZOWAOK  
68 KOT AGNIESZKA735km / K30KIELCEOK 
69 KOWALCZYK KRZYSZTOF1195km / M40STĄPORKÓWOK 
70  KOZAK GRZEGORZ 825km / M30ŁOPUSZNOŁOPUSZNO ACTIVE TEAMOKGmina 
71  KOZAK JOWITA 835km / K30ŁOPUSZNOŁOPUSZNO ACTIVE TEAMOKGmina 
72 KRAJEWSKA -BRELSKA KAROLINA184NW / LASOCINSTOWARZYSZENIE SKAŁA LASOCINOK 
73 KRAJEWSKA MARIA185NW / LASOCINKGW LASOCINOK 
74  KRZESIMOWSKI DAMIAN 985km / M30KIELCEOK 
75 KRZYSZTOFIK AGNIESZKA160NW / ŁOPUSZNOŁOPUSZNO ACTIVE TEAMOK 
76  KUBICKA KATARZYNA 1395km / K40KIELCEOK 
77  KUDELA KAROLINA 375km / K30LIMANOWAOK 
78 KUDELA KRZYSZTOF 5km / M30NOWY TARGFAFIKIOK  
79  KUKLA ŁUKASZ 1415km / M30KIELCEMIX SPORT TEAM KIELCEOK 
80  KURZAWA GRZEGORZ 515km / M40CHECINYDZIKIE BOBRYOK 
81 KWIECIEŃ PIOTR 625km / M20STĄPORKÓWBRAKOK 
82 LASOTA WANDA192NW / OBLEGÓRKLUB SENIORA W OBLĘGORZEOK 
83 LASOTA WŁADYSŁAW193NW / OBLEGÓRKLUB SENIORA W OBLĘGORZEOK 
84  LATKOWSKA ANNA 1185km / K30KIELCE10. ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJOK 
85  LEWOCHA RAFAŁ 445km / M40JASTRZĄBWOŹNIAK RUNNING TEAMOK 
86  LIPIŃSKA DOROTA 415km / K20RADOSZYCEOK 
87 ZAWODNIK ANONIMOWY675km / M30 OK 
88 LISOWSKA CELINA171NW / ZAGNAŃSKTOWARZYSTWO ZIEMI SAMSONOWSKIEJOK 
89  ŁAPOT PRZEMEK 325km / M20KIELCELZS LASOCINOK 
90 MACIEJEWSKA MARIANNA163NW / ŁOPUSZNOGOSW ŁOPUSZNOOK 
91 MAJCHEREK BARTOSZ765km / M20KRZĘTÓWPRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMYOK 
92 MAJCHEREK MARCIN755km / M20KRZĘTÓWPRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMYOK 
93  MAJCHRZAK SŁAWOMIR 1085km / M50STARACHOWICEUKS TYCHÓW STARYOK 
94  MAJCHRZYK MARTA 905km / K40CHĘCINYBIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆOK 
95  MAJEWSKA ANETA 975km / K30CHMIELNIKRUN TEAM CHMIELNIKOK 
96  MALIK MARTA 1435km / K30ŻARÓWZŁOTA RYBKAOK 
97  MALIK TOMASZ 695km / M30ŻARÓWZŁOTA RYBKAOK 
98  MAMEŁA KACPER 1275km / M20KIELCENIEZRZESZONYOK 
99  MARASEK ADAM 1355km / M40KIELCEMIX SPORT TEAMOK 
100 MARCISZ BARBARA176NW / ZAGNAŃSKTOWARZYSTWO ZIEMI SAMSONOWSKIEJOK 
101 MARSZALIK JUSTYNA161NW / GOSW ŁOPUSZNOOK 
102 MAZUR MAŁGORZATA169NW / ŁOPUSZNOGOSW ŁOPUSZNOOK  
103 MAZUREK MARTA55km / K30KIELCEZABIEGANI W KIELCACHOK 
104  MICHAŁEK TOMASZ  5km / M40WYMYSŁÓW10. ŚBOTOK 
105  MIKUSZEWSKA HALINA 635km / K40PRZEDBÓRZKS K2OK 
106  MIKUSZEWSKI TOMASZ 745km / M40PRZEDBÓRZKS K2OK 
107 MINNER MAGDALENA495km / K20GÓRNOOK 
108  MINNER ROMAN 845km / M30GÓRNOBBL KIELCEOK 
109  MODRAS BARBARA  5km / K40KIELCEOK  
110  MOGIELSKI MARIUSZ 235km / M40ŁOPUSZNOŁOPUSZNO ACTIVE TEAMOKGmina 
111  MOSBAUER MARCIN 1515km / M20JAWORZNOFENIKS TEAM RUNOK 
112  MRÓZ MAGDALENA 33735km / K20KIELCEOK 
113  MYSIOR JUSTYNA 115km / K20CHMIELNIKOK 
114 NICIEJEWSKA MARIA172NW / ZAGNAŃSKTOWARZYSTWO ZIEMI SAMSONOWSKIEJOK 
115  NOGA DAMIAN  5km / M30KŁODAKP PSP STASZÓWOK 
116 NOWEK DAWID965km / M20STĄPORKÓWOK 
117  NYGA JAROSŁAW 158NW / ŁOPUSZNOŁOPUSZNO ACTIVE TEAMOK 
118  OŻÓG PAWEŁ 665km / M30KIELCEZABIEGANI W KIELCACHOK 
119  PASOŃ ILONA 645km / K20BŁOGOSZÓW10. ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJOK 
120 ZAWODNIK ANONIMOWY1265km / M40 OK 
121  PAŹDZIOR TOMASZ  5km / M30KIELCELAMBADA TEAMOK  
122 PIASECKI JAN1225km / M50MAŁOGOSZCZKLUB BIEGOWY MKS WIERNA MAŁOGOSZCZ SEKCJA BIEGOWAOK 
123 PICHETA JAKUB15km / M20ŁOPUSZNOOKGmina 
124  PICHETA PIOTR 185km / M30PIEKOSZÓWWOŹNIAK RUNNING TEAMOK 
125  PIERZAK-WYPYCH OLGA 1205km / K20KIELCEOK 
126  PIETRUSZKA ANNA 1485km / K40KIELCEZABIEGANI W KIELCACHOK 
127  PIETRZYKOWSKI SŁAWOMIR 1175km / M40KIELCEWOŹNIAK RUNNING TEAMOK 
128 PIJEWSKA HALINA186NW / GÓRY MOKRESTOWARZYSZENIE SKAŁA LASOCINOK 
129 PIOTROWSKA JOANNA167NW / ŁOPUSZNOGOSW ŁOPUSZNOOK 
130  PLASKACZ JAROSŁAW  5km / M30KLUCZEWSKOLUKS START DOBROMIERZOK  
131  PLEBANEK KAROL 1555km / M30WŁOSZCZOWAOK 
132  PLEBANEK WOJCIECH 1535km / M20WŁOSZCZOWAOK 
133  PÓŁTORAK KONRAD 555km / M40KIELCEOK 
134  PRASZEK ŁUKASZ 60005km / M40KIELCESTOKOWCZYKI TEAMOK  
135  PRYMAS MICHAŁ 545km / M30WŁOSZCZOWAWEST CHESTEROK 
136  PRZEWORSKA BARBARA 1445km / K30ŁĄCZNACZARNECKI RUN TEAMOK 
137  PTAK BARBARA 535km / K50KIELCEOK 
138 PTAK ZOFIA164NW / ŁOPUSZNOGOSW ŁOPUSZNOOK 
139 RACZYŃSKA BARBARA188NW / OBLĘGÓRKLUB SENIORA W OBLĘGORZEOK 
140 RACZYŃSKA GRAŻYNKA190NW / OBLEGÓRKLUB SENIORA W OBLĘGORZEOK 
141 RACZYŃSKA GRAŻYNA198NW / STRAWCZYNEKKLUB SENIORA W OBLĘGORZEOK 
142 RACZYŃSKI WŁADYSŁAW191NW / OBLEGÓRKLUB SENIORA W OBLĘGORZEOK 
143 REJNOWICZ DAWID1125km / M20KIELCEBRAKOK 
144 ROBAK EDYTA475km / K40MAŁOGOSZCZKLUB BIEGOWY MKS WIERNA MAŁOGOSZCZ SEKCJA BIEGOWAOK 
145  RUCHOMSKI WIESŁAW 1145km / M50KIELCEOK 
146  RYDZ ARTUR 1055km / M30KIELCEWOŹNIAK RUNNING TEAMOK 
147 SOBCZYŃSKA WIOLETTA205km / K40WRZOSÓWKAMKS WIERNA MAŁOGOSZCZ SEKCJA BIEGOWAOK 
148 SOBCZYŃSKI PATRYK215km / M20WRZOSÓWKAWOŹNIAK RUNNING TEAMOK 
149  SOBOŃ -KNAP KATARZYNA 715km / K30ŁOPUSZNOŁOPUSZNO ACTIVE TEAMOKGmina 
150  SOBOŃ IRENA 159NW / ŁOPUSZNOOK 
151  SOBOŃ KAMIL  5km / M30ŁOPUSZNOOKGmina  
152  SOBOŃ MARLENA 105km / K20ŁOPUSZNOŁOPUSZNO ACTIVE TEAMOKGmina 
153  SOCHA ROBERT 365km / M30SIEDLISZCZELEŚNIKOK 
154 SOCHACKA HALINA162NW / ŁOPUSZNOGOSW ŁOPUSZNOOK 
155 SOCHACKA HALINA170NW / ŁOPUSZNOGOSW ŁOPUSZNOOK 
156  SOCHACKI ARTUR 1475km / M30RADOMSKOOK 
157  SOLIŃSKI OLAF 865km / M20WÓLKA KŁUCKAOK 
158  SOSNOWSKA ANNA 705km / K20WYMYSŁÓWOK 
159  STĘPIEŃ GRZEGORZ 1565km / M30CHMIELNIKRUN TEAM CHMIELNIKOK 
160 STĘPIEŃ MAŁGORZATA315km / K30RADOSZYCEOK 
161  STĘPIEŃ PATRYK 855km / M20PROMNIKOK 
162 STRZELEC ELŻBIETA175NW / ZAGNAŃSKTOWARZYSTWO ZIEMI SAMSONOWSKIEJOK 
163 SZERSZEŃ ALICJA179NW / ZAGNAŃSKTOWARZYSTWO ZIEMI SAMSONOWSKIEJOK 
164  ŚLIPIKOWSKI ARKADIUSZ 1365km / M40KIELCESTOWARZYSZENIE PROGRESOK 
165  ŚLUSARSKI RAFAŁ 1575km / M40CHMIELNIK/ PIOTRKOWICERUN TEAM CHMIELNIKOK 
166 ŚWIERCZ ANNA455km / K30RADOSZYCEOK 
167  ŚWIRSZCZ ANDRZEJ 25km / M30ZAKRUCZEANAFIZJOTERAPIA/UNIA MAŁOGOSZCZOK 
168  TELIGA RAFAŁ 585km / M30HUTA NOWAOK 
169  TELKA PAWEŁ 35km / M30KIELCEMECHANIK I PRZYJACIELEOK 
170  TOMCZAK RENATA 1105km / K50KIELCENIEZRZESZONYOK 
171  TRACZYŃSKI MICHAŁ 195km / M20MNIÓWOK 
172  TRYBEK MARCIN 1115km / M20KRASOCIN#DAWAJKALACH TEAMOK 
173  WALKOWICZ DOMINIKA 255km / K30CHĘCINYOK 
174  WALOSKI DAWID 1505km / M20JAWORZNOFENIKS TEAM RUNOK 
175  WARZYCHA MATEUSZ  5km / M20WÓLKAOK  
176 WASZCZYK MAŁGORZATA295km / K40SARBICE PIERWSZEOKGmina 
177  WIATROWSKI JACEK 1455km / M40KIELCEBIEGACZ SWIĘTOKRZYSKIOK 
178  WIJAS RAFAŁ 785km / M40PIEKOSZÓWGOŃCZY TEAMOK 
179  WILK ADAM 285km / M20ŁOPUSZNOOKGmina 
180  WILK PIOTR 565km / M40BUKOWASP ŁOPUSZNOOK 
181  WILK TOMEK 305km / M20ŁOPUSZNOOKGmina 
182 WŁODARCZYK ANNA177NW / ZAGNAŃSKTOWARZYSTWO ZIEMI SAMSONOWSKIEJOK 
183  WOJCIESZAK KATARZYNA  5km / K40KIELCEŚCO BIEGAOK  
184  WOŚ EWA 805km / K20KIELCEOK 
185 WÓJCIK JUSTYNA995km / K30CHMIELNIKOK 
186  WÓJCIK MARIUSZ 1135km / M40KIELCEBRAKOK 
187 WÓJCIK PAWEŁ1545km / M40CHMIELNIKOK 
188 WYDRA LIDIA725km / K40RADOSZYCEFIT RADOSZYCEOK 
189  WYDRA WOJCIECH 775km / M40RADOSZYCENIEZRZESZONYOK 
190  WYPYCH PATRYK 1385km / M20CHĘCINYOK 
191  ZACZKOWSKI ŁUKASZ 1285km / M30KIELCESTOKOWCZYKI TEAMOK 
192  ZAGDAŃSKI DARIUSZ 925km / M30ZAGNAŃSKMECHANIK I PRZYJACIELEOK 
193 ZAJAC STANISŁAWA194NW / OBLĘGÓRKLUB SENIORA W OBLĘGORZEOK 
194  ZAŁAWA ŁUKASZ 1245km / M20STRAWCZYNEKOK 
195 ZAPAŁA HENRYK197NW / OBLEGÓRKLUB SENIORA W OBLĘGORZEOK 
196 ZAPAŁA JÓZEF196NW / OBLEGÓRKLUB SENIORA W OBLĘGORZEOK 
197  ZASADA MARCIN 1075km / M30KLUCZEWSKOOK 
198 ZAWADZKA JOANNA425km / K50CHMIELNIKRUN TEAM CHMIELNIKOK 
199  ŻŁOBECKI PIOTR 1005km / M40ŚWIĘTOMARZDANIEL WOSIK TERVEL TEAMOK